Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Kat. Mundurowi | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 pułk logistyczny Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
1 | Fabiszewski Krzysztof | Łomża | 10km | 18 pułk logistyczny Biegamy dla Zdrowia | TAK | opłacono | |||
Akademia Sportowa Lelis | |||||||||
2 | Ostrowski Rafał | LELIS | 10km | Akademia Sportowa Lelis | TAK | opłacono | |||
Akademia Sportu Medyk | |||||||||
3 | Staniurska Ewa | Łomża | 10km | Akademia Sportu Medyk | NIE | opłacono | |||
4 | Szelągowska Anna | Łomża | 10km | Akademia Sportu Medyk | NIE | opłacono | |||
5 | Grygo Jakub | Łomża | 10km | Akademia Sportu Medyk | NIE | opłacono | |||
Aktywna Warszawa | |||||||||
6 | Pędzisz Michał | Warszawa | 10km | Aktywna Warszawa | opłacono | ||||
7 | Izdebska Karolina | Warszawa | 10km | Aktywna Warszawa | opłacono | ||||
BBL Łapy | |||||||||
8 | Łapiński Krzysztof | Łapy | 10km | BBL Łapy | NIE | opłacono | |||
BKStep | |||||||||
9 | Wąsiewicz Diana | Łomża | 10km | BKStep | NIE | opłacono | |||
Biegam bez klubu | |||||||||
10 | Gacki Krzysztof | Pisz | 10km | Biegam bez klubu | NIE | opłacono | |||
Biegam dla Zdrowia | |||||||||
11 | Stelwach Leszek | Pisz | 10km | Biegam dla Zdrowia | TAK | opłacono | |||
Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
12 | Kapelewski Dariusz | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono | |||
13 | Kruczyński Janusz | Ostrołęka | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono | |||
14 | Pruszko Adam | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono | |||
15 | Trybuła Tomasz | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono | |||
16 | Szydlik Adam | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | opłacono | |||
17 | Muzyk Edward | Mały Płock | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono | |||
18 | Stawarz Krzysztof | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono | |||
19 | Szmit Jarek | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | opłacono | |||
20 | Wyrwas Tadeusz | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | opłacono | ||||
21 | Pozdrawiam Mariusz | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | opłacono | ||||
Biegamy dla zdrowia | |||||||||
22 | Chojnowska Ania | Łomża | 10km | Biegamy dla zdrowia | NIE | opłacono | |||
23 | Chojnowski Michał | Łomża | 10km | Biegamy dla zdrowia | NIE | opłacono | |||
24 | Olsen Daniel Pupek | Łomża | 10km | Biegamy dla zdrowia | NIE | opłacono | |||
Biegnij. | |||||||||
25 | Chełstowski Bogusław | Łomża | 10km | Biegnij. | NIE | opłacono | |||
Ducla Academy Warszawa | |||||||||
26 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | 10km | Ducla Academy Warszawa | NIE | opłacono | |||
GPN | |||||||||
27 | Puławski Kazimierz | Łyse | 10km | GPN | NIE | opłacono | |||
Grygo Team | |||||||||
28 | Jasińska-Żok Anna | Łomża | 10km | Grygo Team | NIE | opłacono | |||
Jednorożec robi co może | |||||||||
29 | Wiktorska Mariola | Jednorożec | 10km | Jednorożec robi co może | NIE | opłacono | |||
30 | Makowska Gosia | Parciaki | 10km | Jednorożec robi co może | NIE | opłacono | |||
KM PSP Łomża | |||||||||
31 | Dudziński Paweł | Czarnocin | 10km | KM PSP Łomża | TAK | opłacono | |||
KM PSP Łomża/ OSP Mątwica | |||||||||
