Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
-/Biegam Bo Lubię - Słupsk | |||||||||
1 | 247 | Kania Brajan | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | -/Biegam Bo Lubię - Słupsk | ||||
:) | |||||||||
2 | 187 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Bieg Kobiet - start 18:40 | :) | opłacono on-line | |||
3 | 123 | Śmigielski Aleksander | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | :) | ||||
4 | 122 | ŚMIGIELSKA Laura | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | :) | ||||
5 | 283 | Szczęsny Mirosław | ZAJĄCZKOWO | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | :) | ||||
6 | 212 | Szczęsna Anna | ZAJĄCZKOWO | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 | :) | ||||
AKTYWNA FABRYKA | |||||||||
7 | 271 | rocławski grzegorz | kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | AKTYWNA FABRYKA | ||||
8 | 205 | Sawyer Martyna | Dębnica Kaszubska | Bieg Kobiet - start 18:40 | AKTYWNA FABRYKA | opłacono on-line | |||
9 | 32 | Grużewska Maria | Dębnica Kaszubska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AKTYWNA FABRYKA | ||||
10 | 33 | Grużewski Mateusz | Dębnica Kaszubska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AKTYWNA FABRYKA | ||||
AML SŁUPSK | |||||||||
11 | 99 | Sidor Lena | Bukówka | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AML SŁUPSK | ||||
12 | 125 | Taczała Oskar | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AML SŁUPSK | ||||
13 | 14 | Burzyńska Barbara | Bolesławice | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AML SŁUPSK | ||||
14 | 37 | Hapka Weronika | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AML SŁUPSK | ||||
15 | 230 | Cholewiński Artur | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | AML SŁUPSK | opłacono on-line | |||
16 | 17 | Cholewińska Laura | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AML SŁUPSK | ||||
17 | 131 | Wielgat Antoni | słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AML SŁUPSK | ||||
18 | 55 | Kosicka Katarzyna | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AML SŁUPSK | ||||
19 | 59 | Krzeszowska Nina | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AML SŁUPSK | ||||
20 | 69 | Libelt Emilia | Siemianice | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AML SŁUPSK | ||||
AML SŁUPSK / Gmina Sławno / SP Sławsko | |||||||||
21 | 21 | Czyż Natalia | Sławsko | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | AML SŁUPSK / Gmina Sławno / SP Sławsko | ||||
ANANASY Z 3 FAL | |||||||||
22 | 231 | Chowaniec Sławomir | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | ANANASY Z 3 FAL | opłacono on-line | |||
23 | 237 | Gaweł zbigniew | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | ANANASY Z 3 FAL | opłacono on-line | |||
Ananasy z 3 Fal | |||||||||
24 | 218 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | Bieg Kobiet - start 18:40 | Ananasy z 3 Fal | opłacono on-line | |||
25 | 129 | Urban Seweryn | Dębnica Kaszubska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Ananasy z 3 Fal | ||||
26 | 177 | Gaweł Iza | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | Ananasy z 3 Fal | opłacono on-line | |||
27 | 204 | Sagała Patrycja | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | Ananasy z 3 Fal | opłacono on-line | |||
28 | 227 | Burman Tomasz | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Ananasy z 3 Fal | opłacono on-line | |||
29 | 189 | Korwin Piotrowska Paulina | Debnica kaszubska | Bieg Kobiet - start 18:40 | Ananasy z 3 Fal | opłacono on-line | |||
30 | 96 | Sakowicz Ester | Debnica kaszubska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Ananasy z 3 Fal | ||||
31 | 170 | Andrzejczyk Ewelina | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | Ananasy z 3 Fal | opłacono on-line | |||
32 | 225 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Ananasy z 3 Fal | opłacono on-line | |||
33 | 191 | Kubica Agnieszka | Strzelino | Bieg Kobiet - start 18:40 | Ananasy z 3 Fal | opłacono on-line | |||
34 | 274 | Siwak Marcin | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Ananasy z 3 Fal | opłacono on-line | |||
Apator Telemetria | |||||||||
35 | 272 | Rolbiecki Łukasz | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | Apator Telemetria | ||||
Apator Telemetria Aktywnie | |||||||||
36 | 241 | Gryba Marcin | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Apator Telemetria Aktywnie | opłacono on-line | |||
37 | 277 | Słomka Łukasz | Ustka | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Apator Telemetria Aktywnie | opłacono on-line | |||
Bieganie - pozytywny nałóg | |||||||||
38 | 174 | Cichosz Natalia | Krępa Słupska | Bieg Kobiet - start 18:40 | Bieganie - pozytywny nałóg | opłacono on-line | |||
