Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
-/Biegam Bo Lubię - Słupsk
1 247 Kania Brajan Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 -/Biegam Bo Lubię - Słupsk
:)
2 212 Szczęsna Anna ZAJĄCZKOWO Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 :)
3 283 Szczęsny Mirosław ZAJĄCZKOWO Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 :)
4 122 ŚMIGIELSKA Laura Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 :)
5 123 Śmigielski Aleksander Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 :)
6 187 Kocoń Sylwia Siemianice Bieg Kobiet - start 18:40 :) opłacono on-line
AKTYWNA FABRYKA
7 271 rocławski grzegorz kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 AKTYWNA FABRYKA
8 33 Grużewski Mateusz Dębnica Kaszubska Dzieci do lat 13 - start 18:00 AKTYWNA FABRYKA
9 32 Grużewska Maria Dębnica Kaszubska Dzieci do lat 13 - start 18:00 AKTYWNA FABRYKA
10 205 Sawyer Martyna Dębnica Kaszubska Bieg Kobiet - start 18:40 AKTYWNA FABRYKA opłacono on-line
AML SŁUPSK
11 131 Wielgat Antoni słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK
12 59 Krzeszowska Nina Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK
13 55 Kosicka Katarzyna Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK
14 69 Libelt Emilia Siemianice Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK
15 17 Cholewińska Laura Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK
16 230 Cholewiński Artur Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 AML SŁUPSK opłacono on-line
17 37 Hapka Weronika Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK
18 14 Burzyńska Barbara Bolesławice Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK
19 125 Taczała Oskar Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK
20 99 Sidor Lena Bukówka Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK
AML SŁUPSK / Gmina Sławno / SP Sławsko
21 21 Czyż Natalia Sławsko Dzieci do lat 13 - start 18:00 AML SŁUPSK / Gmina Sławno / SP Sławsko
ANANASY Z 3 FAL
22 237 Gaweł zbigniew Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 ANANASY Z 3 FAL opłacono on-line
23 231 Chowaniec Sławomir Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 ANANASY Z 3 FAL opłacono on-line
Ananasy z 3 Fal
24 274 Siwak Marcin Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
25 191 Kubica Agnieszka Strzelino Bieg Kobiet - start 18:40 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
26 225 Badziąg Waldemar Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
27 170 Andrzejczyk Ewelina Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
28 96 Sakowicz Ester Debnica kaszubska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Ananasy z 3 Fal
29 189 Korwin Piotrowska Paulina Debnica kaszubska Bieg Kobiet - start 18:40 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
30 227 Burman Tomasz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
31 204 Sagała Patrycja Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
32 177 Gaweł Iza Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
33 129 Urban Seweryn Dębnica Kaszubska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Ananasy z 3 Fal
34 218 Urban Ewelina Dębnica Kaszubska Bieg Kobiet - start 18:40 Ananasy z 3 Fal opłacono on-line
Apator Telemetria
35 272 Rolbiecki Łukasz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Apator Telemetria
Apator Telemetria Aktywnie
36 277 Słomka Łukasz Ustka Bieg Mężczyzn - start 19:10 Apator Telemetria Aktywnie opłacono on-line
37 241 Gryba Marcin Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 Apator Telemetria Aktywnie opłacono on-line
Bieganie - pozytywny nałóg
38 174 Cichosz Natalia Krępa Słupska Bieg Kobiet - start 18:40 Bieganie - pozytywny nałóg opłacono on-line
Brooklyn
39 267 Pieczora Marcin Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Brooklyn
Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka
40 264 Nowicki Mateusz Sokołowo Budzyńskie Bieg Mężczyzn - start 19:10 Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka opłacono on-line
Drużyna L
41 68 Leśniewski Piotr Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 Drużyna L
42 67 Leśniewska Ania Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 Drużyna L
ElektroniczneZapisy.pl Team
43 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg Mężczyzn - start 19:10 ElektroniczneZapisy.pl Team
Fit garaż
44 243 Jabłoński Maciej Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 Fit garaż opłacono on-line
I Prywatne liceum ogólnokształcące Słupsk
