Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
!!! | |||||||||
1 | Gierlach Grzegorz | Jerzmanowice | Dystans 3,5km / 180km / 42km | !!! | L | opłacono on-line | |||
#AdamCzerwińskiTeam | |||||||||
2 | Jaromin Mateusz | Bielsko-Biala | Dystans 950m / 50km/ 10km | #AdamCzerwińskiTeam | L | opłacono on-line | |||
4FUN Triathlon | |||||||||
3 | Sojkowski Piotr | Warszawa | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | 4FUN Triathlon | M | opłacono | |||
BDB TEAM | |||||||||
4 | Mikoś Marcin | Katowice | Dystans 1& 1/2 Diablaka | BDB TEAM | L | opłacono | |||
Beskid TRI / Finish-A Race Team | |||||||||
5 | Nycz Artur | Kęty | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | Beskid TRI / Finish-A Race Team | S | opłacono | |||
Beskid Triathlon Center | |||||||||
6 | Kaczor Bartosz | Bielsko Biała | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | Beskid Triathlon Center | M | opłacono | |||
CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM / AUTO-FORM | |||||||||
7 | Lisieński Michał | Siemianowice Śląskie | Dystans 950m / 50km/ 10km | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM / AUTO-FORM | L | opłacono | |||
CTS | |||||||||
8 | Mąka Wojciech | Granica | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | CTS | L | opłacono | |||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
9 | Michalczyk Karolina | Katowice | Dystans 950m / 50km/ 10km | Carbon Silesia Sport | M | ||||
CelIroman | |||||||||
10 | szpunar maciej | Gdynia | Dystans 3,5km / 180km / 42km | CelIroman | S | opłacono | |||
DFS | |||||||||
11 | Biały Maciej | Bielsko-Biała | Dystans 950m / 50km/ 10km | DFS | M | opłacono on-line | |||
Diablak Team | |||||||||
12 | Miller Tomek | Lubin | Dystans 3,5km / 180km / 42km | Diablak Team | L | opłacono | |||
Endurance Team | |||||||||
13 | Oczko Dominik | Katowice | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | Endurance Team | S | opłacono | |||
FZZ "KADRA" ZG Brzeszcze | |||||||||
14 | Markiel Paweł | Jawiszowice | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | FZZ "KADRA" ZG Brzeszcze | L | opłacono on-line | |||
Fizia Team | |||||||||
15 | Zaglaniczny Dominik | Straszyn | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | Fizia Team | M | opłacono | |||
Grebenstar | |||||||||
16 | Nikanenka Siarhei | Jelenia Góra | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | Grebenstar | M | opłacono on-line | |||
Grimm Xtreme Triathlon | |||||||||
17 | CHAPMAN DAVID | GUILDFORD | Dystans 3,5km / 180km / 42km | Grimm Xtreme Triathlon | S | opłacono | |||
Happy Loop | |||||||||
18 | Otakar Kohl | Ústí nad Labem | Dystans 3,5km / 180km / 42km | Happy Loop | S | opłacono | |||
IM Inspiration | |||||||||
19 | Sikorski Marcin | BRZESZCZE | Dystans 3,5km / 180km / 42km | IM Inspiration | L | opłacono on-line | |||
ITOO | |||||||||
20 | Koziński Dariusz | Częstochowa | Dystans 3,5km / 180km / 42km | ITOO | L | opłacono on-line | |||
Innvigo | |||||||||
21 | Dzitkowski Witold | Gowarzewo | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | Innvigo | M | opłacono on-line | |||
IṁDaddy | |||||||||
22 | Wowra Piotr | Mikołów | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | IṁDaddy | S | opłacono on-line | |||
JOKŚ TEAM | |||||||||
23 | Borowiak Rafał | Słubice | Dystans 3,5km / 180km / 42km | JOKŚ TEAM | M | opłacono on-line | |||
Jacobs Tool Install Team | |||||||||
24 | Klimański Dariusz | Katowice | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | Jacobs Tool Install Team | L | opłacono on-line | |||
KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW | |||||||||
25 | Stawowczyk Waldemar | Osina | Dystans 1& 1/2 Diablaka | KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW | M | opłacono | |||
KM PSP JELENIA GÓRA | |||||||||
26 | Michalski Adrian | Jelenia Góra | Dystans 3,5km / 180km / 42km | KM PSP JELENIA GÓRA | L | opłacono | |||
Kaziki | |||||||||
27 | Gałązka Anna | Złoty Potok | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | Kaziki | XS | ||||
KcaloKilerzy | |||||||||
28 | Bielec Adam | Skępe | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | KcaloKilerzy | M | opłacono | |||
Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko/ LangeTriCoach | |||||||||
29 | Półrola Mateusz | Radomsko | Dystans 950m / 50km/ 10km | Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko/ LangeTriCoach | S | opłacono | |||
MAKRak | |||||||||
30 | Rakus Kornel | Kisielów | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | MAKRak | M | opłacono on-line | |||
MORS HUBERTUS MYSŁOWICE /MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | |||||||||
31 | Mrowiec Damian | Wojkowice | Dystans 950m / 50km/ 10km | MORS HUBERTUS MYSŁOWICE /MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | L | opłacono | |||
MTX Budownictwo | |||||||||
32 | Terpiłowski Michał | Warszawa | Dystans 3,5km / 180km / 42km | MTX Budownictwo | S | opłacono | |||
Milek Triathlon Team | |||||||||
33 | Stopa Piotr | Bibice | Dystans 950m / 50km/ 10km | Milek Triathlon Team | L | opłacono | |||
Mińska Grupa Rowerowa / KS Barakuda | |||||||||
34 | Strusińska Katarzyna | Mińsk Mazowiecki | Dystans 3,5km / 180km / 42km | Mińska Grupa Rowerowa / KS Barakuda | S | ||||
NO NAME PRASZKA | |||||||||
35 | PONIATOWSKI KORDIAN | PRASZKA | Dystans 3,5km / 180km / 42km | NO NAME PRASZKA | XL | opłacono | |||
PersonalTriathlon.pl | |||||||||
36 | Paszkowski Marcin | Mińsk Mazowiecki | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | PersonalTriathlon.pl | L | opłacono | |||
Pixel Technology | |||||||||
37 | Flisowski Piotr | Czaniec | Dystans 950m / 50km/ 10km | Pixel Technology | M | opłacono | |||
RTR BIKES | |||||||||
38 | Gansel Patryk | Czechowice- Dziedzice | Dystans 3,5km / 180km / 42km | RTR BIKES | L | opłacono | |||
Refleks, Trio z Legio | |||||||||
39 | Jaworek Łukasz | Trzciany | Dystans 3,5km / 180km / 42km | Refleks, Trio z Legio | M | opłacono | |||
Rykowisko Team | |||||||||
40 | Skrok Krzysztof | Płock | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | Rykowisko Team | S | opłacono on-line | |||
S12Triathlon Team | |||||||||
41 | Dudek Krzysztof | Jarosław | Dystans 3,5km / 180km / 42km | S12Triathlon Team | M | ||||
SSF | |||||||||
42 | van Hagen Klaas | Nieuwegein | Dystans 3,5km / 180km / 42km | SSF | M | opłacono | |||
Sagittarius | |||||||||
43 | Polakiewicz Dariusz | Trzyciąż | Dystans 3,5km / 180km / 42km | Sagittarius | L | opłacono on-line | |||
SektorDobrejZabawy | |||||||||
44 | FILDEBRANDT-KOCAN BARBARA | POZNAŃ | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | SektorDobrejZabawy | XS | opłacono | |||
45 | KOCAN PRZEMYSŁAW | POZNAŃ | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | SektorDobrejZabawy | L | opłacono | |||
Silesian Triathlon Team | |||||||||
46 | Piechulek Szymon | Pszów | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | Silesian Triathlon Team | M | opłacono | |||
47 | Glenc Rafal | Pszow | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | Silesian Triathlon Team | M | opłacono | |||