Brooklyn | |||||||||
39 | 267 | Pieczora Marcin | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | Brooklyn | ||||
Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka | |||||||||
40 | 264 | Nowicki Mateusz | Sokołowo Budzyńskie | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka | opłacono on-line | |||
Drużyna L | |||||||||
41 | 68 | Leśniewski Piotr | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Drużyna L | ||||
42 | 67 | Leśniewska Ania | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Drużyna L | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
43 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
Fit garaż | |||||||||
44 | 243 | Jabłoński Maciej | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Fit garaż | opłacono on-line | |||
I Prywatne liceum ogólnokształcące Słupsk | |||||||||
45 | 145 | Dubacka Martyna | Dobieszewo26 | Dzieci 14-17 lat - start 18:20 | I Prywatne liceum ogólnokształcące Słupsk | ||||
Jaśmin Team | |||||||||
46 | 238 | Głaszcz Mariusz | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | Jaśmin Team | ||||
47 | 147 | Głaszcz Maciej | Kobylnica | Dzieci 14-17 lat - start 18:20 | Jaśmin Team | ||||
KL Gdynia | |||||||||
48 | 77 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | KL Gdynia | ||||
49 | 78 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | KL Gdynia | ||||
Kolorowe Przedszkole Siemianice | |||||||||
50 | 84 | Nowak Pola | Siemianice | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Kolorowe Przedszkole Siemianice | ||||
51 | 81 | Nowak Aleksander | Siemianice | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Kolorowe Przedszkole Siemianice | ||||
Kosiki biegają i pączki zjadają | |||||||||
52 | 240 | Górecki Patryk | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Kosiki biegają i pączki zjadają | opłacono on-line | |||
53 | 251 | Kos Krystian | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | Kosiki biegają i pączki zjadają | ||||
LKB im. Braci Petk | |||||||||
54 | 198 | Naczk Wiktoria | Lębork | Bieg Kobiet - start 18:40 | LKB im. Braci Petk | opłacono on-line | |||
Markos Running Team | |||||||||
55 | 270 | Pozorski Krzysztof | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | Markos Running Team | ||||
Niedźwiadkowe Przedszkole / Bieganie - pozytywny nałóg | |||||||||
56 | 144 | Żylicz Cezary | Krępa Słupska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Niedźwiadkowe Przedszkole / Bieganie - pozytywny nałóg | ||||
Night Runners | |||||||||
57 | 195 | Lubińska Liliana | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | Night Runners | opłacono on-line | |||
Night Runners Słupsk | |||||||||
58 | 248 | Kargul Jacek | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | Night Runners Słupsk | ||||
59 | 235 | Dubacki Stanisław Kazimierz | DOBIESZEWO26 | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Night Runners Słupsk | opłacono on-line | |||
OSP Kobylnica | |||||||||
60 | 291 | Zielonka Paweł | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | OSP Kobylnica | ||||
OSP Pęplino | |||||||||
61 | 281 | Szarek Paweł | Duninówko | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | OSP Pęplino | opłacono on-line | |||
OSP WRZĄCA | |||||||||
62 | 246 | Jopek Grzegorz | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | OSP WRZĄCA | ||||
Pomeriders Słupsk | |||||||||
63 | 236 | Gaweł Andrzej | Slupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Pomeriders Słupsk | opłacono on-line | |||
64 | 176 | Gaweł Iwona | Slupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | Pomeriders Słupsk | opłacono on-line | |||
65 | 275 | Skrzypiec Krzysztof | Slupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Pomeriders Słupsk | opłacono on-line | |||
Potęga Nordica | |||||||||
66 | 103 | Sołśnia Maja | Nowa Dąbrowa | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Potęga Nordica | ||||
67 | 215 | Ukleja Justyna | Nowa Dąbrowa | Bieg Kobiet - start 18:40 | Potęga Nordica | opłacono on-line | |||
68 | 49 | Kiezik Anastazja | Nowa Dąbrowa | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Potęga Nordica | ||||
69 | 50 | Kiezik Błażej | Nowa Dąbrowa | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Potęga Nordica | ||||
70 | 216 | Ukleja Katarzyna | Nowa Dąbrowa | Bieg Kobiet - start 18:40 | Potęga Nordica | opłacono on-line | |||
71 | 126 | Ukleja Jan | Wargowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Potęga Nordica | ||||
72 | 128 | Ukleja Nadia | Wargowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Potęga Nordica | ||||
73 | 127 | Ukleja Liliana | Wargowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Potęga Nordica | ||||
Pozytywnie nakręcony | |||||||||
