Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AML SŁUPSK | |||||||||
1 | Kosicka Zofia | Słupsk | TP10 | AML SŁUPSK | |||||
BBC | |||||||||
2 | Jasiński Jacek | Gdynia | TP25 | BBC | |||||
3 | Janik Michał | Gdynia | TP25 | BBC | |||||
BORÓWKI | |||||||||
4 | BOROWIEC Krzysztof | GDAŃSK | TP50 | BORÓWKI | |||||
Cobra Rajd Team | |||||||||
5 | Wesolowski Stefan | Kolobrzeg | TR120 | Cobra Rajd Team | |||||
Damy z lasu | |||||||||
6 | Błędowska Aleksandra | Gdynia | TP10 | Damy z lasu | |||||
7 | Les Marzena | Gdynia | TP10 | Damy z lasu | |||||
Debestim | |||||||||
8 | Romanowski Łukasz | Gdańsk | TP50 | Debestim | |||||
Decathlon | |||||||||
9 | Jakubek Krystian | Wrocław | TR120 | Decathlon | |||||
Drużyna L | |||||||||
10 | Leśniewski Piotrek | Słupsk | TP10 | Drużyna L | |||||
11 | Leśniewski Daniel | Słupsk | TP10 | Drużyna L | |||||
Frytka Dawaj | |||||||||
12 | Dziamara Jaroslaw | Przechlewo | TR120 | Frytka Dawaj | |||||
13 | Friede Aleksandra | Przechlewo | TR120 | Frytka Dawaj | |||||
14 | Friede Daniel | Przechlewo | TR120 | Frytka Dawaj | |||||
Fundacja Tęcza | |||||||||
15 | Bąk Piotr | Brzezia Łąka | TP25 | Fundacja Tęcza | |||||
Gdynia | |||||||||
16 | Białogrodzki Kuba | Gdynia | TR120 | Gdynia | |||||
GlobalLogic SportTeam | |||||||||
17 | Wojtczak Szymon Wojtczak | Szczecin | TR120 | GlobalLogic SportTeam | |||||
Grabki | |||||||||
18 | Grabuszyńska Beata | Kobylnica | TP10 | Grabki | |||||
19 | Grabuszyński Wiesław | Kobylnica | TP10 | Grabki | |||||
Harpagan | |||||||||
20 | Piwakowski Andrzej | Gdańsk | TR120 | Harpagan | |||||
Harpagan/GR3miasto | |||||||||
21 | Szot Tomasz | Gdańsk | TR120 | Harpagan/GR3miasto | |||||
KB Bryza Postomino | |||||||||
22 | Szopiński Tomasz | Nacmierz | TP50 | KB Bryza Postomino | |||||
KB Legionowo | |||||||||
23 | Olbryś Stanisław Adam | Nasielsk | TP50 | KB Legionowo | |||||
KS Hała | |||||||||
24 | Balana Jacek | Stare Babice | TP50 | KS Hała | |||||
KTE Tramp | |||||||||
25 | Brudło Paweł | Warszawa | TR120 | KTE Tramp | |||||
Kletek | |||||||||
26 | Kletkiewicz Krzysztof | Lipno | TR120 | Kletek | |||||
Klifus Mijonga | |||||||||
27 | Wąchnicki Marcin | Słupsk | TR120 | Klifus Mijonga | |||||
Królowie Lasu | |||||||||
28 | Megger Sławek | Gdańsk | TR120 | Królowie Lasu | |||||
LEGIONY ULICY | |||||||||
29 | Gulbinowicz Adam | Goleniów | TR50 | LEGIONY ULICY | |||||
Leszcze Kętrzyn | |||||||||
30 | ŻYŹNIEWSKI CEZARY | Kętrzyn | TP50 | Leszcze Kętrzyn | |||||
31 | SKÓRKA ROBERT | Kętrzyn | TP50 | Leszcze Kętrzyn | |||||
32 | Wiśniewski Jacek | Kętrzyn | TP50 | Leszcze Kętrzyn | |||||
Lumos | |||||||||
33 | Urban Tomasz | Szczecin | TP10 | Lumos | |||||
34 | Urban Pola | Szczecin | TP10 | Lumos | |||||
35 | Wesołowska Jolanta | Szczecin | TP10 | Lumos | |||||
Markos Sport Team | |||||||||
36 | Borkowski Wojciech | Strzelino | TR120 | Markos Sport Team | |||||
Nowopol | |||||||||
37 | Klepacki Bartosz | Police | TP50 | Nowopol | |||||
Olo Solo | |||||||||
38 | Kacprzycki Olaf | Warszawa | TP50 | Olo Solo | |||||
