Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gardzielewski Mariusz | Stara Jania | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | ||
2 | Grochowska Marcelina | Kościelna Jania | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | ||
3 | Anders Igor | Kopytkowo | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | ||
4 | Stoba Natan | Smętowo Graniczne | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | ||
5 | Szynaka Pola | Smętowo Graniczne | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | Przedszkole w Smętowie Granicznym | |
6 | Trun Blanka | Smętowo Graniczne | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | Przedszkole w Smętowie Granicznym | |
7 | Banach Ksawery | Grudziądz | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | ||
8 | Gedowski Paweł | Stara Jania | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | Przedszkole w Smętowie Granicznym | |
9 | Dziki Matylda | Smętowo Graniczne | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | Przedszkole w Smętowie Granicznym | |
10 | Godlewska Antonina | Malbork | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | Niepubliczne Przedszkole Pod Kasztanami Malbork | |
11 | Świderska Amelia | Smętowo Graniczne | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | ||
12 | Bzowski Artur | Koteże | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | ||
13 | Drapała Agata | Gdansk | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | ||
14 | Gwizdała Mateusz | Starogard Gd. | Polska | 1000 m chłopcy 13-15 l | SKL FILIPPIDES | |
15 | Ostrowski Konrad | Bietowo | Polska | 1000 m chłopcy 13-15 l | SKL FILIPPIDES | |
16 | KRYGER PAWEŁ | TCZEW | Polska | 1000 m chłopcy 13-15 l | CRITERS TEAM | |
17 | KRYGER PATRYK | TCZEW | Polska | 1000 m chłopcy 13-15 l | CRITERS TEAM | |
18 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | 1000 m chłopcy 13-15 l | SPRINT KULICE | |
19 | Sowiński Jakub | Skórcz | Polska | 1000 m chłopcy 13-15 l | ||
20 | Kaliszewski Emil | Leśna Jania | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
21 | Oświecimski Dorian | Leśna Jania | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
22 | Suchomski Jakub | Leśna Jania | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
23 | Elszkowski Filip | Stara Jania | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
24 | Regosz Szymon | Kościelna Jania | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
25 | Piórek Maksymilian | Kopytkowo | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
26 | Bieliński Patryk | Stara Jania | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
27 | Białkowski Tymon | Kopytkowo | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
28 | Stefaniak Franciszek | Gdańsk | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
29 | Stoba Nikodem | Smętowo Graniczne | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
30 | Burda Fabian | Malbork | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
31 | Wohlert Jan | Smętowo | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | SP Smętowo Gr. | |
32 | Putkowski Franciszek | Bobrowiec | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | Smętowo | |
33 | Kolaska Julian | Karszanek | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
34 | Woźniak Aleksander | Lalkowy | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
35 | Urbanowski Nikodem | Elbląg | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | Przedszkole 24 w Elblągu | |
36 | Czapiewski Igor | Kopytkowo | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
37 | Bzowski Dominik | Koteże | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
38 | Dietrich Zuzanna | Bielsk 2 b | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
39 | Michalak Lena | Kościelna Jania | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
40 | Moczyńska Hanna | Stara Jania | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
41 | Noga Dorota | Stara Jania | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
42 | Gardzielewska Gabriela | Stara Jania | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
43 | Libiszewska Antonina | Pelplin | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | KS Wierzyca Pelplin | |
44 | Kulczyńska Anna | Mirotki | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
45 | Godlewska Oliwia | Leśna Jania | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | Kamionka | |
46 | Karwasz Wiktoria | Leśna Jania | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | Kamionka | |
47 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | SPRINT KULICE | |
48 | Brzóska Antonina | Nowe | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
49 | Drapała Beata | Gdansk | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
50 | Bujnowska Zofia | Gdańsk | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
51 | Czyżewska Zuzanna | Smętowo | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
52 | Torłopp Franciszek | Kopytkowo | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
53 | Tyczyński Krzysztof | Skórcz | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
54 | Sowiński Antoni | Skórcz | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
55 | Libiszewski Marcel | Pelplin | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | KS Wierzyca Pelplin | |
56 | Górzyński Antoni | Smętowo | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | Smętowo | |
57 | Muszyński Leon | Smętowo | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | SP Smętowo Gr. | |
58 | Wohlert Antoni | Smętowo | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | Smętowo | |
59 | Kulczyński Mikołaj | Mirotki | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | Szkoła Barłożno | |
60 | Szymański Borys | Leśna Jania | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
61 | Kulczyński Jan | Mirotki | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | Szkoła Barłożno | |
62 | Langowski Filip | Smętowo | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | SP Smętowo Gr. | |
63 | Dietrich Franciszek | Bielsk 2 b | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
64 | Godlewski Igor | Leśna Jania | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | Kamionka | |
65 | Goraczyński Alex | Nowe | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
66 | Murawski Bartek | Zelgoszcz | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
67 | Strzyżewski Fabian | Smętowo | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
68 | Netka Paweł | Stara Jania | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
69 | Szmidt Oskar | Kopytkowo | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
70 | Gedowski Piotr | Stara Jania | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | SP Smętowo Gr. | |
71 | Gardynik Tomasz | Mirotki | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | Mirotki | |
72 | Kazubowski Dominik | Kościelna Jania | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
73 | Reszka Jagoda | Frąca | Polska | 400 m dziewczynki 7-9 l | ||
74 | Rychłowska Julia | Rożental | Polska | 400 m dziewczynki 7-9 l | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
75 | Burda Hania | Malbork | Polska | 400 m dziewczynki 7-9 l | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
76 | Urbanska Helena | Stary Targ | Polska | 400 m dziewczynki 7-9 l | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
77 | Czarnota Malina | Mirotki | Polska | 400 m dziewczynki 7-9 l | Szkoła Barłożno | |
78 | Mierzejewska Lena | Starogard Gdański | Polska | 400 m dziewczynki 7-9 l | ||
79 | Zawadzka Wiktoria | Nowiec | Polska | 400 m dziewczynki 7-9 l | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
80 | Graban Lena | Kopytkowo | Polska | 400 m dziewczynki 7-9 l | ||
81 | Bobko Wiktoria | Dzierzgoń | Polska | 400 m dziewczynki 7-9 l | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
82 | Sowiński Paweł | Skórcz | Polska | 6,5 km | ||
83 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | Polska | 6,5 km | Tri Starogard Gdański | opłacono BM |
84 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | 6,5 km | Gmina Gardeja Biega | |
85 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
86 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 6,5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM |
87 | Patok Wiktor | Starogard Gdański | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
88 | Sawka Adam | Kwidzyn | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
89 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | 6,5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
90 | Jędrzejewski Marcin | Radogoszcz | Polska | 6,5 km | Heuel Logistics | |
91 | Brzóska Krzysztof | Nowe | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
92 | Sarnowski Marcin | Osiek | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
93 | Pączek Zenon | Wysoka | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
94 | Sokół Paweł | Zduny | Polska | 6,5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM |
95 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | 6,5 km | LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | opłacono BM |
96 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | 6,5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM |
97 | mazerski bartosz | sztum | Polska | 6,5 km | ||
98 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | 6,5 km | ||
99 | Raszeja Jerzy | Kranek | Polska | 6,5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM |
100 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | 6,5 km | SKL FILIPPIDES | opłacono BM |
Wyświetleń: 14093