74 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Pozytywnie nakręcony | |||||
Przedszkole Delfinki Ustka | |||||||||
75 | 113 | Szarek Eryk | Duninówko | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Przedszkole Delfinki Ustka | ||||
Przedszkole Montesorii | |||||||||
76 | 65 | Lenc Hanna | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Przedszkole Montesorii | ||||
SP 2 Ustka | |||||||||
77 | 114 | Szarek Maria | Duninówko | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | SP 2 Ustka | ||||
78 | 164 | Szarek Hubert | Duninówko | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | SP 2 Ustka | ||||
SP 4 Słupsk | |||||||||
79 | 60 | Krzeszowski Maciej | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | SP 4 Słupsk | ||||
80 | 151 | Kentop Mikołaj | Słupsk | Dzieci 14-17 lat - start 18:20 | SP 4 Słupsk | ||||
81 | 73 | Majewska Justyna | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | SP 4 Słupsk | ||||
SP Kobylnica | |||||||||
82 | 45 | Kargul Milena | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | SP Kobylnica | ||||
83 | 194 | Kwinta Agnieszka | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | SP Kobylnica | opłacono on-line | |||
84 | 35 | Guziński Adam | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | SP Kobylnica | ||||
85 | 34 | Guzińska Alicja | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | SP Kobylnica | ||||
86 | 132 | Wilusz Bianka | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | SP Kobylnica | ||||
SP Sycewice | |||||||||
87 | 70 | Łyżwińska Iga | Sycewice | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | SP Sycewice | ||||
SP nr 1 Słupsk | |||||||||
88 | 43 | Jaskulska Maja | Kwakowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | SP nr 1 Słupsk | ||||
STOPA Słupsk | |||||||||
89 | 273 | Sadowski Paweł | Bolesławice | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | STOPA Słupsk | ||||
90 | 293 | Żylicz Paweł | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | STOPA Słupsk | opłacono on-line | |||
91 | 228 | Burzyński Aleksander | Bolesławice | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | STOPA Słupsk | ||||
Scania Production Słupsk | |||||||||
92 | 259 | Michalak Marek | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Scania Production Słupsk | opłacono on-line | |||
Sebinho Team | |||||||||
93 | Górka Sebastian | Toruń | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Sebinho Team | |||||
Sp 3 słupsk | |||||||||
94 | 9 | Bogdanowicz Sara | Bolesławice | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Sp 3 słupsk | ||||
Sp 8 Słupsk | |||||||||
95 | 75 | Mielcarek Hanna | Slupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Sp 8 Słupsk | ||||
Stopa Słupsk | |||||||||
96 | 190 | Kosicka Iwona | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | Stopa Słupsk | opłacono on-line | |||
Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku | |||||||||
97 | 93 | Rajnert Maja | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku | ||||
98 | 24 | Desperak Filip | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku | ||||
99 | 56 | Kościelny Ksawier | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku | ||||
100 | 143 | Żmuda Filip | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku | ||||
101 | 124 | Świentorecka Julia | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku | ||||
102 | 11 | Borkowski Tomasz | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku | ||||
103 | 98 | Shuryha Karina | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku | ||||
104 | 108 | Stolarczyk Nikola | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku | ||||
105 | 87 | Pilawa Dorian | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku | ||||
106 | 54 | Korzeniewski Maciej | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku | ||||
107 | 18 | Chwała Kacper | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku | ||||
108 | 92 | Poliukhovych Anatolii | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku | ||||
Szkoła Podstawowa nr 3 w Miastku | |||||||||
109 | 47 | Kaszubowski Konrad | Miastko | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 3 w Miastku | ||||
Szkoła Podstawowa nr 3 w Miastku oddział 0 | |||||||||
110 | 48 | Kaszubowski Olaf | Miastko | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa nr 3 w Miastku oddział 0 | ||||
Szkoła Podstawowa w Białym Borze | |||||||||
111 | 110 | Suproń Magdalena | Biały Bór | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Białym Borze | ||||
Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |||||||||
112 | 15 | Chlebowska Amelia | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | ||||