On-Sight | |||||||||
39 | Bujakiewicz Gabriel | Pobiedziska | TP50 | On-Sight | |||||
Pieszochody | |||||||||
40 | Stocki Janusz | Białe Błota | TP50 | Pieszochody | |||||
Pędziwiatry | |||||||||
41 | Jaworska Julia | Słupsk | TP10 | Pędziwiatry | |||||
42 | Jaworska Kinga | Słupsk | TP10 | Pędziwiatry | |||||
Ratusz Maszewo | |||||||||
43 | Kaczor` Piotr | Maszewo | TR50 | Ratusz Maszewo | |||||
SKPT | |||||||||
44 | Walczak Adam | Kościerzyna | TP50 | SKPT | |||||
SPECJAL-na Armia | |||||||||
45 | Gostomczyk Krzysztof | Parchowo | TP50 | SPECJAL-na Armia | |||||
STOPA Słupsk | |||||||||
46 | Leśniewski Daniel | Słupsk | TP25 | STOPA Słupsk | |||||
47 | Skorupski Robert | Słupsk | TP50 | STOPA Słupsk | |||||
48 | Furman Tomasz | Słupsk | TR120 | STOPA Słupsk | |||||
49 | GAJEWSKI ANDRZEJ | Damnica | TP10 | STOPA Słupsk | |||||
50 | Kowal Zbigniew | Słupsk | TR120 | STOPA Słupsk | |||||
51 | Gorzkowski Paweł | Słupsk | TP50 | STOPA Słupsk | |||||
Sam w lesie | |||||||||
52 | Sienkiewicz Władsław | Gdynia | TP25 | Sam w lesie | |||||
Seta i Galareta | |||||||||
53 | Bogucki Grzegorz | Borkowo | TR120 | Seta i Galareta | |||||
Sprytne lisy | |||||||||
54 | Jaworski Adam | Słupsk | TP10 | Sprytne lisy | |||||
55 | Jaworski Krzysztof | Słupsk | TP10 | Sprytne lisy | |||||
Stopa Słupsk | |||||||||
56 | Kosicka Iwona | Słupsk | TP10 | Stopa Słupsk | |||||
Stopa Słupsk | |||||||||
57 | Kosicki Tomasz Kosicki | Słupsk | TR120 | Stopa Słupsk | |||||
Sztywny Klekot | |||||||||
58 | Lewosz Krzysztof | Banino | TR120 | Sztywny Klekot | |||||
Szum Lasu | |||||||||
59 | Makowiec Sławomir | Gdańsk | TR120 | Szum Lasu | |||||
Szwędacze Koszalin | |||||||||
60 | Ciućka Mateusz | Koszalin | TP25 | Szwędacze Koszalin | |||||
Sówki | |||||||||
61 | Sobiesiak Bartłomiej | Lębork | TP10 | Sówki | |||||
62 | Sobiesiak Lena | Lebork | TP10 | Sówki | |||||
63 | Sobiesiak Michalina | Lebork | TP10 | Sówki | |||||
64 | Sobiesiak Robert | Lebork | TP10 | Sówki | |||||
TomCat | |||||||||
65 | Waleńczak Tomasz | Gdynia | TR120 | TomCat | |||||
66 | Kot Adam | Gdańsk | TR120 | TomCat | |||||
Troll Team | |||||||||
67 | Świetlik Krzysztof | Słupsk | TR120 | Troll Team | |||||
68 | Papis Leszek | Słupsk | TR120 | Troll Team | |||||
TupTanie | |||||||||
69 | Masztalerz-Jochemczyk Jerzy | Kołobrzeg | TP10 | TupTanie | |||||
70 | Jochemczyk Marek | Kołobrzeg | TP10 | TupTanie | |||||
71 | Masztalerz Agata | KOŁOBRZEG | TP10 | TupTanie | |||||
Turystycznie | |||||||||
72 | Kopacz Piotr | Gdynia | TP50 | Turystycznie | |||||
Tułacze | |||||||||
73 | Krzemiński Andrzej | Koszalin | TP50 | Tułacze | |||||
74 | Piechocki Robert | Koszalin | TP50 | Tułacze | |||||
ZKOMPASEM.PL | |||||||||
75 | Jank Marcin | Gdynia | TR120 | ZKOMPASEM.PL | |||||
ZYGZAK | |||||||||
76 | Kamińska Anna | Starogard Gdanski | TP25 | ZYGZAK | |||||
77 | Kamiński Jarosław | Starogard Gdański | TP25 | ZYGZAK | |||||
Zaszyci | |||||||||
78 | Witkowski Marcin | Warszawa | TR120 | Zaszyci | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
