V Wojewódzki Bieg Doliną Raduni
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Lokś Sławomir Janowo START Bieg Główny (18+) opłacono
2 Pasierbska Ewa Gdańsk START Bieg Główny (18+)
3 Saluk Izabela Juszkowo START Bieg Główny (18+)
4 Sobiesiak Agnieszka Juszkowo START Bieg Główny (18+)
5 Ślósarek Rafał Osiek START Bieg Główny (18+) opłacono
6 Twarowski Michał Straszyn START Bieg Główny (18+) TriSpace opłacono
7 Stankiewicz Mariola Straszyn START Bieg Główny (18+) opłacono
8 Stankiewicz Tomasz Staszyn START Bieg Główny (18+) dudyczTEAM opłacono
9 Ossowski Michał Gdańsk START Bieg Główny (18+) 49 Baza Lotnicza opłacono
10 Kurkowski Patryk Gdańsk START Bieg Główny (18+) opłacono
11 Grabias Aleksandra Gdańsk START Bieg Główny (18+)
12 Pitak Piotr Pruszcz Gdański START Bieg Główny (18+) 49 Baza Lotnicza opłacono
13 Niezgoda Damian Kobysewo START Bieg Główny (18+) opłacono
14 Wójcik Piotr Gdynia START Bieg Główny (18+) morsik weteran opłacono
15 Plewiński Rafał Gdynia START Bieg Główny (18+) Run Pro Sport opłacono
16 Niespodziński Lesław Tczew START Bieg Główny (18+) Biegający Tczew opłacono
17 Klaus-Kowalska Martyna Przejazdowo START Bieg Główny (18+) śport.pl opłacono
18 Treder Sebastian Borzytuchom START Bieg Główny (18+) Talex
19 Matyjek-Macholla Joanna Gdańsk START Bieg Główny (18+) GOOD LUCK CLUB opłacono
20 Sobolewski Antoni Tczew START Bieg Główny (18+) Biegający Tczew opłacono
21 Banaszek Iwona Gdańsk START Bieg Główny (18+) Iron Women Trójmiasto opłacono
22 Pawłowski Krzysztof Tczew START Bieg Główny (18+) Biegający Tczew
23 KUC SZYMON OWIDZ START Bieg Główny (18+) opłacono
24 KUC JOLANTA OWIDZ START Bieg Główny (18+) opłacono
25 Kaczor Krzysztof Gdynia START Bieg Główny (18+) opłacono
26 Pięta Sylwester Straszyn START Bieg Główny (18+) Straszyn Biega opłacono
27 Nowicki Artur Malczyce START Bieg Główny (18+) JW 1889 5kz
28 Mazur Cezary Redlino START Bieg Główny (18+) opłacono
29 Majchrzak Magdalena Gdańsk START Bieg Główny (18+) opłacono
30 Wilska-Matyjek Paulina Gdańsk START Bieg Główny (18+) GOOD LUCK CLUB opłacono
31 Balicka Lidia Pruszcz Gdański START Bieg Główny (18+) TIGI TEAM opłacono
32 Rekowski Kazimierz 83-110 Tczew START Bieg Główny (18+) Biegający Tczew/Eaton Running Team opłacono
33 Korczyńska Anna Juszkowo START Bieg Główny (18+) Red&Black Team
34 Oliński Wojciech MALBORK START Bieg Główny (18+) Active Malbork opłacono
35 Chruściński Bartłomiej Straszyn START Bieg Główny (18+) opłacono
36 Antosz Alicja Lębork START Bieg Główny (18+)
37 Bork Dorota Gdańsk START Bieg Główny (18+) opłacono
38 Sowa Sylwester Elbląg START Bieg Główny (18+) IKS ATAK ELBLĄG opłacono
39 SOWA Renata Elbląg START Bieg Główny (18+) IKS ATAK ELBLĄG opłacono
40 Bryła Maciej Pruszcz Gdański START Bieg Główny (18+) 49 Baza Lotnicza opłacono
41 Woźniak Michał Brodnica Górna START Bieg Główny (18+) opłacono
42 Góraczyński Wojciech Tczew START Bieg Główny (18+) Biegający Tczew opłacono
43 Jurewicz Sylwia Elbląg START Bieg Główny (18+) GE POWER TEAM opłacono
44 Jurewicz Adam Elbląg START Bieg Główny (18+) GE POWER TEAM opłacono
45 Saluk Marcin Juszkowo START Bieg Główny (18+)
46 Rozmus Wiktor Gdańsk START Bieg Główny (18+) opłacono
47 Paszkowski Paweł Gdańsk START Bieg Główny (18+) opłacono
48 Rutkowski Tomasz Gdańsk START Bieg Główny (18+) VO2max MTB Team opłacono
49 Garski Kryspin Bytów START Bieg Główny (18+) Świat Płytek u Kryspina
50 Zientarska Joanna Bytów START Bieg Główny (18+) Świat Płytek u Kryspina
51 Siekierzyńska Dorota Skarszewy START Bieg Główny (18+) Rafał - TEAM opłacono
