Grupa imprez

Wataha Bieszczady Extreme Triathlon

16 – 17 września 2023

Polańczyk, Bieszczady

 

Bieszczady o każdej porze roku sa niezwykłe. Jednak jesienią zamieniają się w surrealistyczne, odosobnione, jeszcze dziksze i surowsze. Wtedy właśnie dajemy Wam niepowtarzalną okazję zmierzyć się ze sobą. W towarzystwie niejednokroć wilków, ryku jeleni czy niedźwiedzi przygotowaliśmy do pokonania 3 dystanse. Najpierw startuje ten najdłuższy gdzie jest do pokonania 3km w jeziorze solińskim, 175km wycieczki po najurodziwszych zakątkach rowerowych i 35 km z wbiegnięciem na Połoniny. Później goni ich dystans ½ Watahy z 1,9 km pływania, 108 km roweru i 17 km po tej samej trasie biegowej. Na koniec bardzo solidna, „przerośnięta”  ćwiartka z 67km roweru i 11 wymagającymi kilometrami wokół Polańczyka.

 

I niech Was nie zmylą sumy przewyższeń. Rower jest bardzo „szarpany” i wyciskający ostatnie zapasy sił, a bieg jest często miejscami trudnymi do pokonania J  Więc jest pięknie, ale i ciężko.

 

Przydatne linki do Wataha Bieszczady Extreme Triathlon :

Trasy : TRASA

Program zawodów : PROGRAM

Regulamin : REGULAMIN

Wyświetleń: 5315

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