Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 de Rosier Marek Reda Polska 10 km opłacono on-line
2 Gerigk Kamila Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
3 Silikowski Damian Wejherowo Polska 10 km opłacono on-line
4 Perak Piotr Reda Polska 10 km opłacono on-line
5 Dywelski Krzysztof Rumia Polska 10 km opłacono on-line
6 Zajk Radosław Rumia Polska 10 km opłacono on-line
7 Ostaszewski Kamil Reda Polska 10 km JW4118 opłacono on-line
8 Bruchmann Karol Reda Polska 10 km Runeda opłacono on-line
9 Halk-Derkowska Marzena Reda Polska 10 km Młode Dziki Runeda opłacono on-line
10 Robińska Żaneta Połchowo Polska 10 km MŁODE DZIKI-RUNEDA opłacono on-line
11 Maj-Roksz Maria Wejherowo Polska 10 km UKS Samochodówka opłacono on-line
12 Wojnarowska Weronika Gdynia Polska 10 km opłacono on-line
13 Ceynowa Izabela Ceynowa Reda Polska 10 km opłacono on-line
14 Laszczyk Nadja Reda Polska 10 km opłacono on-line
15 Łyś Daniel Reda Polska 10 km opłacono on-line
16 Stankiewicz Witold Godętowo Polska 10 km WOLF TEAM
17 Żabiński Sebastian Gdynia Polska 10 km opłacono on-line
18 Tabisz Katarzyna Wejherowo Polska 10 km opłacono on-line
19 Ragin Przemysław Hel / Reda Polska 10 km opłacono on-line
20 Zając Marek Reda Polska 10 km opłacono on-line
21 Klahs Katarzyna Połczyno Polska 10 km opłacono on-line
22 Bujak Aleksandra Bolszewo Polska 10 km ULTRA WAY TEAM
23 Karolewska Anna Wejherowo Polska 10 km opłacono on-line
24 Labudda Mirosław Rumia Polska 10 km MTB-Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
25 Derwich Michał Grzybno Polska 10 km opłacono on-line
26 Zawadzki Piotr Reda Polska 10 km opłacono on-line
27 Żurawski Łukasz Rumia Polska 10 km opłacono on-line
28 Kańska Joanna Gdynia Polska 10 km opłacono on-line
29 Sulikowski Jakub Wejherowo Polska 10 km opłacono on-line
30 Konkol Beata Bolszewo Polska 10 km
31 Ferra-Klas Monika Bolszewo Polska 10 km
32 Kamiński Przemysław Ignatki-Osiedle Polska 10 km opłacono on-line
33 Mrozowski Dariusz Rumia Polska 10 km UltraWay Team / Projekt1000up opłacono on-line
34 Kańtoch Weronika Reda Polska 10 km PROJEKT1000UP opłacono on-line
35 Bereżański Bartłomiej Reda Polska 10 km Runeda opłacono on-line
36 Jakobowska Agata Wejherowo Polska 10 km opłacono on-line
37 Gawrylczyk Maciej Wejherowo Polska 10 km
38 Stenka Patrycja Reda Polska 10 km Silna Kobiet[k]a - podcasty opłacono on-line
39 Pielachowska Agata Gdynia Polska 10 km opłacono on-line
40 Littwin Marek Reda Polska 10 km RUNEDA opłacono on-line
41 Galek Tomasz Gdynia Polska 10 km Fortum Team opłacono on-line
42 RUCIŃSKI MAREK GDYNIA Polska 10 km CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA opłacono on-line
43 Maćkowska Małgorzata Reda Polska 10 km opłacono on-line
44 Maćkowski Michał Maćkowski Reda Polska 10 km Maja Team opłacono on-line
45 Doering Irek Reda Polska 10 km ULTRA WAY TEAM opłacono on-line
46 Liedtke Przemysław Reda Polska 10 km opłacono on-line
47 Doering Natalia Reda Polska 10 km ULTRA WAY TEAM opłacono on-line
48 Sujkowski Ryszard Kostkowo Polska 10 km WOLF TEAM opłacono on-line
49 Szajerka Krzysztof Rumia Polska 10 km opłacono on-line
50 SZCZEGÓLSKI MARCIN REDA Polska 10 km Runeda opłacono on-line
51 Góźdź Edyta Gdynia Polska 10 km opłacono on-line
52 Bednarczyk Wojciech Reda Polska 10 km RUNEDA opłacono on-line
53 Daszewski Emil Reda Polska 10 km opłacono on-line
54 Mej Przemysław Reda Polska 10 km opłacono on-line
55 Zakrzewska Jolanta Elbląg Polska 10 km
56 Ślęzak Adam Elbląg Polska 10 km OSP POGRODZIE
57 GRABOWSKA Agnieszka Reda Polska 10 km MŁODE DZIKI-RUNEDA opłacono on-line
58 Jantowska Małgorzata Reda Polska 10 km Młode Dziki Runeda opłacono on-line
59 Konopka Piotr Rumia Polska 10 km NDI opłacono on-line
60 Derkowski Piotr Reda Polska 10 km opłacono on-line
61 Lankauf Krystian Reda Polska 10 km opłacono on-line
62 Dąbrowski Mirek Dąbrowski Reda Polska 10 km Młode Dziki Runeda opłacono on-line
63 Jakubczak Karol Wejherowo Polska 10 km Runeda opłacono on-line
64 Siwiela Mateusz Rumia Polska 10 km Runeda opłacono on-line
65 Komorkiewicz Karol Reda Polska 10 km Runeda opłacono on-line
66 Oberzig Tomasz Reda Polska 10 km ST RUNNERS opłacono on-line
67 Rytlewska Alicja Reda Polska 10 km opłacono on-line
68 Ficht Katarzyna Wejherowo Polska 10 km opłacono on-line
69 Henig Wojciech Reda Polska 10 km Runeda Młode Dziki
70 Zajk Michał Reda Polska 10 km opłacono on-line
71 Daszewska Magdalena Reda Polska 10 km opłacono on-line
72 Drozdowski Adam Bolszewo Polska 10 km opłacono on-line
73 Kobylski Maciej Reda Polska 10 km Runeda opłacono on-line
74 Górska-Kobylska Aneta Reda Polska 10 km Runeda opłacono on-line
75 Kempczyński Piotr Reda Polska 10 km Sklep Biegacza Gdańsk opłacono on-line
76 Degórski Marcin Reda Polska 10 km Runeda
77 Bemowska Dorota REDA Polska 10 km MŁODE DZIKI-RUNEDA opłacono on-line
78 Kruszyński Marcin Gdynia Polska 10 km Adidas Runners Tricity opłacono on-line
79 Kruszyńska Magdalena Gdynia Polska 10 km Chylońskie Dziki opłacono on-line
80 Kowal Cezary Reda Polska 10 km Szybkie Trampki opłacono on-line
81 Sadowski Piotr Rumia Polska 10 km Młode Dziki Runeda opłacono on-line
82 Czaplicki Sławomir Reda Polska 10 km MŁODE DZIKI-RUNEDA opłacono on-line
83 Płuciennik Joanna Rumia Polska 10 km Runeda Młode Dziki opłacono on-line


Wyświetleń: 4915

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