Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Kat. Mundurowi | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Masiuk-Plona Małgorzata | Łomża | Polska | 10km | opłacono | ||
2 | Baczewski Janusz | Zambrów | Polska | 10km | ZK Czerwony Bór | opłacono | |
3 | Banaszewski Robert | Łapy | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
4 | Baranowska Marta | Leszczydół Nowiny | Polska | 10km | Pawko Runner Team | opłacono | |
5 | Bartosiewicz Zbigniew | Łomza | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
6 | Bałło Jarosław | Orla | Polska | 10km | lubelskibiegacz.pl TEAM | opłacono | |
7 | Boguski Adam | Warszawa | Polska | 10km | OSPRO OCR | NIE | opłacono |
8 | Bruliński Kamil | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
9 | Bukowski Andrzej | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
10 | Ceran Justyna | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
11 | Charubin Mariusz | Łupki/Pisz | Polska | 10km | Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ | NIE | opłacono |
12 | Chełstowski Bogusław | Łomża | Polska | 10km | Biegnij. | NIE | opłacono |
13 | Chełstowski Krzysztof | Zalesie Poczynki | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
14 | Chmielewski Tomasz | Nowogród | Polska | 10km | Psiejak Team;-) | NIE | opłacono |
15 | Chojnowska Ania | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla zdrowia | NIE | opłacono |
16 | Chojnowski Michał | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla zdrowia | NIE | opłacono |
17 | Chojnowski Michał | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
18 | Chrapowicz Paweł | konopki młode | Polska | 10km | opłacono | ||
19 | Cieśluk Gabrysia | Śliwno | Polska | 10km | ŚLIWKI ROBACZYWKI | NIE | opłacono |
20 | Cieśluk Krzysztof | Śliwno | Polska | 10km | ŚLIWKI ROBACZYWKI | NIE | opłacono |
21 | Ciołek Adam | Pniewo | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
22 | Duda Dominika | Turośl | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
23 | Dudziński Paweł | Czarnocin | Polska | 10km | KM PSP Łomża | TAK | opłacono |
24 | Fabiszewski Krzysztof | Łomża | Saint Kitts i Nevis | 10km | 18 pułk logistyczny Biegamy dla Zdrowia | TAK | opłacono |
25 | Gacki Krzysztof | Pisz | Polska | 10km | Biegam bez klubu | NIE | opłacono |
26 | Gąsiewski Artur | Piątnica | Polska | 10km | TMT | NIE | opłacono |
27 | Gałązka Krzysztof | Stare Chojny | Polska | 10km | TMT | NIE | opłacono |
28 | Gierwatowska Ewa | Giełczyn | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
29 | Górny Artur | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
30 | Górny Tomasz | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
31 | Grodzka Urszula | Zambrów | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
32 | Grygo Jakub | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | NIE | opłacono |
33 | Grzechnik Renata | Mińsk Mazowiecki | Polska | 10km | MKB Dreptak | TAK | opłacono |
34 | Gutowska Marta | Stawiski | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
35 | Izdebska Karolina | Warszawa | Polska | 10km | Aktywna Warszawa | opłacono | |
36 | Izdebski Michał | Warszawa | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
37 | Jakacki Damian | Pniewo | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
38 | Jasiek Rafal | Łomża | Polska | 10km | KM PSP Łomża/ OSP Mątwica | opłacono | |
39 | Jasińska-Żok Anna | Łomża | Polska | 10km | Grygo Team | NIE | opłacono |
40 | Kacki Mariusz | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
41 | Kapelewski Dariusz | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono |
42 | Kleczkowski Leszek | Ostrołęka | Polska | 10km | Starglass Team Ostrołęka | opłacono | |
43 | Kloc Mateusz | Cyców | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
44 | Korolczuk Henryk | Łomża | Polska | 10km | WIOSENNA biega | NIE | opłacono |
45 | Korzeniecka beata | Zbójna | Polska | 10km | LKS Kurpie na Luzie | opłacono | |
46 | Kruczyński Janusz | Ostrołęka | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono |
47 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Polska | 10km | Klub Morsów w Piszu | opłacono | |
48 | Kuśmirak Leszek | Łapy | Polska | 10km | Zwycięzca fundacja Darka Strychalskiego | NIE | opłacono |
49 | Langowski Leszek | Łomża | Polska | 10km | Run Team Piątnica | NIE | opłacono |
