Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 200 Orłowska Urszula Bolesławice Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
2 223 Zdzitowiecka Aleksandra Boleslawice Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
3 175 Deliga Martyna Kobylnica Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
4 213 Szczypek Ela Bolesławice Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
5 212 Szczęsna Anna ZAJĄCZKOWO Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 :)
6 206 Spychalska Beata Spychalska KOBYLNICA Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
7 202 Pruska Agnieszka Widzino Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
8 199 Nowak Agnieszka Kobylnica Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
9 222 Zduńska Monika Kobylnica Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
10 183 Karwalska Aneta Kobylnica Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
11 220 WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena SŁUPSK Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
12 172 Borkowska Marta Kobylnica Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
13 179 Guzińska Ewa Kobylnica Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
14 210 Surmacz Elżbieta Reblino Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
15 214 szor paulina Kobylnica Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
16 219 Urbanek Katarzyna Runowo Sławienskie 13A Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
17 185 Kisiel Justyna Boleslawice Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
18 181 Kaczor Marzena Reblino Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
19 211 Sychla Monika Łosino Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
20 184 Kawecka Justyna Kobylnica Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
21 218 Urban Ewelina Dębnica Kaszubska Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
22 177 Gaweł Iza Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
23 196 Marczak Małgorzata Żelkowo Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
24 Dutkiewicz Maria Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40
25 201 Płodzień Karolina Karzcino Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
26 Łubkowska Magdalena Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40
27 173 Budzyńska Elżbieta Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
28 204 Sagała Patrycja Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
29 187 Kocoń Sylwia Siemianice Polska Bieg Kobiet - start 18:40 :) opłacono on-line
30 192 Kurowska Olga Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
31 209 Suproń Izabela Biały Bór Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
32 176 Gaweł Iwona Slupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Pomeriders Słupsk opłacono on-line
33 189 Korwin Piotrowska Paulina Debnica kaszubska Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
34 170 Andrzejczyk Ewelina Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
35 203 Przychoda Anna Siemianice Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
36 221 Wojciechowska Anna Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
37 186 klejdysz Beata słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
38 215 Ukleja Justyna Nowa Dąbrowa Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Potęga Nordica opłacono on-line
39 193 Kurzedlak Jadwiga Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
40 194 Kwinta Agnieszka Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 SP Kobylnica opłacono on-line
41 207 Starkowska Zuzanna Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
42 197 Mudź Anna Ustka Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
43 Pastuszka-Cichała Żaneta Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 TDT Słupsk
44 216 Ukleja Katarzyna Nowa Dąbrowa Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Potęga Nordica opłacono on-line
45 191 Kubica Agnieszka Strzelino Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
46 178 Górecka Agnieszka Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
47 182 Kałużna Patrycja Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
48 205 Sawyer Martyna Dębnica Kaszubska Polska Bieg Kobiet - start 18:40 AKTYWNA FABRYKA opłacono on-line
49 208 Stryszko Agnieszka Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
50 198 Naczk Wiktoria Lębork Polska Bieg Kobiet - start 18:40 LKB im. Braci Petk opłacono on-line
51 195 Lubińska Liliana Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Night Runners opłacono on-line
52 217 Ulanowska Małgorzata Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
53 190 Kosicka Iwona Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Stopa Słupsk opłacono on-line
54 Zulińska Monika Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40
55 224 Żulińska Monika Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
56 171 Antosik Grazyna Zukowo Polska Bieg Kobiet - start 18:40 k s Olszewski i synowie opłacono on-line
57 180 Jóźwiak Karolina Dębnica Kaszubska Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
58 188 Kołonowicz Sylwia Słupsk Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
59 174 Cichosz Natalia Krępa Słupska Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Bieganie - pozytywny nałóg opłacono on-line
60 270 Pozorski Krzysztof Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Markos Running Team
61 283 Szczęsny Mirosław ZAJĄCZKOWO Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 :)
62 291 Zielonka Paweł Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 OSP Kobylnica
63 271 rocławski grzegorz kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 AKTYWNA FABRYKA
64 253 Kozimor Mariusz Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 USB Ustka
65 267 Pieczora Marcin Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Brooklyn
66 280 Suchocki Sebastian Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
67 290 Wilusz Błażej Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
68 286 Treder Marian Łosino Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Team Treder
69 261 Mora Czary Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
70 251 Kos Krystian Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Kosiki biegają i pączki zjadają
71 250 Kloc Dariusz Bolesławice Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
72 273 Sadowski Paweł Bolesławice Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 STOPA Słupsk
73 248 Kargul Jacek Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Night Runners Słupsk
74 228 Burzyński Aleksander Bolesławice Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 STOPA Słupsk
75 263 Nowak Piotr Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
76 247 Kania Brajan Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 -/Biegam Bo Lubię - Słupsk
77 272 Rolbiecki Łukasz Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Apator Telemetria
78 246 Jopek Grzegorz Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 OSP WRZĄCA
79 262 Mułyk Paweł Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
80 255 Kucharski Radosław Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
81 238 Głaszcz Mariusz Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Jaśmin Team
82 242 Guziński Marek Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
83 229 Chlebowski Łukasz KOBYLNICA Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
84 249 Kawecki Krzysztof Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
85 265 Orłowski Edward Bolesławice Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
86 Walczak Krzysztof Gdynia Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 ElektroniczneZapisy.pl Team
87 284 Tomczak Dominik Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 W.P.K Słoń Team opłacono on-line
88 Jankowski Grzegorz BYTÓW Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Pozytywnie nakręcony
89 240 Górecki Patryk Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Kosiki biegają i pączki zjadają opłacono on-line
90 252 Kozaczuk Jarosław Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
91 258 Marczak Andrzej Żelkowo Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
92 264 Nowicki Mateusz Sokołowo Budzyńskie Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka opłacono on-line
93 287 Wagner Andrzej Bytów Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
94 276 Skuza Grzegorz Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
95 293 Żylicz Paweł Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 STOPA Słupsk opłacono on-line
96 243 Jabłoński Maciej Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Fit garaż opłacono on-line
97 227 Burman Tomasz Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
98 256 Kurowski Marcin Słupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
99 236 Gaweł Andrzej Slupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Pomeriders Słupsk opłacono on-line
100 275 Skrzypiec Krzysztof Slupsk Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Pomeriders Słupsk opłacono on-line


Wyświetleń: 11281

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