52 Grzegorzewski Marcin Otłowiec START Bieg Główny (18+) opłacono
53 Janisz Kozikowska Joanna Juszkowo START Bieg Główny (18+) opłacono
54 Wiwatowska Dagmara Straszyn START Bieg Główny (18+) opłacono
55 Kołowrocki Adam Straszyn START Bieg Główny (18+) opłacono
56 Gacek Katarzyna Skarszewy START Bieg Główny (18+) opłacono
57 Gacek Jarosław Skarszewy START Bieg Główny (18+) opłacono
58 Łuczyńska Agnieszka Gdańsk START Bieg Główny (18+) opłacono
59 Niklas Tomasz Banino START Bieg Główny (18+) Od Marudera do Crossfightera opłacono
60 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański START Bieg Główny (18+) opłacono
61 Apanasewicz Magda Pruszcz Gdański START Bieg Główny (18+) Iron Woman
62 Pijanowski Wojciech Tczew START Bieg Główny (18+) Politechnika Gdańska opłacono
63 Nałęcz Adam Straszyn START Bieg Główny (18+) Straszyn Biega opłacono
64 FILIPÓW Tadeusz LĘBORK START Bieg Główny (18+) niezrzeszony opłacono
65 waldowski roman gdansk START Bieg Główny (18+)
66 Kopczyńska Monika Gdansk START Bieg Główny (18+) opłacono
67 Pyż Sławomir Gdańsk START Bieg Główny (18+) ZKM Gdańsk opłacono
68 Chlebowski Jerzy Warszawa START Bieg Główny (18+) Pruszcz Biega opłacono
69 Chmulak Karolina Grabiny Zameczek START Bieg Główny (18+)
70 Grudzińska Joanna Gdańsk START Bieg Główny (18+) opłacono
71 kitowski krzysztof pruszcz gdański START Bieg Główny (18+) U-Long Team opłacono
72 Hartuna zenon Piece START Bieg Główny (18+) Florian Chojnice
73 Marczak Marek Pruszcz Gdański START Bieg Główny (18+) Pruszcz Biega opłacono
74 Marczak Renata Pruszcz Gdański START Bieg Główny (18+) Pruszcz Biega opłacono
75 Malek Andrzej Koscierzyna START Bieg Główny (18+) Pozytywna Endorfina
76 Chmielowski Michał Juszkowo START Bieg Główny (18+) Górskie pędziwiatry
77 Okapiec Dagmara Juszkowo START Bieg Główny (18+)
78 Dłużewska Jolanta Straszyn START Bieg Główny (18+) Straszyn Biega opłacono
79 Hefczyc Wojciech Pruszcz Gdański START Bieg Główny (18+) BanqSoft opłacono
80 Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn START Bieg Główny (18+)
81 Bujak Aleksandra Bolszewo START Bieg Główny (18+) AZS UG
82 Duszyca Mirosław Pruszcz Gdański START Bieg Główny (18+) opłacono
83 ZANDER SZYMON PRUSZCZ GDAŃSKI START Bieg Główny (18+) PRUSZCZ BIEGA opłacono
84 Zamiela Katarzyna Gdańsk START Bieg Główny (18+) opłacono
85 Rządca monika Pruszcz Gdański START Bieg Główny (18+)
86 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI START Bieg Główny (18+) KKB STAROGARD opłacono
87 Gapski Zbigniew Starogard Gd. START Bieg Główny (18+)
88 Stolarów Agnieszka Malbork START Bieg Główny (18+) Active Malbork opłacono
89 Kujawska Marcelina Pruszcz Gdański START Bieg Główny (18+) Iron Woman Trójmiasto
90 Łukaszewicz Sylwia Gdańsk START Bieg Główny (18+) Osowa Biega
91 JACIŃSKI RAFAŁ GDYNIA START Bieg Główny (18+) MAMY TO ! opłacono
92 Masys Agnieszka Malbork START Bieg Główny (18+) Grupa Malbork
93 Grucza Karolina Pruszcz Gdański START Bieg Główny (18+) opłacono
94 BĄKOWSKI Zbigniew GDAŃSK START Bieg Główny (18+) Akademia Biegania opłacono
95 Witt Grażyna Sopot START Bieg Główny (18+) MaratonyPolskie.PL TEAM
96 Gołębiowski Piotr Straszyn START Bieg Główny (18+)
97 Neubauer Grzegorz Juszkowo START Bieg Główny (18+)
98 Źrebiec Klaudia Gdańsk START Bieg Główny (18+) KobietyBiegaja.pl opłacono
99 Bocianowska Justyna Gdańsk START Bieg Główny (18+) patologia(S)portu Team opłacono
100 Bocianowski Bartosz Gdańsk START Bieg Główny (18+) patologia(S)portu Team opłacono


Wyświetleń: 15237

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