Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | BIEG FLISAKA - 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line |
2 | szewczak andrzej | Białystok | Polska | BIEG FLISAKA - 10 km | opłacono on-line | |
3 | Czerobski Aleksander | Augustòw | Polska | BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m | TB Podmacharce | |
4 | NOSALIK PAWEŁ NOSALIK | Augustów | Polska | BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km | ORTOSTOM AUGUSTÓW | opłacono on-line |
5 | Dawidejt Paweł | Augustów | Polska | BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km | ||
6 | Rutkowska Katarzyna | Augustów | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | UKS Akademia Augustów | opłacono on-line |
7 | Rutkowski Stanisław | Augustów | Polska | BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m | ||
8 | Rutkowski Jan | Augustów | Polska | BIEG DLA DZIECI (1-5 lat) - 100 m | ||
9 | Rutkowski Jakub | Augustów | Polska | BIEG FLISAKA - 10 km | UKS Akademia Augustów | opłacono on-line |
10 | Maksimowski Krzysztof | Augustów | Polska | BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km | P.O.W. | |
11 | Szulga Piotr | Augustów | Polska | BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km | Klub Biegacza Jysk | opłacono on-line |
12 | GĄSIEWSKI KRZYSZTOF | AUGUSTÓW | Polska | BIEG FLISAKA - 10 km | Clubova Team | opłacono on-line |
13 | Kotarska Bożena | Augustów | Polska | BIEG ORYLA - 5 km | opłacono | |
14 | Gąsiewska Małgorzata | Augustów | Polska | BIEG ORYLA - 5 km | opłacono | |
15 | Sokołowska Marta | Augustów | Polska | BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km | ATP Augustów | opłacono on-line |
16 | Witkowski Piotr | Augustów | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | ATP Augustów | opłacono on-line |
17 | Szulga Szymon | Augustów | Polska | BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m | ||
18 | Szulga Aleksandra | Augustów | Polska | BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m | ||
19 | Bielawska Magdalena | Augustów | Polska | BIEG FLISAKA - 10 km | ||
20 | Bielawski Wojciech | Augustów | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | ||
21 | Chełmińska Katarzyna | Augustów | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | opłacono on-line | |
22 | Sieńko Małgorzata | Augustów | Polska | BIEG ORYLA - 5 km | ASKS | opłacono |
23 | Szkiłądz Sławomir | Augustów | Polska | BIEG DLA DZIECI (11-14 lat) - 600 m | ||
24 | Wysocka Magdalena | Augustów | Polska | BIEG FLISAKA - 10 km | Bracia Jaćwieży | opłacono on-line |
25 | Hryniewski Antoni | Augustów | Polska | BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m | ||
26 | Hryniewska Natalia | Augustów | BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m | |||
27 | Siedlecka Julia | Augustów | BIEG ORYLA - 5 km | opłacono | ||
28 | Siedlecki Rafał | Augustów | BIEG ORYLA - 5 km | opłacono | ||
29 | Gąsiewski Maciej | Augustów | BIEG ORYLA - 5 km | opłacono | ||
30 | Bielawski Kamil | Augustów | Polska | BIEG DLA DZIECI (11-14 lat) - 600 m | ||
31 | Bielawski Kuba | Augustów | BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m | |||
32 | Markowska Edyta | Augustów | Polska | BIEG FLISAKA - 10 km | opłacono on-line | |
33 | Sołtys Dariusz | Augustów | Polska | BIEG FLISAKA - 10 km | opłacono on-line | |
34 | Kamiński Krzysztof | Augustów | BIEG ORYLA - 5 km | ASKS | opłacono | |
35 | Prawdzik Jakub | Augustów | Polska | BIEG DLA DZIECI (11-14 lat) - 600 m | ||
36 | Michalewicz Emilia | Augustów | Polska | BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m | ||
37 | Jarmusik Adrianna | Augustów | Polska | BIEG DLA DZIECI (1-5 lat) - 100 m | ||
38 | Jarmusik Aleksander | Augustów | Polska | BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m | ||
39 | Jarmusik Marek | Augustów | Polska | BIEG FLISAKA - 10 km | opłacono on-line | |
40 | Kurylo Artur | Augustów | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | ATP Augustów | |
41 | Chabasińska Nikola | Augustów | Polska | BIEG DLA DZIECI (11-14 lat) - 600 m | UKS Technik Augustów | |
42 | Dzikowski Mariusz | Augustów | Polska | BIEG ORYLA - 5 km | opłacono on-line | |
43 | Dzikowska Magdalena | Augustów | Polska | BIEG DLA DZIECI (11-14 lat) - 600 m | UKS Technik Augustów | |
44 | Dzikowski Filip | Augustów | Polska | BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m | ||
45 | Maksimowski Bartosz | Augustów | BIEG RETMANA - 21,097 km | opłacono on-line | ||
46 | Skowrońska Paulina | Bargłów Dworny | Polska | BIEG DLA DZIECI (11-14 lat) - 600 m | ||
47 | Skowrońska Julia | Bargłów Dworny | Polska | BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m | ||
48 | Skowroński Paweł | Bargłów Dworny | Polska | BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m | ||
49 | Ogonowska Agnieszka | BARTOSZYCE | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
50 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | BIEG FLISAKA - 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line |
51 | Cicha Marzena | Białobrzegi | Polska | BIEG FLISAKA - 10 km | ATP Augustów | opłacono on-line |