113 | 16 | Chlebowski Tomasz | KOBYLNICA | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | ||||
114 | 111 | Sychla Iga | Łosino | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | ||||
115 | 136 | Zając Mateusz | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | ||||
116 | 4 | Bartha Martyna | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | ||||
117 | 137 | Zając Zuzanna | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | ||||
118 | 66 | Lenc Zuzanna | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | ||||
119 | 23 | Deliga Wiktor | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | ||||
120 | 94 | rocławski karol | kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | ||||
121 | 119 | Szymankowska Hanna | Łosino | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | ||||
Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |||||||||
122 | 120 | Szymańska Matylda | Lulemino | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||||
123 | 121 | Szymański Mikołaj | Lulemino | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||||
124 | 159 | OWCZAREK ALEKSANDRA | MASZKOWO | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||||
125 | 165 | Szczęsna Maja | Zajączkowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||||
126 | 86 | Owczarek Jakub | Maszkowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||||
127 | 63 | Kulczyk Barbara | Kwakowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||||
128 | 64 | Kulczyk Gerard | Kwakowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||||
129 | 74 | Matuszewski Antoni | Kwakowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | ||||
Szkoła podstawowa im gen. stefana roweckiego grota Żukowo | |||||||||
130 | 3 | Antosik Mikołaj | Zukowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła podstawowa im gen. stefana roweckiego grota Żukowo | ||||
131 | 1 | Antosik Barbara | Żukowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła podstawowa im gen. stefana roweckiego grota Żukowo | ||||
132 | 2 | Antosik Julia | Żukowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | Szkoła podstawowa im gen. stefana roweckiego grota Żukowo | ||||
TDT Słupsk | |||||||||
133 | 233 | Cichała Damian | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | TDT Słupsk | opłacono on-line | |||
134 | 20 | Cichała Marcel | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | TDT Słupsk | ||||
135 | 19 | Cichała Alan | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | TDT Słupsk | ||||
136 | Pastuszka-Cichała Żaneta | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | TDT Słupsk | |||||
TEAM ZABIEGANEDNI | |||||||||
137 | 266 | Osiński Wojciech | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | TEAM ZABIEGANEDNI | opłacono on-line | |||
138 | 85 | Osiński Paweł | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | TEAM ZABIEGANEDNI | ||||
Team Treder | |||||||||
139 | 286 | Treder Marian | Łosino | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | Team Treder | ||||
Toyota Słupsk | |||||||||
140 | 278 | Staniuk Bartosz | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | Toyota Słupsk | opłacono on-line | |||
UKS Bruskowo Wielkie | |||||||||
141 | 72 | Macholl Wiktor | Niewierowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | UKS Bruskowo Wielkie | ||||
UKS Jedynka - Bytów | |||||||||
142 | 148 | Jankowski Piotr | BYTÓW | Dzieci 14-17 lat - start 18:20 | UKS Jedynka - Bytów | ||||
USB Ustka | |||||||||
143 | 253 | Kozimor Mariusz | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | USB Ustka | ||||
W.P.K Słoń Team | |||||||||
144 | 284 | Tomczak Dominik | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | W.P.K Słoń Team | opłacono on-line | |||
W.P.K Słoń Team Ustka | |||||||||
145 | 285 | Tomczak Sebastian | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | W.P.K Słoń Team Ustka | opłacono on-line | |||
ZKS Miastko | |||||||||
146 | 58 | Kozłowski Szymon | Biały Bór | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | ZKS Miastko | ||||
147 | 57 | Kozłowski Patryk | Biały Bór | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | ZKS Miastko | ||||
Zespół Szkół Informatycznych | |||||||||
148 | 156 | Martyna zuzanna | kobylnica | Dzieci 14-17 lat - start 18:20 | Zespół Szkół Informatycznych | ||||
Zespół Szkół Informatycznych | |||||||||
149 | 155 | Martyna Jakub | Kobylnica | Dzieci 14-17 lat - start 18:20 | Zespół Szkół Informatycznych | ||||
Zespół Szkół Mundurowych w Słupsku | |||||||||
150 | 160 | Riopka Wiktoria | SŁUPSK | Dzieci 14-17 lat - start 18:20 | Zespół Szkół Mundurowych w Słupsku | ||||
151 | 158 | Niemierzycki Piotr | Kępice | Dzieci 14-17 lat - start 18:20 | Zespół Szkół Mundurowych w Słupsku | ||||