45 145 Dubacka Martyna Dobieszewo26 Dzieci 14-17 lat - start 18:20 I Prywatne liceum ogólnokształcące Słupsk
Jaśmin Team
46 147 Głaszcz Maciej Kobylnica Dzieci 14-17 lat - start 18:20 Jaśmin Team
47 238 Głaszcz Mariusz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Jaśmin Team
KL Gdynia
48 78 Mokłowicz Klara Wejherowo Dzieci do lat 13 - start 18:00 KL Gdynia
49 77 Mokłowicz Eliza Wejherowo Dzieci do lat 13 - start 18:00 KL Gdynia
Kolorowe Przedszkole Siemianice
50 81 Nowak Aleksander Siemianice Dzieci do lat 13 - start 18:00 Kolorowe Przedszkole Siemianice
51 84 Nowak Pola Siemianice Dzieci do lat 13 - start 18:00 Kolorowe Przedszkole Siemianice
Kosiki biegają i pączki zjadają
52 251 Kos Krystian Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Kosiki biegają i pączki zjadają
53 240 Górecki Patryk Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 Kosiki biegają i pączki zjadają opłacono on-line
LKB im. Braci Petk
54 198 Naczk Wiktoria Lębork Bieg Kobiet - start 18:40 LKB im. Braci Petk opłacono on-line
Markos Running Team
55 270 Pozorski Krzysztof Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Markos Running Team
Niedźwiadkowe Przedszkole / Bieganie - pozytywny nałóg
56 144 Żylicz Cezary Krępa Słupska Dzieci do lat 13 - start 18:00 Niedźwiadkowe Przedszkole / Bieganie - pozytywny nałóg
Night Runners
57 195 Lubińska Liliana Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40 Night Runners opłacono on-line
Night Runners Słupsk
58 235 Dubacki Stanisław Kazimierz DOBIESZEWO26 Bieg Mężczyzn - start 19:10 Night Runners Słupsk opłacono on-line
59 248 Kargul Jacek Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Night Runners Słupsk
OSP Kobylnica
60 291 Zielonka Paweł Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 OSP Kobylnica
OSP Pęplino
61 281 Szarek Paweł Duninówko Bieg Mężczyzn - start 19:10 OSP Pęplino opłacono on-line
OSP WRZĄCA
62 246 Jopek Grzegorz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 OSP WRZĄCA
Pomeriders Słupsk
63 275 Skrzypiec Krzysztof Slupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 Pomeriders Słupsk opłacono on-line
64 176 Gaweł Iwona Slupsk Bieg Kobiet - start 18:40 Pomeriders Słupsk opłacono on-line
65 236 Gaweł Andrzej Slupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 Pomeriders Słupsk opłacono on-line
Potęga Nordica
66 126 Ukleja Jan Wargowo Dzieci do lat 13 - start 18:00 Potęga Nordica
67 128 Ukleja Nadia Wargowo Dzieci do lat 13 - start 18:00 Potęga Nordica
68 127 Ukleja Liliana Wargowo Dzieci do lat 13 - start 18:00 Potęga Nordica
69 216 Ukleja Katarzyna Nowa Dąbrowa Bieg Kobiet - start 18:40 Potęga Nordica opłacono on-line
70 50 Kiezik Błażej Nowa Dąbrowa Dzieci do lat 13 - start 18:00 Potęga Nordica
71 49 Kiezik Anastazja Nowa Dąbrowa Dzieci do lat 13 - start 18:00 Potęga Nordica
72 215 Ukleja Justyna Nowa Dąbrowa Bieg Kobiet - start 18:40 Potęga Nordica opłacono on-line
73 103 Sołśnia Maja Nowa Dąbrowa Dzieci do lat 13 - start 18:00 Potęga Nordica
Pozytywnie nakręcony
74 Jankowski Grzegorz BYTÓW Bieg Mężczyzn - start 19:10 Pozytywnie nakręcony
Przedszkole Delfinki Ustka
75 113 Szarek Eryk Duninówko Dzieci do lat 13 - start 18:00 Przedszkole Delfinki Ustka
Przedszkole Montesorii
76 65 Lenc Hanna Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00 Przedszkole Montesorii
SP 2 Ustka
77 114 Szarek Maria Duninówko Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP 2 Ustka
78 164 Szarek Hubert Duninówko Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP 2 Ustka
SP 4 Słupsk
79 151 Kentop Mikołaj Słupsk Dzieci 14-17 lat - start 18:20 SP 4 Słupsk
80 60 Krzeszowski Maciej Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP 4 Słupsk
81 73 Majewska Justyna Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP 4 Słupsk
SP Kobylnica
82 132 Wilusz Bianka Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP Kobylnica
83 34 Guzińska Alicja Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP Kobylnica
84 35 Guziński Adam Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP Kobylnica
85 194 Kwinta Agnieszka Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40 SP Kobylnica opłacono on-line
86 45 Kargul Milena Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP Kobylnica
SP Sycewice
87 70 Łyżwińska Iga Sycewice Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP Sycewice
SP nr 1 Słupsk
88 43 Jaskulska Maja Kwakowo Dzieci do lat 13 - start 18:00 SP nr 1 Słupsk
STOPA Słupsk
