Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sowiński Paweł | Skórcz | Polska | 6,5 km | ||
2 | Sowiński Antoni | Skórcz | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
3 | Sowiński Jakub | Skórcz | Polska | 1000 m chłopcy 13-15 l | ||
4 | Tyczyński Krzysztof | Skórcz | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
5 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | 6,5 km | ||
6 | Czapiewska Iga | Pelplin | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
7 | spręga aurelia | starogard gdański | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
8 | Barabasz Mariusz | Kaliska Kościerskie | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
9 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | Polska | 6,5 km MIESZKAŃCY GMINY SMĘTOWO | opłacono BM | |
10 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
11 | Plicht Marcin | Ostrzyce | Polska | 6,5 km | ||
12 | Bisek Tomasz | Lublin | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
13 | Czapiewski Igor | Kopytkowo | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
14 | Bujnowska Agata | Gdańsk | Polska | 600 m dziewczynki 10-12 l | ||
15 | Bujnowska Zofia | Gdańsk | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
16 | Seniuś Marcin | Somonino | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
17 | Dering Marcin | Demlin | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
18 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
19 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
20 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
21 | Reszka Jagoda | Frąca | Polska | 400 m dziewczynki 7-9 l | ||
22 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
23 | Drapała Beata | Gdansk | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
24 | Szymański Borys | Leśna Jania | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
25 | Drapała Agata | Gdansk | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | ||
26 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
27 | Bzowski Dominik | Koteże | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
28 | Bzowski Artur | Koteże | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | ||
29 | Ćwikałowski Waldemar | Gdynia | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
30 | Świderska Amelia | Smętowo Graniczne | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | ||
31 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
32 | Seroka Dawid | Pelplin | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
33 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 6,5 km | ||
34 | Murawski Bartek | Zelgoszcz | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
35 | Brzóska Antonina | Nowe | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
36 | Goraczyński Alex | Nowe | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
37 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
38 | Woźniak Aleksander | Lalkowy | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
39 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Polska | 6,5 km | ||
40 | Barambas Marcel | Skórcz | Polska | 800 m chłopcy 10-12 l | ||
41 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 6,5 km | ||
42 | Banach Ksawery | Grudziądz | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | ||
43 | Maszkowski Wiktor | Warszawa | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
44 | Kolaska Julian | Karszanek | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
45 | Dietrich Franciszek | Bielsk 2 b | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
46 | Dietrich Zuzanna | Bielsk 2 b | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
47 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
48 | Kulczyńska Anna | Mirotki | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
49 | Patok Wiktor | Starogard Gdański | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
50 | Sawka Adam | Kwidzyn | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
51 | Brzóska Krzysztof | Nowe | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
52 | Sarnowski Marcin | Osiek | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
53 | Pączek Zenon | Wysoka | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
54 | Kozłowski Bartłomiej | Smętowo | Polska | 6,5 km MIESZKAŃCY GMINY SMĘTOWO | opłacono | |
55 | Stachewicz Dariusz | Gdańsk | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
56 | Jakubowska Alina | Lubichowo | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
57 | Urbanska Hanna | Stary Targ | Polska | 800 m dziewczynki 13-15 l | ||
58 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
59 | Mierzejewska Lena | Starogard Gdański | Polska | 400 m dziewczynki 7-9 l | ||
60 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
61 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
62 | Zima Jan | Minięta | Polska | 6,5 km | ||
63 | Zwolak Andrzej | Ryjewo | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
64 | Świlski Ryszard | Pruszcz Gdański | Polska | 6,5 km | opłacono | |
65 | Stoba Natan | Smętowo Graniczne | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | ||
66 | Stoba Nikodem | Smętowo Graniczne | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
67 | Stefaniak Franciszek | Gdańsk | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
68 | Graban Lena | Kopytkowo | Polska | 400 m dziewczynki 7-9 l | ||
69 | Strzyżewski Fabian | Smętowo | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
70 | Netka Paweł | Stara Jania | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
71 | Kazubowski Dominik | Kościelna Jania | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
72 | Szmidt Oskar | Kopytkowo | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
73 | Gardzielewska Gabriela | Stara Jania | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
74 | Noga Dorota | Stara Jania | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
75 | Białkowski Tymon | Kopytkowo | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
76 | Bieliński Patryk | Stara Jania | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
77 | Moczyńska Hanna | Stara Jania | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
78 | Piórek Maksymilian | Kopytkowo | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
79 | Regosz Szymon | Kościelna Jania | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
80 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | 6,5 km | opłacono BM | |
81 | mazerski bartosz | sztum | Polska | 6,5 km | ||
82 | Elszkowski Filip | Stara Jania | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
83 | Michalak Lena | Kościelna Jania | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
84 | Suchomski Jakub | Leśna Jania | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
85 | Oświecimski Dorian | Leśna Jania | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
86 | Czyżewska Zuzanna | Smętowo | Polska | 200 m dziewczynki 5-6 l | ||
87 | Kaliszewski Emil | Leśna Jania | Polska | 200 m chłopcy 5-6 l | ||
88 | Gardzielewski Mariusz | Stara Jania | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | ||
89 | Grochowska Marcelina | Kościelna Jania | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | ||
90 | Anders Igor | Kopytkowo | Polska | 100 m przedszkole do 5 lat | ||
91 | Kozłowski Mariusz | Stara Jania | Polska | 6,5 km MIESZKAŃCY GMINY SMĘTOWO | opłacono | |
92 | Torłopp Franciszek | Kopytkowo | Polska | 400 m chłopcy 7-9 lat | ||
93 | Barambas Oliwia | Skórcz | Polska | 6,5 km | Akademia Treningu Your Progress | opłacono BM |
94 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | 6,5 km | Aktywnego Pelpliniaka | opłacono BM |
95 | Sokół Paweł | Zduny | Polska | 6,5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM |
96 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | 6,5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM |
97 | Raszeja Jerzy | Kranek | Polska | 6,5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM |
98 | Mykowski Tadeusz | Skorcz | Polska | 6,5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM |
99 | Dubiela Beata | Skórcz | Polska | 6,5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM |
100 | Pawłowski Michał | Bytonia | Polska | 6,5 km | Amator Bytonia | opłacono BM |
Wyświetleń: 14060