Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gałecka Maria | ELBLĄG | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | opłacono on-line | |||||
AMP EL-FUTBOL ELBLĄG | |||||||||
2 | Gawryołek Hubert | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | AMP EL-FUTBOL ELBLĄG | opłacono on-line | ||||
3 | Boczarski Damian | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | AMP EL-FUTBOL ELBLĄG | |||||
Activity Park | |||||||||
4 | Grzybowski Konrad | Elblag | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Activity Park | opłacono on-line | ||||
Akademia Lechii GD | |||||||||
5 | Myślicki Gracjan | ELBLĄG | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | Akademia Lechii GD | opłacono on-line | ||||
BAŻANT ELBLĄG | |||||||||
6 | Godzińska Kornelia | Milejewo | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | BAŻANT ELBLĄG | opłacono on-line | ||||
FCB | |||||||||
7 | Rychcik Karol | Warszawa | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | FCB | opłacono on-line | ||||
KS Orzeł | |||||||||
8 | Byś Aurelia | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | KS Orzeł | opłacono on-line | ||||
Kapibary Biegary | |||||||||
9 | Rychcik Hubert | Warszawa | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Kapibary Biegary | opłacono on-line | ||||
Lubię placki | |||||||||
10 | Stojek Maria | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Lubię placki | opłacono on-line | ||||
Malecki Team | |||||||||
11 | Malecka Julia | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Malecki Team | opłacono on-line | ||||
Mieszko I | |||||||||
12 | Mercucci-Jasutowicz Joanna | Elblag | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Mieszko I | opłacono on-line | ||||
13 | Bednarek Blanka | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Mieszko I | opłacono on-line | ||||
Misiaczki | |||||||||
14 | Urbanowska Maja Jagna | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | Misiaczki | opłacono on-line | ||||
15 | Urbanowski Jakub Jurand | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Misiaczki | opłacono on-line | ||||
Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Regent College | |||||||||
16 | Wilkoszewska Iga | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Regent College | opłacono on-line | ||||
17 | Ptaszek-Czirson Kaya | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Regent College | opłacono on-line | ||||
Mlexer Elbląg | |||||||||
18 | Markiewicz Alicja | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Mlexer Elbląg | opłacono on-line | ||||
Montessori | |||||||||
19 | MIKA LEON | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Montessori | opłacono on-line | ||||
NORPAK | |||||||||
20 | Rokita Liliana | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | NORPAK | opłacono on-line | ||||
Niepubliczne Przedszkole | |||||||||
21 | Ożarowska Zuzanna | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Niepubliczne Przedszkole | opłacono on-line | ||||
22 | Bołądź Melania | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Niepubliczne Przedszkole | opłacono on-line | ||||
23 | Poddubiuk Klaudiusz | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Niepubliczne Przedszkole | opłacono on-line | ||||
24 | Sikorska Zofia | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Niepubliczne Przedszkole | opłacono on-line | ||||
Niepubliczne Przedszkole "Jedyneczka" | |||||||||
25 | MIKA Pola | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Niepubliczne Przedszkole "Jedyneczka" | opłacono on-line | ||||
26 | Styfi Olga | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Niepubliczne Przedszkole "Jedyneczka" | opłacono on-line | ||||
27 | Maszlanka Aleksander | Pasłęk | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Niepubliczne Przedszkole "Jedyneczka" | opłacono on-line | ||||
28 | Ponichtera Michał | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Niepubliczne Przedszkole "Jedyneczka" | opłacono on-line | ||||
29 | Abramowski Franciszek | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Niepubliczne Przedszkole "Jedyneczka" | opłacono on-line | ||||
Niepubliczne Przedszkole Bajka | |||||||||
30 | Wolski Tomasz | Elblag | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Niepubliczne Przedszkole Bajka | opłacono on-line | ||||
Niepubliczne Przedszkole Bratek | |||||||||
31 | Grajewski Julian | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Niepubliczne Przedszkole Bratek | opłacono on-line | ||||
Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe JEDYNECZKA | |||||||||
32 | Gorgol Amelia | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe JEDYNECZKA | |||||
33 | Gorgol Julia | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe JEDYNECZKA | |||||
Niepubliczne Przedszkole Mały Geniusz | |||||||||
34 | Hulewicz Nikodem | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Niepubliczne Przedszkole Mały Geniusz | opłacono on-line | ||||
35 | Kot Mikołaj | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Niepubliczne Przedszkole Mały Geniusz | opłacono on-line | ||||
Niepubliczne Przedszkole Przyjaciele Kubusia | |||||||||
36 | Czerwiński Miłosz | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Niepubliczne Przedszkole Przyjaciele Kubusia | opłacono on-line | ||||
Niepubliczne przedszkole Jedyneczka | |||||||||
37 | Połczyński Leon | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Niepubliczne przedszkole Jedyneczka | |||||
38 | Piotrowski Aleks | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Niepubliczne przedszkole Jedyneczka | opłacono on-line | ||||
39 | Sikorski Mikołaj | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | Niepubliczne przedszkole Jedyneczka | opłacono on-line | ||||
40 | Stępniewska Maja | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Niepubliczne przedszkole Jedyneczka | opłacono on-line | ||||
Niepubliczne przedszkole Wiki | |||||||||
41 | Tyszczenko Wojciech | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Niepubliczne przedszkole Wiki | opłacono on-line | ||||
42 | KIRAGA NIKOLA | Elblag | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Niepubliczne przedszkole Wiki | opłacono on-line | ||||
Olimpia Elbląg | |||||||||
43 | Karaś Marcin | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Olimpia Elbląg | opłacono on-line | ||||
44 | Życki Piotr | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Olimpia Elbląg | opłacono on-line | ||||
Piekarczyk. Niepubliczny Żłobek i Przedszkole | |||||||||
45 | Sobczak Hanna | Gronowo Elbląskie | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Piekarczyk. Niepubliczny Żłobek i Przedszkole | opłacono on-line | ||||
46 | Predel Wiktoria | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Piekarczyk. Niepubliczny Żłobek i Przedszkole | opłacono on-line | ||||
47 | Predel Alex | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Piekarczyk. Niepubliczny Żłobek i Przedszkole | opłacono on-line | ||||
Plast-Met systemy ogrodzeniowe Elblag | |||||||||
48 | Jankowska Filomena | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Plast-Met systemy ogrodzeniowe Elblag | opłacono on-line | ||||
49 | Jankowski Joachim | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Plast-Met systemy ogrodzeniowe Elblag | opłacono on-line | ||||
50 | Jankowski Aaron | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Plast-Met systemy ogrodzeniowe Elblag | opłacono on-line | ||||
51 | Jankowski Ludwik | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Plast-Met systemy ogrodzeniowe Elblag | opłacono on-line | ||||
Przedszkole | |||||||||
52 | Hałabis Henio | Straszyn | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole | opłacono on-line | ||||
53 | Hałabis Ola | Straszyn | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole | opłacono on-line | ||||
Przedszkole 11 | |||||||||
54 | Jordan Sara | Elblag | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole 11 | |||||
55 | Wlazło Janek | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole 11 | opłacono on-line | ||||
56 | Bajor Gabriela | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole 11 | opłacono on-line | ||||
57 | Barczewska Maja | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole 11 | opłacono on-line | ||||
58 | Kamiński Jan | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Przedszkole 11 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole 14 | |||||||||
59 | Patyk Igor | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole 14 | opłacono on-line | ||||
60 | Patyk Oliwia | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole 14 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole 17 | |||||||||
61 | Mittelstaedt Alicja | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole 17 | opłacono on-line | ||||
62 | Obłąk Urszula | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole 17 | |||||