89 228 Burzyński Aleksander Bolesławice Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 STOPA Słupsk
90 293 Żylicz Paweł Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 STOPA Słupsk opłacono on-line
91 273 Sadowski Paweł Bolesławice Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 STOPA Słupsk
Scania Production Słupsk
92 259 Michalak Marek Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 Scania Production Słupsk opłacono on-line
Sebinho Team
93 Górka Sebastian Toruń Bieg Mężczyzn - start 19:10 Sebinho Team
Sp 3 słupsk
94 9 Bogdanowicz Sara Bolesławice Dzieci do lat 13 - start 18:00 Sp 3 słupsk
Sp 8 Słupsk
95 75 Mielcarek Hanna Slupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 Sp 8 Słupsk
Stopa Słupsk
96 190 Kosicka Iwona Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40 Stopa Słupsk opłacono on-line
Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
97 24 Desperak Filip Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
98 56 Kościelny Ksawier Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
99 143 Żmuda Filip Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
100 11 Borkowski Tomasz Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
101 124 Świentorecka Julia Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
102 93 Rajnert Maja Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
103 92 Poliukhovych Anatolii Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
104 18 Chwała Kacper Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
105 54 Korzeniewski Maciej Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
106 87 Pilawa Dorian Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
107 108 Stolarczyk Nikola Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
108 98 Shuryha Karina Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
Szkoła Podstawowa nr 3 w Miastku
109 47 Kaszubowski Konrad Miastko Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 3 w Miastku
Szkoła Podstawowa nr 3 w Miastku oddział 0
110 48 Kaszubowski Olaf Miastko Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa nr 3 w Miastku oddział 0
Szkoła Podstawowa w Białym Borze
111 110 Suproń Magdalena Biały Bór Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Białym Borze
Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
112 119 Szymankowska Hanna Łosino Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
113 94 rocławski karol kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
114 4 Bartha Martyna Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
115 23 Deliga Wiktor Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
116 136 Zając Mateusz Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
117 66 Lenc Zuzanna Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
118 137 Zając Zuzanna Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
119 111 Sychla Iga Łosino Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
120 16 Chlebowski Tomasz KOBYLNICA Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
121 15 Chlebowska Amelia Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
Szkoła Podstawowa w Kwakowie
122 121 Szymański Mikołaj Lulemino Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kwakowie
123 120 Szymańska Matylda Lulemino Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kwakowie
124 86 Owczarek Jakub Maszkowo Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kwakowie
125 159 OWCZAREK ALEKSANDRA MASZKOWO Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kwakowie
126 165 Szczęsna Maja Zajączkowo Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kwakowie
127 74 Matuszewski Antoni Kwakowo Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kwakowie
128 64 Kulczyk Gerard Kwakowo Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kwakowie
129 63 Kulczyk Barbara Kwakowo Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła Podstawowa w Kwakowie
Szkoła podstawowa im gen. stefana roweckiego grota Żukowo
130 2 Antosik Julia Żukowo Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła podstawowa im gen. stefana roweckiego grota Żukowo
131 1 Antosik Barbara Żukowo Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła podstawowa im gen. stefana roweckiego grota Żukowo
132 3 Antosik Mikołaj Zukowo Dzieci do lat 13 - start 18:00 Szkoła podstawowa im gen. stefana roweckiego grota Żukowo
TDT Słupsk
133 Pastuszka-Cichała Żaneta Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40 TDT Słupsk
134 19 Cichała Alan Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 TDT Słupsk
