Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 281 | Szarek Paweł | Duninówko | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | OSP Pęplino | opłacono on-line | |
2 | Górka Sebastian | Toruń | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Sebinho Team | |||
3 | 234 | Dettlaff Michał | Dębnica Kaszubska | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||
4 | 237 | Gaweł zbigniew | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | ANANASY Z 3 FAL | opłacono on-line | |
5 | 274 | Siwak Marcin | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Ananasy z 3 Fal | opłacono on-line | |
6 | 278 | Staniuk Bartosz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Toyota Słupsk | opłacono on-line | |
7 | 259 | Michalak Marek | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Scania Production Słupsk | opłacono on-line | |
8 | 235 | Dubacki Stanisław Kazimierz | DOBIESZEWO26 | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Night Runners Słupsk | opłacono on-line | |
9 | 269 | Pisarzewski Mateusz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||
10 | 232 | Chudy Henryk | Sławsko | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | k s Olszewski i synowie | opłacono on-line | |
11 | 279 | Stryszko Artur | Głobino | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||
12 | 231 | Chowaniec Sławomir | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | ANANASY Z 3 FAL | opłacono on-line | |
13 | 233 | Cichała Damian | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | TDT Słupsk | opłacono on-line | |
14 | 239 | Golański Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||
15 | 225 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Ananasy z 3 Fal | opłacono on-line | |
16 | 268 | Piotr Piotr | Kwakowo kolo Lulemina | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||
17 | 289 | Wilmont Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||
18 | 277 | Słomka Łukasz | Ustka | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Apator Telemetria Aktywnie | opłacono on-line | |
19 | 241 | Gryba Marcin | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Apator Telemetria Aktywnie | opłacono on-line | |
20 | 254 | Kozłowski Bartosz | Biały Bór | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||
21 | 245 | Jażdżyk Łukasz | Ustka | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||
22 | 288 | Waluś Szczepan Waluś | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||
23 | 244 | Jaremczak Karol | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||
24 | 285 | Tomczak Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | W.P.K Słoń Team Ustka | opłacono on-line | |
25 | 230 | Cholewiński Artur | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | AML SŁUPSK | opłacono on-line | |
26 | 260 | Młynarski Paweł | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||
27 | 226 | Boś Grzegorz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||
28 | 292 | Żmijewski Wojciech Żmijewski | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||
29 | 282 | Szczerbaty Pawel Szczerbaty | Świnoujście | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||
30 | 266 | Osiński Wojciech | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | TEAM ZABIEGANEDNI | opłacono on-line | |
31 | 257 | Majewski Dawid | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||
32 | 275 | Skrzypiec Krzysztof | Slupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Pomeriders Słupsk | opłacono on-line | |
33 | 236 | Gaweł Andrzej | Slupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Pomeriders Słupsk | opłacono on-line | |
34 | 256 | Kurowski Marcin | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||
35 | 227 | Burman Tomasz | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Ananasy z 3 Fal | opłacono on-line | |
36 | 243 | Jabłoński Maciej | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Fit garaż | opłacono on-line | |
37 | 293 | Żylicz Paweł | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | STOPA Słupsk | opłacono on-line | |
38 | 276 | Skuza Grzegorz | Kobylnica | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||
39 | 287 | Wagner Andrzej | Bytów | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||
40 | 264 | Nowicki Mateusz | Sokołowo Budzyńskie | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka | opłacono on-line | |
41 | 258 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||
42 | 252 | Kozaczuk Jarosław | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||
43 | 240 | Górecki Patryk | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Kosiki biegają i pączki zjadają | opłacono on-line | |
44 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Pozytywnie nakręcony | |||
45 | 284 | Tomczak Dominik | Słupsk | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | W.P.K Słoń Team | opłacono on-line | |
46 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | ElektroniczneZapisy.pl Team |
Wyświetleń: 10064