Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zajczyk Anna Zajczyk | Sokołka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||
2 | Czarnowicz Andrzej | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | Batory Sokółka Lena Czarnowicz | |
3 | Dąbrowski Mateusz | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||
4 | Kieda Zuzanna | litwinki | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||
5 | Małoń Izabela | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||
6 | Bura Mariia | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | Szkoła podstawowa nr. 1 | |
7 | Sokolik Kornelia | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||
8 | Mikołajczyk Ewa | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||
9 | Jacewicz Mateusz | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||
10 | WRÓBLEWSKA Wiktoria | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||
11 | Dziewiątkowski Ignacy | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||
12 | Tomaszycki Michal | Sokolka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | SP 2 SOKÓŁKA | |
13 | Kuźmin julia | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||
14 | Kochanowicz Kaja | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||
15 | Maliszewski Dawid | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||
16 | Marculewicz-Karalenko Dominika | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||
17 | Tur Aleksandra | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||
18 | Onoszko Wojciech | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||
19 | Czajkowska Maria | sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||
20 | Nelke Mateusz | SOkółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||
21 | Rećko Antoni | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||
22 | Prymak Mateusz | sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||
23 | Nelke Ada | sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||
24 | Murawski Wiktor | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||
25 | Marchiel Kacper | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||
26 | MIAKISZ Magdalena | SOKÓŁKA | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||
27 | Hawryłko Kaja | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||
28 | Hajduczenia WIKTOR | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | SP 2 w Sokółce | |
29 | Pieszko Antoni | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||
30 | Bagan Oliwia | Sokołka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||
31 | Konik Maja | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||
32 | WÓJTOWICZ KATARZYNA | SOKÓŁKA | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||
33 | Kuźmin Jan | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||
34 | Bykowicz Dawid | SOKÓŁKA | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||
35 | Chwiedźko Zuzanna Natalia | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||
36 | Supronik Julia | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||
37 | Mudrewicz Przemysław | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||
38 | Prokopczyk Aleksandra | Sokolka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||
39 | Chodyko Magdalena | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | UKS Batory | |
40 | Staranowicz Krzysztof | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||
41 | Zajkowska Joanna | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||
42 | Lenkiewicz Kacper | Sokółka | Polska | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 |
Wyświetleń: 4129