Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BBL | |||||||||
1 | Iwanowa Helena | Bialystok | 10 km open (60+) | BBL | |||||
BBL | |||||||||
2 | Iwanow Aleksander | Białystok | 10 km open | BBL | |||||
BBL Ostrołęka | |||||||||
3 | Jezierski Andrzej | Olszewo-Borki | 10 km open (60+) | BBL Ostrołęka | |||||
4 | Jezierska Teresa | Olszewo-Borki | 10 km open (60+) | BBL Ostrołęka | |||||
Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
5 | Pozdrawiam Mariusz | Łomża | 10 km open (60+) | Biegamy dla Zdrowia | |||||
Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
6 | Godlewski Andrzej | Borawskie | 10 km open | Biegamy dla Zdrowia | opłacono on-line | ||||
Ducla Academy Warszawa | |||||||||
7 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | 10 km open (60+) | Ducla Academy Warszawa | |||||
Elektonicznezapisy.pl Team | |||||||||
8 | Sepetowska Kinga | Chwaszczyno | 10 km open | Elektonicznezapisy.pl Team | |||||
Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca | |||||||||
9 | Waśko Mirosław | Łapy | 10 km open (60+) | Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca | |||||
Grupa Szalonych Rowerzystów | |||||||||
10 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | 10 km open (60+) | Grupa Szalonych Rowerzystów | |||||
KR-B Eko Łomża | |||||||||
11 | GRZYBAŁA Andrzej | Łomża | 10 km open (60+) | KR-B Eko Łomża | |||||
KS Maratonka | |||||||||
12 | Borawski Krzysztof | Wojewodzin | 10 km open (60+) | KS Maratonka | |||||
KS Ookami | |||||||||
13 | Lemieszko Łukasz | Bogusze | 10 km open | KS Ookami | opłacono on-line | ||||
KURPIE Myszyniec | |||||||||
14 | ROPIAK Ryszard | MYSZYNIEC | 10 km open (60+) | KURPIE Myszyniec | |||||
Kolno Biega | |||||||||
15 | Raszczyk Kamil | Kolno | 10 km open | Kolno Biega | opłacono on-line | ||||
16 | Raszczyk Katarzyna | Kolno | 10 km open | Kolno Biega | opłacono on-line | ||||
17 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | 10 km open | Kolno Biega | opłacono on-line | ||||
MRC | |||||||||
18 | Ogonowski Michał | Łomża | 10 km open | MRC | opłacono on-line | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
19 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | 10 km open | Maratonka Grajewo | |||||
20 | Krzyżanowski Karol | Sołki | 10 km open | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
21 | Drężek Krzysztof | Grajewo | 10 km open | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
22 | Górowski Karol | Grajewo | 10 km open | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
23 | Dmochowski Tomasz | Grajewo | 10 km open | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
24 | Liniewski Jan | Grajewo | 10 km open | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
25 | Juszkiewicz Damian | Grajewo | 10 km open | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
26 | Niebrzydowski Marcin | Grajewo | 10 km open | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
27 | Poniatowski Marek | Bełda | 10 km open | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
28 | Poniatowski Adam | Bełda | 10 km open | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
29 | Nieciecki Jarek | Grajewo | 10 km open | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
30 | Sawicki Adam | Prostki | 10 km open | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
31 | Guzowska Sylwia | Grajewo | 10 km open | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
32 | Hermanowska Agnieszka | Poniat | 10 km open | Maratonka Grajewo | |||||
Maratonka Grajewo-Ełk | |||||||||
33 | Fiedorczyk Teresa | Ełk | 10 km open (60+) | Maratonka Grajewo-Ełk | |||||
Mroźne Wilki Grajewo | |||||||||
34 | Surawska Agnieszka | Grajewo | 10 km open | Mroźne Wilki Grajewo | |||||
Na, pagauk! | |||||||||
35 | Bulkeviciute Terese | Vilnius, Litwa | 10 km open (60+) | Na, pagauk! | |||||
