Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Golak Łukasz Opole Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km L opłacono
2 Tomaszewicz Krzysztof Tychy Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km M 450.00 PLN
3 Nycz Artur Kęty Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km Beskid TRI / Finish-A Race Team S 450.00 PLN
4 Nowak Grzegorz Rybnik Polska Dystans 950m / 50km/ 10km M opłacono
5 Lewicki Arkadiusz Warszawa Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km S opłacono
6 kowalski jan warszawa Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km S 450.00 PLN
7 wojcik daniel katowice Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km M 450.00 PLN
8 Kaczor Bartosz Bielsko Biała Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km Beskid Triathlon Center M 450.00 PLN
9 Smoter Damian Wrocław Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km L 450.00 PLN
10 van Hagen Klaas Nieuwegein Holandia Dystans 3,5km / 180km / 42km SSF M 900.00 PLN
11 Paszkowski Marcin Mińsk Mazowiecki Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km PersonalTriathlon.pl L opłacono
12 Stasiak Łukasz Katowice Polska Dystans 950m / 50km/ 10km M opłacono
13 Kokoszka Marcin Strzelce Opolskie Polska Dystans 950m / 50km/ 10km M 300.00 PLN
14 Dyczka Robert Bytom Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km M 850.00 PLN
15 Bodurka Adam Kraków Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km M opłacono
16 Suchański Michał Pewel Mała Polska Dystans 950m / 50km/ 10km S opłacono
17 Jaworek Łukasz Trzciany Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km Refleks, Trio z Legio M opłacono
18 Gorzoch Justyna Warszawa Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km M 850.00 PLN
19 Polakiewicz Dariusz Trzyciąż Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km Sagittarius L 900.00 PLN
20 Borek Mateusz Krakow Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km SportWise M opłacono
21 Ciapała Marek Lipowa Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km L 450.00 PLN
22 Barzyk Karol Mogilany Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km Yabimo / Tri Whisky Barrels Club M 500.00 PLN
23 Flisowski Piotr Czaniec Polska Dystans 950m / 50km/ 10km Pixel Technology M opłacono
24 Walaszek Mariusz Gilowice Polska Dystans 950m / 50km/ 10km M opłacono
25 Walaszek Patryk Gilowice Polska Dystans 950m / 50km/ 10km M opłacono
26 Dobrzynska-Yildiz Joanna Warka Polska Dystans 950m / 50km/ 10km M opłacono
27 Skrok Krzysztof Płock Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km Rykowisko Team S 450.00 PLN
28 Pryk Rafał Goleniów Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km Triathlon Goleniów S opłacono
29 Zaglaniczny Dominik Straszyn Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km Fizia Team M opłacono
30 Męcner Michał Bestwina Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km L 450.00 PLN
31 Bielec Adam Skępe Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km KcaloKilerzy M 450.00 PLN
32 Michalczyk Karolina Katowice Polska Dystans 950m / 50km/ 10km Carbon Silesia Sport M 250.00 PLN
33 FILDEBRANDT-KOCAN BARBARA POZNAŃ Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km SektorDobrejZabawy XS opłacono
34 KOCAN PRZEMYSŁAW POZNAŃ Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km SektorDobrejZabawy L opłacono
35 Lazar Damian Żory Polska Dystans 950m / 50km/ 10km L 250.00 PLN
36 Węgrzynowski Łukasz Byków Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km M 450.00 PLN
37 Wiszniewski Bartosz Zielona Góra Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km Fizia Team XL opłacono
38 Targosz Piotr Twardorzeczka Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km Sprintex Team L opłacono
39 PONIATOWSKI KORDIAN PRASZKA Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km NO NAME PRASZKA XL opłacono
40 Stopa Piotr Bibice Polska Dystans 950m / 50km/ 10km Milek Triathlon Team L opłacono
41 Kucharczyk Kamil Poznań Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km Tri Not To Die / Ewa Bugdoł Team M opłacono
42 Skrzypek Krzysztof Katowice Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km L 450.00 PLN
43 Kruczek Tomasz Łazy Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km M opłacono
44 Półrola Mateusz Radomsko Polska Dystans 950m / 50km/ 10km Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko/ LangeTriCoach S opłacono
45 Krawczyk Paweł Szczecin Polska Dystans 950m / 50km/ 10km Trigym Szczecin M opłacono
46 Czechowska Katarzyna KRAKÓW Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km M opłacono
47 Mrowiec Damian Wojkowice Polska Dystans 950m / 50km/ 10km MORS HUBERTUS MYSŁOWICE /MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ L opłacono
48 Sikorski Marcin BRZESZCZE Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km IM Inspiration L opłacono on-line
49 Strusińska Katarzyna Mińsk Mazowiecki Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km Mińska Grupa Rowerowa / KS Barakuda S 850.00 PLN
50 Wejner Artur Łódź Polska Dystans 950m / 50km/ 10km L opłacono
51 szpunar maciej Gdynia Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km CelIroman S opłacono
52 Szymanowski Tomasz Gliwice Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km L opłacono
53 Czuk Aleksander Zabrzeg Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km L opłacono on-line
54 Gansel Patryk Czechowice- Dziedzice Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km RTR BIKES L 900.00 PLN
55 Stawowczyk Waldemar Osina Polska Dystans 1& 1/2 Diablaka KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW M opłacono
56 Klonowski Tomasz Klonowski Świecie Polska Dystans 1,9 / 90km/ 20 km Platan L opłacono
57 Łazewski Oskar Bolesławiec Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km M 850.00 PLN
58 Michalski Adrian Jelenia Góra Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km KM PSP JELENIA GÓRA L opłacono
59 Dudek Krzysztof Jarosław Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km S12Triathlon Team M 900.00 PLN
60 Miller Tomek Lubin Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km Diablak Team L opłacono
61 Famuła Tomasz Katowice Polska Dystans 3,5km / 180km / 42km TriDivision Triathlon Team M opłacono


Wyświetleń: 1572

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