Zapisz się na Podium Extreme Duathlon

Podium Extreme Duathlon

 

Podium Extreme Triathlon

13 maja 2023

Hotel Podium, Wisła Malinka

 

Jak najlepiej rozpocząć sezon ? Od mocnego akcentu !!! Stara – nowa lokalizacja to zmieniony bieg i zmieniona trasa rowerowa.

Start i baza zawodów w najbardziej sportowym hotelu w Beskidach, gdzie czeka na Was odbiór pakietów i pyszna posiłek regeneracyjny po zawodach.

Ale za nim jedzonko to najpierw trzeba sobie na nie zasłużyć. Czeka na Was prawie 6km z naprawdę konkretnymi dwoma dlługimi podbiegami. Potem wsiadamy na rower i jedziemy 28 km „po śladzie” Diablaka bo wspinamy się na Kubalonkę. Statąd do Istebnej i z powrotem Stecówką do Wisły Czarne i niesamowicie trudnym podjazdem przez Cienków do Hotelu. Na koniec powtórka pierwszego biegu, żeby sprawdzić jak rozłożyliście siły ;)

 

Oczywiście startując w Podium Extreme Triathlon możecie liczyć na specjalną cenę dla zawodników. Pytania kierujcie bezpośrednio : www.hotelpodium.pl . 

 

DO PAKIETU BĘDZIE DOŁĄCZONY TAKŻE EXTREMALNY KOMIN !!!

 

Wiecie też o tym, że w dniach 11 – 14 maja robimy kilka dni zgrupowania, w którym zrobimy przetarcie przed sezonem ?

 

Więcej o obozie znajdziecie na : OBOZY

 

Linki do poszczególnych informacji :

 

Trasy : TRASA

 

Program : PROGRAM ZAWODÓW

 

Regulamin : REGULAMIN

Wyświetleń: 369

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