Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#BKKSE | |||||||||
1 | Stankiewicz Piotr | Elbląg | Bieg 15 km | #BKKSE | opłacono BM | ||||
2 | Karolkiewicz Barbara | Elbląg | Bieg 15 km | #BKKSE | opłacono BM | ||||
#NoLimits | |||||||||
3 | Sałustowicz Patrycja | Lublin | Bieg 15 km | #NoLimits | opłacono BM | ||||
22 BLT | |||||||||
4 | Dobrowolski Kamil | Malbork | Bieg 15 km | 22 BLT | opłacono BM | ||||
ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM | |||||||||
5 | Staniak Jakub | Gdańsk | Bieg 15 km | ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM | opłacono BM | ||||
6 | Górski Kamil | Gniew | Bieg 15 km | ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM | opłacono BM | ||||
AZS UMK Toruń | |||||||||
7 | Kunz Mieczysław | Toruń | Bieg 15 km | AZS UMK Toruń | |||||
Active Flow | |||||||||
8 | Kochanek Agata | Dębogórze | Bieg 15 km | Active Flow | opłacono BM | ||||
Akademia Treningu Your Progress | |||||||||
9 | Barambas Oliwia | Skórcz | NW 5 km | Akademia Treningu Your Progress | opłacono BM | ||||
10 | Stachowicz Karolina | Skórcz | Bieg 15 km | Akademia Treningu Your Progress | opłacono BM | ||||
Aktywni Borowiacy Czersk | |||||||||
11 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | NW 5 km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono BM | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
12 | Dubiela Beata | Skórcz | Bieg 15 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
13 | Raszeja Jerzy | Kranek | Bieg 15 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM | ||||
14 | Jankowski Łukasz | Skórcz | NW 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM | ||||
15 | Jankowska Michalina | Skórcz | NW 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM | ||||
16 | Kolassa Ryszard | Skórcz | Bieg 15 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
17 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Bieg 15 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
18 | Czapiewska Iga | Rożental | Bieg 15 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
19 | Wiciak Ziemowit | Starogard Gdański | Bieg 15 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
20 | Włodarczyk Michał | Dubaj | NW 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
21 | Włodarczyk Janusz | Skórcz | NW 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
22 | Miler Monika | Starogard Gdański | NW 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
23 | Sowiński Zbigniew | Skórcz | NW 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
24 | Wiśniewski Krzysztof | Skórcz | Bieg 15 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
25 | Sowiński Paweł | Skórcz | Bieg 15 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM | ||||
26 | Kreja Justyna | Skórcz | NW 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
27 | Majkowska Agata | Skórcz | NW 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
28 | Mykowski Tadeusz | Skorcz | Bieg 15 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
29 | Okołowicz Elżbieta | Skórcz | NW 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM | ||||
30 | Nowak Katarzyna | Smętowo Graniczne | NW 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
31 | Majkowska Barbara | Skórcz | NW 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
32 | Reimus Maciej | Skórcz | Bieg 15 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
33 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Bieg 15 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
34 | Sokół Paweł | Zduny | Bieg 15 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
Altravox Pro | |||||||||
35 | Szarfemberg Ewa | Kwidzyn | NW 5 km | Altravox Pro | opłacono BM | ||||
36 | Szarfemberg Agata | Kwidzyn | NW 5 km | Altravox Pro | opłacono BM | ||||
37 | Kołodziejczyk Mateusz | Kwidzyn | Bieg 15 km | Altravox Pro | opłacono BM | ||||
Amator Bytonia | |||||||||
38 | Pawłowski Michał | Bytonia | Bieg 15 km | Amator Bytonia | opłacono BM | ||||
Atlas Running Team | |||||||||
39 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Bieg 15 km | Atlas Running Team | |||||
BALTIC HUB TEAM | |||||||||
40 | Hinz Wojciech | Gniew | Bieg 15 km | BALTIC HUB TEAM | opłacono BM | ||||
BBL Starogard | |||||||||
41 | Zabrocka Joanna | Barłożno | Bieg 15 km | BBL Starogard | opłacono BM | ||||
Biegający Dietetyk Team | |||||||||
42 | Mielewczyk Łukasz | Charbrowo | Bieg 15 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono BM | ||||
Biegający Dietetyk Team | |||||||||
43 | Michałowski Piotr | Przechlewo | Bieg 15 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono BM | ||||