79 | Barczuk Kamil Barczuk | Chalupy | TR50 | ||||||
80 | Gola Adam | Żelkowo | TP25 | ||||||
81 | Korpula Grzegorz | Piekoszów | TP50 | ||||||
82 | Truszkowska Kamila | Gdańsk | TR120 | ||||||
83 | Mosiewicz Andrzej Mosiewicz | GDANSK | TP25 | ||||||
84 | Hubert Jakub | Kosakowo | TP50 | ||||||
85 | Dobosz Patryk Dobosz | Tarnów Opolski | TR120 | ||||||
86 | Grzywacz Monika | Gdansk | TP50 | ||||||
87 | Duras Urszula | Słupsk | TP10 | ||||||
88 | Duras Włodzimierz | Słupsk | TP10 | ||||||
89 | Sajko Jarosław | Borówiec | TP50 | ||||||
90 | Kosko Kamil | Poznań | TP10 | ||||||
91 | Kledzik Jakub | Szczecin | TP10 | ||||||
92 | Hekert Paweł` | Poznań | TR50 | ||||||
93 | Ciućka Tomek | Koszalin | TP25 | ||||||
94 | Cała Małgorzata | Bytów | TP10 | ||||||
95 | Cała Bartosz | Bytów | TP10 | ||||||
96 | Herman-Izycki Leszek | Warszawa | TP50 | ||||||
97 | Bober Bartłomiej | Gdynia | TR120 | ||||||
98 | Popczyk Tomasz | Rumia | TR120 | ||||||
99 | Wesołowska Maja | Szczecin | TP10 | ||||||
100 | Olbryś Marek | Słupsk | TP10 | ||||||
101 | Olbryś Tomasz | Słupsk | TP10 | ||||||
102 | Piątkowski Zbigniew | Gdańsk | TR120 | ||||||
103 | Jakubowski Łukasz | Borucin | TP50 | ||||||
104 | Szlachetka Zofia | Słupsk | TP10 | ||||||
105 | Szlachetka Maksymilian | Słupsk | TP10 | ||||||
106 | Szlachetka Małgorzata | Słupsk | TP10 | ||||||
107 | Owczarski Marcin | Chojnice | TR120 | ||||||
108 | Piwakowski Wojciech | Gdańsk | TR120 | ||||||
109 | Bożyczko Mariusz | Elbląg | TP50 | ||||||
110 | JANEDA Sławomir | Słupsk | TP10 | ||||||
111 | Nowacki Kamil | Bolesławice | TP10 | ||||||
112 | Nowacki Zbigniew | Bolesławice | TP25 | ||||||
113 | Hołdakowski Wojciech | Warszawa | TR120 | ||||||
114 | Paszkowski Wojtek | Gdynia | TR120 | ||||||
115 | Kozłowski Jan | Gdańsk | TP50 | ||||||
116 | Hora Vladimir | Praha | TP50 | ||||||
117 | Horova Magda | Praha | TP50 | ||||||
118 | Bereda Grzegorz | Kętrzyn | TP50 | ||||||
119 | Grodecki Łukasz | Gdańsk | TP50 | ||||||
120 | Żarna Tomasz | Lipusz | TP50 | ||||||
121 | Walczak Jędrzej | Gdańsk | TP50 | ||||||
122 | Mikolajun Kamila | Słupsk | TP25 | ||||||
123 | Kleban Ewa | Słupsk | TP25 | ||||||
124 | Roguska Ewa | Gdańsk | TP25 | ||||||
125 | Zofińska Ewelina | Koszalin | TP25 | ||||||
126 | Kulik Paulina | Kolobrzeg | TP25 | ||||||
127 | Pasternak Wiktor | Niekanin | TP25 | ||||||
128 | Pasternak Paweł | Niekanin | TP25 | ||||||
129 | Pawluch Marek | Kościerzyna | TP25 | ||||||
130 | Sadowski Marek | Czaple | TR120 | ||||||
131 | Luks Krzysztof | Gdańsk | TR120 | ||||||
132 | Zieliński Mariusz | Głobino | TR120 | ||||||
133 | Pruszkowski Paweł | Łagów Lubuski | TP50 | ||||||
134 | Lipiński Tomasz | Słupsk | TR120 | ||||||
135 | Michalak Krzysztof | Człuchów | TP50 | ||||||
136 | Paluchowski Tomasz | Głuchołazy | TP50 | ||||||
bbl Słupsk | |||||||||
137 | Szlachetka Piotr | Słupsk | TP10 | bbl Słupsk | |||||
brak | |||||||||
138 | Ciszkiewicz Tomasz | gdansk | TP25 | brak | |||||
Żukowo | |||||||||
139 | Dargacz Waldemar | Niestępowo | TR120 | Żukowo |
Wyświetleń: 6870