63 | Obłąk Alicja | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole 17 | |||||
64 | Obłąk Franciszek | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole 17 | |||||
65 | Obłąk Hanna | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole 17 | |||||
66 | Rogala Milena | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Przedszkole 17 | opłacono on-line | ||||
67 | Biedrzycki Dominik | Elblag | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole 17 | |||||
68 | Kiełczewska Zuzanna | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole 17 | opłacono on-line | ||||
69 | Tomasik Nikodem | Elblag | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole 17 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole 19 | |||||||||
70 | Grabowski Stanisław | Elblag | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole 19 | |||||
Przedszkole 21 | |||||||||
71 | Pieniek Alicja | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole 21 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole 33 | |||||||||
72 | Bacławski Marcel | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole 33 | opłacono on-line | ||||
73 | Bacławski Ollie | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole 33 | opłacono on-line | ||||
74 | Pielak Aleksander | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole 33 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole 34 | |||||||||
75 | Zając Antoni | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Przedszkole 34 | opłacono on-line | ||||
76 | Zając Aleksander | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole 34 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole 75 Gdańsk | |||||||||
77 | Łukwiński Krzysztof | Gdańsk | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole 75 Gdańsk | opłacono on-line | ||||
Przedszkole Akademia Krasnoludków | |||||||||
78 | Czerepko Michał | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line | ||||
79 | Czerepko Liliana | ELBLĄG | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line | ||||
80 | Kępa Aleksander | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line | ||||
81 | Pierzchała Alicja | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line | ||||
82 | Poddubiuk Nikodem | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line | ||||
83 | Nowakowski Marcel | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line | ||||
84 | Dziąbkowski Tymoteusz | Marianka | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line | ||||
85 | Wójcicki Piotr | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line | ||||
86 | Rudzka Agata | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line | ||||
87 | Grynis Krzysztof | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line | ||||
88 | Lubiński Franciszek | ELBLĄG | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line | ||||
89 | Ignaciuk Aniela | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line | ||||
90 | Szmidt Filip | Elblag | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line | ||||
Przedszkole Bratek | |||||||||
91 | Świątek Maksymilian Szymon | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole Bratek | opłacono on-line | ||||
92 | Świątek Wiktoria Magdalena | ELBLĄG | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole Bratek | opłacono on-line | ||||
93 | Pietrzak Samuel | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole Bratek | opłacono on-line | ||||
94 | Nadolska Zofia | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Przedszkole Bratek | |||||
95 | Żak Zoja | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole Bratek | opłacono on-line | ||||
Przedszkole Maly Geniusz | |||||||||
96 | Sampławska Alicja | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole Maly Geniusz | opłacono on-line | ||||
97 | Zasadziński Michał | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole Maly Geniusz | opłacono on-line | ||||
Przedszkole Mały Europejczyk | |||||||||
98 | Ruszczyk Borys | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole Mały Europejczyk | opłacono on-line | ||||
99 | Chlewiński Maciej | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole Mały Europejczyk | opłacono on-line | ||||
Przedszkole Niepubliczne Bajka | |||||||||
100 | Wolski Bartosz | Elblag | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | Przedszkole Niepubliczne Bajka | opłacono on-line | ||||
Przedszkole Nr 29 | |||||||||
101 | Kwiatkowska Oliwia | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole Nr 29 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole Nr 31 | |||||||||
102 | Wilkin Marcel | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole Nr 31 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole Przyjaciele Misia Kmiecin | |||||||||
103 | Malej Alan | Kmiecin | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole Przyjaciele Misia Kmiecin | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr.4 | |||||||||
104 | Kosiński Michał | Elbląg, pow. Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr.4 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 1 w Malborku | |||||||||
105 | Sokołowska Zuzanna | Malbork | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 1 w Malborku | opłacono on-line | ||||
106 | Sokołowski Michał | Malbork | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole nr 1 w Malborku | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 3 | |||||||||
107 | Lewandowski Kacper | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 3 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 4 w Elblągu | |||||||||
108 | Matuszak Aniela | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 4 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
109 | Matuszak Sara | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Przedszkole nr 4 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
110 | Lenart Maja | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 4 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
111 | Tatur Bruno | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 4 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 6 w Elblągu | |||||||||
112 | Makowska Franciszka | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 6 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 8 w Elblągu | |||||||||
113 | Szcześniak Jakub | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 8 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 10 | |||||||||
114 | Szablińska Nadia | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole nr 10 | opłacono on-line | ||||
115 | Zając Sabina | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole nr 10 | opłacono on-line | ||||
116 | Tomasz Julia | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole nr 10 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 13 | |||||||||
117 | Zamor Zuzanna | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 13 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 14 | |||||||||
118 | Figielska Aleksandra | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole nr 14 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 15 | |||||||||
119 | Taurogiński Michał | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole nr 15 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 17 | |||||||||
120 | Sobolewska Izabella Klara | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole nr 17 | opłacono on-line | ||||
121 | Sobolewska Lilianna Kornelia | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 17 | opłacono on-line | ||||
122 | Kubiński Szymon | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole nr 17 | opłacono on-line | ||||
123 | Kubiński Bartosz | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole nr 17 | opłacono on-line | ||||
124 | Daraszewicz Matylda | Elblag | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole nr 17 | opłacono on-line | ||||
125 | Chwedczuk Laura | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole nr 17 | opłacono on-line | ||||
126 | Witkowska Weronika | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole nr 17 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 18 w Elblągu | |||||||||
127 | Nowatkowski Antoni | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 18 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
128 | Borowski Alan | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 18 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 19 | |||||||||
129 | Borowski Fabian | Jegłownik | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 19 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 21 | |||||||||
130 | Kuczyński Ksawery | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 21 | opłacono on-line | ||||
131 | Skalska Julia | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 21 | opłacono on-line | ||||