44 | Malinowski Kacper | Lębork | Bieg 15 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono BM | ||||
45 | Czarnowski Emilian | Kozin | Bieg 15 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono BM | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
46 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | Bieg 15 km | Biegający Tczew | opłacono BM | ||||
47 | Wolski Jarosław | Tczew | Bieg 15 km | Biegający Tczew | opłacono BM | ||||
48 | Czechowski Dawid | Subkowy | Bieg 15 km | Biegający Tczew | opłacono BM | ||||
49 | Czechowska Dorota | Subkowy | Bieg 15 km | Biegający Tczew | opłacono BM | ||||
Biegam czystą przyjemnością Kwidzyn | |||||||||
50 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Bieg 15 km | Biegam czystą przyjemnością Kwidzyn | opłacono BM | ||||
Biegam na Tarchominie | |||||||||
51 | Zawada Paweł | Warszawa | Bieg 15 km | Biegam na Tarchominie | opłacono BM | ||||
CHORS TEAM | |||||||||
52 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Bieg 15 km | CHORS TEAM | opłacono BM | ||||
CYCE | |||||||||
53 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Bieg 15 km | CYCE | opłacono BM | ||||
Crossfit Mokotów | |||||||||
54 | Piątkowski Michał Piątkowski | BRONISLAWOW | Bieg 15 km | Crossfit Mokotów | opłacono BM | ||||
Czarne Biega | |||||||||
55 | Jabłoński Andrzej | Czarne | Bieg 15 km | Czarne Biega | opłacono BM | ||||
56 | Kurzawińska-Jabłońska Kasia | Czarne | Bieg 15 km | Czarne Biega | opłacono BM | ||||
Czerwone Krokodyle | |||||||||
57 | Fabiański Tymoteusz | Malbork | Bieg 15 km | Czerwone Krokodyle | |||||
58 | Ziniewicz Leon | Malbork | Bieg 15 km | Czerwone Krokodyle | opłacono BM | ||||
59 | Żuchnik Adrian | Malbork | Bieg 15 km | Czerwone Krokodyle | opłacono BM | ||||
DACHY Domeracki | |||||||||
60 | Domeracki Krzysztof | Elbląg | Bieg 15 km | DACHY Domeracki | opłacono BM | ||||
Daniele Sport Team | |||||||||
61 | Kowalski Tomasz | Rumia | Bieg 15 km | Daniele Sport Team | opłacono BM | ||||
62 | Doroszkiewicz Daniel | Gdańsk | Bieg 15 km | Daniele Sport Team | opłacono BM | ||||
Dotruchtać do mety | |||||||||
63 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Bieg 15 km | Dotruchtać do mety | opłacono BM | ||||
Ducla Academy Warszawa | |||||||||
64 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Bieg 15 km | Ducla Academy Warszawa | opłacono BM | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
65 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Bieg 15 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono BM | ||||
FC GARDEN | |||||||||
66 | Bazylczuk Łukasz | Grudziadz | Bieg 15 km | FC GARDEN | opłacono BM | ||||
Fizjofitka Pelplin | |||||||||
67 | Bujanowska Katarzyna | PELPLIN | Bieg 15 km | Fizjofitka Pelplin | opłacono BM | ||||
Florian Chojnice | |||||||||
68 | Gostomczyk Marcin | Chojnice | Bieg 15 km | Florian Chojnice | opłacono BM | ||||
GK IGLOTEX | |||||||||
69 | Przybyszewski Adam | Gdynia | Bieg 15 km | GK IGLOTEX | opłacono | ||||
GK IGLOTEX | |||||||||
70 | Przybyła Daniel | Bytom | Bieg 15 km | GK IGLOTEX | opłacono | ||||
71 | Banach Mateusz | Gdynia | Bieg 15 km | GK IGLOTEX | opłacono | ||||
GOIA | |||||||||
72 | Wódkowski Krzysztof | Szpęgawsk | Bieg 15 km | GOIA | opłacono BM | ||||
Gadek Team | |||||||||
73 | Gadowski Marcin | Elbląg | Bieg 15 km | Gadek Team | opłacono BM | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
74 | Wróbel Piotr | Gardeja | Bieg 15 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono BM | ||||
75 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Bieg 15 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono BM | ||||
Go Anna | |||||||||
76 | Betcher Anna | Wielbrandowo | NW 5 km | Go Anna | opłacono BM | ||||
Grupa Biegowa 65 | |||||||||
77 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | Bieg 15 km | Grupa Biegowa 65 | opłacono BM | ||||
Hania i Zosia | |||||||||
78 | Skweres Adriana | Pelplin | NW 5 km | Hania i Zosia | opłacono BM | ||||
Heinzglass Działdowo | |||||||||
79 | Bartkowski Zbigniew | Burkat | Bieg 15 km | Heinzglass Działdowo | |||||
Heuel Logistics | |||||||||
80 | Jędrzejewski Marcin | Radogoszcz | Bieg 15 km | Heuel Logistics | opłacono BM | ||||
IG@fit_soldier3city | |||||||||
81 | Stojak Krzysztof | Suchy Dąb | Bieg 15 km | IG@fit_soldier3city | opłacono BM | ||||
IRON TEAM | |||||||||
82 | Mroziński Adam | Gdańsk | Bieg 15 km | IRON TEAM | opłacono BM | ||||
83 | BIERNACKI SEBASTIAN | GDAŃSK | Bieg 15 km | IRON TEAM | opłacono BM | ||||
Ideal Parapety | |||||||||
84 | Dyro Rafał | Gniew | Bieg 15 km | Ideal Parapety | opłacono BM | ||||
Jeszcze Tylko Kawałek... | |||||||||
85 | Kuprewicz Grzegorz | Gdańk | Bieg 15 km | Jeszcze Tylko Kawałek... | opłacono BM | ||||
