Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dead on Arrival | |||||||||
1 | Bugajski Adam | Radość | 4000 m | Dead on Arrival | |||||
GKS Osieck | |||||||||
2 | Wasążnik Grzegorz | Sobienki | 1963 m | GKS Osieck | |||||
Gutek Team | |||||||||
3 | Kudlak Monika | Ruda | 1963 m | Gutek Team | |||||
HassTeam | |||||||||
4 | Hass Lidia | Łukówiec | 4000 m | HassTeam | |||||
MDP OSP Dziecinów | |||||||||
5 | Hładuń Weronika | Sobienie Biskupie | 1963 m | MDP OSP Dziecinów | |||||
6 | Osiadacz Łukasz | Piwonin | 4000 m | MDP OSP Dziecinów | |||||
7 | Maciejewska Zuzia | Dziecinów | 1963 m | MDP OSP Dziecinów | |||||
8 | Molak Julia | Warszawice | 1963 m | MDP OSP Dziecinów | |||||
9 | Grzegrzółka Gabriela | Dziecinów | 1963 m | MDP OSP Dziecinów | |||||
10 | Baracz Maja | Dziecinow | 1963 m | MDP OSP Dziecinów | |||||
11 | Osiadacz Anna | Piwonin | 1963 m | MDP OSP Dziecinów | |||||
12 | Kabala Anna | Dziecinów | 1963 m | MDP OSP Dziecinów | |||||
OSP Dziecinów | |||||||||
13 | Okrasa Rafał | Sobienie Biskupie | 4000 m | OSP Dziecinów | |||||
14 | Woźniak Michał | Dziecinów | 4000 m | OSP Dziecinów | |||||
15 | Kabala Mirosław | Sobienie Jeziory | 4000 m | OSP Dziecinów | |||||
Szkoła Podstawowa Siedzów | |||||||||
16 | Grylak Jan | Wysoczyn | 1963 m | Szkoła Podstawowa Siedzów | |||||
17 | Sabała Antoni | Stary Zambrzyków | 1963 m | Szkoła Podstawowa Siedzów | |||||
18 | Gajownik Szymon | Szymanowice Duże | 1963 m | Szkoła Podstawowa Siedzów | |||||
Szkoła podstawowa Sobienie Jeziory | |||||||||
19 | Baran Igor | Sobienie Szlacheckie | 1963 m | Szkoła podstawowa Sobienie Jeziory | |||||
20 | Sabala Jan | Stary Zambrzyków | 1963 m | Szkoła podstawowa Sobienie Jeziory | |||||
21 | Musiałek Mateusz | Stary Zambrzyków | 1963 m | Szkoła podstawowa Sobienie Jeziory | |||||
22 | Babska Oliwia | Sobienie Jeziory | 1963 m | Szkoła podstawowa Sobienie Jeziory | |||||
23 | Babska Gabriela | Sobienie Jeziory | 1963 m | Szkoła podstawowa Sobienie Jeziory | |||||
24 | Rytka Mateusz | Sobienie-Jeziory | 1963 m | Szkoła podstawowa Sobienie Jeziory | |||||
25 | Rytka Dominik | Sobienie-Jeziory | 1963 m | Szkoła podstawowa Sobienie Jeziory | |||||
26 | Sokólski Miłosz | Sobienie-Jeziory | 1963 m | Szkoła podstawowa Sobienie Jeziory | |||||
27 | Sokólski Aleksander | Sobienie-Jeziory | 1963 m | Szkoła podstawowa Sobienie Jeziory | |||||
28 | Adamusinska Weronika | Sobienie Biskupie | 1963 m | Szkoła podstawowa Sobienie Jeziory | |||||
29 | Adamusinski Kacper | Sobienie Biskupie | 1963 m | Szkoła podstawowa Sobienie Jeziory | |||||
Szkoła podstawowa w Warszawicach | |||||||||