132 | Danielewicz Filip | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 21 | opłacono on-line | ||||
133 | Gadzińska Kornelia | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 21 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 23 | |||||||||
134 | Rynkowska Łucja | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Przedszkole nr 23 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 24 | |||||||||
135 | Specyał Szymon | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole nr 24 | opłacono on-line | ||||
136 | Dziedzicki Nikodem | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 24 | opłacono on-line | ||||
137 | Rudzinski JANEK | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole nr 24 | opłacono on-line | ||||
138 | Szwęch Jakub | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 24 | opłacono on-line | ||||
139 | Gajewska Maria | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 24 | opłacono on-line | ||||
140 | Szewczyk Tosia | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 24 | opłacono on-line | ||||
141 | Fiodorowicz Wiktor | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Przedszkole nr 24 | opłacono on-line | ||||
142 | Urbanowski Nikodem | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 24 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 26 | |||||||||
143 | Gołębiewski Damian | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 26 | opłacono on-line | ||||
144 | Potepa Barbara | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 26 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 26 | |||||||||
145 | Żebrowski Aleksander | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 26 | opłacono on-line | ||||
146 | Potepa Gabriela | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 26 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 29 | |||||||||
147 | Karpiuk Seweryn | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole nr 29 | opłacono on-line | ||||
148 | Sukiennik Franciszek | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Przedszkole nr 29 | opłacono on-line | ||||
149 | Sambor Zofia | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 29 | opłacono on-line | ||||
150 | Lewandowski Robert | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 29 | opłacono on-line | ||||
151 | Gajewski Aleksander | Kamionek Wielki | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 29 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 31 | |||||||||
152 | Buczkowska Pola | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 31 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 31 w Elblągu | |||||||||
153 | Tchórzewska Wiktoria | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 31 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 33 | |||||||||
154 | Giedziun Antonina | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 33 | opłacono on-line | ||||
155 | Stefanowicz Dominik | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Przedszkole nr 33 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 33 / APR Handballowy Elbląg | |||||||||
156 | Błaszczyk Leon | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Przedszkole nr 33 / APR Handballowy Elbląg | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 34 | |||||||||
157 | Bednarska Oliwia | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przedszkole nr 34 | opłacono on-line | ||||
Przekszkole nr 4 | |||||||||
158 | SADOWSKI ALEKSANDER | ELBLĄG | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Przekszkole nr 4 | opłacono on-line | ||||
Rainbow Unicorn Team | |||||||||
159 | Grochocka Jagoda | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Rainbow Unicorn Team | opłacono on-line | ||||
SP 1 Malbork | |||||||||
160 | Nadworna Hanna | Malbork | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | SP 1 Malbork | opłacono on-line | ||||
161 | Żelazna Wiktoria | Malbork | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | SP 1 Malbork | opłacono on-line | ||||
SP 4 | |||||||||
162 | karcz Nikola | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 4 | opłacono on-line | ||||
SP11 Elbląg | |||||||||
163 | Dziedzicka Marcelina | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP11 Elbląg | opłacono on-line | ||||
164 | Stasiak Nikola | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP11 Elbląg | opłacono on-line | ||||
165 | Wojtyna Łucja | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP11 Elbląg | opłacono on-line | ||||
166 | Walędzik Kajetan | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP11 Elbląg | opłacono on-line | ||||
SP 11 Elbląg | |||||||||
167 | Helac Jakub | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP 11 Elbląg | opłacono | ||||
168 | Boczarska Aleksandra | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line | ||||
169 | Mazur Julia | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line | ||||
170 | Czyżewski Kajetan | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line | ||||
171 | Czyżewska Zuzanna | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line | ||||
172 | Stępniewski Oliwier | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line | ||||
173 | Kołecki Szymon | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line | ||||
174 | Kołecka Dominika | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line | ||||
175 | Łanik Michał | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line | ||||
176 | Malz Dawid | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line | ||||
177 | Duszniak Hanna | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line | ||||
178 | Grynis Piotr | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line | ||||
SP 12 Elbląg | |||||||||
179 | Filipowicz Kamil | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line | ||||
180 | Filipowicz Mateusz | Elblag | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line | ||||
SP16 Elbląg | |||||||||
181 | Czech Blażej | Elblag | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP16 Elbląg | opłacono on-line | ||||
182 | Woźniakowski Szymon | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP16 Elbląg | opłacono on-line | ||||
183 | Panek Igor | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP16 Elbląg | |||||
184 | Jakowlew Pola | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP16 Elbląg | opłacono on-line | ||||
185 | Marek Zuzanna | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP16 Elbląg | opłacono on-line | ||||
SP 16 Elbląg | |||||||||
186 | Grajewski Jan | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 16 Elbląg | opłacono on-line | ||||
187 | Owocka Weronika | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 16 Elbląg | |||||
188 | Piotrowska Alicja | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP 16 Elbląg | opłacono on-line | ||||
189 | Kościelniak Piotr | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP 16 Elbląg | |||||
190 | Kościelniak Piotr | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP 16 Elbląg | |||||
191 | Buczkowska Liliana | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 16 Elbląg | opłacono on-line | ||||
192 | Kubis Adam | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 16 Elbląg | opłacono on-line | ||||
SP 18 | |||||||||
193 | Kępa Mieszko | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP 18 | opłacono on-line | ||||
194 | Klein Aleksandra | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 18 | opłacono on-line | ||||
195 | Guzowski Franciszek | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP 18 | opłacono on-line | ||||
196 | Szymuś-Kruszewski Szymon | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 18 | opłacono on-line | ||||
197 | Grochowska Wiktoria | Elblag | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | SP 18 | opłacono on-line | ||||
SP19 Elbląg | |||||||||
198 | Kuternowski Mateusz | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP19 Elbląg | opłacono on-line | ||||
199 | Zydlewski Piotr | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP19 Elbląg | opłacono on-line | ||||
200 | Leszczyńska Natalia | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP19 Elbląg | opłacono on-line | ||||
201 | Fiedorowicz Zuzanna | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | SP19 Elbląg | opłacono on-line | ||||
202 | Rutecka Pola | Elbląg | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m) | SP19 Elbląg | opłacono on-line | ||||
203 | Iłowska Izabela | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP19 Elbląg | opłacono on-line | ||||
204 | Brzuszczyńska Zuzanna | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP19 Elbląg | opłacono on-line | ||||
205 | Rutecki Leon | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | SP19 Elbląg | opłacono on-line | ||||
206 | Strawińska Wiktoria | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP19 Elbląg | opłacono on-line | ||||