86 | Jasionowska Katarzyna | Gdańsk | Bieg 15 km | Jeszcze Tylko Kawałek... | opłacono BM | ||||
KNM HH | |||||||||
87 | Federkiewicz Patrycja | Stavanger | Bieg 15 km | KNM HH | opłacono BM | ||||
88 | Stefanowicz Robert | Gdansk | Bieg 15 km | KNM HH | opłacono BM | ||||
KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA | |||||||||
89 | Niesiolowska Małgorzata | Krepka | NW 5 km | KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA | opłacono BM | ||||
90 | KOLINSKI MATEUSZ | KALISKA | Bieg 15 km | KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA | opłacono BM | ||||
KS GP "SPRINT" KULICE | |||||||||
91 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Bieg 15 km | KS GP "SPRINT" KULICE | opłacono BM | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
92 | Kłos Szymon | Zblewo | Bieg 15 km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM | ||||
93 | Klejna Wiesława | Zblewo | Bieg 15 km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM | ||||
94 | Kłos Łukasz | Zblewo | Bieg 15 km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM | ||||
95 | Zdanowicz Wioleta | Starogard Gdanski | Bieg 15 km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM | ||||
96 | Gumiński Piotr | Zblewo | Bieg 15 km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM | ||||
97 | Grabowski Marcin | Wda | Bieg 15 km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM | ||||
98 | Bąkowski Tadeusz | ROKOCIN | Bieg 15 km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM | ||||
99 | LABON MAGDALENA | Koteże | Bieg 15 km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
100 | Kordecki Robert | Starogard Gdański | NW 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
101 | JANIK Roman | KWIDZYN | Bieg 15 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono BM | ||||
Kaizen | |||||||||
102 | Wojtczak Aldona | Gdańsk | Bieg 15 km | Kaizen | opłacono BM | ||||
103 | Wojtczak Maciej | Gdańsk | Bieg 15 km | Kaizen | opłacono BM | ||||
104 | Wojtczak Janusz | Gdańsk | Bieg 15 km | Kaizen | opłacono BM | ||||
Kaszubski Biegacz | |||||||||
105 | Stolc Ireneusz | Gołubie | Bieg 15 km | Kaszubski Biegacz | opłacono BM | ||||
Kierowcy Ciężarówek | |||||||||
106 | Kaiser Krzysztof | Gniew | Bieg 15 km | Kierowcy Ciężarówek | opłacono BM | ||||
Klub Roszkowo | |||||||||
107 | Muzolff Mikołaj | Roszkowo | Bieg 15 km | Klub Roszkowo | opłacono BM | ||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||||||
108 | Boschke Magdalena | Pelplin | Bieg 15 km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono BM | ||||
Klub Terrego | |||||||||
109 | Orzoł katarzyna | Elbląg | Bieg 15 km | Klub Terrego | opłacono BM | ||||
110 | Weber Magdalena | Elbląg | Bieg 15 km | Klub Terrego | opłacono BM | ||||
Koty2! | |||||||||
111 | de Virion Aleksandra | Gdańsk | Bieg 15 km | Koty2! | |||||
Kujawscy Runners | |||||||||
112 | Kryzel Tomasz | Człuchów | Bieg 15 km | Kujawscy Runners | opłacono BM | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
113 | Lang Paweł | Gdańsk | Bieg 15 km | Kujawscy Runners | opłacono BM | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
114 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Bieg 15 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
115 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Bieg 15 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
116 | Kotowicz Bartosz | Kwidzyn | Bieg 15 km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
LANG TEAM ŻABIANKA | |||||||||
117 | LANG Marcin | Gdynia | Bieg 15 km | LANG TEAM ŻABIANKA | opłacono BM | ||||
LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | |||||||||
118 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Bieg 15 km | LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | opłacono BM | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
119 | Cebula Bogdan | Sztum | Bieg 15 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM | ||||
LOTOS Running Team | |||||||||
120 | Gołąbek Marcin | Garcz | Bieg 15 km | LOTOS Running Team | opłacono BM | ||||
121 | Gałęzewski Michał | Różyny | Bieg 15 km | LOTOS Running Team | opłacono BM | ||||
Leśna Wataha | |||||||||
122 | Czaja Bogdan | Osieczna | Bieg 15 km | Leśna Wataha | opłacono BM | ||||
MAR-JAŚ Team | |||||||||
123 | Bryndal Piotr | Pruszcz Gdański | NW 5 km | MAR-JAŚ Team | opłacono BM | ||||
Malborskie morsy | |||||||||
124 | Chabowski Tomasz | sztum | Bieg 15 km | Malborskie morsy | opłacono BM | ||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
125 | Kordecka Anna | Starogard Gdański | NW 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
