Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 92 | Poliukhovych Anatolii | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku | ||
2 | 91 | Pisarzewska Lena | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
3 | 63 | Kulczyk Barbara | Kwakowo | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||
4 | 64 | Kulczyk Gerard | Kwakowo | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||
5 | 133 | Wojtasiak Kaja | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
6 | 74 | Matuszewski Antoni | Kwakowo | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||
7 | 69 | Libelt Emilia | Siemianice | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AML SŁUPSK | ||
8 | 93 | Rajnert Maja | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku | ||
9 | 28 | Grabowski Kacper | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
10 | 29 | Grabowski Tymon | KOBYLNICA | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
11 | 137 | Zając Zuzanna | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | ||
12 | 66 | Lenc Zuzanna | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | ||
13 | 136 | Zając Mateusz | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | ||
14 | 65 | Lenc Hanna | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Przedszkole Montesorii | ||
15 | 135 | Zając Hanna | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
16 | 55 | Kosicka Katarzyna | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AML SŁUPSK | ||
17 | 31 | Grudniewska Pola | Redzikowo | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
18 | 30 | Grudniewska Maja | Redzikowo | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
19 | 42 | Jasinski Aleksander | Slupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
20 | 107 | Stodulska Oliwia | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
21 | 23 | Deliga Wiktor | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | ||
22 | 38 | Hec Lena | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
23 | 39 | Hec Marcel | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
24 | 127 | Ukleja Liliana | Wargowo | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Potęga Nordica | ||
25 | 128 | Ukleja Nadia | Wargowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Potęga Nordica | |||
26 | 126 | Ukleja Jan | Wargowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Potęga Nordica | |||
27 | 8 | Bogdanowicz Sara | Bolesławice | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
28 | 9 | Bogdanowicz Sara | Bolesławice | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Sp 3 słupsk | ||
29 | 22 | Deliga Igor | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
30 | 4 | Bartha Martyna | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | ||
31 | 3 | Antosik Mikołaj | Zukowo | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła podstawowa im gen. stefana roweckiego grota Żukowo | ||
32 | 53 | Kmita Antoni | Siemianice | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
33 | 124 | Świentorecka Julia | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku | ||
34 | 11 | Borkowski Tomasz | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku | ||
35 | 59 | Krzeszowska Nina | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AML SŁUPSK | ||
36 | 60 | Krzeszowski Maciej | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | SP 4 Słupsk | ||
37 | 165 | Szczęsna Maja | Zajączkowo | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||
38 | 115 | Szczęsny Michał | ZAJĄCZKOWO | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
39 | 67 | Leśniewska Ania | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Drużyna L | ||
40 | 68 | Leśniewski Piotr | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Drużyna L | ||
41 | 46 | Kasprowicz Wiktoria | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
42 | 25 | Dettlaff Michalina | Dębnica Kaszubska | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
43 | 159 | OWCZAREK ALEKSANDRA | MASZKOWO | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||
44 | 26 | Gaweł Maksymilian | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
45 | 94 | rocławski karol | kobylnica | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | ||
46 | 143 | Żmuda Filip | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku | ||
47 | 56 | Kościelny Ksawier | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku | ||
48 | 24 | Desperak Filip | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku | ||
49 | 119 | Szymankowska Hanna | Łosino | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | ||
50 | 1 | Antosik Barbara | Żukowo | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła podstawowa im gen. stefana roweckiego grota Żukowo | ||
51 | 2 | Antosik Julia | Żukowo | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła podstawowa im gen. stefana roweckiego grota Żukowo | ||
52 | 144 | Żylicz Cezary | Krępa Słupska | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Niedźwiadkowe Przedszkole / Bieganie - pozytywny nałóg | ||
53 | 131 | Wielgat Antoni | słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AML SŁUPSK | ||
54 | 86 | Owczarek Jakub | Maszkowo | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||
55 | 109 | Suchocki Stanisław | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
56 | 12 | Bukato Antonina | Ustka | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
57 | 13 | Bukato Ignacy | Ustka | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
58 | 120 | Szymańska Matylda | Lulemino | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||
59 | 121 | Szymański Mikołaj | Lulemino | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||
60 | 132 | Wilusz Bianka | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | SP Kobylnica | ||
61 | 164 | Szarek Hubert | Duninówko | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | SP 2 Ustka | ||
62 | 114 | Szarek Maria | Duninówko | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | SP 2 Ustka | ||
63 | 113 | Szarek Eryk | Duninówko | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Przedszkole Delfinki Ustka | ||
64 | 166 | Szybilski Adam | Bierkowo | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
65 | 118 | Szybilski Aleksander | Bierkowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | ||||
66 | 129 | Urban Seweryn | Dębnica Kaszubska | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Ananasy z 3 Fal | ||
67 | 105 | Spychalski Wojciech | KOBYLNICA | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
68 | 103 | Sołśnia Maja | Nowa Dąbrowa | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Potęga Nordica | ||
69 | 41 | Janusz Wojciech | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
70 | 40 | Janusz Emilia | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
71 | 70 | Łyżwińska Iga | Sycewice | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | SP Sycewice | ||
72 | 27 | Górecki Mateusz | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
73 | 99 | Sidor Lena | Bukówka | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AML SŁUPSK | ||
74 | 6 | Bernatek Kamil | Ustka | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
75 | 7 | Bernatek Staś | Ustka | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
76 | 52 | Kloc Zofia | Bolesławice | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
77 | 125 | Taczała Oskar | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AML SŁUPSK | ||
78 | 88 | Piłczyński Franciszek | Widzino | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
79 | 89 | Piłczyński Ignacy | Widzino | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
80 | 90 | Piotrowska Aurelia | Sycewice | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
81 | 45 | Kargul Milena | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | SP Kobylnica | ||
82 | 14 | Burzyńska Barbara | Bolesławice | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AML SŁUPSK | ||
83 | 82 | Nowak Aleksander | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
84 | 83 | Nowak Maja | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
85 | 123 | Śmigielski Aleksander | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | :) | ||
86 | 122 | ŚMIGIELSKA Laura | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | :) | ||
87 | 110 | Suproń Magdalena | Biały Bór | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Białym Borze | ||
88 | 140 | Ziemba Mikołaj | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
89 | 97 | Sakowicz Ruben | Debnica kaszubska | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
90 | 96 | Sakowicz Ester | Debnica kaszubska | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Ananasy z 3 Fal | ||
91 | 73 | Majewska Justyna | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | SP 4 Słupsk | ||
92 | 139 | Zduński Maksiu | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
93 | 138 | Zduńska Natalia | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||
94 | 85 | Osiński Paweł | Słupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | TEAM ZABIEGANEDNI | ||
95 | 37 | Hapka Weronika | Kobylnica | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AML SŁUPSK | ||
96 | 21 | Czyż Natalia | Sławsko | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AML SŁUPSK / Gmina Sławno / SP Sławsko | ||
97 | 75 | Mielcarek Hanna | Slupsk | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Sp 8 Słupsk | ||
98 | 49 | Kiezik Anastazja | Nowa Dąbrowa | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Potęga Nordica | ||
99 | 50 | Kiezik Błażej | Nowa Dąbrowa | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Potęga Nordica | ||
100 | 72 | Macholl Wiktor | Niewierowo | Polska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | UKS Bruskowo Wielkie |
Wyświetleń: 10057