36 | Pranckunas Petras | Vilnius, Litwa | 10 km open | Na, pagauk! | |||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
37 | Ślęzak Adam | Elbląg | 10 km open | OSP POGRODZIE | |||||
OSPWL Bemowo Piskie | |||||||||
38 | Wrona Łukasz | EŁK | 10 km open | OSPWL Bemowo Piskie | opłacono on-line | ||||
PKK | |||||||||
39 | Gajdek Przemysław | Ełk | 10 km open | PKK | opłacono on-line | ||||
Run Team Piątnica | |||||||||
40 | Zach Kamil | Stare Modzele | 10 km open | Run Team Piątnica | |||||
Söndagslöpare | |||||||||
41 | Zapilaj Daniel | Ełk | 10 km open | Söndagslöpare | opłacono on-line | ||||
Vege Runners | |||||||||
42 | Kochman Iwona | Warszawa | 10 km open (60+) | Vege Runners | |||||
WIOŚ ŁOMŻA | |||||||||
43 | Ptak Damian | Łomża | 10 km open | WIOŚ ŁOMŻA | |||||
Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy | |||||||||
44 | Truchan Wiesław | Suwałki | 10 km open (60+) | Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy | |||||
ZetStudios | |||||||||
45 | Zdanuczyk Krzysztof | Białystok | 10 km open | ZetStudios | |||||
Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ | |||||||||
46 | Charubin Mariusz | Łupki/Pisz | 10 km open | Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ | |||||
Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | |||||||||
47 | Waśko Barbara | Łapy | 10 km open (60+) | Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
48 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | 10 km open | ||||||
49 | Rogowski Damian | Święcienin | 10 km open | opłacono on-line | |||||
50 | Ulitko Wojciech | Warszawa | 10 km open | opłacono on-line | |||||
51 | Niemotko Piotr | Białystok | 10 km open | opłacono on-line | |||||
52 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | 10 km open (60+) | ||||||
53 | Oleksy Jadwiga | Wrocław | 10 km open | opłacono on-line | |||||
54 | Brzozowski Ireneusz | Wysokie Mazowieckie | 10 km open | ||||||
55 | SPYŁA Daroslaw | Elk | 10 km open | ||||||
56 | Bastek Zuzanna | Pisz | 10 km open | opłacono on-line | |||||
57 | Guzowski Radosław | Grajewo | 10 km open | opłacono on-line | |||||
58 | Alicka Ewa | Szczuczyn | 10 km open | opłacono on-line | |||||
59 | Dąbrowski Bogumił | Ełk | 10 km open | opłacono on-line | |||||
60 | Romański Marcin | Starogard Gdański | 10 km open (60+) | ||||||
61 | Okurowski Jerzy | Supraśl | 10 km open (60+) | ||||||
62 | Włodkowska Anna | Wierzbowo | 10 km open | opłacono on-line | |||||
63 | Waszkiewicz Kamil | Grajewo | 10 km open | opłacono on-line | |||||
64 | Sierocki Jan | Augustów | 10 km open (60+) | ||||||
65 | Myszka Marcin | Grajewo | 10 km open | opłacono on-line | |||||
66 | Kiszluk Dariusz | Suchowola | 10 km open | opłacono on-line | |||||
67 | Rybnik Rafał | Nowe Aleksandrowo | 10 km open | opłacono on-line | |||||
68 | Matysiewicz Józef | Grajewo | 10 km open | opłacono on-line | |||||
69 | Mościcki Zenon | Rutki | 10 km open (60+) | ||||||
70 | Jaroszewicz Emilia | Ełk | 10 km open | ||||||
71 | Zacharewicz Hubert | Ełk | 10 km open | ||||||
72 | Ruszczyk Karolina | Grajewo | 10 km open | opłacono on-line | |||||
73 | TROCHIMOWICZ ARTUR | SZCZYTNO | 10 km open (60+) | ||||||
74 | Sokół Przemysław | Białystok | 10 km open | opłacono on-line | |||||
75 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | 10 km open (60+) | ||||||
76 | Świacka Roksana | Maćkowa Ruda | 10 km open | opłacono on-line | |||||
77 | Rybnik Karol | Nowe Aleksandrowo | 10 km open | opłacono on-line | |||||
78 | Więckowski Tadeusz | Olszewo-Borki | 10 km open (60+) | ||||||
79 | szewczak andrzej | Białystok | 10 km open (60+) | ||||||
80 | Żabińska Olga | Grajewo | 10 km open | opłacono on-line | |||||
so-biebie-gam | |||||||||
81 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | 10 km open (60+) | so-biebie-gam |
Wyświetleń: 4490