Mardy Bum | |||||||||
126 | Skurtys Dagmara | Reda | NW 5 km | Mardy Bum | |||||
127 | Skurtys Cezary | REDA | NW 5 km | Mardy Bum | |||||
Morsy Zblewo | |||||||||
128 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Bieg 15 km | Morsy Zblewo | opłacono BM | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
129 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Bieg 15 km | Morsy Zblewo | opłacono BM | ||||
Motywatornia Team | |||||||||
130 | Zajk Alicja | Gdynia | Bieg 15 km | Motywatornia Team | opłacono BM | ||||
131 | Zajk Piotr | Gdynia | Bieg 15 km | Motywatornia Team | opłacono BM | ||||
NORDIC SPORT 2021 | |||||||||
132 | Frąckowiak Roman | Wieleń | NW 5 km | NORDIC SPORT 2021 | opłacono BM | ||||
133 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | NW 5 km | NORDIC SPORT 2021 | opłacono BM | ||||
OKNOBUR-biegamyrazem.pl | |||||||||
134 | Rożyk Krzysztof | Gdynia | Bieg 15 km | OKNOBUR-biegamyrazem.pl | opłacono BM | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
135 | Ślęzak Adam | Elbląg | Bieg 15 km | OSP POGRODZIE | opłacono BM | ||||
P4F | |||||||||
136 | Wilke Tomasz | Gdynia | Bieg 15 km | P4F | opłacono BM | ||||
PK Tuchola | |||||||||
137 | Oelrich Henryk | Tuchola | Bieg 15 km | PK Tuchola | opłacono BM | ||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
138 | Kołkowska Joanna | Grudziądz | NW 5 km | Parkrun Grudziądz | opłacono BM | ||||
139 | Kołkowski Rafał Kołkowski | Grudziądz | Bieg 15 km | Parkrun Grudziądz | opłacono BM | ||||
140 | Bukowski Bartosz | Annowo | Bieg 15 km | Parkrun Grudziądz | opłacono BM | ||||
141 | Nadolecka Marta | Grudziądz | Bieg 15 km | Parkrun Grudziądz | opłacono BM | ||||
142 | Nadolecki Wojciech | Grudziądz | Bieg 15 km | Parkrun Grudziądz | opłacono BM | ||||
Pelplin | |||||||||
143 | Alaszkiewicz Marta | Pelplin | NW 5 km | Pelplin | opłacono BM | ||||
Plawgo Team | |||||||||
144 | RYBSKA IZABELA | ELBLĄG | Bieg 15 km | Plawgo Team | opłacono BM | ||||
145 | Olszewski Roman | Elbląg | Bieg 15 km | Plawgo Team | |||||
Polish Runners Club Ireland | |||||||||
146 | Pawlik Anna | Pelplin | Bieg 15 km | Polish Runners Club Ireland | opłacono BM | ||||
147 | Pawlik Krzysztof | Pelplin | Bieg 15 km | Polish Runners Club Ireland | opłacono BM | ||||
Popławski Team | |||||||||
148 | Waliduda Anna | Brzeg | Bieg 15 km | Popławski Team | |||||
Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |||||||||
149 | Koszarowski Jarosław Koszarowski | Pruszcz Gdański | Bieg 15 km | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | opłacono BM | ||||
Przechlewo | |||||||||
150 | Barton Krystyna | Przechlewo | Bieg 15 km | Przechlewo | opłacono BM | ||||
Przodkowski Team | |||||||||
151 | Richert Piotr | Przodkowo | Bieg 15 km | Przodkowski Team | opłacono BM | ||||
Psia kość | |||||||||
152 | Mystkowski Grzegorz | Lubichowo | Bieg 15 km | Psia kość | opłacono BM | ||||
RR SP9 Elbląg | |||||||||
153 | Sambor Sławomir | Elbląg | Bieg 15 km | RR SP9 Elbląg | opłacono BM | ||||
RYSIOTEAM | |||||||||
154 | Stawikowski Dariusz | Łódź | Bieg 15 km | RYSIOTEAM | |||||
Rogiewicz Running Team | |||||||||
155 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Bieg 15 km | Rogiewicz Running Team | |||||
156 | Jędrak Marcin | Grudziądz | Bieg 15 km | Rogiewicz Running Team | opłacono BM | ||||
157 | Nadolny Radosław | Pelplin | Bieg 15 km | Rogiewicz Running Team | opłacono BM | ||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
158 | Lulińska Bożena | Susz | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono BM | ||||
159 | Maraszek Mirosław | Susz | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono BM | ||||
160 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono BM | ||||
161 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono BM | ||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
162 | Jurkiewicz Hubert | Susz | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono BM | ||||
Run Dudycz - Gdańsk | |||||||||
163 | Karpiński Wiesław | Rotmanka | Bieg 15 km | Run Dudycz - Gdańsk | opłacono | ||||
Run Team Sępólno Krajeńskie | |||||||||
164 | Paliga Antoni | Sępólno Krajeńskie | Bieg 15 km | Run Team Sępólno Krajeńskie | opłacono BM | ||||
Runeda | |||||||||
165 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Bieg 15 km | Runeda | opłacono BM | ||||
166 | Dydymska Monika | Rumia | Bieg 15 km | Runeda | opłacono BM | ||||
Runpassion.pl TEAM | |||||||||
167 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | NW 5 km | Runpassion.pl TEAM | opłacono BM | ||||
S...K...S... | |||||||||
168 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Bieg 15 km | S...K...S... | opłacono BM | ||||
