Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Zapilaj Daniel Ełk Polska 10 km open Söndagslöpare opłacono on-line
2 Turowski Robert Sojczyn Borowy Polska 10 km open Maratonka Grajewo
3 Gawkowski Piotr Starogard Gdański Polska 10 km open
4 Zach Kamil Stare Modzele Polska 10 km open Run Team Piątnica
5 Rogowski Damian Święcienin Polska 10 km open opłacono on-line
6 Ulitko Wojciech Warszawa Polska 10 km open opłacono on-line
7 Niemotko Piotr Białystok Polska 10 km open opłacono on-line
8 Fiedorczyk Teresa Ełk Polska 10 km open (60+) Maratonka Grajewo-Ełk
9 Fiedorczyk Janusz Ełk Polska 10 km open (60+)
10 Godlewski Andrzej Borawskie Polska 10 km open Biegamy dla Zdrowia opłacono on-line
11 Oleksy Jadwiga Wrocław Polska 10 km open opłacono on-line
12 Surawska Agnieszka Grajewo Polska 10 km open Mroźne Wilki Grajewo
13 Raszczyk Kamil Kolno Polska 10 km open Kolno Biega opłacono on-line
14 Raszczyk Katarzyna Kolno Polska 10 km open Kolno Biega opłacono on-line
15 Brzozowski Ireneusz Wysokie Mazowieckie Polska 10 km open
16 SPYŁA Daroslaw Elk Polska 10 km open
17 ROPIAK Ryszard MYSZYNIEC Polska 10 km open (60+) KURPIE Myszyniec
18 Zdanuczyk Krzysztof Białystok Polska 10 km open ZetStudios
19 Bastek Zuzanna Pisz Polska 10 km open opłacono on-line
20 Lemieszko Łukasz Bogusze Polska 10 km open KS Ookami opłacono on-line
21 Guzowska Sylwia Grajewo Polska 10 km open Maratonka Grajewo opłacono on-line
22 Hermanowska Agnieszka Poniat Polska 10 km open Maratonka Grajewo
23 Krzyżanowski Karol Sołki Polska 10 km open Maratonka Grajewo opłacono on-line
24 Drężek Krzysztof Grajewo Polska 10 km open Maratonka Grajewo opłacono on-line
25 Guzowski Radosław Grajewo Polska 10 km open opłacono on-line
26 Bulkeviciute Terese Vilnius, Litwa Litwa 10 km open (60+) Na, pagauk!
27 Alicka Ewa Szczuczyn Polska 10 km open opłacono on-line
28 GRZYBAŁA Andrzej Łomża Polska 10 km open (60+) KR-B Eko Łomża
29 Dąbrowski Bogumił Ełk Polska 10 km open opłacono on-line
30 Waśko Mirosław Łapy Polska 10 km open (60+) Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca
31 Waśko Barbara Łapy Polska 10 km open (60+) Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego
32 Romański Marcin Starogard Gdański Polska 10 km open (60+)
33 Leszczyński Roman Ostrołęka Polska 10 km open (60+) so-biebie-gam
34 Iwanow Aleksander Białystok Polska 10 km open BBL
35 Iwanowa Helena Bialystok Polska 10 km open (60+) BBL
36 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa Litwa 10 km open Na, pagauk!
37 Okurowski Jerzy Supraśl Polska 10 km open (60+)
38 Zieniewicz Andrzej Kleosin Polska 10 km open (60+) Grupa Szalonych Rowerzystów
39 Włodkowska Anna Wierzbowo Polska 10 km open opłacono on-line
40 Górowski Karol Grajewo Polska 10 km open Maratonka Grajewo opłacono on-line
41 Ptak Damian Łomża Polska 10 km open WIOŚ ŁOMŻA
42 Waszkiewicz Kamil Grajewo Polska 10 km open opłacono on-line
43 Sierocki Jan Augustów Polska 10 km open (60+)
44 Myszka Marcin Grajewo Polska 10 km open opłacono on-line
45 Kiszluk Dariusz Suchowola Polska 10 km open opłacono on-line
46 Rybnik Rafał Nowe Aleksandrowo Polska 10 km open opłacono on-line
47 Charubin Mariusz Łupki/Pisz Polska 10 km open Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ
48 Matysiewicz Józef Grajewo Polska 10 km open opłacono on-line
49 Mościcki Zenon Rutki Polska 10 km open (60+)
50 Jaroszewicz Emilia Ełk Polska 10 km open
51 Zacharewicz Hubert Ełk Polska 10 km open
52 Ruszczyk Karolina Grajewo Polska 10 km open opłacono on-line
53 Pozdrawiam Mariusz Łomża Polska 10 km open (60+) Biegamy dla Zdrowia
54 Dmochowski Tomasz Grajewo Polska 10 km open Maratonka Grajewo opłacono on-line
55 Liniewski Jan Grajewo Polska 10 km open Maratonka Grajewo opłacono on-line
56 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Polska 10 km open (60+)
57 Ogonowski Michał Łomża Polska 10 km open MRC opłacono on-line
58 Jezierski Andrzej Olszewo-Borki Polska 10 km open (60+) BBL Ostrołęka
59 Jezierska Teresa Olszewo-Borki Polska 10 km open (60+) BBL Ostrołęka
60 Gajdek Przemysław Ełk Polska 10 km open PKK opłacono on-line
61 Nowakowski Czeslaw Warszawa Polska 10 km open (60+) Ducla Academy Warszawa
62 Sokół Przemysław Białystok Polska 10 km open opłacono on-line
63 Rudnicka Jadwiga Białystok Polska 10 km open (60+)
64 Truchan Wiesław Suwałki Polska 10 km open (60+) Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy
65 Świacka Roksana Maćkowa Ruda Polska 10 km open opłacono on-line
66 Wrona Łukasz EŁK Polska 10 km open OSPWL Bemowo Piskie opłacono on-line
67 Rybnik Karol Nowe Aleksandrowo Polska 10 km open opłacono on-line
68 Juszkiewicz Damian Grajewo Polska 10 km open Maratonka Grajewo opłacono on-line
69 Więckowski Tadeusz Olszewo-Borki Polska 10 km open (60+)
70 Niebrzydowski Marcin Grajewo Polska 10 km open Maratonka Grajewo opłacono on-line
71 Chutkowska Agnieszka Kolno Polska 10 km open Kolno Biega opłacono on-line
72 szewczak andrzej Białystok Polska 10 km open (60+)
73 Ślęzak Adam Elbląg Polska 10 km open OSP POGRODZIE
74 Poniatowski Marek Bełda Polska 10 km open Maratonka Grajewo opłacono on-line
75 Poniatowski Adam Bełda Polska 10 km open Maratonka Grajewo opłacono on-line
76 Kochman Iwona Warszawa Polska 10 km open (60+) Vege Runners
77 Żabińska Olga Grajewo Polska 10 km open opłacono on-line
78 Nieciecki Jarek Grajewo Polska 10 km open Maratonka Grajewo opłacono on-line
79 Sawicki Adam Prostki Polska 10 km open Maratonka Grajewo opłacono on-line
80 Sepetowska Kinga Chwaszczyno Polska 10 km open Elektonicznezapisy.pl Team
81 Borawski Krzysztof Wojewodzin Polska 10 km open (60+) KS Maratonka


Wyświetleń: 4296

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