32 | Jasiek Rafal | Łomża | 10km | KM PSP Łomża/ OSP Mątwica | opłacono | ||||
KM PSP Łomża / OSP Zbójna | |||||||||
33 | Nowak Mateusz | Zbójna | 10km | KM PSP Łomża / OSP Zbójna | TAK | opłacono | |||
KS ARCO Ławy | |||||||||
34 | Zyśk Arkadiusz | Ławy | 10km | KS ARCO Ławy | NIE | opłacono | |||
KS Arco Ławy | |||||||||
35 | Żebrowski Marek | Rzekuń | 10km | KS Arco Ławy | NIE | opłacono | |||
36 | Merchel Mirosław | Ostrołęka | 10km | KS Arco Ławy | NIE | opłacono | |||
KURPIE Myszyniec | |||||||||
37 | Ropiak Ryszard | Myszyniec | 10km | KURPIE Myszyniec | NIE | opłacono | |||
Klub Morsów w Piszu | |||||||||
38 | Kurpiewska Dorota | Pisz | 10km | Klub Morsów w Piszu | opłacono | ||||
Kurpie na Luzie | |||||||||
39 | Staśkiewicz Jakub | Łęg Starościński | 10km | Kurpie na Luzie | NIE | opłacono | |||
LKS Kurpie na Luzie | |||||||||
40 | Szymański Paweł | Zbójna | 10km | LKS Kurpie na Luzie | NIE | opłacono | |||
41 | Zduniak Anna | Drążdżewo | 10km | LKS Kurpie na Luzie | NIE | opłacono | |||
LKS Kurpie na Luzie | |||||||||
42 | Pędzich Marianna | Szafarczyska | 10km | LKS Kurpie na Luzie | NIE | opłacono | |||
43 | Korzeniecka beata | Zbójna | 10km | LKS Kurpie na Luzie | opłacono | ||||
MKB Dreptak | |||||||||
44 | Grzechnik Renata | Mińsk Mazowiecki | 10km | MKB Dreptak | TAK | opłacono | |||
OSPRO OCR | |||||||||
45 | Boguski Adam | Warszawa | 10km | OSPRO OCR | NIE | opłacono | |||
Pawko Runner Team | |||||||||
46 | Baranowska Marta | Leszczydół Nowiny | 10km | Pawko Runner Team | opłacono | ||||
Psiejak Team;-) | |||||||||
47 | Chmielewski Tomasz | Nowogród | 10km | Psiejak Team;-) | NIE | opłacono | |||
Roch Jasienica | |||||||||
48 | Skłodowski Henryk | Dąbrowa | 10km | Roch Jasienica | NIE | opłacono | |||
Run Team Piątnica | |||||||||
49 | Langowski Leszek | Łomża | 10km | Run Team Piątnica | NIE | opłacono | |||
Starglass Team Ostrołęka | |||||||||
50 | Nadwodna-Stachacz Agata | Ostrołęka | 10km | Starglass Team Ostrołęka | NIE | opłacono | |||
51 | Kleczkowski Leszek | Ostrołęka | 10km | Starglass Team Ostrołęka | opłacono | ||||
52 | Stachacz Mirosław | Ostrołęka | 10km | Starglass Team Ostrołęka | opłacono | ||||
Starostwo Powiatowe Ostrołęka | |||||||||
53 | Pędzich Waldemar | Szafarczyska | 10km | Starostwo Powiatowe Ostrołęka | NIE | opłacono | |||
TMT | |||||||||
54 | Gąsiewski Artur | Piątnica | 10km | TMT | NIE | opłacono | |||
55 | Zalewski Kamil | Łomża | 10km | TMT | NIE | opłacono | |||
56 | Gałązka Krzysztof | Stare Chojny | 10km | TMT | NIE | opłacono | |||
Turosl biega | |||||||||
57 | Piankowski Tomasz | Turosl | 10km | Turosl biega | NIE | opłacono | |||
WIOSENNA biega | |||||||||
58 | Korolczuk Henryk | Łomża | 10km | WIOSENNA biega | NIE | opłacono | |||
WIOŚ ŁOMŻA | |||||||||
59 | Ptak Damian | Łomża | 10km | WIOŚ ŁOMŻA | NIE | opłacono | |||
ZK Czerwony Bór | |||||||||
60 | Baczewski Janusz | Zambrów | 10km | ZK Czerwony Bór | opłacono | ||||
Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ | |||||||||
61 | Charubin Mariusz | Łupki/Pisz | 10km | Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ | NIE | opłacono | |||
Zwycięzca fundacja Darka Strychalskiego | |||||||||
62 | Kuśmirak Leszek | Łapy | 10km | Zwycięzca fundacja Darka Strychalskiego | NIE | opłacono | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
