Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Snegur Jonel | Wojska, koło Tworoga | Polska | Tarnogórska Mila | Szkoła Podstawowa im. Bł.Ks.J.Popiełuszki w Wojsce | |
2 | Kontek Marcin | Wojska, koło Tworoga | Polska | Tarnogórska Mila | Szkoła Podstawowa im. Bł.Ks.J.Popiełuszki w Wojsce | |
3 | Wiench Ksawery | Wojska, koło Tworoga | Polska | Tarnogórska Mila | Szkoła Podstawowa im. Bł.Ks.J.Popiełuszki w Wojsce | |
4 | Frączek Anna | Radzionków | Polska | Marsz NW 6,6 km | ||
5 | Lis Weronika | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Młodzieżowy 3,33 km | Szkoła Podstawowa nr 11 | opłacono |
6 | Ślusarek Iza | Tarnowskie góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | opłacono | |
7 | Ślusarek Iga | Tarnowskie góry | Polska | Bieg Skrzacika | ||
8 | Labus Marzena | Lubliniec | Polska | Marsz NW 6,6 km | NORDIC SPORT 2021 | opłacono |
9 | Floriński Konrad | Tarnowskie Góry | Polska | Tarnogórska Mila | Sp 10 Tarnowskie Góry | |
10 | Łagocka Ewa | Bytom | Polska | Marsz NW 6,6 km | opłacono | |
11 | Florinska Karolina | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
12 | Krośnicki Igor | Tarnowskie Góry | Polska | Tarnogórska Mila | Szkoła podstawowa nr 11 | |
13 | Krośnicki Bartosz | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Skrzacika | Przedszkole na 12 | |
14 | Kudła Bartek | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
15 | Zając Edyta | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
16 | Ciach Łukasz | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
17 | Czech Helena | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Skrzacika | ||
18 | Czech Andżelika | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
19 | Sebastian Łukasz | Zabrze | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
20 | Szwed Roman | Częstochowa | Polska | Marsz NW 6,6 km | Nordic Team Częstochowa | opłacono |
21 | Wilczkowski Łukasz | Gliwice | Polska | Bieg Główny 10 km | DGSA Runners | opłacono |
22 | Skowroński Mateusz | Bytom | Polska | Marsz NW 6,6 km | opłacono | |
23 | Plesz Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | Silesia Marathon Club | opłacono |
24 | Franczak Agnieszka | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | Studio Kosmetyki OLIVIA | |
25 | Zakrzewski Paweł | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Młodzieżowy 3,33 km | Szkoła podstawowa nr 11 | opłacono |
26 | Wymysło Andrzej | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny 10 km | Rada Miasta | opłacono |
27 | Komeres Jarosław | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | Stop war | |
28 | Meres Jarosław | Tarnowskie góry | Polska | Bieg Główny 10 km | Stop war | opłacono |
29 | Kuś Stanisław | Tarnowskie Góry | Polska | Tarnogórska Mila | Szkoła podstawowa nr 15 w Tarnowskich Górach | |
30 | Czajka Edward | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono |
31 | Nazwalska Anna | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Skrzacika | ||
32 | Marondel Jan | Bytom | Polska | Marsz NW 6,6 km | opłacono | |
33 | Nazwalski Wojtek | Tarnowskie Góry | Polska | Tarnogórska Mila | ||
34 | Marondel Katarzyna | Bytom | Polska | Marsz NW 6,6 km | Silesia Nordic Team | opłacono |
35 | Kubica Agata | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Skrzacika | Przedszkole nr 9 | |
36 | Żłobińska Alicja | Tychy | Polska | Bieg Skrzacika | ||
37 | Żłobiński Adam | Tychy | Polska | Bieg Skrzacika | ||
38 | Żłobiński Tomasz | Tychy | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
39 | Podzimska Emilia | Tarnowskie Gory | Polska | Bieg Młodzieżowy 3,33 km | Szkoła podstawowa nr 11 | opłacono |
40 | Somiak Marta | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
41 | Gąsior Aleksandra | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Skrzacika | Przedszkole nr 17 w Tarnowskich Górach | |
42 | Gąsior Natalia | Tarnowskie Góry | Polska | Tarnogórska Mila | Szkoła Podstawowa nr 15 w Tarnowskich Górach w | |
43 | Pająk Grzegorz | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
44 | Skorek Magda | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
45 | Rozbicka Ewelina | Hanusek | Polska | Bieg Główny 10 km | Hygieia Radzionków | |
46 | Mrozek Adam | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
47 | Szwarc Piotr | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | Kopyra Team#Biegam wolno ale ... | opłacono |
48 | Juszczak Tomasz | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | Ks Florian Zajączki Drugie | |
49 | Bula Marcelina | Tarnowskie Góry | Polska | Tarnogórska Mila | Szkoła Podstawowa nr 10 | |
50 | Bula Milena | Tarnowskie góry | Polska | Tarnogórska Mila | Szkoła Podstawowa nr 10 | |
51 | Przybylak Aga | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