135 20 Cichała Marcel Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 TDT Słupsk
136 233 Cichała Damian Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 TDT Słupsk opłacono on-line
TEAM ZABIEGANEDNI
137 85 Osiński Paweł Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00 TEAM ZABIEGANEDNI
138 266 Osiński Wojciech Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 TEAM ZABIEGANEDNI opłacono on-line
Team Treder
139 286 Treder Marian Łosino Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 Team Treder
Toyota Słupsk
140 278 Staniuk Bartosz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 Toyota Słupsk opłacono on-line
UKS Bruskowo Wielkie
141 72 Macholl Wiktor Niewierowo Dzieci do lat 13 - start 18:00 UKS Bruskowo Wielkie
UKS Jedynka - Bytów
142 148 Jankowski Piotr BYTÓW Dzieci 14-17 lat - start 18:20 UKS Jedynka - Bytów
USB Ustka
143 253 Kozimor Mariusz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 USB Ustka
W.P.K Słoń Team
144 284 Tomczak Dominik Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 W.P.K Słoń Team opłacono on-line
W.P.K Słoń Team Ustka
145 285 Tomczak Sebastian Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 W.P.K Słoń Team Ustka opłacono on-line
ZKS Miastko
146 57 Kozłowski Patryk Biały Bór Dzieci do lat 13 - start 18:00 ZKS Miastko
147 58 Kozłowski Szymon Biały Bór Dzieci do lat 13 - start 18:00 ZKS Miastko
Zespół Szkół Informatycznych
148 156 Martyna zuzanna kobylnica Dzieci 14-17 lat - start 18:20 Zespół Szkół Informatycznych
Zespół Szkół Informatycznych
149 155 Martyna Jakub Kobylnica Dzieci 14-17 lat - start 18:20 Zespół Szkół Informatycznych
Zespół Szkół Mundurowych w Słupsku
150 146 Florczyk Katarzyna Słupsk Dzieci 14-17 lat - start 18:20 Zespół Szkół Mundurowych w Słupsku
151 161 Sroczyńska Oliwia Słupsk Dzieci 14-17 lat - start 18:20 Zespół Szkół Mundurowych w Słupsku
152 162 Stankiewicz Oskar Słupsk Dzieci 14-17 lat - start 18:20 Zespół Szkół Mundurowych w Słupsku
153 158 Niemierzycki Piotr Kępice Dzieci 14-17 lat - start 18:20 Zespół Szkół Mundurowych w Słupsku
154 160 Riopka Wiktoria SŁUPSK Dzieci 14-17 lat - start 18:20 Zespół Szkół Mundurowych w Słupsku
_BRAK NAZWY_
155 118 Szybilski Aleksander Bierkowo Dzieci do lat 13 - start 18:00
156 166 Szybilski Adam Bierkowo Dzieci do lat 13 - start 18:00
157 290 Wilusz Błażej Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
158 13 Bukato Ignacy Ustka Dzieci do lat 13 - start 18:00
159 12 Bukato Antonina Ustka Dzieci do lat 13 - start 18:00
160 109 Suchocki Stanisław Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00
161 280 Suchocki Sebastian Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
162 26 Gaweł Maksymilian Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00
163 25 Dettlaff Michalina Dębnica Kaszubska Dzieci do lat 13 - start 18:00
164 188 Kołonowicz Sylwia Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
165 234 Dettlaff Michał Dębnica Kaszubska Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
166 180 Jóźwiak Karolina Dębnica Kaszubska Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
167 46 Kasprowicz Wiktoria Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00
168 149 Kasprowicz Aron Słupsk Dzieci 14-17 lat - start 18:20
169 115 Szczęsny Michał ZAJĄCZKOWO Dzieci do lat 13 - start 18:00
170 53 Kmita Antoni Siemianice Dzieci do lat 13 - start 18:00
171 22 Deliga Igor Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00
172 163 Stolarska Wiktoria Warblewo Dzieci 14-17 lat - start 18:20
173 8 Bogdanowicz Sara Bolesławice Dzieci do lat 13 - start 18:00
174 213 Szczypek Ela Bolesławice Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
175 39 Hec Marcel Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00
176 38 Hec Lena Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00
177 175 Deliga Martyna Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
178 224 Żulińska Monika Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
179 Zulińska Monika Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40
180 107 Stodulska Oliwia Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00
181 42 Jasinski Aleksander Slupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00
182 30 Grudniewska Maja Redzikowo Dzieci do lat 13 - start 18:00
183 31 Grudniewska Pola Redzikowo Dzieci do lat 13 - start 18:00
184 157 Matusiak Wiktoria Słupsk Dzieci 14-17 lat - start 18:20
185 135 Zając Hanna Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00
186 29 Grabowski Tymon KOBYLNICA Dzieci do lat 13 - start 18:00