63 | Tabędzka Katarzyna | Zambrów | 10km | NIE | opłacono | ||||
64 | Izdebski Michał | Warszawa | 10km | NIE | opłacono | ||||
65 | Mazurczak Marcin | Sokołów Podlaski | 10km | NIE | opłacono | ||||
66 | Grodzka Urszula | Zambrów | 10km | NIE | opłacono | ||||
67 | Zalewski Tomasz | Łomża | 10km | NIE | opłacono | ||||
68 | Chełstowski Krzysztof | Zalesie Poczynki | 10km | NIE | opłacono | ||||
69 | Jakacki Damian | Pniewo | 10km | NIE | opłacono | ||||
70 | Gutowska Marta | Stawiski | 10km | NIE | opłacono | ||||
71 | Szymczuk Małgorzata | Żabikowo Prywatbe | 10km | TAK | opłacono | ||||
72 | Górny Artur | Łomża | 10km | NIE | opłacono | ||||
73 | Gierwatowska Ewa | Giełczyn | 10km | NIE | opłacono | ||||
74 | Bukowski Andrzej | Łomża | 10km | NIE | opłacono | ||||
75 | Rypińska Dominika | Ostrów Mazowiecka | 10km | NIE | opłacono | ||||
76 | Chojnowski Michał | Łomża | 10km | NIE | opłacono | ||||
77 | Górny Tomasz | Łomża | 10km | NIE | opłacono | ||||
78 | Szelągowski Adam | Łomża | 10km | NIE | opłacono | ||||
79 | Tyszko Marcin | Lutostań | 10km | NIE | opłacono | ||||
80 | Tyszko Paweł | Lutostań | 10km | NIE | opłacono | ||||
81 | Tyszko Michał | Lutostań | 10km | NIE | opłacono | ||||
82 | Wrzosek Robert | Czarnocin | 10km | NIE | opłacono | ||||
83 | Kloc Mateusz | Cyców | 10km | NIE | opłacono | ||||
84 | Bartosiewicz Zbigniew | Łomza | 10km | NIE | opłacono | ||||
85 | Staszewska Barbara | Łomża | 10km | NIE | opłacono | ||||
86 | Sobieszuk Marek | Łomża | 10km | NIE | opłacono | ||||
87 | Bruliński Kamil | Łomża | 10km | NIE | opłacono | ||||
88 | Mościcki Zenon | Rutki | 10km | NIE | opłacono | ||||
89 | Banaszewski Robert | Łapy | 10km | NIE | opłacono | ||||
90 | Duda Dominika | Turośl | 10km | NIE | opłacono | ||||
91 | Pogorzelski Kamil | Białystok | 10km | NIE | opłacono | ||||
92 | Siedlecki Stanisław | Ostrołęka | 10km | NIE | opłacono | ||||
93 | Zalewski Marek | Łomża | 10km | NIE | opłacono | ||||
94 | Ciołek Adam | Pniewo | 10km | NIE | opłacono | ||||
95 | Ceran Justyna | Łomża | 10km | NIE | opłacono | ||||
96 | Strękowski Tomasz | Łomża | 10km | NIE | opłacono | ||||
97 | Sokół Przemysław | Białystok | 10km | NIE | opłacono | ||||
98 | Kacki Mariusz | Łomża | 10km | NIE | opłacono | ||||
99 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | 10km | NIE | opłacono | ||||
100 | Nadrowski Tadeusz | Ostrołęka | 10km | NIE | opłacono | ||||
101 | Niedbała Piotr | Turośl | 10km | opłacono | |||||
102 | Chrapowicz Paweł | konopki młode | 10km | opłacono | |||||
103 | Tercjak Dariusz | Łomża | 10km | opłacono | |||||
104 | Zabielski Karol | Piątnica Włościańska | 10km | opłacono | |||||
105 | Wawryła Przemek | Wyszków | 10km | opłacono | |||||
106 | Masiuk-Plona Małgorzata | Łomża | 10km | opłacono | |||||
lubelskibiegacz.pl TEAM | |||||||||
107 | Bałło Jarosław | Orla | 10km | lubelskibiegacz.pl TEAM | opłacono | ||||
so-biebie-gam | |||||||||
108 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | 10km | so-biebie-gam | TAK | opłacono | |||
ŚLIWKI ROBACZYWKI | |||||||||
109 | Cieśluk Gabrysia | Śliwno | 10km | ŚLIWKI ROBACZYWKI | NIE | opłacono | |||
110 | Cieśluk Krzysztof | Śliwno | 10km | ŚLIWKI ROBACZYWKI | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 5671