Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ASP Sopot | |||||||||
1 | Wrzaszcz Emilka | Suchy Dwór | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ASP Sopot | |||||
Azja Team | |||||||||
2 | GBURZYŃSKI RAFAŁ | ELBLĄG | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Azja Team | opłacono on-line | ||||
Enes Roller Team | |||||||||
3 | Chojnacki Bartłomiej | Kłaj | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Enes Roller Team | opłacono on-line | ||||
4 | Adamczuk Amelia | Szarów | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Enes Roller Team | opłacono on-line | ||||
GATTA SPEED SKATING | |||||||||
5 | TURKIEWICZ Grzegorz | Zduńska Wola | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | GATTA SPEED SKATING | opłacono on-line | ||||
GKS Stoczniowiec Gdańsk | |||||||||
6 | Wysokiński Paweł | Gdańsk | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | GKS Stoczniowiec Gdańsk | |||||
Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie | |||||||||
7 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie | |||||
Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |||||||||
8 | Stankiewicz Anna | Giżycko | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |||||
Invicta Power Team | |||||||||
9 | Engelberg Łukasz | Gdańsk | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Invicta Power Team | opłacono on-line | ||||
Jabra RT Friends | |||||||||
10 | Pawelec Zbigniew | Kłodawa | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Jabra RT Friends | opłacono on-line | ||||
Jabra Roller Team | |||||||||
11 | Mazurek Sebastian | Gdynia | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Jabra Roller Team | opłacono on-line | ||||
KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | |||||||||
12 | Śpica Dariusz | Bydgoszcz | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono on-line | ||||
KS JASTRZĘBIE KORONOWO | |||||||||
13 | Jaworski Oskar | Koronowo | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | KS JASTRZĘBIE KORONOWO | |||||
14 | Fudala Laura | Bydgoszcz | 600 m (dzieci 7-11 lat) | KS JASTRZĘBIE KORONOWO | |||||
KS Orzeł | |||||||||
15 | Gburzyński Michał | Elbląg | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | KS Orzeł | |||||
KS Orzeł Elbląg | |||||||||
16 | Krasuska Anna | ELBLĄG | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | KS Orzeł Elbląg | opłacono on-line | ||||
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |||||||||
17 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz /Zico Racing | |||||||||
18 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz /Zico Racing | opłacono on-line | ||||
Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |||||||||
19 | Topoliński Patryk | Koronowo | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |||||
20 | Topolińska Emilia | Koronowo | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |||||
Klub Sportowy Jastrzębie Pruszcz | |||||||||
21 | Plitt Zuzanna | Pruszcz | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Pruszcz | |||||
Kołami do góry | |||||||||
22 | Stachowska Monika | Gdańsk | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Kołami do góry | opłacono on-line | ||||
Legia Warszawa Masters | |||||||||
23 | Stankiewicz Jerzy | Wysokie Mazowieckie | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line | ||||
24 | Sachko Yeva | Warszawa | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Legia Warszawa Masters | |||||
25 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line | ||||
Plichwyscig | |||||||||
26 | Kasprowicz Daniel | Wągrowiec | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Plichwyscig | |||||
Przedszkole Wesola Nutka | |||||||||
27 | Piepiórka Alicja | Juszkowo | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Przedszkole Wesola Nutka | |||||
28 | Piepiórka Maja | Juszkowo | 300 m (dzieci do lat 6) | Przedszkole Wesola Nutka | |||||
ROLL4ALL | |||||||||
29 | Graszka Bartosz | Gdynia | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ROLL4ALL | opłacono on-line | ||||
30 | Derezińska Małgorzata | Sopot | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ROLL4ALL | opłacono on-line | ||||
31 | Mydlarski Jarek | Gdynia | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ROLL4ALL | opłacono on-line | ||||
ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |||||||||
32 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |||||
33 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |||||
34 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | opłacono on-line | ||||
35 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | opłacono on-line | ||||
36 | Kusa Piotr | Bydgoszcz | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | opłacono on-line | ||||
37 | Chojecki Dariusz | Bydgoszcz | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | opłacono on-line | ||||
38 | Sitko Szymon | Łochowice | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |||||
39 | Lewandowska Wanda | Bydgoszcz | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |||||
40 | Skowron Kaja | Bydgoszcz | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |||||
Rolla Speed Team | |||||||||
41 | Śliwiński Henryk | Toruń | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Rolla Speed Team | opłacono on-line | ||||
42 | Goszczyński Wojciech | Toruń | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Rolla Speed Team | |||||
SP 2 w Pruszczu Gdańskim | |||||||||
