Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Polejowska Małgorzata Lębork Polska 14,3 km opłacono on-line
2 Filipów Tadeusz Lębork Polska 14,3 km niezrzeszony
3 Rogalski Piotr Gdynia Polska 14,3 km
4 Iwicka Anna Charbrowo Polska 14,3 km opłacono on-line
5 Głuchaczka Justyna Lębork Polska 14,3 km stowarzyszenie klub 42,2 lębork opłacono on-line
6 PĘZIOŁ KINGA ŁĘCZYCE Polska 14,3 km TEAM-DYNAMIT ŁĘCZYCE
7 Harendarczyk Zdzisław Lębork Polska 14,3 km Lęborskie Lwy9
8 Czuryńska Wioletta Gdynia Polska 14,3 km Kijki w Ruch opłacono on-line
9 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino Polska 14,3 km Wejherowski Klub Nordic Walking
10 Wieczyńska Agnieszka Lębork Polska 14,3 km opłacono on-line
11 Kozioł Krzysztof Lębork Polska 14,3 km opłacono on-line
12 Groszewski Michał ŁĘCZYCE Polska 14,3 km TEAM-DYNAMIT ŁĘCZYCE
13 NEUBAUER SZYMON ŁĘCZYCE Polska 14,3 km TEAM-DYNAMIT ŁĘCZYCE
14 GŁUCHACZKA ARTUR BRZEŻNO LĘBORSKIE Polska 14,3 km TEAM-DYNAMIT ŁĘCZYCE
15 GŁUCHACZKA KATARZYNA BRZEŻNO LĘBORSKIE Polska 14,3 km TEAM-DYNAMIT ŁĘCZYCE
16 MALLEK KACPER ŁĘCZYCE Polska 14,3 km TEAM-DYNAMIT ŁĘCZYCE
17 MALLEK WIKTORIA ŁĘCZYCE Polska 14,3 km TEAM-DYNAMIT ŁĘCZYCE
18 MALLEK JOLANTA ŁĘCZYCE Polska 14,3 km TEAM-DYNAMIT ŁĘCZYCE
19 MALLEK TOMASZ ŁĘCZYCE Polska 14,3 km TEAM-DYNAMIT ŁĘCZYCE
20 CZAJA WIOLETTA ŁĘCZYCE Polska 14,3 km TEAM-DYNAMIT ŁĘCZYCE
21 Kocoń Sylwia Siemianice Polska 14,3 km opłacono on-line
22 Terefenko Bogdan Lębork Polska 14,3 km
23 LIPSKI JAN D0MINIK Lębork Polska 14,3 km NOWA RÓŻANKA
24 Iwona Iwona Żukowo 14,3 km Nessi Time Żukowo opłacono on-line
25 Bikowska Paulina Gęś Polska 14,3 km opłacono on-line
26 ŁĘCKI JAN GDYNIA Polska 14,3 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
27 Giełażyn Dominika Lębork Polska 14,3 km
28 Sibik Beata Lębork Polska 14,3 km Lęborskie Lwy
29 Szymanowski Eugeniusz Lębork Polska 14,3 km Lęborskie Lwy
30 Szymanowska Anna Lębork Polska 14,3 km Lęborskie Lwy
31 Bobrowska Brygida Lębork Polska 14,3 km Stowarzyszenie Mors Team Lębork opłacono on-line
32 Ruszkowski Arkadiusz Lębork Polska 14,3 km Stowarzyszenie Mors Team Lębork opłacono on-line
33 Ruszkowska Monika Lębork Polska 14,3 km Stowarzyszenie Mors Team Lębork opłacono on-line
34 Bądz Wojciech Gdynia Polska 14,3 km Włóczykije Gdynia
35 Szczypek Ela Slupsk Polska 14,3 km opłacono on-line
36 Namsołek Feliks Gdynia Polska 14,3 km
37 Hrycyk Krzysztof Lębork Polska 14,3 km opłacono on-line
38 Himmel Grazyna Gdynia Polska 14,3 km KAŻDEGO DNIA 10 000 KROKÓW
39 Himmel Mirosław Gdynia Polska 14,3 km KAŻDEGO DNIA 10 000 KROKÓW
40 Gortat Bogumił Dobrzęcino Polska 14,3 km Norda Masters opłacono on-line
41 Sikorra Janina Lędziechowo Polska 14,3 km Sołectwo Ledziechowo opłacono on-line
42 Konkol Andrzej Lębork Polska 14,3 km KreativSport Lębork opłacono on-line
43 Zientkiewicz Witold Banino Polska 14,3 km opłacono on-line
44 Zientkiewicz Aga Banino Polska 14,3 km ESJA TEAM opłacono on-line
45 Małachowicz Łukasz Lębork Polska 14,3 km opłacono on-line
46 Sajdak Anna Warszawa Polska 14,3 km opłacono on-line
47 Orliński Ryszard Nowa Wieś Lęborska Polska 14,3 km Orzeł Lędziechowo opłacono on-line
48 Rodziewicz Wioletta Rodziewicz Ustka Polska 14,3 km opłacono on-line
49 GAJEWSKA DANUTA Łeba Polska 14,3 km opłacono on-line
50 Bryndal Piotr Pruszcz Gdański Polska 14,3 km MAR-JAŚ Team
51 Górska Iwona Lębork Polska 14,3 km Farm Frites Poland opłacono on-line
52 Treppner Jan Gdynia Polska 14,3 km STARUSZEK opłacono on-line


Wyświetleń: 2411

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