Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Zajczyk Anna Zajczyk Sokołka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013
2 Czarnowicz Andrzej Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 Batory Sokółka Lena Czarnowicz
3 Dąbrowski Mateusz Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013
4 Kieda Zuzanna litwinki Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013
5 Małoń Izabela Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013
6 Bura Mariia Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 Szkoła podstawowa nr. 1
7 Sokolik Kornelia Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013
8 Mikołajczyk Ewa Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013
9 Jacewicz Mateusz Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013
10 WRÓBLEWSKA Wiktoria Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013
11 Dziewiątkowski Ignacy Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013
12 Tomaszycki Michal Sokolka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 SP 2 SOKÓŁKA
13 Kuźmin julia Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013
14 Kochanowicz Kaja Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013
15 Maliszewski Dawid Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013
16 Marculewicz-Karalenko Dominika Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013
17 Tur Aleksandra Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013
18 Onoszko Wojciech Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013
19 Czajkowska Maria sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013
20 Nelke Mateusz SOkółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013
21 Rećko Antoni Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013
22 Prymak Mateusz sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013
23 Nelke Ada sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013
24 Murawski Wiktor Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013
25 Marchiel Kacper Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013
26 MIAKISZ Magdalena SOKÓŁKA Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013
27 Hawryłko Kaja Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013
28 Hajduczenia WIKTOR Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 SP 2 w Sokółce
29 Pieszko Antoni Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013
30 Bagan Oliwia Sokołka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013
31 Konik Maja Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013
32 WÓJTOWICZ KATARZYNA SOKÓŁKA Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013
33 Kuźmin Jan Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013
34 Bykowicz Dawid SOKÓŁKA Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013
35 Chwiedźko Zuzanna Natalia Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013
36 Supronik Julia Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013
37 Mudrewicz Przemysław Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013
38 Prokopczyk Aleksandra Sokolka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013
39 Chodyko Magdalena Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 UKS Batory
40 Staranowicz Krzysztof Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013
41 Zajkowska Joanna Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013
42 Lenkiewicz Kacper Sokółka Polska II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013


Wyświetleń: 2493

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