152 | 162 | Stankiewicz Oskar | Słupsk | Dzieci 14-17 lat - start 18:20 | Zespół Szkół Mundurowych w Słupsku | ||||
153 | 161 | Sroczyńska Oliwia | Słupsk | Dzieci 14-17 lat - start 18:20 | Zespół Szkół Mundurowych w Słupsku | ||||
154 | 146 | Florczyk Katarzyna | Słupsk | Dzieci 14-17 lat - start 18:20 | Zespół Szkół Mundurowych w Słupsku | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
155 | 213 | Szczypek Ela | Bolesławice | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 | |||||
156 | 26 | Gaweł Maksymilian | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
157 | 175 | Deliga Martyna | Kobylnica | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 | |||||
158 | 25 | Dettlaff Michalina | Dębnica Kaszubska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
159 | 38 | Hec Lena | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
160 | 39 | Hec Marcel | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
161 | 188 | Kołonowicz Sylwia | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | opłacono on-line | ||||
162 | 234 | Dettlaff Michał | Dębnica Kaszubska | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||||
163 | 180 | Jóźwiak Karolina | Dębnica Kaszubska | Bieg Kobiet - start 18:40 | opłacono on-line | ||||
164 | 224 | Żulińska Monika | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | opłacono on-line | ||||
165 | 8 | Bogdanowicz Sara | Bolesławice | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
166 | 163 | Stolarska Wiktoria | Warblewo | Dzieci 14-17 lat - start 18:20 | |||||
167 | 46 | Kasprowicz Wiktoria | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
168 | 22 | Deliga Igor | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
169 | 149 | Kasprowicz Aron | Słupsk | Dzieci 14-17 lat - start 18:20 | |||||
170 | 115 | Szczęsny Michał | ZAJĄCZKOWO | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
171 | 53 | Kmita Antoni | Siemianice | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
172 | 135 | Zając Hanna | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
173 | 118 | Szybilski Aleksander | Bierkowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
174 | 28 | Grabowski Kacper | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
175 | 29 | Grabowski Tymon | KOBYLNICA | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
176 | 166 | Szybilski Adam | Bierkowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
177 | 290 | Wilusz Błażej | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | |||||
178 | 13 | Bukato Ignacy | Ustka | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
179 | 12 | Bukato Antonina | Ustka | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
180 | 157 | Matusiak Wiktoria | Słupsk | Dzieci 14-17 lat - start 18:20 | |||||
181 | 109 | Suchocki Stanisław | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
182 | 280 | Suchocki Sebastian | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | |||||
183 | 31 | Grudniewska Pola | Redzikowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
184 | 30 | Grudniewska Maja | Redzikowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
185 | 42 | Jasinski Aleksander | Slupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
186 | 107 | Stodulska Oliwia | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
187 | Zulińska Monika | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | ||||||
188 | 206 | Spychalska Beata Spychalska | KOBYLNICA | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 | |||||
189 | 105 | Spychalski Wojciech | KOBYLNICA | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
190 | 202 | Pruska Agnieszka | Widzino | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 | |||||
191 | 41 | Janusz Wojciech | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
192 | 261 | Mora Czary | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | |||||
193 | 40 | Janusz Emilia | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
194 | 27 | Górecki Mateusz | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
195 | 252 | Kozaczuk Jarosław | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||||
196 | 6 | Bernatek Kamil | Ustka | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
197 | 7 | Bernatek Staś | Ustka | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
198 | 196 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Bieg Kobiet - start 18:40 | opłacono on-line | ||||
199 | 258 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||||
200 | 250 | Kloc Dariusz | Bolesławice | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | |||||
201 | 52 | Kloc Zofia | Bolesławice | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