SKL Filippides | |||||||||
169 | Ossowski Dariusz | Koteże | Bieg 15 km | SKL Filippides | opłacono BM | ||||
170 | Plutowski Patryk | Starogard Gd | Bieg 15 km | SKL Filippides | opłacono BM | ||||
SKL Filippides | |||||||||
171 | Babiński Łukasz | Kolincz | Bieg 15 km | SKL Filippides | opłacono BM | ||||
SPORT I REKREACJA DELFIN | |||||||||
172 | Rumocki Józek | Grudziądz | Bieg 15 km | SPORT I REKREACJA DELFIN | opłacono BM | ||||
Sambor Tczew | |||||||||
173 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Bieg 15 km | Sambor Tczew | opłacono BM | ||||
Skórcz | |||||||||
174 | Noga Grzegorz | Skórcz | Bieg 15 km | Skórcz | opłacono | ||||
Speed Ladies | |||||||||
175 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | NW 5 km | Speed Ladies | opłacono BM | ||||
Szurające Zające | |||||||||
176 | Niemczewska Magdalena | Koronowo | NW 5 km | Szurające Zające | opłacono BM | ||||
177 | Stachowska Agnieszka | Koronowo | NW 5 km | Szurające Zające | |||||
Sędziowie WMZPN | |||||||||
178 | Wilmański Piotr | Elbląg | Bieg 15 km | Sędziowie WMZPN | |||||
TEAM Białobrzegi | |||||||||
179 | Mielewska Małgorzata | Białobrzegi | Bieg 15 km | TEAM Białobrzegi | opłacono BM | ||||
TRI STAROGARD GDAŃSKI | |||||||||
180 | Gaszkowski Łukasz | Ocypel | Bieg 15 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono BM | ||||
181 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Bieg 15 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | |||||
TRI Starogard Gdański | |||||||||
182 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | Bieg 15 km | TRI Starogard Gdański | opłacono BM | ||||
Talex Borzytuchom | |||||||||
183 | GUZOWSKI DARIUSZ | Trzebielino | Bieg 15 km | Talex Borzytuchom | opłacono BM | ||||
Team Karaś | |||||||||
184 | Mikowski Mariusz | Elbląg | Bieg 15 km | Team Karaś | opłacono BM | ||||
Team Kriss | |||||||||
185 | Koniec Krzysztof | Więcbork | Bieg 15 km | Team Kriss | opłacono BM | ||||
Team MX Skórcz | |||||||||
186 | Krzyżanowski Piotr | Skórcz | Bieg 15 km | Team MX Skórcz | opłacono BM | ||||
Team Tapflo | |||||||||
187 | Żurawski Mariusz | Tczew | Bieg 15 km | Team Tapflo | opłacono BM | ||||
188 | Kłos Michał | Jeleń | Bieg 15 km | Team Tapflo | opłacono BM | ||||
Ternopil Trail | |||||||||
189 | Kritsak Sviatoslav | Ternopil | Bieg 15 km | Ternopil Trail | opłacono BM | ||||
Traktor team gmina Kwidzyn | |||||||||
190 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Bieg 15 km | Traktor team gmina Kwidzyn | |||||
UKS Ekonomik Maratonczyk Lębork | |||||||||
191 | Dobrowolski Emil | Chotomów | Bieg 15 km | UKS Ekonomik Maratonczyk Lębork | opłacono BM | ||||
UKS ekonomik maratonczyk Lębork | |||||||||
192 | Pobłocka-Dobrowolska Kamila | Lębork | Bieg 15 km | UKS ekonomik maratonczyk Lębork | opłacono BM | ||||
UKS ekonomik maratonczyk lębork | |||||||||
193 | Pobłocki Piotr | Lębork | Bieg 15 km | UKS ekonomik maratonczyk lębork | opłacono BM | ||||
194 | Poblocka Bozena | Lębork rada iasta | Bieg 15 km | UKS ekonomik maratonczyk lębork | opłacono BM | ||||
VB | |||||||||
195 | Ignaszewski Przemysław | Grudziądz | Bieg 15 km | VB | |||||
Vege Runers | |||||||||
196 | Jaros Arkadiusz | Brwinów | Bieg 15 km | Vege Runers | opłacono BM | ||||
Victoria | |||||||||
197 | Kalasouski Yury | Gdańsk | Bieg 15 km | Victoria | opłacono BM | ||||
WATAHA - łaczy nas bieganie/Taka RYBA | |||||||||
198 | Śnieg Aleksandra | Gdańsk | Bieg 15 km | WATAHA - łaczy nas bieganie/Taka RYBA | opłacono BM | ||||
WIOSKA BIEGACZY | |||||||||
199 | Osior Beata | Wydminy | Bieg 15 km | WIOSKA BIEGACZY | |||||
Wariacki Team | |||||||||
200 | Jaskułowski Artur | Straszyn | NW 5 km | Wariacki Team | opłacono BM | ||||
201 | Jaskułowska Beata | Straszyn | NW 5 km | Wariacki Team | opłacono BM | ||||
Wda Run Time | |||||||||
202 | Grabowska Emila | Wda | NW 5 km | Wda Run Time | opłacono BM | ||||
203 | Grabowska Mirosława | Wda | NW 5 km | Wda Run Time | opłacono BM | ||||
Wilk Kociewski / chorsteam.com | |||||||||
204 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | Bieg 15 km | Wilk Kociewski / chorsteam.com | opłacono BM | ||||
Wtorkowy Trening | |||||||||
205 | Gałuszka Bartłomiej | Grudziądz | Bieg 15 km | Wtorkowy Trening | opłacono BM | ||||
206 | Gałuszka Dorota | Grudziądz | Bieg 15 km | Wtorkowy Trening | opłacono BM | ||||
207 | ORNOWSKI ZBIGNIEW | Grudziądz | Bieg 15 km | Wtorkowy Trening | opłacono BM | ||||
ZSBiO Tczew | |||||||||
208 | Filipek Paulina | Tczew | NW 5 km | ZSBiO Tczew | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
209 | Trąbicki Adam | Warszawa | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
210 | Tomaszewska Agnieszka | Osiek | NW 5 km | opłacono BM | |||||