43 | Hetnerowska Marta | Pruszcz Gdański | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | SP 2 w Pruszczu Gdańskim | |||||
SP 2 w Pruszczu Gdańskim - odziały przedszkolne | |||||||||
44 | Hetnerowska Maja | Pruszcz Gdański | 300 m (dzieci do lat 6) | SP 2 w Pruszczu Gdańskim - odziały przedszkolne | |||||
SP3 Lębork | |||||||||
45 | Grunholc Izabela | Lębork | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | SP3 Lębork | |||||
SP 19 w Gdańsku | |||||||||
46 | Kończak Aleksandra | Gdańsk | 600 m (dzieci 7-11 lat) | SP 19 w Gdańsku | |||||
47 | Kończak Joanna | Gdańsk | 600 m (dzieci 7-11 lat) | SP 19 w Gdańsku | |||||
Stoczniowiec Gdańsk | |||||||||
48 | Wysokiński Piotr | Gdańsk | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Stoczniowiec Gdańsk | opłacono on-line | ||||
Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |||||||||
49 | Majewski Antoni | Juszkowo | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |||||
50 | Majewski Julian | Juszkowo | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |||||
51 | Gołkowska Laura | Gdańsk | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |||||
52 | Gołkowska Karina | Gdańsk | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |||||
53 | Gęślowska Julia | Rokitnica | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |||||
Stowarzyszenie Wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |||||||||
54 | KADO HUBERT | ROTMANKA | 300 m (dzieci do lat 6) | Stowarzyszenie Wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |||||
55 | KADO WIKTOR | ROTMANKA | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Stowarzyszenie Wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |||||
Szybka Rolka Team | |||||||||
56 | Krajnik Jacek | Bydgoszcz | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Szybka Rolka Team | opłacono on-line | ||||
Twister Trójmiasto | |||||||||
57 | Oleksiewicz Jurek | Gdynia | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Twister Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
U.K.S. Zwoleń-Team | |||||||||
58 | Sobiecka Kaja | Gostynin | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | U.K.S. Zwoleń-Team | opłacono on-line | ||||
U.K.S. Zwoleń Team | |||||||||
59 | Sobiecka Kaja | Gostynin | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | U.K.S. Zwoleń Team | |||||
UKS "Zwoleń-Team" | |||||||||
60 | Flejszer Łukasz | Gostynin | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | UKS "Zwoleń-Team" | |||||
61 | Tyszkiewicz Zofia | Stefanów | 600 m (dzieci 7-11 lat) | UKS "Zwoleń-Team" | |||||
62 | Deroń Zofia | Gostynin | 600 m (dzieci 7-11 lat) | UKS "Zwoleń-Team" | |||||
UKS Zwoleń-Team | |||||||||
63 | Sobiecki Wiktor | Zaborów Stary | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | UKS Zwoleń-Team | |||||
64 | Sobiecki Wiktor | Zaborów Stary | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | UKS Zwoleń-Team | opłacono on-line | ||||
65 | Michalska Maria | Pisz | 300 m (dzieci do lat 6) | UKS Zwoleń-Team | |||||
66 | Michalski Jakub | Pisz | 300 m (dzieci do lat 6) | UKS Zwoleń-Team | |||||
67 | Michalski Mateusz | Pisz | 600 m (dzieci 7-11 lat) | UKS Zwoleń-Team | |||||
68 | Michalski Mariusz | Pisz | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | UKS Zwoleń-Team | opłacono on-line | ||||
69 | Grzelecka Zuzanna | Gostynin | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | UKS Zwoleń-Team | opłacono on-line | ||||
70 | Deroń Hanna | Gostynin | 600 m (dzieci 7-11 lat) | UKS Zwoleń-Team | |||||
UKS Zwoleń Team | |||||||||
71 | Sarzała Natalia | Gostynin | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | UKS Zwoleń Team | opłacono on-line | ||||
72 | Grzelecka Zuzanna | Gostynin | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | UKS Zwoleń Team | |||||
73 | Sarzała Natalia | Gostynin | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | UKS Zwoleń Team | |||||
Uks Giżycko | |||||||||
74 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Uks Giżycko | |||||
75 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | Uks Giżycko | |||||
Zoeller Tech/Prolube | |||||||||
76 | Szumlas Arkadiusz | Mrzezino | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Zoeller Tech/Prolube | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
77 | Kolba Tymon | Gdynia | 300 m (dzieci do lat 6) | ||||||
78 | Mężydło Michał | Omule | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
79 | Szreder Mariola | Reda | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
80 | Puszkarz Hanna | Pruszcz gdański | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ||||||
81 | Mierski Mateusz | Kościerzyna | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
82 | chajbos Mikołaj | pruszcz gdański | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ||||||
83 | Latos Oliwia | Rotmanka | 300 m (dzieci do lat 6) | ||||||
84 | Latos Laura | Rotmanka | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||||||
85 | Ksionek Gabriela | Pruszcz Gdański | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||||||
86 | Makulec - Ciemka Hanna | Gdynia | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||||||
87 | Renkielska Monika | Gdynia | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
88 | Makulec Joanna | Gdynia | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
89 | Ciemka Sławomir | Gdynia | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
90 | Jaworski Rafał | Gdańsk | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
91 | Ksionek Alicja | Pruszcz Gdański | 300 m (dzieci do lat 6) | ||||||