48 | Orzyszek Roksana | Rydułtowy | Dystans 950m / 50km/ 10km | Silesian Triathlon Team | XS | opłacono | |||
SportWise | |||||||||
49 | Borek Mateusz | Krakow | Dystans 3,5km / 180km / 42km | SportWise | M | opłacono | |||
Sprintex Team | |||||||||
50 | Targosz Piotr | Twardorzeczka | Dystans 3,5km / 180km / 42km | Sprintex Team | L | opłacono | |||
Szybcy i Brudni | |||||||||
51 | Stolarczyk Dagmara | Zakopane | Dystans 950m / 50km/ 10km | Szybcy i Brudni | M | opłacono | |||
TM Iron Team | |||||||||
52 | Maciejowska - Bączek Katarzyna | Międzyrzecze Górne | Dystans 950m / 50km/ 10km | TM Iron Team | XS | opłacono on-line | |||
TRiO Team | |||||||||
53 | Flieger Patryk | OŚWIĘCIM | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | TRiO Team | M | opłacono | |||
Team Kolarz Polanica | |||||||||
54 | Iwański Bartłomiej | Polanica-Zdrój | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | Team Kolarz Polanica | M | opłacono on-line | |||
TriDivision Triathlon Team | |||||||||
55 | Famuła Tomasz | Katowice | Dystans 3,5km / 180km / 42km | TriDivision Triathlon Team | M | opłacono | |||
Tri Not To Die / Ewa Bugdoł Team | |||||||||
56 | Kucharczyk Kamil | Poznań | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | Tri Not To Die / Ewa Bugdoł Team | M | opłacono | |||
Triathlon Goleniów | |||||||||
57 | Pryk Rafał | Goleniów | Dystans 3,5km / 180km / 42km | Triathlon Goleniów | S | opłacono | |||
Triathlon Jarosław | |||||||||
58 | Sułkowski Maciej | Jarosław | Dystans 950m / 50km/ 10km | Triathlon Jarosław | L | ||||
TriathlonowyTata | |||||||||
59 | Obuchowicz Artur Obuchowicz | Wschowa | Dystans 3,5km / 180km / 42km | TriathlonowyTata | L | opłacono | |||
Triclub PL | |||||||||
60 | Jedwabny Tomasz | Magdalenka | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | Triclub PL | M | opłacono | |||
61 | Jedwabny Julia | Magdalenka | Dystans 950m / 50km/ 10km | Triclub PL | M | opłacono | |||
Trigym Szczecin | |||||||||
62 | Liebner Patryk | Szczecin | Dystans 950m / 50km/ 10km | Trigym Szczecin | M | opłacono | |||
63 | Krawczyk Paweł | Szczecin | Dystans 950m / 50km/ 10km | Trigym Szczecin | M | opłacono | |||
Trio z Legio | |||||||||
64 | Latawiec Bartosz | Legionowo | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | Trio z Legio | L | opłacono | |||
Triwawa on Tour | |||||||||
65 | Niedzwiecki Marcin | Warszawa | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | Triwawa on Tour | L | opłacono on-line | |||
VegeRunners | |||||||||
66 | Gregorczyk Łukasz | Warszawa | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | VegeRunners | M | opłacono on-line | |||
Warsztab Ruchu Katarzyna Żebrakowska | |||||||||
67 | Kruczek Robert Kruczek | Rzeszów | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | Warsztab Ruchu Katarzyna Żebrakowska | M | opłacono on-line | |||
Witchholds.com | |||||||||
68 | Socha Maciej | Chorzów | Dystans 950m / 50km/ 10km | Witchholds.com | L | opłacono on-line | |||
Wędliny z Jury | |||||||||
69 | Barczyk Andrzej | Wolbrom | Dystans 3,5km / 180km / 42km | Wędliny z Jury | M | opłacono on-line | |||
Yabimo / Tri Whisky Barrels Club | |||||||||
70 | Barzyk Karol | Mogilany | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | Yabimo / Tri Whisky Barrels Club | M | opłacono on-line | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
71 | Alves Carolina | Katowice | Dystans 950m / 50km/ 10km | S | |||||
72 | Dyrda Mateusz | Warszawa | Dystans 3,5km / 180km / 42km | M | opłacono on-line | ||||
73 | Zaremba Leszek | Legnica | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | M | opłacono on-line | ||||
