Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamiak Edyta | Skoczów | Polska | Pozostałe osoby | ŚWIRY STELA | opłacono |
2 | Adamoszek Bartosz | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | AZS AWF Katowice Judo | opłacono |
3 | Aleksiejew Jerzy | Olkusz | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
4 | Aleksiejew Sylwia | Olkusz | Polska | Pozostałe osoby | Ślimaczki Olkusz | opłacono |
5 | Antowski Tomasz | Poznań | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
6 | Banaś Mateusz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
7 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | ROCK AREA FANS | opłacono |
8 | Bednarski Wojtek | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
9 | Bensz-Smagała Ewa | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
10 | Białecki Aleksander | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | BiegaMYsłowice | opłacono |
11 | Białek Daria | Rybnik | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
12 | Bilińska Barbara | Pszczyna | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
13 | Biliński Marcin | Pszczyna | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
14 | Bińkowski CZESŁAW | Orzesze | Polska | Pozostałe osoby | ||
15 | Bober Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | MK team | opłacono |
16 | Bodzianowska Joanna | Ruda Śąska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
17 | Bodzianowski Marek | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
18 | Bogus Łukasz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | BDB Team | opłacono |
19 | Bojdylla Bartłomiej | Katowice | Polska | Małżeństwa | Książęca Team | opłacono |
20 | Bojdylla Katarzyna | Katowice | Polska | Małżeństwa | Książęca Team | opłacono |
21 | Bubel Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
22 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
23 | bujoczek milena | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
24 | bujoczek piotr | bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
25 | Bujok Sabina | Góra Siewierska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
26 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
27 | Chanas Julia | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
28 | Chodzidło Rafał | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
29 | chrzanowski mariusz | gliwice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
30 | Chudy Jakub | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | GTS Studio Katowice | opłacono |
31 | Cibis Anna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | ||
32 | Ciesielska Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
33 | Cieśla Urszula | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Truchtacz Mysłowice | |
34 | Ciochoń Agnieszka | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | Pies Master | opłacono |
35 | Cisowski Kamil | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
36 | Czado Artur | Będzin | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
37 | Czagan Dawid | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
38 | Czajka Dagmara | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
39 | Czajor Kornelia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | AWF Katowice | opłacono |
40 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostałe osoby | MK team | opłacono |
41 | Czupryński Sebastian | Bytom | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
42 | Defouilloy Thibaut | Katowice | Francja | Pozostałe osoby | opłacono | |
43 | Dendra Marcin | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Trees' Friend | opłacono |
44 | Drzewiecki Sławomir | Gliwice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
45 | Duda Krzysztof | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
46 | Dydziak Iwona | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
47 | Figoluszka Małgorzata | Kobiór | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
48 | Figoluszka Piotr | Kobiór | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
49 | Folusiak Marcin | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
50 | Franke Aneta | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
51 | Franke Dariusz | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
52 | Gabryś Bronisław | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
53 | Garbarz Łukasz | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
54 | Garbuz Agnieszka | Brzeszcze | Polska | Pozostałe osoby | ||
55 | Gaweł Aleksandra | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
56 | Golaszczyk Karolina | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
57 | Góras Aleksandra | Siemianowice śląskie | Polska | Pozostałe osoby | Mk_team | opłacono |
58 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Pozostałe osoby | Katowice 49 | opłacono |
59 | Gut Maksymilian | MYSŁOWICE | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
60 | Głąb Amelia | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
61 | Głąb Jakub | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
62 | Głąb Magdalena | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
63 | Głąb Waldemar | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
64 | Hadzik Tomasz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Dzik Ligota | opłacono |
65 | HANSEL-NIEDOBECKA Monika | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
66 | Haufa Dariusz | katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
67 | Hałas Marcin | Czechowice-Dziedzice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
68 | Holecka Dorota | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
69 | Holecki Krzysztof | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
70 | Holecki Paweł | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
71 | Janus Krzysztof | Świętochłowice | Polska | Pozostałe osoby | CROSS-ŚWIONY | opłacono |
72 | Jastrzębska Ewa | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
73 | Jędruś Olgierd | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | ZET RUNNERS | opłacono |
74 | Jewuła Anna | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
75 | Jokel Edyta Jokel | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
76 | Jokel Michał | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
77 | Kaczmarczyk Krzysztof | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
78 | Kamińska Anna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
79 | Kamrowski Łukasz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
80 | Kania Mariola | Palowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
81 | Kapica Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | Mk_team | opłacono |
82 | Kaptur Jarosław | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Żórawski Team | opłacono |
83 | Karczewska-Rączka Justyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
84 | Kasperski Michał | Radlin | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
85 | Kiepura Anna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
86 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono |
87 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono |
88 | Knaś Łukasz | Piekary Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
89 | Kokoszko Magdalena | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
90 | Komoder Bartosz | Czeladź | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
91 | Kopala Marek | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | Ekipa Na Kijach | opłacono |
92 | Kopeć Jan | MYSŁOWICE | Polska | Małżeństwa | MYsłowice | opłacono |
93 | Kopeć Patrycja | MYSŁOWICE | Polska | Małżeństwa | MYsłowice | opłacono |
94 | Kordon Anna | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
95 | Kosałka-Passia Ewelina | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
96 | Kowalski Jacek | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | SZMATERLOK | opłacono |
97 | Kowalski Lucyna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
98 | Kowalski Tomasz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
99 | Kozubski Maciej | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
100 | Kozłowska Marta | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono |
Wyświetleń: 7834