50 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | Polska | 10km | so-biebie-gam | TAK | opłacono |
51 | Makowska Gosia | Parciaki | Polska | 10km | Jednorożec robi co może | NIE | opłacono |
52 | Mazurczak Marcin | Sokołów Podlaski | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
53 | Merchel Mirosław | Ostrołęka | Polska | 10km | KS Arco Ławy | NIE | opłacono |
54 | Mościcki Zenon | Rutki | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
55 | Muzyk Edward | Mały Płock | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono |
56 | Nadrowski Tadeusz | Ostrołęka | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
57 | Nadwodna-Stachacz Agata | Ostrołęka | Polska | 10km | Starglass Team Ostrołęka | NIE | opłacono |
58 | Niedbała Piotr | Turośl | Polska | 10km | opłacono | ||
59 | Nowak Mateusz | Zbójna | Polska | 10km | KM PSP Łomża / OSP Zbójna | TAK | opłacono |
60 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Polska | 10km | Ducla Academy Warszawa | NIE | opłacono |
61 | Olsen Daniel Pupek | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla zdrowia | NIE | opłacono |
62 | Ostrowski Rafał | LELIS | Polska | 10km | Akademia Sportowa Lelis | TAK | opłacono |
63 | Pędzich Marianna | Szafarczyska | Polska | 10km | LKS Kurpie na Luzie | NIE | opłacono |
64 | Pędzich Waldemar | Szafarczyska | Polska | 10km | Starostwo Powiatowe Ostrołęka | NIE | opłacono |
65 | Pędzisz Michał | Warszawa | Polska | 10km | Aktywna Warszawa | opłacono | |
66 | Piankowski Tomasz | Turosl | Polska | 10km | Turosl biega | NIE | opłacono |
67 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
68 | Pozdrawiam Mariusz | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | opłacono | |
69 | Pruszko Adam | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono |
70 | Ptak Damian | Łomża | Polska | 10km | WIOŚ ŁOMŻA | NIE | opłacono |
71 | Puławski Kazimierz | Łyse | Polska | 10km | GPN | NIE | opłacono |
72 | Ropiak Ryszard | Myszyniec | Polska | 10km | KURPIE Myszyniec | NIE | opłacono |
73 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
74 | Rypińska Dominika | Ostrów Mazowiecka | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
75 | Siedlecki Stanisław | Ostrołęka | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
76 | Skłodowski Henryk | Dąbrowa | Polska | 10km | Roch Jasienica | NIE | opłacono |
77 | Sobieszuk Marek | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
78 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
79 | Stachacz Mirosław | Ostrołęka | Polska | 10km | Starglass Team Ostrołęka | opłacono | |
80 | Staniurska Ewa | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | NIE | opłacono |
81 | Staśkiewicz Jakub | Łęg Starościński | Polska | 10km | Kurpie na Luzie | NIE | opłacono |
82 | Staszewska Barbara | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
83 | Stawarz Krzysztof | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono |
84 | Stelwach Leszek | Pisz | Polska | 10km | Biegam dla Zdrowia | TAK | opłacono |
85 | Strękowski Tomasz | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
86 | Szelągowska Anna | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | NIE | opłacono |
87 | Szelągowski Adam | Łomża | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
88 | Szmit Jarek | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono |
89 | Szydlik Adam | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | opłacono |
90 | Szymański Paweł | Zbójna | Polska | 10km | LKS Kurpie na Luzie | NIE | opłacono |
91 | Szymczuk Małgorzata | Żabikowo Prywatbe | Polska | 10km | TAK | opłacono | |
92 | Tabędzka Katarzyna | Zambrów | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
93 | Tercjak Dariusz | Łomża | Polska | 10km | opłacono | ||
94 | Trybuła Tomasz | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono |
95 | Tyszko Marcin | Lutostań | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
96 | Tyszko Michał | Lutostań | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
97 | Tyszko Paweł | Lutostań | Polska | 10km | NIE | opłacono | |
98 | Wąsiewicz Diana | Łomża | Polska | 10km | BKStep | NIE | opłacono |
99 | Wawryła Przemek | Wyszków | Polska | 10km | opłacono | ||
100 | Wiktorska Mariola | Jednorożec | Polska | 10km | Jednorożec robi co może | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 5224