207 | TRACZ PATRYCJA | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP19 Elbląg | opłacono on-line | ||||
208 | Ratajewski Przemek | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP19 Elbląg | opłacono on-line | ||||
SP 19 Elbląg | |||||||||
209 | Falkowski Adam | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line | ||||
210 | Biernacka Anna | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line | ||||
211 | Szyfelbajn Olaf | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line | ||||
212 | Pojawa Oliwer | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line | ||||
213 | Malinowski Piotr | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line | ||||
SP 19 Elbląg, OLIMPIA ELBLĄG | |||||||||
214 | KALISZEWSKI OSKAR | ELBLĄG | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | SP 19 Elbląg, OLIMPIA ELBLĄG | opłacono on-line | ||||
SP 21 Elbląg | |||||||||
215 | Korbolewski Alan | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 21 Elbląg | opłacono on-line | ||||
216 | Bendyk Kornelia | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 21 Elbląg | opłacono on-line | ||||
217 | Królikowska Liwia | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | SP 21 Elbląg | opłacono on-line | ||||
218 | Królikowska Laura | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP 21 Elbląg | opłacono on-line | ||||
SPSK Elbląg | |||||||||
219 | Gawryluk-Puzo Eliza | Elbląg | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m) | SPSK Elbląg | |||||
SP nr 6 Elbląg | |||||||||
220 | Rogala Kacper | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | SP nr 6 Elbląg | opłacono on-line | ||||
221 | Nowakowska Natalia | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | SP nr 6 Elbląg | opłacono on-line | ||||
SP nr 11 Elbląg | |||||||||
222 | Picheta Zuzanna | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SP nr 11 Elbląg | opłacono on-line | ||||
SSP3 | |||||||||
223 | Gadaj Krzyś | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SSP3 | opłacono | ||||
224 | Gadaj Michał | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SSP3 | opłacono | ||||
225 | Szrama Piotr | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SSP3 | opłacono | ||||
226 | Pielak Zuzanna | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | SSP3 | opłacono on-line | ||||
227 | Kołakowski Antoni | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SSP3 | opłacono on-line | ||||
228 | Boćwiński Kamil | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | SSP3 | opłacono on-line | ||||
229 | Fiedorowicz Julia | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SSP3 | opłacono on-line | ||||
230 | Żak Marika | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | SSP3 | opłacono on-line | ||||
231 | Józefowicz Mikołaj | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | SSP3 | opłacono on-line | ||||
Sp. 21 Elbląg | |||||||||
232 | Krawczyński Fabian | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Sp. 21 Elbląg | opłacono on-line | ||||
Sp 1 Elbląg / UKS Orlik | |||||||||
233 | Szopiński Jakub | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Sp 1 Elbląg / UKS Orlik | opłacono on-line | ||||
234 | Jaśniewska Patrycja | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Sp 1 Elbląg / UKS Orlik | opłacono on-line | ||||
235 | Jaśniewska Klaudia | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Sp 1 Elbląg / UKS Orlik | opłacono on-line | ||||
Sp1 Gdańsk | |||||||||
236 | Omelaniuk Michał | Gdańsk | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Sp1 Gdańsk | opłacono on-line | ||||
237 | Łukwińska Lidia | Gdańsk | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Sp1 Gdańsk | opłacono on-line | ||||
Sp 3 | |||||||||
238 | Leveleki Olivia | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Sp 3 | opłacono on-line | ||||
Sp6 Braniewo | |||||||||
239 | Kadzińska Elena | Braniewo | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | Sp6 Braniewo | opłacono on-line | ||||
Sp 9 Elbląg | |||||||||
240 | Wernerowicz Gracjan | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Sp 9 Elbląg | opłacono on-line | ||||
Sp12 Elbląg | |||||||||
241 | Terlecka Hanna | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Sp12 Elbląg | opłacono on-line | ||||
242 | KUSZNER Gabriel | ELBLĄG | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m) | Sp12 Elbląg | opłacono on-line | ||||
243 | Kuszner Pola | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | Sp12 Elbląg | opłacono on-line | ||||
Sp15 | |||||||||
244 | Warchoł Oliwier | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | Sp15 | opłacono on-line | ||||
Sp 15 | |||||||||
245 | Godlewska Lila | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Sp 15 | opłacono on-line | ||||
Sp 21 | |||||||||
246 | Zieliński Bartosz | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Sp 21 | opłacono on-line | ||||
247 | Pozarzycka Matylda | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Sp 21 | opłacono on-line | ||||
248 | Broczkowski Lucjan | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | Sp 21 | opłacono on-line | ||||
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 | |||||||||
249 | Krakowiak Liliana | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono on-line | ||||
250 | Grzesiuk Jan | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono on-line | ||||
Ssp3 | |||||||||
251 | Bacławski Ksawier | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Ssp3 | opłacono on-line | ||||
Szkola Podstawowa nr 1 | |||||||||
252 | Czechrowski Oliwier | Elblag | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkola Podstawowa nr 1 | opłacono on-line | ||||
253 | Ratajczyk Lena | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkola Podstawowa nr 1 | |||||
Szkola Podstawowa nr 16 | |||||||||
254 | Wrzos Oskar | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkola Podstawowa nr 16 | opłacono on-line | ||||
Szkola podstwowa nr 19 | |||||||||
255 | Kożuchowska Natalia | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkola podstwowa nr 19 | |||||
256 | Rzeszotarski Tomasz | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkola podstwowa nr 19 | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa Olimpijczyk Gdańsk | |||||||||
257 | Kwiatkowski Jakub | Gdańsk | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkoła Podstawowa Olimpijczyk Gdańsk | |||||
Szkoła Podstawowa nr 1 | |||||||||
258 | Kaczmarczyk Karolina | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkoła Podstawowa nr 1 | opłacono on-line | ||||
259 | Maciejczyk Julia | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | Szkoła Podstawowa nr 1 | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego | |||||||||
260 | Pogoda Hubert | Będzin | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego | opłacono on-line | ||||
261 | Pogoda Hanna | Będzin | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 4 Elbląg | |||||||||
262 | Szcześniak Bartosz | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | Szkoła Podstawowa nr 4 Elbląg | opłacono on-line | ||||
263 | Kuźnicki Wiktor | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | Szkoła Podstawowa nr 4 Elbląg | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 9 | |||||||||
264 | Sambor Zuzanna | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | Szkoła Podstawowa nr 9 | opłacono on-line | ||||
265 | Singer Zuzanna | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkoła Podstawowa nr 9 | opłacono on-line | ||||
266 | Dziurzyński Oliwier | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkoła Podstawowa nr 9 | opłacono on-line | ||||
267 | Jankowski Nikodem | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa nr 9 | opłacono on-line | ||||
268 | Jankowski Miłosz | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkoła Podstawowa nr 9 | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 12 | |||||||||
269 | Dąbrowski Marcel | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa nr 12 | opłacono on-line | ||||
270 | Zamor Przemysław | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa nr 12 | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu | |||||||||
271 | Śmieszna Nadia | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 14 w Elblągu | |||||||||
272 | Kowalewska Laura | Elblag | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkoła Podstawowa nr 14 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 15 | |||||||||
273 | Michałowska Urszula | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkoła Podstawowa nr 15 | opłacono on-line | ||||
274 | Michałowska Zuzanna | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa nr 15 | opłacono on-line | ||||
275 | Kosińska Lena | Elbląg, pow. Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa nr 15 | opłacono on-line | ||||
