Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kozielec Wiktor | Albrechtówka | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | Albrechtówka | opłacono |
2 | Lubańska Agata | Albrechtówka | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | Albrechtówka | opłacono |
3 | Morzuchowski Michał | Albrechtówka | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | Albrechtówka | opłacono |
4 | Malowany Michał | Albrechtówka | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | Albrechtówka | opłacono |
5 | Krusiński Dawid | Albrechtówka | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | Albrechtówka | opłacono |
6 | Tadzik Krystian | Albrechtówka | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | Albrechtówka | opłacono |
7 | Mazur Maciej | Albrechtówka | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | Albrechtówka | opłacono |
8 | Niewiadomski Konrad | Albrechtówka | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | Albrechtówka | opłacono |
9 | Michota Eryk | Albrechtówka | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | Albrechtówka | opłacono |
10 | Klimek Kalina | Albrechtówka | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | Albrechtówka | opłacono |
11 | Jankowska Natalia | Albrechtówka | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | Albrechtówka | opłacono |
12 | Ziębicka Martyna | Albrechtówka | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | Albrechtówka | opłacono |
13 | Gawrjołek Mateusz | Albrechtówka | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | Albrechtówka | opłacono |
14 | Kokowicz Kamil | Albrechtówka | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | Albrechtówka | opłacono |
15 | Jakubska Nikola | Albrechtówka | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | Albrechtówka | opłacono |
16 | Szuster Szymon | Albrechtówka | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | Albrechtówka | opłacono |
17 | Majewska Izabela | Bełżyce | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | ISKRY | opłacono |
18 | Wójtowicz Kaja | Bełżyce | Polska | 196,3 m Maluchy | ISKRY | opłacono |
19 | dąbal marcin | Błędów | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Biegiem Radom! | opłacono |
20 | Świtaj Joanna | Brzeziny | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Nordic Walkers Dęblin | opłacono |
21 | Michalczewski Jacek | Chodlik | Polska | 5 km pakiet BEZ KOSZULKI | Run Beavers | opłacono |
22 | Sumorek Franciszek | Chrząchówek | Polska | 196,3 m Maluchy | ||
23 | Sumorek Nadia | Chrząchówek | Polska | 196,3 m Maluchy | ||
24 | Rokita Jacek | Dębiny | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | ISKRY | opłacono |
25 | Bernatek Małgorzata | Dęblin | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Nordic Walkers Dęblin | opłacono |
26 | Gadomski Michał | Dęblin | Polska | 5 km pakiet BEZ KOSZULKI | opłacono | |
27 | Wójcik Angelika | Dęblin | Polska | 5 km pakiet BEZ KOSZULKI | opłacono | |
28 | Sadurski Mariusz | Dęblin | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | opłacono | |
29 | Sadurski Igor | Dęblin | 196,3 m Maluchy | opłacono | ||
30 | Potas Jakub | Dęblin | Polska | 1963 m pakiet Z KOSZULKA | Związek strzelecki | opłacono |
31 | Pawelec-Gorgol Nina | Garbów | Polska | 1963 m pakiet Z KOSZULKA | limit osiągnięty | |
32 | KURAJk MARIAN | GDANSK | Polska | 5 km pakiet BEZ KOSZULKI | opłacono | |
33 | Kurajk Ewa | Gdańsk | Polska | 5 km pakiet BEZ KOSZULKI | opłacono | |
34 | Osiak Kaja | Gołąb | Polska | 196,3 m Maluchy | opłacono | |
35 | Osiak Natan | Gołąb | Polska | 196,3 m Maluchy | opłacono | |
36 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | wolny strzelec | limit osiągnięty |
37 | KURPET Bogusława | Jastrzębie-Zdrój | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | wolny strzelec | limit osiągnięty |
38 | Karaś Kamil | Karczmiska Drugie | Polska | 5 km pakiet BEZ KOSZULKI | Run Beavers | opłacono |
39 | Dobrzyński Jerzy | Kazimierz Dolny | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | opłacono | |
40 | Rak Aniela | Kazimierz Dolny | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | SP Kazimierz Dolny | opłacono |
41 | Lewkowicz Karol | Kazimierz Dolny | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | SP Kazimierz Dolny | opłacono |
42 | Śmiechurski Stanisław | Kazimierz Dolny | Polska | 1963 m pakiet BEZ KOSZULKI | SP Kazimierz Dolny | opłacono |
43 | Szafran Karolina | Konopnica | Polska | 196,3 m Maluchy | Lubelska Grupa Triathlonu | |
44 | Tarkowska Paulina | Końskowola | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | opłacono | ||
45 | Skurski Mariusz | Lublin | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Basia Team | opłacono |
46 | Pomarańska Małgorzata | Lublin | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Lublin chodzi z kijkami | opłacono |
47 | Konopka Piotr | Lublin | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Lubelska Grupa Triathlonu | opłacono |
48 | Szafran Dariusz | Lublin | Polska | 5 km pakiet BEZ KOSZULKI | Lubelska Grupa Triathlonu | limit osiągnięty |
49 | Szafran Joanna | Lublin | Polska | 5 km pakiet BEZ KOSZULKI | Lubelska Grupa Triathlonu | limit osiągnięty |
50 | Zabłocka Anna | Lublin | Polska | 5 km pakiet BEZ KOSZULKI | Lubelska Grupa Triathlonu | opłacono |
51 | Ka Katarzyna | Lublin | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Lubelska Grupa Triathlonu | opłacono |
