Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Batory Sokółka Lena Czarnowicz | |||||||||
1 | Czarnowicz Andrzej | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | Batory Sokółka Lena Czarnowicz | |||||
SP 2 SOKÓŁKA | |||||||||
2 | Tomaszycki Michal | Sokolka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | SP 2 SOKÓŁKA | |||||
SP 2 w Sokółce | |||||||||
3 | Hajduczenia WIKTOR | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | SP 2 w Sokółce | |||||
Szkoła podstawowa nr. 1 | |||||||||
4 | Bura Mariia | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | Szkoła podstawowa nr. 1 | |||||
UKS Batory | |||||||||
5 | Chodyko Magdalena | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | UKS Batory | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
6 | Zajczyk Anna Zajczyk | Sokołka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||||||
7 | Dąbrowski Mateusz | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||||||
8 | Kieda Zuzanna | litwinki | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||||||
9 | Małoń Izabela | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||||||
10 | Sokolik Kornelia | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||||||
11 | Mikołajczyk Ewa | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||||||
12 | Jacewicz Mateusz | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||||||
13 | WRÓBLEWSKA Wiktoria | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||||||
14 | Dziewiątkowski Ignacy | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||||||
15 | Kuźmin julia | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||||||
16 | Kochanowicz Kaja | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||||||
17 | Maliszewski Dawid | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||||||
18 | Marculewicz-Karalenko Dominika | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||||||
19 | Tur Aleksandra | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||||||
20 | Onoszko Wojciech | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||||||
21 | Czajkowska Maria | sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||||||
22 | Nelke Mateusz | SOkółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||||||
23 | Rećko Antoni | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||||||
24 | Prymak Mateusz | sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||||||
25 | Nelke Ada | sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||||||
26 | Murawski Wiktor | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||||||
27 | Marchiel Kacper | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||||||
28 | MIAKISZ Magdalena | SOKÓŁKA | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||||||
29 | Hawryłko Kaja | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||||||
30 | Pieszko Antoni | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||||||
31 | Bagan Oliwia | Sokołka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||||||
32 | Konik Maja | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||||||
33 | WÓJTOWICZ KATARZYNA | SOKÓŁKA | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||||||
34 | Kuźmin Jan | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||||||
35 | Bykowicz Dawid | SOKÓŁKA | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa I, rocznik 2010-2013 | ||||||
36 | Chwiedźko Zuzanna Natalia | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||||||
37 | Supronik Julia | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||||||
38 | Mudrewicz Przemysław | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||||||
39 | Prokopczyk Aleksandra | Sokolka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||||||
40 | Staranowicz Krzysztof | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 | ||||||
41 | Zajkowska Joanna | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa III, rocznik 2010-2013 | ||||||
42 | Lenkiewicz Kacper | Sokółka | II turnus 30.01.2023 r. - grupa sportowa II, rocznik 2010-2013 |
Wyświetleń: 4112