74 | Zaisz Rafał | Ruda Śląska | Dystans 950m / 50km/ 10km | L | opłacono | ||||
75 | Kaźmierczyk Adam | Katowice | Dystans 950m / 50km/ 10km | M | opłacono on-line | ||||
76 | Rumiński Tomasz | Wrocław | Dystans 3,5km / 180km / 42km | M | opłacono | ||||
77 | Kościółkiewicz Piotr | Katowice | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | L | opłacono | ||||
78 | Nowak Krzysztof | Bełchatów | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | L | opłacono on-line | ||||
79 | Wierzbowski Krzysztof Wierzbowski | Bydgoszcz | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | M | opłacono on-line | ||||
80 | Bedła Grzegorz | Miedźno | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | L | opłacono on-line | ||||
81 | Ruszczyk Marek | Gliwice | Dystans 950m / 50km/ 10km | M | opłacono on-line | ||||
82 | Urbanowicz Andrzej | Zabierzów | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | M | opłacono on-line | ||||
83 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Dystans 950m / 50km/ 10km | L | |||||
84 | Lasyk Agnieszka | Kraków | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | XS | |||||
85 | Wiśniewski Tomasz Wiśniewski | Katowice | Dystans 950m / 50km/ 10km | XL | opłacono on-line | ||||
86 | Rodak Anna | Rychwałd | Dystans 950m / 50km/ 10km | S | opłacono | ||||
87 | Godziek Wojciech | Krzeszowice | Dystans 950m / 50km/ 10km | XL | opłacono on-line | ||||
88 | Jach Paulina Jach | Kraków | Dystans 950m / 50km/ 10km | M | opłacono | ||||
89 | Smoła Grzegorz | Targowisko | Dystans 3,5km / 180km / 42km | L | opłacono on-line | ||||
90 | Hereda Piotr | Sucha Beskidzka | Dystans 950m / 50km/ 10km | M | opłacono on-line | ||||
91 | Malissard Jean | Krakow | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | L | opłacono on-line | ||||
92 | Zdrojewska Magdalena Zdrojewska | Poznań | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | L | opłacono on-line | ||||
93 | Szadkowski Jacek | Twardorzeczka | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | S | opłacono on-line | ||||
94 | Osiński Artur | Czechowice-Dziedzice | Dystans 950m / 50km/ 10km | L | opłacono on-line | ||||
95 | Cabaj Tomasz | Kraków | Dystans 950m / 50km/ 10km | S | opłacono on-line | ||||
96 | ŻEBRAKOWSKI GRZEGORZ | TRZEBOWNISKO/RZESZÓW | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | M | opłacono on-line | ||||
97 | Sikora Tomasz | Stryszawa | Dystans 3,5km / 180km / 42km | M | opłacono on-line | ||||
98 | Bieniek Dawid | Kraków | Dystans 950m / 50km/ 10km | XL | |||||
99 | Truszewski Grzegorz | Brenna | Dystans 950m / 50km/ 10km | M | opłacono on-line | ||||
100 | Knapik Kacper | Jaworzno | Dystans 950m / 50km/ 10km | M | opłacono on-line | ||||
101 | Szyszka Łukasz | Warszawa | Dystans 3,5km / 180km / 42km | M | opłacono on-line | ||||
102 | Pęcek Mariusz | Tokarnia | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | S | opłacono | ||||
103 | Mróz Grzegorz | Tychy | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | L | opłacono on-line | ||||
104 | Pytel Miłosz | Krakó∑ | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | M | |||||
105 | Głowacki Adrian | Międzyrzecz | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | S | opłacono on-line | ||||
106 | Pisarczyk Grzegorz | Poznań | Dystans 3,5km / 180km / 42km | M | opłacono on-line | ||||
107 | Kurnyta Robert | Gdynia | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | S | opłacono on-line | ||||
108 | Klar Marek | Łaziska Górne | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | L | opłacono on-line | ||||