30 | ŁYSIAK MATEUSZ | DZIECINÓW | 1963 m | Szkoła podstawowa w Warszawicach | |||||
31 | Moszpańska Maja | Dziecinów | 1963 m | Szkoła podstawowa w Warszawicach | |||||
32 | Choim Kuba | Sobienie Biskupie | 1963 m | Szkoła podstawowa w Warszawicach | |||||
33 | Kurek Karol | Dziecinów | 1963 m | Szkoła podstawowa w Warszawicach | |||||
ZSEG Otwock | |||||||||
34 | Zadrożny Marek | Sobienie-Jeziory | 1963 m | ZSEG Otwock | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
35 | Parzyszek Marcin | Sobienie- Jeziory | 4000 m | ||||||
36 | Marciniak Monika | Sobienie Szlacheckie | 1963 m | ||||||
37 | Zadrożny Przemysław | Sobienie-Jeziory | 1963 m | ||||||
38 | Broda Sebastian | Sobienie-Jeziory | 1963 m | ||||||
39 | Zadrożny Krzysztof | Sobienie-Jeziory | 1963 m | ||||||
40 | Choim Kamil | Sobienie Biskupie | 1963 m | ||||||
41 | Pyza Michał | Wilga | 1963 m | ||||||
42 | Banasiewicz Paweł | Warszawa | 4000 m | ||||||
43 | Pańko Szymon | Wysoczyn | 1963 m | ||||||
44 | Pańko Karol | Wysoczyn | 1963 m | ||||||
45 | Pańko Karolina | Wysoczyn | 1963 m | ||||||
46 | Bukat Kacper | Sobienie Jeziory | 1963 m | ||||||
47 | Sobczak Krzysztof | Gusin | 1963 m | ||||||
48 | Sobczak Natalia | Gusin | 1963 m | ||||||
49 | Sobczak Filip | Gusin | 1963 m | ||||||
50 | Sobczak Małgorzata | Gusin | 1963 m | ||||||
51 | Kęsik Michał | Szymanowice Duże | 1963 m | ||||||
52 | Kęsik Jakub | Szymanowice Duże | 1963 m | ||||||
53 | Grzywacz Żaneta | Stary Zambrzyków | 1963 m | ||||||
54 | Grzywacz Kazimiera | Stary zambrzyków | 1963 m | ||||||
55 | Gładysz Monika | Sobienie- Jeziory | 4000 m | ||||||
56 | Pielak Weronika | Śniadków Dolny | 1963 m | ||||||
57 | Wasążnik Mariusz | Sobienki | 4000 m | ||||||
58 | Jaworski Michał | Zambrzyków | 1963 m | ||||||
59 | Jaworska Katarzyna | Zambrzyków | 1963 m | ||||||
60 | Widłak Paweł | Szymanowice Duże | 1963 m | ||||||
61 | Widłak Magdalena | Szymanowice Duże | 1963 m | ||||||
62 | Widłak Anna | Szymanowice Duże | 1963 m | ||||||
63 | Sabała Agnieszka | Stary Zambrzyków | 1963 m | ||||||
64 | Sabała Apolonia | Stary Zambrzyków | 1963 m | ||||||
65 | Sabała Paweł | Stary Zambrzyków | 1963 m | ||||||
66 | Świderska Izabela | Stary Zambrzyków | 1963 m | ||||||
67 | Stefan Katarzyna | Sobienie Biskupie | 1963 m | ||||||
68 | Gajownik Amelia | Szymanowice Duże | 1963 m | ||||||
69 | Gajownik Janina | Szymanowice Duże | 1963 m | ||||||
70 | Musiałek Bartłomiej | Stary Zambrzyków | 1963 m | ||||||
71 | Musiałek Tomasz | Stary Zambrzyków | 1963 m | ||||||
72 | Kurek Ewelina | Dobczyce | 1963 m | ||||||
73 | Szustakiewicz Tymoteusz | Sobienie jeziory | 1963 m | ||||||