52 | Cichy Bartosz | Białobrzegi | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | ATP Augustów | opłacono on-line |
53 | Sołjan Jakub | Białystok | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | Outdoor training | opłacono on-line |
54 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km | Outdoor Training | opłacono on-line |
55 | Witkowski Dariusz | Białystok | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | Outdoor Training | |
56 | Chmielewski Karol | Białystok | Polska | BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
57 | Chmielewski Jan | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m | ||
58 | Kempisty Piotr | Białystok | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | Rowerowy Białystok | opłacono on-line |
59 | Dziedzik Patrycja | Białystok | Polska | BIEG ORYLA - 5 km | opłacono on-line | |
60 | Dąbrowska Sylwia | Białystok | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | Outdoor training | opłacono on-line |
61 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | opłacono on-line | |
62 | Niemotko Piotr | Białystok | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | opłacono on-line | |
63 | Czarkowski Cezary | Białystok | Polska | BIEG FLISAKA - 10 km | opłacono on-line | |
64 | chojnowski zbigniew | białystok | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | Pilkington Metal | opłacono on-line |
65 | Przybylski Wojtek | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m | ||
66 | Przybylski Piotrek | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (1-5 lat) - 100 m | ||
67 | Bielecka Joanna | Białystok | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | ||
68 | Zaniewski Tomasz | Białystok | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | TB Podmacharce | opłacono on-line |
69 | SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA | BIAŁYSTOK | Polska | BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km | opłacono on-line | |
70 | Karpacz Katarzyna | Białystok | Polska | BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
71 | Aleksiejczuk Adam | Białystok | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | opłacono on-line | |
72 | Suchocka Maja | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m | ||
73 | Suchocka Oliwia | Białystok | Polska | BIEG DLA DZIECI (1-5 lat) - 100 m | ||
74 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Polska | BIEG FLISAKA - 10 km | Białystok Biega TEAM | opłacono |
75 | Perkowski Jarosław | Białystok | Polska | BIEG FLISAKA - 10 km | opłacono on-line | |
76 | Kodzis Piotr | Boksze Stare | Polska | BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km | opłacono on-line | |
77 | Bazyluk Ewa | Czarna Białostocka | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | Kalinowski Team | opłacono on-line |
78 | Poduch Ada | Czarna Białostocka | Polska | BIEG DLA DZIECI (11-14 lat) - 600 m | ||
79 | Bazyluk Lidia | Czarna Białostocka | Polska | BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m | ||
80 | Krupińska Izabela | Dalny Las | Polska | BIEG FLISAKA - 10 km | opłacono on-line | |
81 | Krupiński Krystian | Dalny Las | Polska | BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m | ||
82 | AUGUSTYNOWICZ PIOTR | EŁK | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | Polska Organizacja Wojskowa | opłacono on-line |
83 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | Polska | BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km | Porta Active Team | opłacono on-line |
84 | Tombacher Krzysztof | Ełk | Polska | BIEG FLISAKA - 10 km | ||
85 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | BIEG ORYLA - 5 km | Maratonka Grajewo | |
86 | Kozłowski Błażej | Ełk | Polska | BIEG ORYLA - 5 km | Wyczesani | |
87 | Niksa Krystian | Ełk | Polska | BIEG ORYLA - 5 km | ||
88 | Gutowski Antoni | Jaminy | Polska | BIEG DLA DZIECI (1-5 lat) - 100 m | ||
89 | Konopko Artur | Kleosin | Polska | BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km | ||
90 | Skorupska Ewa | Kleosin | Polska | BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
91 | Goworowska Kornelia | Kopanica | Polska | BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m | ||
92 | Podgórski Konrad | Kraków | Polska | BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km | Dyrektor Życia | opłacono on-line |
93 | Starczewski Marek | Kraków | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | opłacono on-line | |
94 | Jarosz Sebastian | Kraków | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | opłacono on-line | |
95 | Janas Ewa | Kraków | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | opłacono on-line |
96 | Deptuła Dorota | Lesznowola | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | opłacono on-line | |
97 | Dorosz Robert | Lipowo | Polska | BIEG JUBILEUSZOWY - 33 km | Team ZabieganeDni | opłacono on-line |
98 | Maksymiuk Maciej | Łomża | Polska | BIEG RETMANA - 21,097 km | opłacono on-line | |
99 | Maksymiuk Malwina | Łomża | Polska | BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m | ||
100 | Maksymiuk Kacper | Łomża | Polska | BIEG DLA DZIECI (6-10 lat) - 300 m |
Wyświetleń: 13861