Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Ruszkiewicz Małgorzata Susz Polska Bieg 10km opłacono on-line
2 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Polska Bieg 10km opłacono on-line
3 Lulińska Bożena Susz Polska Bieg 10km Rozbiegany Susz opłacono on-line
4 Sarnowski Marcin Osiek Polska Bieg 10km opłacono on-line
5 Krasnova Liudmyla Susz Polska Bieg 10km Rozbiegany Susz opłacono on-line
6 Banach Tomasz Grudziądz Polska Bieg 10km opłacono on-line
7 Szachta Katarzyna Zelgoszcz Polska Bieg 10km opłacono on-line
8 Olkowski Jurek Świecie Polska Bieg 10km The Runners Świecie opłacono on-line
9 Kalwajtys Tomasz Zblewo Polska Bieg 10km opłacono on-line
10 Kamysz Magdalena ZBLEWO Polska Bieg 10km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
11 Delewski Piotr Rożental Polska Bieg 10km KS GP "SPRINT" KULICE opłacono on-line
12 Żuk Grzegorz Kwidzyn Polska Bieg 10km Urbex Team Kwidzyn opłacono on-line
13 Kania Krzysztof Kwidzyn Polska Bieg 10km Urbex Team Kwidzyn opłacono on-line
14 Kucharczyk Sebastian Kucharczyk Starogard Gdański Polska Bieg 10km
15 Bogalecki Marek Starogard Gdański Polska Bieg 10km K S Sokół Zblewo opłacono on-line
16 Lang Paweł Gdańsk Polska Bieg 10km Kujawscy Runners opłacono on-line
17 Pączek Zenon Wysoka Polska Bieg 10km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
18 Patok Wiktor Starogard Gdański Polska Bieg 10km opłacono on-line
19 Pawłowski Michał Bytonia Polska Bieg 10km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
20 Czapiewski Przemysław Kopytkowo Polska Bieg 10km opłacono on-line
21 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Polska Bieg 10km MM Team Kwidzyn opłacono on-line
22 Mielewczyk Łukasz Charbrowo Polska Bieg 10km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
23 Chojnacka Jolanta Pelplin Polska Bieg 10km opłacono on-line
24 Śrutkowski Sylwester Sztum Polska Bieg 10km opłacono on-line
25 Ruchlewicz Natalia Sztum Polska Bieg 10km opłacono on-line
26 Stencel Tomasz Pinczyn Polska Bieg 10km Morsy Zblewo opłacono on-line
27 Kwidzińska Elwira Łubiana Polska Bieg 10km parkrun Rezerwat Strzelnica opłacono on-line
28 Brzóska Krzysztof Nowe Polska Bieg 10km opłacono on-line
29 Rudnik Jerzy Chojnice Polska Bieg 10km Florian Chojnice opłacono on-line
30 Maraszek Mirek Susz Polska Bieg 10km Rozbiegany Susz opłacono on-line
31 Poterek Dawid Iława Polska Bieg 10km
32 Gawkowski Piotr Starogard Gdański Polska Bieg 10km KS Sokół Zblewo
33 Noga Grzegorz Skórcz Polska Bieg 10km Skórcz opłacono on-line
34 Szyplewski Bartosz Nowe Polska Bieg 10km opłacono on-line
35 Michałowska Joanna Susz Polska Bieg 10km Rozbiegany Susz opłacono on-line
36 Detko Gabriela Kwidzyn Polska Bieg 10km opłacono on-line
37 Kamiński Jacek Żukowo Polska Bieg 10km Motywatornia Team opłacono on-line
38 Mykowski Tadeusz Skórcz Polska Bieg 10km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
39 LABON MAGDALENA Koteże Polska Bieg 10km KS Sokół Zblewo
40 Kawecki Piotr Cygany Polska Bieg 10km opłacono on-line
41 Malek Andrzej Koscierzyna Polska Bieg 10km Atlas Running Team opłacono on-line
42 Jurkiewicz Hubert Susz Polska Bieg 10km Rozbiegany Susz opłacono on-line
43 Boschke Magdalena Pelplin Polska Bieg 10km Team Tapflo opłacono on-line
44 Dering Marcin Demlin Polska Bieg 10km opłacono on-line
45 Patelczyk Karol Demlin Polska Bieg 10km opłacono on-line
46 Patelczyk Sławomir Demlin Polska Bieg 10km opłacono on-line
47 Ćwikałowski Waldemar Gdynia Polska Bieg 10km opłacono on-line
48 Reimus Maciej Skórcz Polska Bieg 10km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
49 Klejna Wiesława Zblewo Polska Bieg 10km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
50 Gąsior Piotr Gąsior Susz Polska Bieg 10km Rozbiegany Susz opłacono on-line
51 Cebula Bogdan Sztum Polska Bieg 10km LKS Zantyr Sztum
52 Tumiłowicz Jerzy Licze Polska Bieg 10km Kwidzyn Biega
53 Suliński Darek Susz Polska Bieg 10km Rozbiegany Susz opłacono on-line
54 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK Polska Bieg 10km IRON TEAM opłacono on-line
55 Grzonka Kamila Bytonia Polska Bieg 10km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
56 Laskowski Jan Susz Polska Bieg 10km Rozbiegany Susz opłacono on-line
57 Cap Dorota Susz Polska Bieg 10km Rozbiegany Susz opłacono on-line
58 Cap Tomasz Susz Polska Bieg 10km Rozbiegany Susz opłacono on-line
59 Stępniak Barbara Susz Polska Bieg 10km Rozbiegany Susz opłacono on-line
60 Bartkowski Marcin Iława Polska Bieg 10km Lwy Morskie Susz opłacono on-line
61 Barambas Oliwia Skórcz Polska Bieg 10km Akademia Treningu Your Progress opłacono on-line
62 Jurkiewicz Aldona Susz Polska Bieg 10km Rozbiegany Susz opłacono on-line
63 Jurkiewicz Sławek Susz Polska Bieg 10km Rozbiegany Susz opłacono on-line
64 Prus Katarzyna Susz Polska Bieg 10km Rozbiegany Susz opłacono on-line
65 Kunz Mieczysław Toruń Polska Bieg 10km AZS UMK Toruń opłacono on-line
66 Szwedowski Łukasz Kulice Polska Bieg 10km KS GP "SPRINT" KULICE opłacono on-line
67 KOMUNIEWSKI MARIUSZ ELBLĄG Polska Bieg 10km opłacono on-line
68 Stankiewicz Piotr Elbląg Polska Bieg 10km #BKKSE opłacono on-line
69 Rekowski Kazimierz Tczew Polska Bieg 10km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
70 Barabasz Mariusz Kaliska Kościerskie Polska Bieg 10km opłacono on-line
71 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Polska Bieg 10km Dotruchtać do mety opłacono on-line
72 spręga aurelia starogard gdański Polska Bieg 10km opłacono on-line
73 Retecki Krzysztof Ostromecko Polska Bieg 10km LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto opłacono on-line
74 Jędrzejewski Marcin Radogoszcz Polska Bieg 10km Heuel Logistics
75 Biniszkiewicz Marcin Tczew Polska Bieg 10km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
76 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Polska Bieg 10km
77 Kopczyńska Monika Gdansk Polska Bieg 10km


Wyświetleń: 4442

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