276 | SADOWSKA ZUZANNA | ELBLĄG | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa nr 15 | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu | |||||||||
277 | Chowałko Julia | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
278 | Chowałko Mikołaj | Elbląg | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m) | Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
279 | Tyszczenko Mikołaj | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
280 | Tatur Leon | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 18 | |||||||||
281 | Nowakowski Miłosz | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | Szkoła Podstawowa nr 18 | opłacono on-line | ||||
282 | Demczuk Tadeusz | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkoła Podstawowa nr 18 | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 19 Elbląg | |||||||||
283 | Tkaczuk Zuzanna | Elblag | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa nr 19 Elbląg | opłacono on-line | ||||
284 | Tkaczuk Michał | Elblag | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | Szkoła Podstawowa nr 19 Elbląg | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 21 | |||||||||
285 | korsak antoni | elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa nr 21 | opłacono on-line | ||||
286 | Orzechowska Oliwia | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa nr 21 | opłacono on-line | ||||
287 | Gajewska Liwia | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | Szkoła Podstawowa nr 21 | opłacono on-line | ||||
288 | Gajewska Iga | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa nr 21 | opłacono on-line | ||||
289 | Wyszołmirski Bartosz | Elblag | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa nr 21 | opłacono on-line | ||||
290 | Fiedorowicz Aleksandra | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa nr 21 | opłacono on-line | ||||
291 | Stefanowicz Jan | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | Szkoła Podstawowa nr 21 | opłacono on-line | ||||
292 | Kacicka Hania | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkoła Podstawowa nr 21 | opłacono on-line | ||||
293 | Kacicka Marysia | Elbląg | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m) | Szkoła Podstawowa nr 21 | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 25 | |||||||||
294 | Kuniewicz Oliwier | elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | Szkoła Podstawowa nr 25 | opłacono on-line | ||||
295 | Kuniewicz Julia | elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | Szkoła Podstawowa nr 25 | opłacono on-line | ||||
296 | Szatewicz Nancy | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa nr 25 | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu | |||||||||
297 | Rutkowski Wojciech | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
298 | Barankiewicz Miłosz | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa w Tolkmicku | |||||||||
299 | Daczkowski Bogumił | Kadyny | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | Szkoła Podstawowa w Tolkmicku | opłacono on-line | ||||
300 | Charyton Jan | Kadyny | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła Podstawowa w Tolkmicku | opłacono on-line | ||||
Szkoła muzyczna | |||||||||
301 | Giedziun Aleksander | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła muzyczna | opłacono on-line | ||||
Szkoła podstawowa nr 3 w Elblągu | |||||||||
302 | Ostrowski Stanisław | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkoła podstawowa nr 3 w Elblągu | |||||
Szkoła podstawowa nr 4 | |||||||||
303 | Kozak Zuzanna | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkoła podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
304 | Kamiński Tymoteusz | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkoła podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
305 | Kamińska Antonina | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła podstawowa nr 4 | opłacono on-line | ||||
Szkoła podstawowa nr 11 | |||||||||
306 | Kolczyńska Hania | Elbąg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Szkoła podstawowa nr 11 | opłacono on-line | ||||
307 | Specyal Nicola | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła podstawowa nr 11 | opłacono on-line | ||||
Szkoła podstawowa nr 12 | |||||||||
308 | Sawicka Gabrysia | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła podstawowa nr 12 | opłacono on-line | ||||
309 | Sawicka Emilia | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | Szkoła podstawowa nr 12 | opłacono on-line | ||||
310 | Januszkiewicz Gniewko | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | Szkoła podstawowa nr 12 | opłacono on-line | ||||
TataTrenuje | |||||||||
311 | Chrustowski Kacper | Gdańsk | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m) | TataTrenuje | opłacono on-line | ||||
Truso Elbląg | |||||||||
312 | Orzechowska Zuzanna | Elbląg | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m) | Truso Elbląg | opłacono on-line | ||||
313 | Diffenbach Dominik | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Truso Elbląg | opłacono on-line | ||||
314 | Diffenbach Kinga | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Truso Elbląg | opłacono on-line | ||||
UKS OLIMPIA-JUDO ELBLĄG/Szkoła Podstawowa nr 6 | |||||||||
315 | Gozdek Kacper | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | UKS OLIMPIA-JUDO ELBLĄG/Szkoła Podstawowa nr 6 | opłacono on-line | ||||
UKS OLIMPIA-JUDO ELBLĄG/Szkoła Podstawowa nr 15/UKS Wikingowie | |||||||||
316 | Gozdek Kajetan | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | UKS OLIMPIA-JUDO ELBLĄG/Szkoła Podstawowa nr 15/UKS Wikingowie | opłacono on-line | ||||
UKS Olimpia Judo Elbląg | |||||||||
317 | DEMSKI DANIEL | ELBLĄG | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m) | UKS Olimpia Judo Elbląg | opłacono on-line | ||||
UKS Orlik/ SP 21 | |||||||||
318 | Cegiełka Szymon | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | UKS Orlik/ SP 21 | opłacono on-line | ||||
UKS WIKINGOWIE | |||||||||
319 | Zabłocka Kaja | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | UKS WIKINGOWIE | opłacono on-line | ||||
320 | Wierzchoń Oskar | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | UKS WIKINGOWIE | opłacono on-line | ||||
321 | Jasiulewicz Zofia | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | UKS WIKINGOWIE | opłacono on-line | ||||
322 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | UKS WIKINGOWIE | opłacono on-line | ||||
UKS Wikingowie /Szkoła Podstawowa nr 15 | |||||||||
323 | Przybysz Szymon | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | UKS Wikingowie /Szkoła Podstawowa nr 15 | opłacono on-line | ||||
324 | Zabłocki Wojciech | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | UKS Wikingowie /Szkoła Podstawowa nr 15 | opłacono on-line | ||||
325 | Bieniok Jan | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | UKS Wikingowie /Szkoła Podstawowa nr 15 | opłacono on-line | ||||
326 | Parczyk Antoni | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | UKS Wikingowie /Szkoła Podstawowa nr 15 | opłacono on-line | ||||
WER PI | |||||||||
327 | Ziółkowska Weronika | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | WER PI | opłacono on-line | ||||
Wolny Ptak | |||||||||
328 | Wlazło Julek | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | Wolny Ptak | opłacono on-line | ||||
YanikY | |||||||||
329 | Janik Bogna | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | YanikY | opłacono on-line | ||||
ZSP Marzecino | |||||||||
330 | Miller Miłosz | Nowinki | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | ZSP Marzecino | opłacono on-line | ||||
331 | Wójcik Nelly | Wężowiec | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | ZSP Marzecino | opłacono on-line | ||||
332 | Modrzejewska Maja | Wężowiec | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | ZSP Marzecino | opłacono on-line | ||||
333 | Fierek Julia | Wężowiec | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | ZSP Marzecino | opłacono on-line | ||||
334 | Fierek Alicja | Wężowiec | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | ZSP Marzecino | opłacono on-line | ||||
335 | Janósz Julia | Kepki | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | ZSP Marzecino | opłacono on-line | ||||
336 | Przespolewski Igor | Kepki | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | ZSP Marzecino | opłacono on-line | ||||
337 | Przespolewska Oliwia | Kepki | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m) | ZSP Marzecino | opłacono on-line | ||||
ZSP Tolkmicko | |||||||||
338 | Stołycia Emilia | Tolkmicko | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | ZSP Tolkmicko | opłacono on-line | ||||
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu | |||||||||
339 | Wlazło Agata | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu | opłacono on-line | ||||
340 | Gołębiewski Dominik | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu | opłacono on-line | ||||
