Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krawczyński Fabian | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Sp. 21 Elbląg | opłacono on-line |
2 | Krawczyński Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | limit osiągnięty | |
3 | Abramowski Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Niepubliczne Przedszkole "Jedyneczka" | opłacono on-line |
4 | Archacki Szymon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |
5 | Aszendorf Julia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |
6 | Bachorska Kaja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |
7 | Bacławski Ksawier | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Ssp3 | opłacono on-line |
8 | Bacławski Marcel | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole 33 | opłacono on-line |
9 | Bacławski Ollie | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole 33 | opłacono on-line |
10 | Bajor Gabriela | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole 11 | opłacono on-line |
11 | Banaszek Miłosz | Pasłęk | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |
12 | Bandyszewski Oliwier | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono | |
13 | Barankiewicz Kajetan | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | Żłobek Miejski nr 2 w Elblągu | opłacono on-line |
14 | Barankiewicz Miłosz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu | opłacono on-line |
15 | Barczewska Maja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole 11 | opłacono on-line |
16 | Barszcz Nadia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |
17 | Bątkowska Adrianna | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |
18 | Bednarczyk Alicja | elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |
19 | Bednarek Blanka | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Mieszko I | opłacono on-line |
20 | Bednarska Oliwia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 34 | opłacono on-line |
21 | Begej Jessica | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono | |
22 | Bendyk Kornelia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 21 Elbląg | opłacono on-line |
23 | Biedrzycki Dominik | Elblag | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole 17 | limit osiągnięty |
24 | Bielan Kacper | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |
25 | Bielawski Dawid | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |
26 | Bielawski Jakub | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m) | opłacono on-line | |
27 | Bieniok Jan | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | UKS Wikingowie /Szkoła Podstawowa nr 15 | opłacono on-line |
28 | Biernacka Anna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
29 | Bierzycki Remigiusz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | opłacono | |
30 | Boćwiński Kamil | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SSP3 | opłacono on-line |
31 | Boczarska Aleksandra | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
32 | Boczarski Damian | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | AMP EL-FUTBOL ELBLĄG | limit osiągnięty |
33 | Borowski Alan | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 18 w Elblągu | opłacono on-line |
34 | Borowski Fabian | Jegłownik | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 19 | opłacono on-line |
35 | Bołądź Melania | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Niepubliczne Przedszkole | opłacono on-line |
36 | Broczkowski Lucjan | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | Sp 21 | opłacono on-line |
37 | Brzozowski ANTONI | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |
38 | Brzozowski Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |
39 | Brzuszczyńska Zuzanna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP19 Elbląg | opłacono on-line |
40 | Buczkowska Liliana | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 16 Elbląg | opłacono on-line |
41 | Buczkowska Pola | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 31 | opłacono on-line |
42 | Buda Kornelia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |
43 | Buda Liliana | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |
44 | Buda Marcelina | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |
45 | Bulkowska Laura | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono | |
46 | Bunda Emilia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk | opłacono on-line |
47 | Bunda Zofia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk | opłacono on-line |
48 | Buła Blanka | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |
49 | Buła Matylda | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |
50 | Buła Tymoteusz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |
51 | Byk Antoni | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |
52 | Byk Mikołaj | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |
53 | Byś Aurelia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | KS Orzeł | opłacono on-line |
54 | Błaszczyk Alicja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |
55 | Błaszczyk Jan | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | przedsszkole nr 33 | opłacono on-line |
56 | Błaszczyk Leon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Przedszkole nr 33 / APR Handballowy Elbląg | opłacono on-line |
57 | Caban Cezary | Elblag | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono | |
58 | Cacko Lena | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono | |
59 | Cegiełka Szymon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | UKS Orlik/ SP 21 | opłacono on-line |
60 | Ceglińska Zuzanna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |
61 | Charyton Jan | Kadyny | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa w Tolkmicku | opłacono on-line |
62 | Chlewińska Daria | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |
63 | Chlewiński Maciej | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole Mały Europejczyk | opłacono on-line |
64 | Chowałko Julia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu | opłacono on-line |
65 | Chowałko Mikołaj | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m) | Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu | opłacono on-line |
66 | Chromik Blanka | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | limit osiągnięty | |
67 | Chrustowski Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m) | TataTrenuje | opłacono on-line |
68 | Chwedczuk Laura | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole nr 17 | opłacono on-line |
69 | Chwiałkowska Lidia | Malbork | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |
70 | Chwiałkowska Maria | Malbork | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |
71 | Chwiałkowski Stanisław | Malbork | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |
72 | Chwieckowicz Julia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |
73 | Cichowicz Mikołaj | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |
74 | Cudzewski Bruno | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |
75 | Czajkowska Zofia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono | |
76 | Czech Blażej | Elblag | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP16 Elbląg | opłacono on-line |
77 | Czechrowski Oliwier | Elblag | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkola Podstawowa nr 1 | opłacono on-line |
78 | Czerepko Liliana | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line |
79 | Czerepko Michał | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line |
80 | Czerwiński Miłosz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Niepubliczne Przedszkole Przyjaciele Kubusia | opłacono on-line |
81 | Czyżak Nina | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |
82 | Czyżewska Zuzanna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
83 | Czyżewski Kajetan | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
84 | Dąbrowski Marcel | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa nr 12 | opłacono on-line |
85 | Daczkowski Bogumił | Kadyny | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | Szkoła Podstawowa w Tolkmicku | opłacono on-line |
86 | Danielewicz Filip | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 21 | opłacono on-line |
87 | Danilov Jarosław | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |
88 | Danilov Lesława | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |
89 | Daraszewicz Matylda | Elblag | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole nr 17 | opłacono on-line |
90 | Dębicka Pola | Olsztyn | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |
91 | Dębicki Hary | Olsztyn | Polska | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |
92 | Dębkowski Mikołaj | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |
93 | Demczuk Tadeusz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkoła Podstawowa nr 18 | opłacono on-line |
94 | DEMSKI DANIEL | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m) | UKS Olimpia Judo Elbląg | opłacono on-line |
95 | Diffenbach Dominik | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Truso Elbląg | opłacono on-line |
96 | Diffenbach Kinga | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Truso Elbląg | opłacono on-line |
97 | Dobrołowicz Katarzyna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |
98 | Drapała Agata | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |
99 | Drapała Beata | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |
100 | Duszniak Hanna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16165