109 | Hula Stanisław | Świnna | Dystans 950m / 50km/ 10km | L | opłacono on-line | ||||
110 | Makarewicz Sylwia | Mikołów | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | XS | opłacono | ||||
111 | Miarka Maciej | Cholerzyn | Dystans 950m / 50km/ 10km | M | opłacono | ||||
112 | Winsczyk Marek | Bytom | Dystans 950m / 50km/ 10km | L | |||||
113 | Smoleń jarek | Mysłowice | Dystans 950m / 50km/ 10km | M | opłacono on-line | ||||
114 | Kord Radosław | Barczewo | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | S | opłacono on-line | ||||
115 | Kord Radosław | Barczewo | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | S | |||||
116 | ŚWIĄTEK JAREK | POZNAŃ | Dystans 950m / 50km/ 10km | XL | opłacono on-line | ||||
117 | Sobieraj-Jakubiec Michał | Kraków | Dystans 950m / 50km/ 10km | S | opłacono on-line | ||||
118 | Mirek Karol | KRAKÓW | Dystans 950m / 50km/ 10km | M | opłacono on-line | ||||
119 | Krygier Paweł | Kruszewnia | Dystans 950m / 50km/ 10km | L | opłacono on-line | ||||
120 | bańczyk marcin | łaziska górne | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | M | |||||
121 | Skrabel Tomasz | Jaworzno | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | L | opłacono | ||||
122 | Golak Łukasz | Opole | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | L | opłacono | ||||
123 | Tomaszewicz Krzysztof | Tychy | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | M | |||||
124 | Nowak Grzegorz | Rybnik | Dystans 950m / 50km/ 10km | M | opłacono | ||||
125 | Lewicki Arkadiusz | Warszawa | Dystans 3,5km / 180km / 42km | S | opłacono | ||||
126 | kowalski jan | warszawa | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | S | |||||
127 | wojcik daniel | katowice | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | M | |||||
128 | Smoter Damian | Wrocław | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | L | opłacono | ||||
129 | Stasiak Łukasz | Katowice | Dystans 950m / 50km/ 10km | M | opłacono | ||||
130 | Kokoszka Marcin | Strzelce Opolskie | Dystans 950m / 50km/ 10km | M | opłacono | ||||
131 | Dyczka Robert | Bytom | Dystans 3,5km / 180km / 42km | M | |||||
132 | Bodurka Adam | Kraków | Dystans 3,5km / 180km / 42km | M | opłacono | ||||
133 | Suchański Michał | Pewel Mała | Dystans 950m / 50km/ 10km | S | opłacono | ||||
134 | Gorzoch Justyna | Warszawa | Dystans 3,5km / 180km / 42km | M | |||||
135 | Ciapała Marek | Lipowa | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | L | opłacono on-line | ||||
136 | Walaszek Mariusz | Gilowice | Dystans 950m / 50km/ 10km | M | opłacono | ||||
137 | Walaszek Patryk | Gilowice | Dystans 950m / 50km/ 10km | M | opłacono | ||||
138 | Dobrzynska-Yildiz Joanna | Warka | Dystans 950m / 50km/ 10km | M | opłacono | ||||
139 | Męcner Michał | Bestwina | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | L | opłacono on-line | ||||
140 | Lazar Damian | Żory | Dystans 950m / 50km/ 10km | L | opłacono on-line | ||||
141 | Węgrzynowski Łukasz | Byków | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | M | opłacono | ||||
142 | Kruczek Tomasz | Łazy | Dystans 3,5km / 180km / 42km | M | opłacono | ||||
143 | Czechowska Katarzyna | KRAKÓW | Dystans 1,9 / 90km/ 20 km | M | opłacono | ||||
144 | Szymanowski Tomasz | Gliwice | Dystans 3,5km / 180km / 42km | L | opłacono | ||||
145 | Czuk Aleksander | Zabrzeg | Dystans 3,5km / 180km / 42km | M | opłacono on-line | ||||
146 | Łazewski Oskar | Bolesławiec | Dystans 3,5km / 180km / 42km | M |
Wyświetleń: 10223