187 28 Grabowski Kacper Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00
188 133 Wojtasiak Kaja Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00
189 217 Ulanowska Małgorzata Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
190 91 Pisarzewska Lena Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00
191 269 Pisarzewski Mateusz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
192 223 Zdzitowiecka Aleksandra Boleslawice Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
193 200 Orłowska Urszula Bolesławice Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
194 265 Orłowski Edward Bolesławice Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
195 106 Stachowski Adam Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00
196 249 Kawecki Krzysztof Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
197 184 Kawecka Justyna Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
198 150 Kawecka Kornelia Kobylnica Dzieci 14-17 lat - start 18:20
199 112 Sychla Marcel Łosino Dzieci do lat 13 - start 18:00
200 211 Sychla Monika Łosino Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
201 229 Chlebowski Łukasz KOBYLNICA Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
202 117 Szor Julian Łubno Dzieci do lat 13 - start 18:00
203 181 Kaczor Marzena Reblino Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
204 95 Rodzińska Helena Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00
205 51 Kisiel Lena Boleslawice Dzieci do lat 13 - start 18:00
206 185 Kisiel Justyna Boleslawice Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
207 219 Urbanek Katarzyna Runowo Sławienskie 13A Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
208 116 Szor Franciszek Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00
209 214 szor paulina Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
210 76 Miszke Nadia Głobino Dzieci do lat 13 - start 18:00
211 208 Stryszko Agnieszka Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
212 130 Urbanek Kornelia Runowo Sławienskie 13A Dzieci do lat 13 - start 18:00
213 210 Surmacz Elżbieta Reblino Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
214 36 Guziński Aleksander Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00
215 242 Guziński Marek Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
216 179 Guzińska Ewa Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
217 141 Zuber Emilie Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00
218 142 Zuber Igor Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00
219 182 Kałużna Patrycja Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
220 62 Kubica Oliwia Strzelino Dzieci do lat 13 - start 18:00
221 61 Kubica Liliana Strzelino Dzieci do lat 13 - start 18:00
222 178 Górecka Agnieszka Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
223 10 Borkowski Julian Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00
224 172 Borkowska Marta Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
225 279 Stryszko Artur Głobino Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
226 71 Macegoniuk Antonina Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00
227 168 Zmarzły Jacek Krępa Słupska Dzieci do lat 13 - start 18:00
228 169 Zmarzły Pawel Krępa Słupska Dzieci 14-17 lat - start 18:20
229 134 Zaborski Michał Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00
230 154 Kucharski Szymon Kobylnica Dzieci 14-17 lat - start 18:20
231 255 Kucharski Radosław Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
232 197 Mudź Anna Ustka Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
233 239 Golański Krzysztof Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
234 80 MUŁYK Wojciech Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00
235 79 MUŁYK Julia Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00
236 262 Mułyk Paweł Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
237 220 WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena SŁUPSK Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
238 104 Spychalski Krzysztof KOBYLNICA Dzieci do lat 13 - start 18:00
239 44 Karcz Wiktor Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00
240 102 Skawińska Amelia Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00
241 5 Bernat Wojciech Redzikowo Dzieci do lat 13 - start 18:00
242 207 Starkowska Zuzanna Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
243 268 Piotr Piotr Kwakowo kolo Lulemina Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