202 | Dutkiewicz Maria | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | ||||||
203 | 152 | Konon Katarzyna | Słupsk | Dzieci 14-17 lat - start 18:20 | |||||
204 | 201 | Płodzień Karolina | Karzcino | Bieg Kobiet - start 18:40 | opłacono on-line | ||||
205 | 287 | Wagner Andrzej | Bytów | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||||
206 | 88 | Piłczyński Franciszek | Widzino | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
207 | 89 | Piłczyński Ignacy | Widzino | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
208 | 276 | Skuza Grzegorz | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||||
209 | Łubkowska Magdalena | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | ||||||
210 | 90 | Piotrowska Aurelia | Sycewice | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
211 | 82 | Nowak Aleksander | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
212 | 199 | Nowak Agnieszka | Kobylnica | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 | |||||
213 | 83 | Nowak Maja | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
214 | 263 | Nowak Piotr | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | |||||
215 | 173 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | opłacono on-line | ||||
216 | 256 | Kurowski Marcin | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||||
217 | 192 | Kurowska Olga | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | opłacono on-line | ||||
218 | 209 | Suproń Izabela | Biały Bór | Bieg Kobiet - start 18:40 | opłacono on-line | ||||
219 | 140 | Ziemba Mikołaj | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
220 | 97 | Sakowicz Ruben | Debnica kaszubska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
221 | 257 | Majewski Dawid | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||||
222 | 222 | Zduńska Monika | Kobylnica | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 | |||||
223 | 139 | Zduński Maksiu | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
224 | 138 | Zduńska Natalia | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
225 | 282 | Szczerbaty Pawel Szczerbaty | Świnoujście | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||||
226 | 292 | Żmijewski Wojciech Żmijewski | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||||
227 | 183 | Karwalska Aneta | Kobylnica | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 | |||||
228 | 203 | Przychoda Anna | Siemianice | Bieg Kobiet - start 18:40 | opłacono on-line | ||||
229 | 226 | Boś Grzegorz | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||||
230 | 260 | Młynarski Paweł | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||||
231 | 221 | Wojciechowska Anna | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | opłacono on-line | ||||
232 | 186 | klejdysz Beata | słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | opłacono on-line | ||||
233 | 244 | Jaremczak Karol | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||||
234 | 167 | Taczała Julia | Słupsk | Dzieci 14-17 lat - start 18:20 | |||||
235 | 153 | Kotlarz Julia | Słupsk | Dzieci 14-17 lat - start 18:20 | |||||
236 | 193 | Kurzedlak Jadwiga | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | opłacono on-line | ||||
237 | 288 | Waluś Szczepan Waluś | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||||
238 | 245 | Jażdżyk Łukasz | Ustka | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||||
239 | 254 | Kozłowski Bartosz | Biały Bór | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||||
240 | 100 | Simonowicz Magdalena | Sierakowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
241 | 101 | Simonowicz Stanisław | Sierakowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
242 | 289 | Wilmont Krzysztof | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||||
243 | 268 | Piotr Piotr | Kwakowo kolo Lulemina | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||||
244 | 207 | Starkowska Zuzanna | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | opłacono on-line | ||||
245 | 5 | Bernat Wojciech | Redzikowo | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
246 | 102 | Skawińska Amelia | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
247 | 44 | Karcz Wiktor | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
248 | 104 | Spychalski Krzysztof | KOBYLNICA | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
249 | 220 | WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena | SŁUPSK | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 | |||||
250 | 262 | Mułyk Paweł | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | |||||
251 | 79 | MUŁYK Julia | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
252 | 80 | MUŁYK Wojciech | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