52 | Korniak Magdalena | Lublin | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Lubelska Grupa Triathlonu | opłacono |
53 | Tarkowski Zbigniew | Lublin | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Lubelska Grupa Triathlonu | opłacono |
54 | Frais-Ligaj Agnieszka Frais-Ligaj | Lublin | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | #NoLimits | opłacono |
55 | Pawluk Paweł | Lublin | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | VeloLublin | opłacono |
56 | Żurowski Jacek Żurowski | Lublin | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | HEŃTEAM | opłacono |
57 | Głuszak Katarzyna | Lublin | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | opłacono | |
58 | Kot Dominika | Lublin | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | opłacono | |
59 | Karwan Zbigniew | Lublin | Polska | 5 km pakiet BEZ KOSZULKI | BBL | opłacono |
60 | Jaworski Jacek | Lublin | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | opłacono | |
61 | Repelewska Krista | Lublin | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | #NoLimits | opłacono |
62 | Kobielarz Adrian | Lublin | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | limit osiągnięty | |
63 | Nakonieczna Sylwia | Ługów | Polska | 1963 m pakiet Z KOSZULKA | opłacono | |
64 | Walasek Małgorzata | Nowa Rokitnia | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Nordic Walkers Dęblin | opłacono |
65 | Rolak Joanna | Nowa Rokitnia | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | |
66 | Bigos Daniel | Opole Lubelskie | Polska | 5 km pakiet BEZ KOSZULKI | opłacono | |
67 | Rybarczyk Daniel | Przydworzyce | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | opłacono | |
68 | JANKOWSKI EUGENIUSZ | Pulawy | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | OPEC PUŁAWY | opłacono |
69 | Gibuła Bartek | Pulawy | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Związek strzelecki | opłacono |
70 | Polak Szymon | Pulki | Polska | 196,3 m Maluchy | Lubelski Bank Spòłdzielczy | opłacono |
71 | Jędrasik Piotrek | Puławy | Polska | 5 km pakiet BEZ KOSZULKI | 9tka Running Team | opłacono |
72 | Bojarszczuk Jolanta | Puławy | Polska | 5 km pakiet BEZ KOSZULKI | Czar Bezmiaru | opłacono |
73 | Mitruczuk Marcin | Puławy | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | SP3 Puławy | opłacono |
74 | Capala Mieczysław | Puławy | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | opłacono | |
75 | SOLECKI Dariusz | Puławy | Polska | 5 km pakiet BEZ KOSZULKI | Multimedia Runners Puławy | opłacono |
76 | Szegda Łukasz | Puławy | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | TraiLove Puławy | opłacono |
77 | Szegda Leonard | Puławy | Polska | 196,3 m Maluchy | TraiLove Puławy | opłacono |
78 | Mitruczuk Bartosz | Puławy | Polska | 196,3 m Maluchy | opłacono | |
79 | Wydra Kamil | Puławy | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Ptmg | opłacono |
80 | Socha Piotr | Puławy | Polska | 5 km pakiet BEZ KOSZULKI | Sam - Smak Wytwórnia Dobrych Smaków | opłacono |
81 | Wojciechowski Paweł | Puławy | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Czar Bezmiaru | opłacono |
82 | Olender Marcin | Puławy | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Starostwo Powiatowe w Puławach | opłacono |
83 | Olender Szymon | Puławy | Polska | 196,3 m Maluchy | Starostwo Powiatowe w Puławach | opłacono |
84 | Maruszak Piotr | Puławy | Polska | 5 km pakiet BEZ KOSZULKI | opłacono | |
85 | Sabatura Kamil | Puławy | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | TraiLove Puławy | limit osiągnięty |
86 | Furtak Grzegorz | Puławy | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Multimedia Runners Puławy | opłacono |
87 | Szymanek Irena | Puławy | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | TraiLove Puławy | opłacono |
88 | Pilarski Grzegorz | Puławy | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | KONSTRUKTOR PUŁAWY | opłacono |
89 | Tkaczyk Mateusz | Puławy | Polska | 5 km pakiet BEZ KOSZULKI | opłacono | |
90 | Król Przemysław | Puławy | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Lubelski Bank Spòłdzielczy | opłacono |
91 | Bociańska Agnieszka | Puławy | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Lubelski Bank Spòłdzielczy | opłacono |
92 | Grochal Norbert | Puławy | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Lubelski Bank Spòłdzielczy | opłacono |
93 | Pawlik Filip | Puławy | Polska | 196,3 m Maluchy | Lubelski Bank Spòłdzielczy | opłacono |
94 | Zawadzki Krzysztof | Puławy | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Lubelski Bank Spòłdzielczy | opłacono |
95 | Wilantowicz Anna | Puławy | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Lubelski Bank Spòłdzielczy | opłacono |
96 | Wilantowicz Miłosz | Puławy | Polska | 196,3 m Maluchy | Lubelski Bank Spòłdzielczy | opłacono |
97 | Koziara Agnieszka | Puławy | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Lubelski Bank Spòłdzielczy | opłacono |
98 | Bąkała Justyna | Puławy | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Lubelski Bank Spòłdzielczy | opłacono |
99 | Mączka Ryszard | Puławy | Polska | 5 km pakiet Z KOSZULKĄ | Lubelski Bank Spòłdzielczy | opłacono |
100 | Mączka Błażej | Puławy | Polska | 196,3 m Maluchy | Lubelski Bank Spòłdzielczy | opłacono |
Wyświetleń: 8589