211 | KOMUNIEWSKI MARIUSZ | ELBLĄG | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
212 | Jurewicz Adam | Elbląg | NW 5 km | opłacono BM | |||||
213 | markiewicz anna | liniewko | NW 5 km | opłacono BM | |||||
214 | Maly Dariusz | Elblag | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
215 | Konkolewski Krystian | Nowe | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
216 | Orzechowski Tomasz | Pieniążkowo | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
217 | Wojnarowski Piotr | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
218 | Hatłas Anita | Gdynia | NW 5 km | opłacono BM | |||||
219 | Hatłas Adam | Gdynia | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
220 | Maciołek Joanna | Reda | NW 5 km | opłacono BM | |||||
221 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
222 | Niemira Dorota | Starogard Gdański | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
223 | Witczak Marysia | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
224 | Wódkowska Marta | Szpęgawsk | NW 5 km | opłacono BM | |||||
225 | Rogalski Radosław | Elbląg | Bieg 15 km | ||||||
226 | Tuszkiewicz Stanisław | Raciąż | Bieg 15 km | ||||||
227 | Pasztaleniec Władysław | Trąbki Wielkie | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
228 | Baranowska Ewelina | Siwiałka | NW 5 km | opłacono BM | |||||
229 | Wiecka Paulina | Godziszewo | NW 5 km | opłacono BM | |||||
230 | Kawecki Piotr | Cygany | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
231 | Grobelniak Hanna | Żukowo | NW 5 km | opłacono BM | |||||
232 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | NW 5 km | opłacono BM | |||||
233 | Ulenberg Roman | Kwidzyn | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
234 | Kuszowski Adam | Malbork | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
235 | Papała Lucyna | Łaziska Górne | NW 5 km | opłacono BM | |||||
236 | Szczepkowski Jacek | Stegna | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
237 | połomska barbara | gniew | NW 5 km | opłacono BM | |||||
238 | Wiwatowska Dagmara | Straszyn | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
239 | Wiśniewska Hanna | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
240 | Papała Leszek | Łaziska Górne | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
241 | Freyer Bartosz | Nowy Tomyśl | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
242 | Marchewka Mateusz | Wielki Klincz | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
243 | Waśniewski Edward | Pelplin | NW 5 km | opłacono BM | |||||
244 | Goike Piotr | Kębłowo | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
245 | Rosenkranc Dawid | Kębłowo | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
246 | Karpińska Karolina | gdańsk | NW 5 km | opłacono BM | |||||
247 | KARPIŃSKI JANUSZ | GDAŃSK | NW 5 km | opłacono BM | |||||
248 | Karpińska Elżbieta | Gdańsk | NW 5 km | opłacono BM | |||||
249 | Wirkus Tymoteusz | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
250 | Ulenberg Katarzyna | Kwidzyn | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
251 | Homa Henryk | Pelplin | NW 5 km | opłacono BM | |||||
252 | Cybulski Adam | Mały Bukowiec | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
253 | Prabucki Piotr | Starogard Gdański | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
254 | Różańska Magdalena | Zelgoszcz | NW 5 km | opłacono BM | |||||
255 | Świlski Ryszard | Pruszcz Gdański | Bieg 15 km | opłacono | |||||
256 | Mondry Piotr Mondry | Koronowo | NW 5 km | ||||||
257 | Mruk Paulina | Koronowo | NW 5 km | ||||||
258 | Banach Tomasz | Grudziądz | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
259 | ADAMIK JAN ADAMIK | GDYNIA | Bieg 15 km | opłacono | |||||
260 | Wesołowska Iwona Wesołowska | Skórcz | NW 5 km | opłacono BM | |||||
261 | Drążewska Martyna | Skórcz | NW 5 km | opłacono BM | |||||
262 | Feister Justyna | Skórcz | NW 5 km | opłacono BM | |||||
263 | Grochowski Piotr | Osiek | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
264 | Bordewicz Łukasz | Nowe | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
265 | Jabłońska Natalia | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
266 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
267 | Wolski Jerzy | Chojnice | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
268 | Kopczyński Marek | Starogard Gdański | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
269 | zakościelny krzysztof | więcbork | NW 5 km | opłacono BM | |||||
270 | Zwiewka Sebastian Zwiewka | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
271 | Mazur Wojciech | Grudziądz | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