341 | Lewandowska Aleksandra | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu | |||||
342 | Tomasz Anna | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu | opłacono on-line | ||||
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Milejewie | |||||||||
343 | Pacholczak Marceli | Milejewo | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Zespół Szkolno- Przedszkolny w Milejewie | opłacono on-line | ||||
344 | Pacholczak Mikołaj | Milejewo | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Zespół Szkolno- Przedszkolny w Milejewie | opłacono on-line | ||||
Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu | |||||||||
345 | Zając Piotr | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu | |||||
Zespół szkół muzycznych w Elblągu | |||||||||
346 | Karpinski Antek | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Zespół szkół muzycznych w Elblągu | opłacono on-line | ||||
347 | Karpinska Pola | elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | Zespół szkół muzycznych w Elblągu | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
348 | Chromik Blanka | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | ||||||
349 | Opaczewska Nikola | Gdańsk | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
350 | Ruta Michał | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
351 | Jeziorska Alicja | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono | |||||
352 | Ozimek Zuzanna | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
353 | Sroga Hana | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
354 | Paradowski Oliwier | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
355 | Sarwińska Nadia | Pasłęk | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
356 | Kogut Jakub | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono | |||||
357 | Stoch Julia | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | opłacono | |||||
358 | Bandyszewski Oliwier | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono | |||||
359 | Gajeska Aurelia | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono | |||||
360 | Buda Kornelia | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
361 | Buda Marcelina | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
362 | Buda Liliana | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
363 | Ruciński Dawid | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
364 | Oleszczuk Igor | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
365 | Połomka Oliwia | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
366 | Niemiec Sebastian | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
367 | Fabisiak Maksymilian | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono | |||||
368 | Rejman Wiktoria | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | opłacono | |||||
369 | Begej Jessica | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono | |||||
370 | Osemlak Igor | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | opłacono | |||||
371 | Prajsnar Stanisław | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono | |||||
372 | Frankowski Wiktor | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono | |||||
373 | Ptasiński Hugo | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono | |||||
374 | Majewski Kacper | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono | |||||
375 | Szydłowski Antoni | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono | |||||
376 | Weiss Lila | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono | |||||
377 | Cacko Lena | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono | |||||
378 | Pastuszka Dominik | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono | |||||
379 | Magdziarz Franciszek | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono | |||||
380 | Magdziarz Antoni | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | opłacono | |||||
381 | Koszada Lena | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono | |||||
382 | Szczęśniak Zofia | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono | |||||
383 | Szczęśniak Hanna | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono | |||||
384 | Czajkowska Zofia | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono | |||||
385 | Marusa Hubert | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono | |||||
386 | Dzik Ksawery | Elbląg | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m) | opłacono | |||||
387 | Ostrowski Stanisław | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono | |||||
388 | Pierzchała Zuzanna | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono | |||||
389 | Bulkowska Laura | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono | |||||
390 | Tazuszel Szymon | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono | |||||
391 | Bierzycki Remigiusz | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | opłacono | |||||
392 | Samardakiewicz Amelia | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono | |||||
393 | Ruciński Stanisław | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono | |||||
394 | Ruciński Ignacy | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono | |||||
395 | Korol Hanna | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono | |||||
396 | Orzechowska Lena | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono | |||||
397 | Żuk Tymoteusz | Malbork | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
398 | Rałowska Nadia | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono | |||||
399 | Łałyko Pola | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono | |||||
400 | Kaszczuk Kalina | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono | |||||
401 | Kaszczuk Balbina | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono | |||||
402 | Foksowicz Kacper | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
403 | Sadowy Tomasz | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono | |||||
404 | Krakowska Nikola | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono | |||||
405 | Serniak Kacper | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | opłacono | |||||
406 | Piątek Amelia | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
407 | Karpowicz Julia | Rumia | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
408 | Dębkowski Mikołaj | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
409 | Helac Adam | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono | |||||
410 | Hulanicka Gabriela | Pasłęk | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
411 | Hulanicki Jan | Pasłęk | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
412 | Monkiewicz Leon | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono | |||||
413 | Kożuchowska Wiktoria | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | ||||||
414 | Sieniawski Staś | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
415 | stefanowicz Zuzanna | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
416 | Śliwka Liliana | Śliwa | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
417 | Śliwka Tymon | Śliwa | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
418 | Krzysztofek Patryk | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
419 | Hajdamowicz Jan | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
420 | Hajdamowicz Wanda | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
421 | Godlewska Jagoda | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
422 | Nowatkowski Julian | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
423 | Kwiatkowska Aurelia | Czechowo | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
424 | Kalbarczyk Jan | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
425 | Wasiewicz Marcel | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
426 | Ceglińska Zuzanna | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
427 | Byk Mikołaj | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
428 | Byk Antoni | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
429 | Sawicka Ida | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
430 | Sawicki Tymoteusz | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
431 | Leszczyński Ignacy | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
432 | Sukiennik Tymoteusz | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
433 | Jabłoński Alan | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | ||||||
434 | Ossowski Antoni | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
435 | Figielski Bartosz | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
436 | Konefał Ignacy | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
437 | Chwieckowicz Julia | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
438 | Barszcz Nadia | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
439 | Jaszuk Wiktoria | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
