Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 209 Suproń Izabela Biały Bór Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
2 110 Suproń Magdalena Biały Bór Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Białym Borze
3 58 Kozłowski Szymon Biały Bór Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 ZKS Miastko
4 57 Kozłowski Patryk Biały Bór Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 ZKS Miastko
5 254 Kozłowski Bartosz Biały Bór Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
6 166 Szybilski Adam Bierkowo Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
7 118 Szybilski Aleksander Bierkowo Dzieci do lat 13 - start 18:00
8 185 Kisiel Justyna Boleslawice Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
9 51 Kisiel Lena Boleslawice Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
10 223 Zdzitowiecka Aleksandra Boleslawice Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
11 250 Kloc Dariusz Bolesławice Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
12 52 Kloc Zofia Bolesławice Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
13 273 Sadowski Paweł Bolesławice Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 STOPA Słupsk
14 228 Burzyński Aleksander Bolesławice Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 STOPA Słupsk
15 14 Burzyńska Barbara Bolesławice Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK
16 265 Orłowski Edward Bolesławice Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
17 200 Orłowska Urszula Bolesławice Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
18 9 Bogdanowicz Sara Bolesławice Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Sp 3 słupsk
19 8 Bogdanowicz Sara Bolesławice Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
20 213 Szczypek Ela Bolesławice Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
21 99 Sidor Lena Bukówka Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK
22 Jankowski Grzegorz BYTÓW Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Pozytywnie nakręcony
23 148 Jankowski Piotr BYTÓW Polska Dzieci 14-17 lat - start 18:20 UKS Jedynka - Bytów
24 287 Wagner Andrzej Bytów Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
25 189 Korwin Piotrowska Paulina Debnica kaszubska Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
26 97 Sakowicz Ruben Debnica kaszubska Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
27 96 Sakowicz Ester Debnica kaszubska Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Ananasy z 3 Fal
28 218 Urban Ewelina Dębnica Kaszubska Polska Bieg Kobiet - start 18:40 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
29 129 Urban Seweryn Dębnica Kaszubska Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Ananasy z 3 Fal
30 205 Sawyer Martyna Dębnica Kaszubska Polska Bieg Kobiet - start 18:40 AKTYWNA FABRYKA opłacono on-line
31 32 Grużewska Maria Dębnica Kaszubska Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 AKTYWNA FABRYKA
32 33 Grużewski Mateusz Dębnica Kaszubska Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 AKTYWNA FABRYKA
33 234 Dettlaff Michał Dębnica Kaszubska Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
34 180 Jóźwiak Karolina Dębnica Kaszubska Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
35 25 Dettlaff Michalina Dębnica Kaszubska Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
36 235 Dubacki Stanisław Kazimierz DOBIESZEWO26 Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 Night Runners Słupsk opłacono on-line
37 145 Dubacka Martyna Dobieszewo26 Polska Dzieci 14-17 lat - start 18:20 I Prywatne liceum ogólnokształcące Słupsk
38 281 Szarek Paweł Duninówko Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 OSP Pęplino opłacono on-line
39 113 Szarek Eryk Duninówko Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Przedszkole Delfinki Ustka
40 114 Szarek Maria Duninówko Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP 2 Ustka
41 164 Szarek Hubert Duninówko Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP 2 Ustka
42 Walczak Krzysztof Gdynia Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 ElektroniczneZapisy.pl Team
43 279 Stryszko Artur Głobino Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
44 76 Miszke Nadia Głobino Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
45 201 Płodzień Karolina Karzcino Polska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
46 158 Niemierzycki Piotr Kępice Polska Dzieci 14-17 lat - start 18:20 Zespół Szkół Mundurowych w Słupsku
47 206 Spychalska Beata Spychalska KOBYLNICA Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
48 105 Spychalski Wojciech KOBYLNICA Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
49 261 Mora Czary Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
50 251 Kos Krystian Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Kosiki biegają i pączki zjadają
51 276 Skuza Grzegorz Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
52 248 Kargul Jacek Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Night Runners Słupsk
53 45 Kargul Milena Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP Kobylnica
54 82 Nowak Aleksander Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
55 199 Nowak Agnieszka Kobylnica Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
56 83 Nowak Maja Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
57 263 Nowak Piotr Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
58 140 Ziemba Mikołaj Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
59 222 Zduńska Monika Kobylnica Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
60 139 Zduński Maksiu Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
61 138 Zduńska Natalia Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
62 247 Kania Brajan Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 -/Biegam Bo Lubię - Słupsk
63 37 Hapka Weronika Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK
64 183 Karwalska Aneta Kobylnica Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
65 272 Rolbiecki Łukasz Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Apator Telemetria
66 246 Jopek Grzegorz Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 OSP WRZĄCA
67 104 Spychalski Krzysztof KOBYLNICA Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
68 262 Mułyk Paweł Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
69 79 MUŁYK Julia Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
70 80 MUŁYK Wojciech Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
71 255 Kucharski Radosław Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
72 154 Kucharski Szymon Kobylnica Polska Dzieci 14-17 lat - start 18:20
73 134 Zaborski Michał Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
74 238 Głaszcz Mariusz Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Jaśmin Team
75 147 Głaszcz Maciej Kobylnica Polska Dzieci 14-17 lat - start 18:20 Jaśmin Team
76 172 Borkowska Marta Kobylnica Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
77 10 Borkowski Julian Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
78 179 Guzińska Ewa Kobylnica Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
79 242 Guziński Marek Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
80 35 Guziński Adam Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP Kobylnica
81 34 Guzińska Alicja Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP Kobylnica
82 36 Guziński Aleksander Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
83 214 szor paulina Kobylnica Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
84 116 Szor Franciszek Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
85 95 Rodzińska Helena Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
86 15 Chlebowska Amelia Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
87 16 Chlebowski Tomasz KOBYLNICA Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
88 229 Chlebowski Łukasz KOBYLNICA Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
89 150 Kawecka Kornelia Kobylnica Polska Dzieci 14-17 lat - start 18:20
90 184 Kawecka Justyna Kobylnica Polska Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
91 249 Kawecki Krzysztof Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
92 106 Stachowski Adam Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
93 137 Zając Zuzanna Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
94 65 Lenc Hanna Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Przedszkole Montesorii
95 29 Grabowski Tymon KOBYLNICA Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
96 22 Deliga Igor Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00
97 156 Martyna zuzanna kobylnica Polska Dzieci 14-17 lat - start 18:20 Zespół Szkół Informatycznych
98 155 Martyna Jakub Kobylnica Polska Dzieci 14-17 lat - start 18:20 Zespół Szkół Informatycznych
99 270 Pozorski Krzysztof Kobylnica Polska Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Markos Running Team
100 4 Bartha Martyna Kobylnica Polska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy


Wyświetleń: 12628

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