272 | Maszka-Cieślowska Anna | Osiek | NW 5 km | opłacono BM | |||||
273 | Rambowski Marek | Starogard Gdański | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
274 | Dietrich Weronika | Bielsk | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
275 | Kolaska Katarzyna | Karszanek | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
276 | Torłop Patryk | Skórcz | NW 5 km | opłacono BM | |||||
277 | Rekowski Karol | Kaliska | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
278 | Brzezińska Beata | Skórcz | NW 5 km | opłacono BM | |||||
279 | Langowski Tomasz | Skórcz | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
280 | Jakubowska Alina | Lubichowo | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
281 | Sarnowski Marcin | Osiek | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
282 | Kowalski Dorota | Gdańsk | Bieg 15 km | ||||||
283 | Trun Marcin | Smętowo Graniczne | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
284 | Słowikowska Klaudia | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
285 | Szumacher-Paszkowska Marta | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono | |||||
286 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono | |||||
287 | Litwin Piotr | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
288 | Gliniecki Jacek | SKÓRCZ | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
289 | Sadowski Karol | Pruszcz Gdański | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
290 | Pior Karolina | Lubichowo | Bieg 15 km | opłacono | |||||
291 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
292 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
293 | Dordzik Małgorzata | Elbląg | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
294 | Marszałek Marian | Starogard Gd. | Bieg 15 km | opłacono | |||||
295 | Gwizdała Zbigniew | Gołąbek | NW 5 km | opłacono BM | |||||
296 | Kryger Karol | Bałdowo | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
297 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | NW 5 km | opłacono BM | |||||
298 | KUJAWSKA MAŁGORZATA | GNIEW | NW 5 km | opłacono BM | |||||
299 | Justa Beata | Gniew | NW 5 km | opłacono BM | |||||
300 | Wątróbka Danuta | Skórcz | NW 5 km | opłacono BM | |||||
301 | Barambas Sławomira | Skórcz | NW 5 km | opłacono BM | |||||
302 | Wiśniewski Bartosz | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
303 | Manteufel Łukasz | Warlubie | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
304 | Figura Bogdan | Kwidzyn | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
305 | Połom Monika | Tczew | NW 5 km | opłacono BM | |||||
306 | Urban Zaneta | Wielbrandowo | NW 5 km | ||||||
307 | Prochna Krzysztof | Frombork | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
308 | Hrycyk Beata | Lębork | NW 5 km | opłacono BM | |||||
309 | Hrycyk Krzysztof | Lębork | NW 5 km | opłacono BM | |||||
310 | Hrycyk Izabela | Lębork | NW 5 km | opłacono BM | |||||
311 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Bieg 15 km | ||||||
312 | Patelczyk Karol | Demlin | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
313 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
314 | Dering Marcin | Demlin | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
315 | Kurowska Elżbieta | Skórcz | NW 5 km | opłacono BM | |||||
316 | Kurowska Ewa | Skórcz | NW 5 km | opłacono | |||||
317 | Kukliński Stanisław | Chojnice | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
318 | Pelowski Mateusz | Chojnice | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
319 | Zawicka Anna | Nowa Wieś Malborska | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
320 | Jedtka Angelika | Skarszewy | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
321 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
322 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
323 | Słonikowski Jarosław | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
324 | Formela Sebastian | Luzino | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
325 | Roczyński Krzysztof | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
326 | Sanko Aliaksandr | Grudziądz | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
327 | Sanko Sviatlana | Grudziądz | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
328 | Kasprzyk Dorota | Kwidzyn | NW 5 km | ||||||
329 | Dereszyński Piotr | Bydgoszcz | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
330 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
331 | Mielewski Krzysztof | Białobrzegi | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
332 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