440 | Podrzycka Antonina | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
441 | Ziółkowski Piotr | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
442 | Ziółkowski Wojciech | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
443 | Turczyk Oskar | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
444 | Spychalski Stanisław | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
445 | Bednarczyk Alicja | elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
446 | Kobierska Marcelina | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
447 | Noga Julia | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
448 | Wielgat Gabriela | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
449 | Buła Blanka | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
450 | Buła Tymoteusz | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
451 | Jankowska Nadia | Braniewo | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
452 | Buła Matylda | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
453 | WILIŃSKI HUBERT | Elblag | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
454 | Zielski Marcel | Bogaczewo | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
455 | Zieliński Kacper | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
456 | Rynkowski Adam | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
457 | Aszendorf Julia | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
458 | Cudzewski Bruno | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
459 | Kowalski Franciszek | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
460 | Kowalski Wojciech | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
461 | Frontczak Anastazja | Oleśno | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
462 | Giedziun Adam | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
463 | Giedziun Laura | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
464 | Szawara Laura | Gronowo Górne | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
465 | Szawara Oliwia | Gronowo Górne | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
466 | Korwel Łucja | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
467 | Siliński Cyprian | Mikoszewo | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
468 | Szymański Szymon | Elblag | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
469 | Błaszczyk Alicja | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
470 | Szulc Livia | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
471 | Kurkiewicz Filip | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
472 | Gibas Zuzanna | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
473 | Grabowska Marianna | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono | |||||
474 | Wojciechowski Filip | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono | |||||
475 | Wojciechowska Maja | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono | |||||
476 | Tocha Lilianna | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
477 | Sikorski Mikołaj | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono | |||||
478 | Sikorski Miłosz | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono | |||||
479 | Siekierko Malina | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
480 | Kołodziejski Antoni | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
481 | Maciejewski Kuba | Elblag | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
482 | KŁOSIEWICZ Jakub | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
483 | Zdanowicz Mikołaj | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
484 | Pietruszynski Hubert | Elblag | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
485 | Zając Natalia | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | ||||||
486 | Zięba Marta | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
487 | Bątkowska Adrianna | ELBLĄG | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
488 | Chlewińska Daria | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
489 | Bachorska Kaja | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
490 | Smoleńska Nadia | Stoboje 8/1 | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
491 | Jastrzębska Julia | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
492 | Jurczenko Igor | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
493 | Kończyński Leon | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
494 | Sierżęga Filip | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
495 | Poniewierska Maja | Gdańsk | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
496 | PURCEL Marian | ELBLAG | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
497 | Matuszak Rozalia | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
498 | Płoska Karmana | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
499 | Tomasik Jan | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
500 | Tomasik Sebastian | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | opłacono on-line | |||||
501 | Malinowski Paweł | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
502 | Przespolewski Alan | Kepki | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
503 | Sowiński Marcel | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
504 | Lange Michał | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
505 | Moszczyński Jan | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
506 | Moszczyński Ryszard | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | opłacono on-line | |||||
507 | Kodzis Stanisław | BRANIEWO | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
508 | Kaszubski Bruno | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
509 | Caban Cezary | Elblag | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono | |||||
510 | Wojtczak Liliana | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
511 | Zboch Mikołaj | JEGŁOWNIK | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
512 | Zboch Hanna | JEGŁOWNIK | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
513 | Kozak Tymoteusz | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
514 | Kubera Mateusz | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
515 | Cichowicz Mikołaj | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
516 | Kalinowski Szymon | Błotnica | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
517 | Kalinowska Zuzanna | Błotnica | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
518 | Chwiałkowski Stanisław | Malbork | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
519 | Chwiałkowska Maria | Malbork | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
520 | Chwiałkowska Lidia | Malbork | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
521 | Hitner Wiktor | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | ||||||
522 | Pieczywek Pola | Gronowo Górne | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
523 | Kogut Laura | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
524 | Król Antonina | Nowy wór Gdański | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
525 | Falińska Laura | Dworki | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
526 | Rutkowski Mikołaj | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
527 | Narloch Kaja | Gdynia | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
528 | Marszałek Maciej | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
529 | Marszałek Zofia | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
530 | Gawkowski Dawid | Starogard Gdański | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m) | ||||||
531 | Gawkowski Dominik | Starogard Gdański | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | ||||||
532 | Rudziński Henryk | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
533 | Bielan Kacper | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
534 | Dębicki Hary | Olsztyn | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
535 | Dębicka Pola | Olsztyn | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
536 | Wiśniewski Alex | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | ||||||
537 | Śmigielski Stanisław | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
538 | Żeszczuk Tymon | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
539 | Banaszek Miłosz | Pasłęk | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
540 | Maly Hanna | Elblag | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
541 | Lasoń Michalina | elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
542 | Krawczyńska Pola | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
543 | Jurewicz Agata | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
544 | Jurewicz Michał | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
545 | Strach Józef | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
546 | Opaczewska Oliwia | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
