Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kleczyński Kamil | Krupniki | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | KS Akalica | opłacono |
2 | Jaczynski Bartlomiej | Bialystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | ||
3 | Olszewski Mateusz | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
4 | Sadowski Maciej | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | VIII LO | opłacono |
5 | Baczewski Mariusz | Lomza | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
6 | Nasuto Jacek | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
7 | Kalinowski Krystian | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | AGR Podlasie | |
8 | Pogorzelski Karol | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
9 | Ciulwik Lena | Bialystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
10 | Ciulwik Andrzej | Bialystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
11 | Dubowska Karolina | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
12 | Boruch-Backiel Małgorzata | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
13 | Backiel Jakub | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
14 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | Grupa Szalonych Rowerzystów | opłacono |
15 | Wołosik Sławomir | Nowodworce | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | ||
16 | Falkowski Marek | białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | st4.pl | |
17 | TRESKA PAULINA | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
18 | Antonienko - Płoszczuk Barbara | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | |
19 | Ćwikowski Artur | Olecko | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | ||
20 | Marcinkiewicz Maciej | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | Uniwersytet w Białymstoku | opłacono |
21 | Rutkowska Asia | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
22 | Salik Katarzyna | Augustów | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | Augustów MTB Team | opłacono |
23 | Salik Maciej | Augustów | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | Augustów MTB Team | opłacono |
24 | Wieliczko Paweł | Monki | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | ||
25 | chojnowski zbigniew | białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | Pilkington Metal | opłacono |
26 | Wołosik Dominik | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | KMP Białystok | opłacono |
27 | Kulesza Adam | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | KMP Białystok | opłacono |
28 | Bułach Marek | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | KMP Białystok | opłacono |
29 | Januszko Barbara | Wasilkow | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | KMP Białystok | opłacono |
30 | Grygieńcze Beata | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | KMP Białystok | opłacono |
31 | Pogorzelski Daniel | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | KMP Białystok | opłacono |
32 | Kotowski Mieczysław | Bialystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | KMP Białystok | opłacono |
33 | Jakimiuk Joachim | Łubniki | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | KMP Białystok | opłacono |
34 | Lejdward Maciej | Wasilków | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | KMP Białystok | opłacono |
35 | Tarasiuk Monika | Rzepniki | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | ||
36 | Truszkowski Kamil | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
37 | Iwanow Aleksander | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | ||
38 | Iwanowa Helena | Bialystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | ||
39 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
40 | Karbowski Dariusz | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
41 | Kendyś Rafał | Bialystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
42 | Gierejko Marcin | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
43 | Kądziela Karol | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | ||
44 | Sworobowicz Piotr | Łapy | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | ||
45 | Gierasimiuk Konrad | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | KMP Białystok | opłacono |
46 | Rybnik Rafał | Nowe Aleksandrowo | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | ||
47 | Chodkowski Artur | Bialystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | Zakład Obróbki Skrawaniem DARMET Sp.ZO.o. | opłacono |
48 | Rusiłowicz Iwona | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | Białystok Biega TEAM | opłacono |
49 | Kowalski Tomasz | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
50 | Lewandowski Łukasz Lewandowski | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
51 | OSTASZEWSKI IRENEUSZ | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
52 | Kowalska Małgorzata | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
53 | Bykowski Damin | Grabówka | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | ||
54 | Bałdak Jolanta | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | 1 PBOT | |
55 | Warchoł Kevin | Wasilków | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
56 | Dzwonkowski Konrad | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | 18PR | |
57 | Krejpcio Iwona | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | ||
58 | Gadziński Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | Kan-therm Racing Team | opłacono |
59 | Gierejko Karol | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
60 | Marusa Kamila | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
61 | Ćwikowska Małgorzata | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
62 | Maliszewska Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | Outdoor Training | opłacono |
63 | Goszczyk Edyta | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
64 | Goszczyk Krystian | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
65 | Rybnik Karol | Nowe Aleksandrowo | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | opłacono | |
66 | Tsiareshka Uladzislau | Bialystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | ||
67 | Szkiłądź Łukasz | Kleosin | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | KMP Białystok | opłacono |
68 | Bagińska Olga | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | Białostocka Sekta Biegaczy | |
69 | Mikutowicz Renata | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | Kan-therm Racing Team | opłacono |
70 | Leszczyński Paweł | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | ||
71 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | Białystok Biega TEAM | opłacono |
72 | Kasjaniuk Julita | Białystok | Polska | Bieg Sportowy - 5000 m | 1 PBOT | opłacono |
Wyświetleń: 5919