92 | Koszałka Andrzej | nowa wieś lęborska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
93 | Białoskórska Małgorzata | Gdynia | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
94 | Śledź Lena | Pruszcz Gdański | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||||||
95 | Frankowska Daria | Rokitnica | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ||||||
96 | Kropidłowska Marta | Rokitnica | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ||||||
97 | Grych Jagna | Gdańsk | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
98 | Browarczyk Wiesław | Rybki 7 | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
99 | Czerniawski Piotr | Gdynia | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
100 | Głowacka Anna | Pruszcz Gdański | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||||||
101 | Lewandowski Paweł | Rumia | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
102 | Kowalewska Martyna | Strzebielino | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||||||
103 | Grubba Filip | Kębłowo | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||||||
104 | Kowalewska Klara | Strzebielino | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ||||||
105 | Mitkowski Piotr | Koronowo | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
106 | Borlik Rafał | Nowa Wies Leborska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
107 | Niewęgłowska Marcelina | Gdańsk | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||||||
108 | Niewęgłowski Ryszard | Gdańsk | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
109 | SŁAWIŃSKA HANNA | GDAŃSK | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
110 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
111 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ||||||
112 | Pieczonka Zuzanna | Pruszcz Gdanski | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||||||
113 | Mitkowska Aleksandra | Koronowo | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||||||
114 | Mitkowska Natalia | Koronowo | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
115 | Filar Katarzyna | Siemirowice | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ||||||
116 | Mallach Michalina | Gdańsk | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
117 | Pranczk Marianna | Sierakowice | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||||||
118 | Walter Monika | Gdańsk | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
119 | Edwards Adam | Rokocin | 300 m (dzieci do lat 6) | ||||||
120 | Edwards Oliver | Rokocin | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||||||
121 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
122 | Stefaniak Wojciech Stefaniak | Gdynia | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
123 | Sobczyński Bartosz | Tczew | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
124 | Janowski Daniel | Lubawa | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
125 | Szumlas Dorota | Mrzezino | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
126 | Szumlas Jacek | Mrzezino | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
127 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
128 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
129 | Król Mariusz | Elbląg | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
130 | Konkol Jarosław | Gdańsk | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ||||||
131 | Proch Wiktoria | Koronowo | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||||||
132 | Proch Hubert | Koronowo | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||||||
133 | Proch Dorota | Koronowo | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
134 | Maciejewski Marian | Iława | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
135 | Damrat Ada Damrat | Pruszcz Gdański | 300 m (dzieci do lat 6) | ||||||
136 | Kobierzyńska Patrycja | Pruszcz Gdański | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||||||
137 | Kobierzyńska Marlena | Pruszcz Gdański | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||||||
138 | Węglińska Martyna | Pruszcz Gdański | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||||||
139 | Węglińska Patrycja | Pruszcz Gdański | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||||||
140 | Bania Zygmunt | Przysiek | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |||||
amator | |||||||||
141 | Skulimowska Zofia | Gdańsk | 600 m (dzieci 7-11 lat) | amator | |||||
142 | Sylwestrzak Pola | Giżycko | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | amator | |||||
143 | oszczyk grzegorz | sobole | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | amator | opłacono on-line | ||||
obiegUWka UW | |||||||||
144 | Kowalski Damian | Gdansk | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | obiegUWka UW | |||||
stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |||||||||
145 | Pazera Sara | Pruszcz Gdański | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |||||
146 | Kretkiewicz Magdalena | Gdańsk | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | opłacono | ||||
147 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | opłacono | ||||
148 | Napora Ivan | Gdansk | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |||||
149 | Ivashchenko Oleksandra | Gdansk | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |||||
150 | Ivashchenko Oleksandra | Gdansk | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | opłacono |
Wyświetleń: 5133