547 | Tomaszewski Mateusz | Jegłownik | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m) | opłacono on-line | |||||
548 | Wilkin Kuba | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
549 | Makowska Maria | Elbląg | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m) | opłacono on-line | |||||
550 | Sadowski Borys | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
551 | Sadowska Aniela | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | opłacono on-line | |||||
552 | Frydrychowicz Jakub | Gdańsk | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
553 | Orłowska Helena | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
554 | Szydło Róża | Gronowo Elbląskie | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m) | opłacono on-line | |||||
555 | Kmieć Liliana | Gdańsk | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
556 | Szydło Pola | Gronowo Elbląskie | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
557 | Kmieć Hanna | Gdańsk | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
558 | Tomasik Kacper | Elblag | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
559 | Dzioba Marcel | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
560 | Danilov Jarosław | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
561 | Danilov Lesława | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
562 | Gałecka Gabriela | ELBLĄG | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
563 | Kamińska Gabrysia | Kadyny | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
564 | Tomaszewska Urszula | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
565 | Dobrołowicz Katarzyna | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
566 | Kotowski Jerzy | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
567 | Wójcik Dominik | Pomorska Wieś | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
568 | Wójcik Anna | Pomorska wieś | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
569 | Mączyńska Natasza | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
570 | Mączyńska Emilia | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
571 | Pilarz Kamil | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
572 | Pilarz Lena | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
573 | Lisak Nina | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
574 | Lisak Aleksander | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
575 | Kępiński Jakub | Pomorska Wieś | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
576 | Kępińska Jagoda | Pomorska Wieś | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | opłacono on-line | |||||
577 | Ejsmont Ignacy | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
578 | Kuryło Fabian | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
579 | Kuryło Luizka | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
580 | Olejarz-Iwaniszewska Gaja | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
581 | Krawczyński Mariusz | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | ||||||
582 | Klajna Aleksandra | Gdańsk | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
583 | Mościcki Dawid | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
584 | Wojtyna Bruno | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
585 | Bielawski Dawid | Elbląg | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
586 | Bielawski Jakub | Elbląg | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m) | opłacono on-line | |||||
587 | Lewandowska Anna | WIERCINY | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | ||||||
588 | Tomasz Ida | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
589 | Kłos Wiktoria | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
590 | Kłos Michalina | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | opłacono on-line | |||||
591 | Uroda Julian | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
592 | Drapała Agata | Gdańsk | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
593 | Drapała Beata | Gdańsk | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
594 | Malinowska Maja | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
595 | Archacki Szymon | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
596 | Brzozowski Franciszek | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
597 | Brzozowski ANTONI | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
598 | Gajewski Ignacy | Kamionek Wielki | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
599 | Jasińska Matylda | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
600 | Jasiński Franciszek | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
601 | Rogalska Liliana | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
602 | Rogalski Aleksander | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
603 | Wyszyńska Michalina | Gdańsk | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m) | opłacono on-line | |||||
604 | Reszka Pola | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
605 | Świderska Klara | Elblag | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
606 | Świderski Karol | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | opłacono on-line | |||||
607 | Czyżak Nina | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
608 | Ratajewski Ignaś | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
609 | Hull Ignacy | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | opłacono on-line | |||||
610 | Hull Antek | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
611 | Więckowska Gabriela | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m) | opłacono on-line | |||||
612 | Kowalski Janek | Elbląg | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m) | ||||||
przedsszkole nr 33 | |||||||||
613 | Błaszczyk Jan | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | przedsszkole nr 33 | opłacono on-line | ||||
przedszkole nr 33 | |||||||||
614 | Stefanowicz Wiktor | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | przedszkole nr 33 | opłacono on-line | ||||
Żłobek Biedroneczki | |||||||||
615 | Rogowska Nina | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | Żłobek Biedroneczki | opłacono on-line | ||||
Żłobek Dzwoneczek w Gdańsku | |||||||||
616 | Łukwiński Grzegorz | Gdańsk | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Żłobek Dzwoneczek w Gdańsku | opłacono on-line | ||||
Żłobek Miejski nr 2 w Elblągu | |||||||||
617 | Marko Agata | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | Żłobek Miejski nr 2 w Elblągu | |||||
618 | Żebrowska Urszula | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | Żłobek Miejski nr 2 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
619 | Barankiewicz Kajetan | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | Żłobek Miejski nr 2 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
Żłobek Miejski nr 4 | |||||||||
620 | Lubiński Kacper | ELBLĄG | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Żłobek Miejski nr 4 | opłacono on-line | ||||
Żłobek Miejski nr 5 w Elblągu | |||||||||
621 | Lewkowska Hanna | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Żłobek Miejski nr 5 w Elblągu | opłacono on-line | ||||
Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk | |||||||||
622 | Miszczak Julian | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk | opłacono on-line | ||||
623 | Liszewski Mikołaj | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk | opłacono on-line | ||||
624 | Zielińska Marcelina | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk | opłacono on-line | ||||
625 | Zieliński Mikołaj | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk | opłacono on-line | ||||
626 | Koźlakowska Anastazja | Elbląg | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m) | Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk | opłacono on-line | ||||
627 | Jankowski Jakub | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk | opłacono on-line | ||||
628 | Bunda Emilia | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk | opłacono on-line | ||||
629 | Bunda Zofia | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk | opłacono on-line | ||||
630 | Koszyk Klara | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk | opłacono on-line | ||||
631 | Markisz Hanna | Elblag | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk | opłacono on-line | ||||
632 | Stępień Michał | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk | opłacono on-line | ||||
633 | Stępień Zofia | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m) | Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk | opłacono on-line | ||||
Żłobek nr 3 | |||||||||
634 | Mikuta Sonia | Elbląg | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | Żłobek nr 3 | opłacono on-line | ||||
Żłobek nr 5 | |||||||||
635 | KISIELEWSKI KACPER | ELBLĄG | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m) | Żłobek nr 5 | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17445