Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Kat. Mundurowi | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pozdrawiam Mariusz | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | opłacono | |
2 | Masiuk-Plona Małgorzata | Łomża | Polska | 10km | opłacono | ||
3 | Korzeniecka beata | Zbójna | Polska | 10km | LKS Kurpie na Luzie | opłacono | |
4 | Bałło Jarosław | Orla | Polska | 10km | lubelskibiegacz.pl TEAM | opłacono | |
5 | Wawryła Przemek | Wyszków | Polska | 10km | opłacono | ||
6 | Wyrwas Tadeusz | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | opłacono | |
7 | Jasiek Rafal | Łomża | Polska | 10km | KM PSP Łomża/ OSP Mątwica | opłacono | |
8 | Zabielski Karol | Piątnica Włościańska | Polska | 10km | opłacono | ||
9 | Tercjak Dariusz | Łomża | Polska | 10km | opłacono | ||
10 | Baranowska Marta | Leszczydół Nowiny | Polska | 10km | Pawko Runner Team | opłacono | |
11 | Izdebska Karolina | Warszawa | Polska | 10km | Aktywna Warszawa | opłacono | |
12 | Pędzisz Michał | Warszawa | Polska | 10km | Aktywna Warszawa | opłacono | |
13 | Stachacz Mirosław | Ostrołęka | Polska | 10km | Starglass Team Ostrołęka | opłacono | |
14 | Kleczkowski Leszek | Ostrołęka | Polska | 10km | Starglass Team Ostrołęka | opłacono | |
15 | Chrapowicz Paweł | konopki młode | Polska | 10km | opłacono | ||
16 | Niedbała Piotr | Turośl | Polska | 10km | opłacono | ||
17 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Polska | 10km | Klub Morsów w Piszu | opłacono | |
18 | Baczewski Janusz | Zambrów | Polska | 10km | ZK Czerwony Bór | opłacono | |
19 | Nadrowski Tadeusz | Ostrołęka | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
20 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
21 | Kacki Mariusz | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
22 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
23 | Szmit Jarek | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono |
24 | Strękowski Tomasz | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
25 | Ceran Justyna | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
26 | Ciołek Adam | Pniewo | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
27 | Zalewski Marek | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
28 | Nowak Mateusz | Zbójna | Polska | 10km | KM PSP Łomża / OSP Zbójna | TAK | opłacono |
29 | Siedlecki Stanisław | Ostrołęka | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
30 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Polska | 10km | Ducla Academy Warszawa | NIE | opłacono |
31 | Stawarz Krzysztof | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono |
32 | Olsen Daniel Pupek | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla zdrowia | NIE | opłacono |
33 | Dudziński Paweł | Czarnocin | Polska | 10km | KM PSP Łomża | TAK | opłacono |
34 | Ptak Damian | Łomża | Polska | 10km | WIOŚ ŁOMŻA | NIE | opłacono |
35 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
36 | Duda Dominika | Turośl | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
37 | Puławski Kazimierz | Łyse | Polska | 10km | GPN | NIE | opłacono |
38 | Chojnowski Michał | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla zdrowia | NIE | opłacono |
39 | Chojnowska Ania | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla zdrowia | NIE | opłacono |
40 | Cieśluk Krzysztof | Śliwno | Polska | 10km | ŚLIWKI ROBACZYWKI | NIE | opłacono |
41 | Cieśluk Gabrysia | Śliwno | Polska | 10km | ŚLIWKI ROBACZYWKI | NIE | opłacono |
42 | Gacki Krzysztof | Pisz | Polska | 10km | Biegam bez klubu | NIE | opłacono |
43 | Banaszewski Robert | Łapy | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
44 | Kuśmirak Leszek | Łapy | Polska | 10km | Zwycięzca fundacja Darka Strychalskiego | NIE | opłacono |
45 | Muzyk Edward | Mały Płock | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono |
46 | Mościcki Zenon | Rutki | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
47 | Grygo Jakub | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | NIE | opłacono |
48 | Ropiak Ryszard | Myszyniec | Polska | 10km | KURPIE Myszyniec | NIE | opłacono |
49 | Bruliński Kamil | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
50 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | Polska | 10km | so-biebie-gam | TAK | opłacono |
