Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bobko Wiktoria | Dzierzgoń | Polska | 400 m dziewczynki 7-9 l | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
2 | Tyczyński Krzysztof | Skórcz | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
3 | Majewska Marcelina | Dzierzgon | Polska | 600 m dziewczynki 10-12 l | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
4 | Sowiński Jakub | Skórcz | Polska | 1000 m chłopcy 13-15 l | ||
5 | Sowiński Antoni | Skórcz | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
6 | Sowiński Paweł | Skórcz | Polska | 6,5 km | ||
7 | Gawlik Natalia | Smętowo Graniczne | Polska | 600 m dziewczynki 10-12 l | Szkoła Podstawowa w Smętowie Granicznym | |
8 | Gawlik Julia | Smętowo Graniczne | Polska | 600 m dziewczynki 10-12 l | Szkoła Podstawowa w Smętowie Granicznym | |
9 | Homann Paweł | Smętowo Graniczne | Polska | 800 m chłopcy 10-12 l | Szkoła Podstawowa w Smętowie Granicznym | |
10 | Wojtyło Łucja | Rożental | Polska | 600 m dziewczynki 10-12 l | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
11 | Torłopp Franciszek | Kopytkowo | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
12 | Kozłowski Mariusz | Stara Jania | Polska | 6,5 km MIESZKAŃCY GMINY SMĘTOWO | opłacono | |
13 | Anders Igor | Kopytkowo | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | ||
14 | Grochowska Marcelina | Kościelna Jania | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | ||
15 | Gardzielewski Mariusz | Stara Jania | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | ||
16 | Kaliszewski Emil | Leśna Jania | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
17 | Czyżewska Zuzanna | Smętowo | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
18 | Oświecimski Dorian | Leśna Jania | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
19 | Suchomski Jakub | Leśna Jania | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
20 | Michalak Lena | Kościelna Jania | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
21 | Elszkowski Filip | Stara Jania | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
22 | mazerski bartosz | sztum | Polska | 6,5 km | ||
23 | Kalenda Julia | Starogard Gdański | Polska | 800 m dziewczynki 13-15 l | SKL FILIPPIDES | |
24 | Gołuńska Amelia | Starogard Gdański | Polska | 800 m dziewczynki 13-15 l | SKL FILIPPIDES | |
25 | Przytarska Kinga | Starogard Gd. | Polska | 800 m dziewczynki 13-15 l | SKL FILIPPIDES | |
26 | Gwizdała Mateusz | Starogard Gd. | Polska | 1000 m chłopcy 13-15 l | SKL FILIPPIDES | |
27 | Ostrowski Konrad | Bietowo | Polska | 1000 m chłopcy 13-15 l | SKL FILIPPIDES | |
28 | Suchorzebska Aleksandra | Krąg | Polska | 600 m dziewczynki 10-12 l | SKL FILIPPIDES | |
29 | Grucza Agata | Kulice | Polska | 800 m dziewczynki 13-15 l | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
30 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | 6,5 km | SKL FILIPPIDES | opłacono BM |
31 | Ścisłowska Zuzanna | Parpary | Polska | 600 m dziewczynki 10-12 l | LKS Zantyr Sztum | |
32 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
33 | KRYGER JAN | TCZEW | Polska | 800 m chłopcy 10-12 l | CRITERS TEAM | |
34 | KRYGER PAWEŁ | TCZEW | Polska | 1000 m chłopcy 13-15 l | CRITERS TEAM | |
35 | KRYGER PATRYK | TCZEW | Polska | 1000 m chłopcy 13-15 l | CRITERS TEAM | |
36 | Regosz Szymon | Kościelna Jania | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
37 | Piórek Maksymilian | Kopytkowo | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
38 | Moczyńska Hanna | Stara Jania | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
39 | Bieliński Patryk | Stara Jania | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
40 | Białkowski Tymon | Kopytkowo | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
41 | Noga Dorota | Stara Jania | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
42 | Gardzielewska Gabriela | Stara Jania | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
43 | Szmidt Oskar | Kopytkowo | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
44 | Kazubowski Dominik | Kościelna Jania | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
45 | Netka Paweł | Stara Jania | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
46 | Strzyżewski Fabian | Smętowo | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
47 | Graban Lena | Kopytkowo | Polska | 400 m dziewczynki 7-9 l | ||
48 | Gardzielewski Maciej | Stara Jania | Polska | 800 m chłopcy 10-12 l | Kopytkowo | |
49 | Stefaniak Franciszek | Gdańsk | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
50 | Stoba Nikodem | Smętowo Graniczne | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
51 | Stoba Natan | Smętowo Graniczne | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | ||
52 | Burda PATRYK | Malbork | Polska | 6,5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM |
53 | Świlski Ryszard | Pruszcz Gdański | Polska | 6,5 km | opłacono | |
54 | Dubiela Beata | Skórcz | Polska | 6,5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM |
55 | Zwolak Andrzej | Ryjewo | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
56 | Weremczuk Martyna | Minięta | Polska | 600 m dziewczynki 10-12 l | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
57 | Zawadzki Hubert | Nowiec | Polska | 800 m chłopcy 10-12 l | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
58 | Zawadzka Wiktoria | Nowiec | Polska | 400 m dziewczynki 7-9 l | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
59 | Zawadzka Ewa | Nowiec | Polska | 6,5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM |
60 | Brzezińska Martyna | Litewki | Polska | 800 m dziewczynki 13-15 l | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
61 | Zima Jan | Minięta | Polska | 6,5 km | ||
62 | Kamysz Magdalena | ZBLEWO | Polska | 6,5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM |
63 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
64 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
65 | Segar Kajetan | Lubichowo | Polska | 6,5 km | UKS Olimpik Lubichowo | opłacono BM |
66 | Mierzejewska Lena | Starogard Gdański | Polska | 400 m dziewczynki 7-9 l | ||
67 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
68 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | 6,5 km | Aktywnego Pelpliniaka | opłacono BM |
69 | Olkowski Jurek | Świecie | Polska | 6,5 km | The Runners Świecie | opłacono BM |
70 | Szynaka Pola | Smętowo Graniczne | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | Przedszkole w Smętowie Granicznym | |
71 | Czarnota Malina | Mirotki | Polska | 400 m dziewczynki 7-9 l | Szkoła Barłożno | |
72 | Mykowski Tadeusz | Skorcz | Polska | 6,5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM |
73 | Urbanska Hanna | Stary Targ | Polska | 800 m dziewczynki 13-15 l | ||
74 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Polska | 800 m dziewczynki 13-15 l | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
75 | Panuś Igor | Dzierzgoń | Polska | 800 m chłopcy 10-12 l | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
76 | Panuś Anna | Dzierzgoń | Polska | 800 m dziewczynki 13-15 l | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
77 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | 6,5 km | MM Kwidzyn Team | opłacono BM |
78 | Lewandowski Michał | Skórcz | Polska | 6,5 km | LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ | opłacono BM |
79 | Jakubowski Paweł | Lubichowo | Polska | 800 m chłopcy 10-12 l | UKS Olimpik Lubichowo | |
80 | Jakubowska Alina | Lubichowo | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
81 | Stachewicz Dariusz | Gdańsk | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
82 | Urbanska Helena | Stary Targ | Polska | 400 m dziewczynki 7-9 l | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
83 | Zając Lena | Dzierzgoń | Polska | 800 m dziewczynki 13-15 l | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
84 | Burda Hania | Malbork | Polska | 400 m dziewczynki 7-9 l | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
85 | Burda Fabian | Malbork | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
86 | Kozłowski Bartłomiej | Smętowo | Polska | 6,5 km MIESZKAŃCY GMINY SMĘTOWO | opłacono | |
87 | Segar Mikołaj | Lubichowo | Polska | 800 m chłopcy 10-12 l | UKS Olimpik Lubichowo | |
88 | Pączek Zenon | Wysoka | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
89 | Sarnowski Marcin | Osiek | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
90 | Brzóska Krzysztof | Nowe | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
91 | Czyżewska Paulina Czyżewska | Frąca | Polska | 6,5 km MIESZKAŃCY GMINY SMĘTOWO | Smętowo | opłacono BM |
92 | Wohlert Antoni | Smętowo | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | Smętowo | |
93 | Wohlert Jan | Smętowo | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | SP Smętowo Gr. | |
94 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | 6,5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
95 | Stępak Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | 800 m dziewczynki 13-15 l | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
96 | Mańka Marika | Dzierzgoń | Polska | 800 m dziewczynki 13-15 l | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
97 | Sawka Adam | Kwidzyn | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
98 | Patok Wiktor | Starogard Gdański | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
99 | Wójcicki Kuba | Smętowo Graniczne | Polska | 6,5 km MIESZKAŃCY GMINY SMĘTOWO | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono BM |
100 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 6,5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM |
Wyświetleń: 14063