Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Skorupska Ewa Kleosin Polska BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
2 Danilczyk Igor Walne Polska BIEG DLA DZIECI (11-14 lat) - 600 m
3 Danilczyk Oskar Walne Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
4 Ogórkis Dariusz Sejny Polska BIEG FLISAKA - 10 km opłacono on-line
5 Sznurkowski Dawid Suwalki Polska BIEG FLISAKA - 10 km Team Kopeć opłacono on-line
6 Skowroński Paweł Bargłów Dworny Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
7 Przekop Liliana Suwałki Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m Przedszkole nr 7 Suwałki
8 Przekop Adam Suwałki Polska BIEG DLA DZIECI (1-5 lat) - 100 m Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 7 Suwałki
9 Przekop Przemysław Suwałki Polska BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km Malow Suwałki Producent Mebli Metalowych opłacono on-line
10 Skowrońska Julia Bargłów Dworny Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
11 Zubkiewicz Eliza Warszawa Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m JAĆWING PŁASKA
12 Skowrońska Paulina Bargłów Dworny Polska BIEG DLA DZIECI (11-14 lat) - 600 m
13 Zubkiewicz Paweł Warszawa Polska BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km JAĆWING PŁASKA opłacono on-line
14 Perkowski Jarosław Białystok Polska BIEG FLISAKA - 10 km opłacono on-line
15 Laskowski ALEKSANDER Netta Pierwsza Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
16 Laskowska Oliwia Netta Pierwsza Polska BIEG DLA DZIECI (11-14 lat) - 600 m
17 Weka KRZYSZTOF Białystok Polska BIEG FLISAKA - 10 km Białystok Biega TEAM opłacono
18 Maksimowski Bartosz Augustów BIEG RETMANA - 21,097 km opłacono on-line
19 Dzikowski Filip Augustów Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
20 Dzikowska Magdalena Augustów Polska BIEG DLA DZIECI (11-14 lat) - 600 m UKS Technik Augustów
21 Dzikowski Mariusz Augustów Polska BIEG ORYLA - 5 km opłacono on-line
22 Osewski Filip Płaska Polska BIEG DLA DZIECI (1-5 lat) - 100 m
23 Niksa Krystian Ełk Polska BIEG ORYLA - 5 km
24 Merecki Piotr Suwałki Polska BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km opłacono on-line
25 Czerobski Aleksander Augustòw Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m TB Podmacharce
26 Kozłowski Błażej Ełk Polska BIEG ORYLA - 5 km Wyczesani
27 Chabasińska Nikola Augustów Polska BIEG DLA DZIECI (11-14 lat) - 600 m UKS Technik Augustów
28 Suchocka Magdalena Płaska Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
29 Suchocki Dominik Płaska Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
30 Suchocka Oliwia Białystok Polska BIEG DLA DZIECI (1-5 lat) - 100 m
31 Suchocka Maja Białystok Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
32 Aleksiejczuk Adam Białystok Polska BIEG RETMANA - 21,097 km opłacono on-line
33 Kodzis Piotr Boksze Stare Polska BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km opłacono on-line
34 Czopek Jaroslaw EŁK Polska BIEG ORYLA - 5 km Maratonka Grajewo
35 Truchan Wiesław Suwałki Polska BIEG RETMANA - 21,097 km Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy
36 Kurylo Artur Augustów Polska BIEG RETMANA - 21,097 km ATP Augustów
37 Jarmusik Marek Augustów Polska BIEG FLISAKA - 10 km opłacono on-line
38 Jarmusik Aleksander Augustów Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
39 Jarmusik Adrianna Augustów Polska BIEG DLA DZIECI (1-5 lat) - 100 m
40 Masalska Anna Suwałki Polska BIEG RETMANA - 21,097 km
41 Janczulewicz Tomasz Sejny Polska BIEG ORYLA - 5 km opłacono on-line
42 Michalewicz Emilia Augustów Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
43 Miezio Ewa Nowinka Polska BIEG ORYLA - 5 km opłacono on-line
44 Gierszewski Czarek Olecko Polska BIEG FLISAKA - 10 km Bure Futro
45 Aleksandrowicz Grzegorz Sokółka Polska BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km - opłacono on-line
46 Kanigowski Michał Suwałki Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
47 Kanigowska Aleksandra Suwałki Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
48 Kanigowski Paweł Suwałki Polska BIEG RETMANA - 21,097 km 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny opłacono on-line
49 Prawdzik Jakub Augustów Polska BIEG DLA DZIECI (11-14 lat) - 600 m
50 Kolęda Artur Mazurki Polska BIEG RETMANA - 21,097 km ORTOSTOM Augustów opłacono on-line