51 | Sobieszuk Marek | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
52 | Staśkiewicz Jakub | Łęg Starościński | Polska | 10km | Kurpie na Luzie | NIE | opłacono |
53 | Ostrowski Rafał | LELIS | Polska | 10km | Akademia Sportowa Lelis | TAK | opłacono |
54 | Łapiński Krzysztof | Łapy | Polska | 10km | BBL Łapy | NIE | opłacono |
55 | Staszewska Barbara | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
56 | Bartosiewicz Zbigniew | Łomza | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
57 | Kloc Mateusz | Cyców | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
58 | Wrzosek Robert | Czarnocin | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
59 | Szydlik Adam | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | opłacono |
60 | Tyszko Michał | Lutostań | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
61 | Tyszko Paweł | Lutostań | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
62 | Tyszko Marcin | Lutostań | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
63 | Wąsiewicz Diana | Łomża | Polska | 10km | BKStep | NIE | opłacono |
64 | Szelągowska Anna | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | NIE | opłacono |
65 | Szelągowski Adam | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
66 | Chełstowski Bogusław | Łomża | Polska | 10km | Biegnij. | NIE | opłacono |
67 | Górny Tomasz | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
68 | Chojnowski Michał | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
69 | Gałązka Krzysztof | Stare Chojny | Polska | 10km | TMT | NIE | opłacono |
70 | Zduniak Anna | Drążdżewo | Polska | 10km | LKS Kurpie na Luzie | NIE | opłacono |
71 | Merchel Mirosław | Ostrołęka | Polska | 10km | KS Arco Ławy | NIE | opłacono |
72 | Żebrowski Marek | Rzekuń | Polska | 10km | KS Arco Ławy | NIE | opłacono |
73 | Stelwach Leszek | Pisz | Polska | 10km | Biegam dla Zdrowia | TAK | opłacono |
74 | Rypińska Dominika | Ostrów Mazowiecka | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
75 | Skłodowski Henryk | Dąbrowa | Polska | 10km | Roch Jasienica | NIE | opłacono |
76 | Staniurska Ewa | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | NIE | opłacono |
77 | Piankowski Tomasz | Turosl | Polska | 10km | Turosl biega | NIE | opłacono |
78 | Fabiszewski Krzysztof | Łomża | Saint Kitts i Nevis | 10km | 18 pułk logistyczny Biegamy dla Zdrowia | TAK | opłacono |
79 | Trybuła Tomasz | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono |
80 | Bukowski Andrzej | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
81 | Pruszko Adam | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono |
82 | Kruczyński Janusz | Ostrołęka | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono |
83 | Zalewski Kamil | Łomża | Polska | 10km | TMT | NIE | opłacono |
84 | Korolczuk Henryk | Łomża | Polska | 10km | WIOSENNA biega | NIE | opłacono |
85 | Gierwatowska Ewa | Giełczyn | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
86 | Górny Artur | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
87 | Szymczuk Małgorzata | Żabikowo Prywatbe | Polska | 10km | TAK | opłacono | |
88 | Gąsiewski Artur | Piątnica | Polska | 10km | TMT | NIE | opłacono |
89 | Gutowska Marta | Stawiski | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
90 | Zyśk Arkadiusz | Ławy | Polska | 10km | KS ARCO Ławy | NIE | opłacono |
91 | Jasińska-Żok Anna | Łomża | Polska | 10km | Grygo Team | NIE | opłacono |
92 | Langowski Leszek | Łomża | Polska | 10km | Run Team Piątnica | NIE | opłacono |
93 | Szymański Paweł | Zbójna | Polska | 10km | LKS Kurpie na Luzie | NIE | opłacono |
94 | Nadwodna-Stachacz Agata | Ostrołęka | Polska | 10km | Starglass Team Ostrołęka | NIE | opłacono |
95 | Jakacki Damian | Pniewo | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
96 | Kapelewski Dariusz | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono |
97 | Pędzich Marianna | Szafarczyska | Polska | 10km | LKS Kurpie na Luzie | NIE | opłacono |
98 | Pędzich Waldemar | Szafarczyska | Polska | 10km | Starostwo Powiatowe Ostrołęka | NIE | opłacono |
99 | Chełstowski Krzysztof | Zalesie Poczynki | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
100 | Chmielewski Tomasz | Nowogród | Polska | 10km | Psiejak Team;-) | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 5209