74 | Szustakiewicz Michalina | Sobienie jeziory | 1963 m | ||||||
75 | Szustakiewicz Katarzyna | Sobienie jeziory | 1963 m | ||||||
76 | Woźniak Ignacy | Sobienie Kiełczewskie Pierwsze | 1963 m | ||||||
77 | Obidzińska Hania | Warszawa | 1963 m | ||||||
78 | Obidzinska Izabela | Warszawa | 1963 m | ||||||
79 | Woźniak Kinga | Sobienie Kiełczewskie Pierwsze | 1963 m | ||||||
80 | Lis Kamil Lis | Radwanków Szlachecki | 1963 m | ||||||
81 | Okrasa Olga | Sobienie Biskupie | 1963 m | ||||||
82 | Choim Sylwia | Sobienie Biskupie | 1963 m | ||||||
83 | Frelek Angelika | Nowy Zambrzyków | 1963 m | ||||||
84 | Piętka Oliwi | Łoziska | 1963 m | ||||||
85 | Piętka Katarzyna | Łoziska | 1963 m | ||||||
86 | Gajownik Przemysław | Szymanowice Duże | 4000 m | ||||||
87 | Banasiewicz Sławomir | Dziecinów 76A | 1963 m | ||||||
88 | Sabała Arkadiusz | Śniadków Górny A 57 | 4000 m | ||||||
89 | Hys Andrzej Hys | OSIECK | 4000 m | ||||||
90 | Herubin Mateusz | Łukówiec | 4000 m | ||||||
91 | Lewandowska Justyna | Warszawa | 1963 m | ||||||
92 | Kuźdub Piotr | Warszawa | 4000 m | ||||||
93 | Rytka Łukasz | Dziecinów | 1963 m | ||||||
94 | Kurek Michał | Dziecinów | 1963 m | ||||||
95 | Sitarz Arkadiusz | Dziecinów | 1963 m | ||||||
96 | Sitarz Małgorzata | Dziecinów | 1963 m | ||||||
97 | Winiarek Marta | Sobienie-Jeziory | 4000 m | ||||||
98 | Augustyniak Kamila | Sobienie-Jeziory | 4000 m | ||||||
99 | Baran Janusz | Sobienie Jeziory | 1963 m | ||||||
100 | Baran Mariola | Sobienie Jeziory | 1963 m | ||||||
101 | Baran Magdalena | Karczew | 1963 m | ||||||
102 | Gajownik Krzysztof | Szymanowice Duże | 1963 m | ||||||
103 | Michalski Maciej | Bobrowiec | 4000 m | ||||||
104 | Rosłaniec Piotr | Warszówka | 4000 m | ||||||
105 | Rytka Piotr | Sobienie-Jeziory | 1963 m | ||||||
106 | Jacak Michał | Sobienie-Jeziory | 1963 m | ||||||
107 | Jacak Małgorzata | Sobienie-Jeziory | 1963 m | ||||||
108 | Jacak Blanka | Sobienie-Jeziory | 1963 m | ||||||
109 | Jacak Łucja | Sobienie-Jeziory | 1963 m | ||||||
110 | Sokólska Nina | Sobienie-Jeziory | 1963 m | ||||||
111 | Sokólska Kalina | Sobienie-Jeziory | 1963 m | ||||||
112 | Sokólska Anna | Sobienie-Jeziory | 1963 m | ||||||
113 | Sokólski Artur | Sobienie-Jeziory | 1963 m | ||||||
114 | Sulejewski Daniel | Warszawice | 4000 m | ||||||
115 | Adamusinski Jacek | Sobienie Biskupie | 1963 m | ||||||
116 | Adamusinska Beata | Sobienie Biskupie | 1963 m | ||||||
117 | Kasprzak Jakub | Sobienie Jeziory | 1963 m | ||||||
118 | Karpisz Paulina | Sobienie-Jeziory | 1963 m | ||||||
119 | Karpisz Sławomir | Sobienie-Jeziory | 1963 m |
Wyświetleń: 3691