253 | 239 | Golański Krzysztof | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||||
254 | 197 | Mudź Anna | Ustka | Bieg Kobiet - start 18:40 | opłacono on-line | ||||
255 | 255 | Kucharski Radosław | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | |||||
256 | 154 | Kucharski Szymon | Kobylnica | Dzieci 14-17 lat - start 18:20 | |||||
257 | 134 | Zaborski Michał | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
258 | 169 | Zmarzły Pawel | Krępa Słupska | Dzieci 14-17 lat - start 18:20 | |||||
259 | 168 | Zmarzły Jacek | Krępa Słupska | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
260 | 71 | Macegoniuk Antonina | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
261 | 279 | Stryszko Artur | Głobino | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||||
262 | 172 | Borkowska Marta | Kobylnica | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 | |||||
263 | 10 | Borkowski Julian | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
264 | 178 | Górecka Agnieszka | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | opłacono on-line | ||||
265 | 61 | Kubica Liliana | Strzelino | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
266 | 62 | Kubica Oliwia | Strzelino | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
267 | 182 | Kałużna Patrycja | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | opłacono on-line | ||||
268 | 142 | Zuber Igor | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
269 | 141 | Zuber Emilie | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
270 | 179 | Guzińska Ewa | Kobylnica | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 | |||||
271 | 242 | Guziński Marek | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | |||||
272 | 36 | Guziński Aleksander | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
273 | 210 | Surmacz Elżbieta | Reblino | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 | |||||
274 | 130 | Urbanek Kornelia | Runowo Sławienskie 13A | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
275 | 208 | Stryszko Agnieszka | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | opłacono on-line | ||||
276 | 76 | Miszke Nadia | Głobino | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
277 | 214 | szor paulina | Kobylnica | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 | |||||
278 | 116 | Szor Franciszek | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
279 | 219 | Urbanek Katarzyna | Runowo Sławienskie 13A | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 | |||||
280 | 185 | Kisiel Justyna | Boleslawice | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 | |||||
281 | 51 | Kisiel Lena | Boleslawice | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
282 | 95 | Rodzińska Helena | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
283 | 181 | Kaczor Marzena | Reblino | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 | |||||
284 | 117 | Szor Julian | Łubno | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
285 | 229 | Chlebowski Łukasz | KOBYLNICA | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | |||||
286 | 211 | Sychla Monika | Łosino | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 | |||||
287 | 112 | Sychla Marcel | Łosino | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
288 | 150 | Kawecka Kornelia | Kobylnica | Dzieci 14-17 lat - start 18:20 | |||||
289 | 184 | Kawecka Justyna | Kobylnica | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 | |||||
290 | 249 | Kawecki Krzysztof | Kobylnica | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | |||||
291 | 106 | Stachowski Adam | Kobylnica | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
292 | 265 | Orłowski Edward | Bolesławice | Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:10 | |||||
293 | 200 | Orłowska Urszula | Bolesławice | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 | |||||
294 | 223 | Zdzitowiecka Aleksandra | Boleslawice | Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:40 | |||||
295 | 269 | Pisarzewski Mateusz | Słupsk | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | opłacono on-line | ||||
296 | 91 | Pisarzewska Lena | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
297 | 217 | Ulanowska Małgorzata | Słupsk | Bieg Kobiet - start 18:40 | opłacono on-line | ||||
298 | 133 | Wojtasiak Kaja | Słupsk | Dzieci do lat 13 - start 18:00 | |||||
k s Olszewski i synowie | |||||||||
299 | 232 | Chudy Henryk | Sławsko | Bieg Mężczyzn - start 19:10 | k s Olszewski i synowie | opłacono on-line | |||
300 | 171 | Antosik Grazyna | Zukowo | Bieg Kobiet - start 18:40 | k s Olszewski i synowie | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11080