Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bednarczyk Wojciech | Reda | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
2 | Bemowska Dorota | REDA | Polska | 10 km | MŁODE DZIKI-RUNEDA | opłacono on-line |
3 | Bereżański Bartłomiej | Reda | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
4 | Bruchmann Karol | Reda | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
5 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | Polska | 10 km | ULTRA WAY TEAM | |
6 | Ceynowa Izabela Ceynowa | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
7 | Czaplicki Sławomir | Reda | Polska | 10 km | MŁODE DZIKI-RUNEDA | opłacono on-line |
8 | Dąbrowski Mirek Dąbrowski | Reda | Polska | 10 km | Młode Dziki Runeda | opłacono on-line |
9 | Daszewska Magdalena | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
10 | Daszewski Emil | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
11 | de Rosier Marek | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
12 | Degórski Marcin | Reda | Polska | 10 km | Runeda | |
13 | Derkowski Piotr | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
14 | Derwich Michał | Grzybno | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
15 | Doering Irek | Reda | Polska | 10 km | ULTRA WAY TEAM | opłacono on-line |
16 | Doering Natalia | Reda | Polska | 10 km | ULTRA WAY TEAM | opłacono on-line |
17 | Drozdowski Adam | Bolszewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
18 | Dywelski Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
19 | Ferra-Klas Monika | Bolszewo | Polska | 10 km | ||
20 | Ficht Katarzyna | Wejherowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
21 | Galek Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km | Fortum Team | opłacono on-line |
22 | Gawrylczyk Maciej | Wejherowo | Polska | 10 km | ||
23 | Gerigk Kamila | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
24 | Górska-Kobylska Aneta | Reda | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
25 | Góźdź Edyta | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
26 | GRABOWSKA Agnieszka | Reda | Polska | 10 km | MŁODE DZIKI-RUNEDA | opłacono on-line |
27 | Halk-Derkowska Marzena | Reda | Polska | 10 km | Młode Dziki Runeda | opłacono on-line |
28 | Henig Wojciech | Reda | Polska | 10 km | Runeda Młode Dziki | |
29 | Jakobowska Agata | Wejherowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
30 | Jakubczak Karol | Wejherowo | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
31 | Jantowska Małgorzata | Reda | Polska | 10 km | Młode Dziki Runeda | opłacono on-line |
32 | Kamiński Przemysław | Ignatki-Osiedle | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
33 | Kańska Joanna | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
34 | Kańtoch Weronika | Reda | Polska | 10 km | PROJEKT1000UP | opłacono on-line |
35 | Karolewska Anna | Wejherowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
36 | Kempczyński Piotr | Reda | Polska | 10 km | Sklep Biegacza Gdańsk | opłacono on-line |
37 | Klahs Katarzyna | Połczyno | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
38 | Kobylski Maciej | Reda | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
39 | Komorkiewicz Karol | Reda | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
40 | Konkol Beata | Bolszewo | Polska | 10 km | ||
41 | Konopka Piotr | Rumia | Polska | 10 km | NDI | opłacono on-line |
42 | Kowal Cezary | Reda | Polska | 10 km | Szybkie Trampki | opłacono on-line |
43 | Kruszyńska Magdalena | Gdynia | Polska | 10 km | Chylońskie Dziki | opłacono on-line |
44 | Kruszyński Marcin | Gdynia | Polska | 10 km | Adidas Runners Tricity | opłacono on-line |
45 | Labudda Mirosław | Rumia | Polska | 10 km | MTB-Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
46 | Lankauf Krystian | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
47 | Laszczyk Nadja | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
48 | Liedtke Przemysław | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
49 | Littwin Marek | Reda | Polska | 10 km | RUNEDA | opłacono on-line |
50 | Maćkowska Małgorzata | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
51 | Maćkowski Michał Maćkowski | Reda | Polska | 10 km | Maja Team | opłacono on-line |
52 | Maj-Roksz Maria | Wejherowo | Polska | 10 km | UKS Samochodówka | opłacono on-line |
53 | Mej Przemysław | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
54 | Mrozowski Dariusz | Rumia | Polska | 10 km | UltraWay Team / Projekt1000up | opłacono on-line |
55 | Oberzig Tomasz | Reda | Polska | 10 km | ST RUNNERS | opłacono on-line |
56 | Ostaszewski Kamil | Reda | Polska | 10 km | JW4118 | opłacono on-line |
57 | Perak Piotr | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
58 | Pielachowska Agata | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
59 | Płuciennik Joanna | Rumia | Polska | 10 km | Runeda Młode Dziki | opłacono on-line |
60 | Ragin Przemysław | Hel / Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
61 | Robińska Żaneta | Połchowo | Polska | 10 km | MŁODE DZIKI-RUNEDA | opłacono on-line |
62 | RUCIŃSKI MAREK | GDYNIA | Polska | 10 km | CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA | opłacono on-line |
63 | Rytlewska Alicja | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
64 | Sadowski Piotr | Rumia | Polska | 10 km | Młode Dziki Runeda | opłacono on-line |
65 | Silikowski Damian | Wejherowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
66 | Siwiela Mateusz | Rumia | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
67 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 10 km | OSP POGRODZIE | |
68 | Stankiewicz Witold | Godętowo | Polska | 10 km | WOLF TEAM | |
69 | Stenka Patrycja | Reda | Polska | 10 km | Silna Kobiet[k]a - podcasty | opłacono on-line |
70 | Sujkowski Ryszard | Kostkowo | Polska | 10 km | WOLF TEAM | opłacono on-line |
71 | Sulikowski Jakub | Wejherowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
72 | Szajerka Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
73 | SZCZEGÓLSKI MARCIN | REDA | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
74 | Tabisz Katarzyna | Wejherowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
75 | Wojnarowska Weronika | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
76 | Żabiński Sebastian | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
77 | Zając Marek | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
78 | Zajk Michał | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
79 | Zajk Radosław | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
80 | Zakrzewska Jolanta | Elbląg | Polska | 10 km | ||
81 | Zawadzki Piotr | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
82 | Żurawski Łukasz | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
83 | Łyś Daniel | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 4252