52 | Musialik Bartosz | Tarnowskie Góry | Polska | Tarnogórska Mila | Szkoła podstawowa nr 11 | |
53 | Musialik Karol | Tarnowskie Góry | Polska | Tarnogórska Mila | Szkoła podstawowa nr 11 | |
54 | Pytlak Artur | Knurów | Polska | Marsz NW 6,6 km | ||
55 | Knop Szymon | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
56 | Sadowski Tomasz | Sosnowiec | Polska | Marsz NW 6,6 km | #czeladzki Nordic | |
57 | Rzeźniczek Czesław | Piekary Śląskie | Polska | Marsz NW 6,6 km | opłacono | |
58 | Tkacz Maksymilian | Bobrowniki | Polska | Tarnogórska Mila | MSP 13 Piekary Slaskie | |
59 | Tkacz Dominik | Bobrowniki | Polska | Tarnogórska Mila | MSP 13 Piekary Slaskie | |
60 | Marcinkowski Paskal | Tarnowskie Gory | Polska | Tarnogórska Mila | Szkoła Podstawowa nr 15 w Tarnowskich Górach w | |
61 | Korzuch Szymon | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
62 | Witkowska Dobromiła | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
63 | Konieczny Filip | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Skrzacika | Przedszkole | |
64 | Kulesza Kinga | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | I LO im. J.Smolenia w Bytomiu | |
65 | Rogowicz Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
66 | Duda Piotr | Świerklaniec | Polska | Tarnogórska Mila | Szkoła Podstawowa w Świerklańcu | |
67 | Cetera Ewelina Cetera | Sosnowiec | Polska | Marsz NW 6,6 km | ||
68 | Wawrzak Ryszard | Gliwice | Polska | Bieg Główny 10 km | RYSZARD RUN | opłacono |
69 | Pluta Mikołaj | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Skrzacika | ||
70 | Salamon Filip | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Skrzacika | Przedszkole nr 6 | |
71 | Ryś Artur | Mikołów | Polska | Marsz NW 6,6 km | STS BIEGATON Mikołów | opłacono |
72 | Zdrzałek Alicja | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Nordic Sport 2021 | opłacono |
73 | Piec Adam | Tarnowskie Góry | Polska | Tarnogórska Mila | SP NR 8 TG | |
74 | Piec Mateusz | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | Hygieia Radzionków | opłacono |
75 | Ogan Łukasz | Zabrze | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
76 | Marchewka Weronika | Tarnowskie Góry | Polska | Tarnogórska Mila | SP NR 8 TG | |
77 | Nowak Kamil | Krapkowice | Polska | Tarnogórska Mila | ||
78 | Nowak Adam | Krapkowice | Polska | Tarnogórska Mila | ||
79 | Kluska Marcin | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Młodzieżowy 3,33 km | Szkoła Podstawowa nr 12 w Tarnowskich Górach | opłacono |
80 | Piecuch Agnieszka | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | Studio Kosmetyki OLIVIA | opłacono |
81 | Pakosz Max | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | II LO im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach | opłacono |
82 | Giza Elżbieta | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
83 | Antos Mateusz | Zawiercie | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
84 | Wiliczkiewicz Szymon | TARNOWSKIE GÓRY | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
85 | Pindral Paweł | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | opłacono | |
86 | Lorencki Andrzej | TARNOWSKIE GÓRY | Polska | Bieg Główny 10 km | Tramwaje Śląskie | opłacono |
87 | Musik Wiktoria | Kalety | Polska | Tarnogórska Mila | Spartan Team Kalety | |
88 | Dziembała-Świrska Justyna | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | Krupnioki&Żymloki | opłacono |
89 | Świrski Andrzej | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | Krupnioki&Żymloki/Cidry Lotajom | opłacono |
90 | Gmerek Aleksander | Tarnowskie Góry | Polska | Tarnogórska Mila | Szkoła Podstawowa nr 15 w Tarnowskich Górach w | |
91 | Gmerek Alicja | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Skrzacika | ||
92 | Kukuła Bartosz | Zawada | Polska | Tarnogórska Mila | Szkoła Podstawowa | |
93 | Kukuła Karolina | Zawada | Polska | Bieg Młodzieżowy 3,33 km | Liceum Ogólnokształcące | opłacono |
94 | Grochulska Asia | Tarnowskie Góry | Polska | Tarnogórska Mila | Szkoła Podstawowa nr 10 | |
95 | Grochulska Ewa | Tarnowskie Góry | Polska | Tarnogórska Mila | Szkoła Podstawowa nr 10 | |
96 | Grochulska Ewa | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Młodzieżowy 3,33 km | Szkoła Podstawowa nr 10 | opłacono |
97 | Człapczykiewicz Czesław | Jasiona | Polska | Bieg Główny 10 km | Slow Jogging Jasiona | opłacono |
98 | Frystacka Małgorzata | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Skrzacika | Przedszkole nr 22 w Tarnowskich Górach | |
99 | Pradelok Jerzy | Tworóg | Polska | Bieg Główny 10 km | Gibke Gizdy | opłacono |
100 | Jaworski Michał | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | bytom.slask.pl | opłacono |
Wyświetleń: 16105