51 Kolęda Małgorzata Mazurki Polska BIEG FLISAKA - 10 km ORTOSTOM AUGUSTÓW opłacono on-line
52 Kamiński Krzysztof Augustów BIEG ORYLA - 5 km ASKS opłacono
53 Kruszniewski Jarek Suwalki Polska BIEG RETMANA - 21,097 km opłacono on-line
54 Karpacz Katarzyna Białystok Polska BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
55 SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA BIAŁYSTOK Polska BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km opłacono on-line
56 Grabowicz Mirosław Sokółka Polska BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km Sokólska Grupa Biegowa opłacono on-line
57 Miezio Natalia Nowinka Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
58 Miezio Tomasz Nowinka Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
59 Sołtys Dariusz Augustów Polska BIEG FLISAKA - 10 km opłacono on-line
60 Barmuta Magdalena Warszawa Polska BIEG FLISAKA - 10 km opłacono on-line
61 Cichy Bartosz Białobrzegi Polska BIEG RETMANA - 21,097 km ATP Augustów opłacono on-line
62 Żukowski Michał Suwałki Polska BIEG FLISAKA - 10 km Zbita Szybka opłacono on-line
63 Gutowski Antoni Jaminy Polska BIEG DLA DZIECI (1-5 lat) - 100 m
64 Zubkiewicz Błażej Płaska Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m JAĆWING PŁASKA
65 Zubkiewicz Kornelia Płaska Polska BIEG DLA DZIECI (11-14 lat) - 600 m JAĆWING PŁASKA
66 Markowska Edyta Augustów Polska BIEG FLISAKA - 10 km opłacono on-line
67 Dorosz Robert Lipowo Polska BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km Team ZabieganeDni opłacono on-line
68 Belkiewicz Rafał Warszawa Polska BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km Team ZabieganeDni opłacono on-line
69 Bielawski Kuba Augustów BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
70 Bielawski Kamil Augustów Polska BIEG DLA DZIECI (11-14 lat) - 600 m
71 Gąsiewski Maciej Augustów BIEG ORYLA - 5 km opłacono
72 Siedlecki Rafał Augustów BIEG ORYLA - 5 km opłacono
73 Siedlecka Julia Augustów BIEG ORYLA - 5 km opłacono
74 Hryniewska Natalia Augustów BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
75 Hryniewski Antoni Augustów Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
76 Zaniewski Tomasz Białystok Polska BIEG RETMANA - 21,097 km TB Podmacharce opłacono on-line
77 Wysocka Magdalena Augustów Polska BIEG FLISAKA - 10 km Bracia Jaćwieży opłacono on-line
78 Szkiłądz Sławomir Augustów Polska BIEG DLA DZIECI (11-14 lat) - 600 m
79 Sieńko Małgorzata Augustów Polska BIEG ORYLA - 5 km ASKS opłacono
80 Bielenica Beata Wydminy Polska BIEG RETMANA - 21,097 km
81 Bazyluk Lidia Czarna Białostocka Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
82 Poduch Ada Czarna Białostocka Polska BIEG DLA DZIECI (11-14 lat) - 600 m
83 Bazyluk Ewa Czarna Białostocka Polska BIEG RETMANA - 21,097 km Kalinowski Team opłacono on-line
84 Mazurkiewicz Michał Sucha Rzeczka Polska BIEG RETMANA - 21,097 km palmspolska.pl opłacono on-line
85 Kosiorek Mikolaj Solistówka Polska BIEG FLISAKA - 10 km opłacono on-line
86 Polityło-Mazurkiewicz Agnieszka Sucha Rzeczka Polska BIEG RETMANA - 21,097 km Koło Łowieckie Batalion w Augustowie opłacono on-line
87 Bielecka Joanna Białystok Polska BIEG RETMANA - 21,097 km
88 Przybylski Piotrek Białystok Polska BIEG DLA DZIECI (1-5 lat) - 100 m
89 Przybylski Wojtek Białystok Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
90 Abrams Modris Riga Polska BIEG RETMANA - 21,097 km Maratona klubs opłacono on-line
91 Chełmińska Katarzyna Augustów Polska BIEG RETMANA - 21,097 km opłacono on-line
92 Bielawski Wojciech Augustów Polska BIEG RETMANA - 21,097 km
93 Bielawska Magdalena Augustów Polska BIEG FLISAKA - 10 km
94 Popowska Monika Suwałki Polska BIEG RETMANA - 21,097 km Dąbrowski Team opłacono on-line
95 Tombacher Krzysztof Ełk Polska BIEG FLISAKA - 10 km
96 Szulga Aleksandra Augustów Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
97 Szulga Szymon Augustów Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
98 Kopiczko Zbigniew Suwałki Polska BIEG FLISAKA - 10 km opłacono on-line
99 Prawdzik Ernest Żarnowo Polska BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m
100 Witkowski Piotr Augustów Polska BIEG RETMANA - 21,097 km ATP Augustów opłacono on-line


Wyświetleń: 15627

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