244 289 Wilmont Krzysztof Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
245 101 Simonowicz Stanisław Sierakowo Dzieci do lat 13 - start 18:00
246 100 Simonowicz Magdalena Sierakowo Dzieci do lat 13 - start 18:00
247 254 Kozłowski Bartosz Biały Bór Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
248 245 Jażdżyk Łukasz Ustka Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
249 288 Waluś Szczepan Waluś Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
250 193 Kurzedlak Jadwiga Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
251 153 Kotlarz Julia Słupsk Dzieci 14-17 lat - start 18:20
252 167 Taczała Julia Słupsk Dzieci 14-17 lat - start 18:20
253 244 Jaremczak Karol Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
254 186 klejdysz Beata słupsk Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
255 221 Wojciechowska Anna Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
256 260 Młynarski Paweł Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
257 226 Boś Grzegorz Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
258 203 Przychoda Anna Siemianice Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
259 183 Karwalska Aneta Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
260 292 Żmijewski Wojciech Żmijewski Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
261 282 Szczerbaty Pawel Szczerbaty Świnoujście Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
262 138 Zduńska Natalia Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00
263 139 Zduński Maksiu Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00
264 222 Zduńska Monika Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
265 257 Majewski Dawid Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
266 97 Sakowicz Ruben Debnica kaszubska Dzieci do lat 13 - start 18:00
267 140 Ziemba Mikołaj Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00
268 209 Suproń Izabela Biały Bór Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
269 192 Kurowska Olga Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
270 256 Kurowski Marcin Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
271 173 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
272 263 Nowak Piotr Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
273 83 Nowak Maja Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00
274 199 Nowak Agnieszka Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
275 82 Nowak Aleksander Kobylnica Dzieci do lat 13 - start 18:00
276 90 Piotrowska Aurelia Sycewice Dzieci do lat 13 - start 18:00
277 Łubkowska Magdalena Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40
278 276 Skuza Grzegorz Kobylnica Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
279 89 Piłczyński Ignacy Widzino Dzieci do lat 13 - start 18:00
280 88 Piłczyński Franciszek Widzino Dzieci do lat 13 - start 18:00
281 287 Wagner Andrzej Bytów Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
282 201 Płodzień Karolina Karzcino Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
283 152 Konon Katarzyna Słupsk Dzieci 14-17 lat - start 18:20
284 Dutkiewicz Maria Słupsk Bieg Kobiet - start 18:40
285 52 Kloc Zofia Bolesławice Dzieci do lat 13 - start 18:00
286 250 Kloc Dariusz Bolesławice Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
287 258 Marczak Andrzej Żelkowo Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
288 196 Marczak Małgorzata Żelkowo Bieg Kobiet - start 18:40 opłacono on-line
289 7 Bernatek Staś Ustka Dzieci do lat 13 - start 18:00
290 6 Bernatek Kamil Ustka Dzieci do lat 13 - start 18:00
291 252 Kozaczuk Jarosław Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:10 opłacono on-line
292 27 Górecki Mateusz Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00
293 40 Janusz Emilia Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00
294 261 Mora Czary Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10
295 41 Janusz Wojciech Słupsk Dzieci do lat 13 - start 18:00
296 202 Pruska Agnieszka Widzino Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
297 105 Spychalski Wojciech KOBYLNICA Dzieci do lat 13 - start 18:00
298 206 Spychalska Beata Spychalska KOBYLNICA Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40
k s Olszewski i synowie
299 171 Antosik Grazyna Zukowo Bieg Kobiet - start 18:40 k s Olszewski i synowie opłacono on-line
300 232 Chudy Henryk Sławsko Bieg Mężczyzn - start 19:10 k s Olszewski i synowie opłacono on-line


Wyświetleń: 5509

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