333 | Ruszkiewicz Małgorzata | Susz | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
334 | Kowalska Aleksandra | Gdynia | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
335 | Koniec Krzysztof | Więcbork | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
336 | Wiśniewski Michał | Grudziądz | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
337 | Patok Wiktor | Starogard Gdański | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
338 | Sarnowski Wojciech | Starogard Gdański | NW 5 km | opłacono BM | |||||
339 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
340 | Rogalska Paula | Elbląg | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
341 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Bieg 15 km | ||||||
342 | Brzóska Krzysztof | Nowe | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
343 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
344 | Jędraszewska Monika | Tczew | NW 5 km | opłacono BM | |||||
345 | Jędraszewski Łukasz | Tczew | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
346 | Łada Marcin | Żukowo | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
347 | Keina Agnieszka | Starogard Gdański | NW 5 km | opłacono BM | |||||
348 | Burnicka Dorota | Skórcz | NW 5 km | opłacono BM | |||||
349 | spręga aurelia | starogard gdański | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
350 | Suchomski Dawid | Kiełpino | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
351 | Ciemiński Andrzej | Skórcz | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
352 | Piotrowicz Ireneusz | Piotrków Kujawski | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
353 | Bąkowska Hanna | Zelgoszcz | NW 5 km | opłacono BM | |||||
354 | Kalinowska Anna | Grudziądz | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
355 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
356 | Deska Malwina | Zblewo | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
357 | Majkowska Emilia | Skórcz | NW 5 km | opłacono | |||||
358 | Nowak Arkadiusz | Szprudowo | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
359 | Szyca Justyna | Wielki Bukowiec | NW 5 km | opłacono BM | |||||
360 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Bieg 15 km | ||||||
361 | Grudnowski Krzysztof | Frank | Bieg 15 km | ||||||
362 | Kamrowska Beata | Starogard Gdański | NW 5 km | opłacono BM | |||||
363 | Fryziak Monika | Suchorączek | NW 5 km | opłacono BM | |||||
364 | Reimus Ewa | Skórcz | NW 5 km | opłacono BM | |||||
365 | Liszewski Krzysztof | Kamionka | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
366 | Sztybor Zbigniew Zibi | Gdańsk | Bieg 15 km | ||||||
367 | Sztybor Joanna | Gdańsk | Bieg 15 km | ||||||
368 | Jarmal Tomasz | Elbląg | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
369 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
370 | Binger Aneta | Sępólno Krajeńskie | NW 5 km | ||||||
371 | Reimus Agnieszka | Skórcz | NW 5 km | ||||||
372 | Bisek Tomasz | Lublin | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
373 | Lehmann Dawid | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
374 | Śliwiński Marcin | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
375 | Wojciechowski Adam | Starogard Gd. | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
376 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Bieg 15 km | opłacono | |||||
377 | Mazur Arek | Sopot | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
378 | Kowalski Kazimierz | Starogard Gdanski | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
379 | Góźdź Edyta | Gdynia | Bieg 15 km | ||||||
380 | Ratajczak Dawid | Starogard Gdański | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
381 | Kowalski Filip | Osiek | Bieg 15 km | ||||||
382 | Prabucki Robert | Nowa Wieś Rzeczna | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
383 | SZYMAŃSKA JOANNA | Elbląg | Bieg 15 km | opłacono BM | |||||
emeryt | |||||||||
384 | szczech zdzislaw | Pregowo Dolne | Bieg 15 km | emeryt | opłacono BM | ||||
kredytbezstresu.pl | |||||||||
385 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Bieg 15 km | kredytbezstresu.pl | opłacono BM | ||||
lightbox | |||||||||
386 | Kaszynska Emilia | Gdańsk | Bieg 15 km | lightbox | opłacono BM | ||||
lightbox runners | |||||||||
387 | Kaszyński Piotr | Sopot | Bieg 15 km | lightbox runners | opłacono BM | ||||
tRUNsformacja Gniewu | |||||||||
388 | Połomski Jarosław | Gniew | Bieg 15 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono BM | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
389 | Arendt Agnieszka Arendt | Gdańsk | Bieg 15 km | Żarta Wataha | opłacono BM |
Wyświetleń: 19256