Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bagińska Olga | Białystok | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono BM |
2 | Bagiński Robert | Białystok | Polska | Trzynastka - 13 080 m (2x pętle) | ||
3 | Bazydło Emilia | Białystok | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | Outdoor Training | opłacono BM |
4 | Bułynko Paweł | Studzianki | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | opłacono BM | |
5 | Chludziński Radosław | Białystok | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | opłacono BM | |
6 | Chmielewski Krzysztof | Wasilków | Polska | Trzynastka - 13 080 m (2x pętle) | Podlaskie kOCuRy | opłacono |
7 | Chorąży Krzysztof | Białystok | Polska | Trzynastka - 13 080 m (2x pętle) | opłacono BM | |
8 | Ciulwik Andrzej | Gnieciuki | Bahamy | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | RC Gnieciuki | opłacono |
9 | Ciulwik Ewa | Gnieciuki | Azerbejdżan | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | RC Gnieciuki | opłacono |
10 | Ciulwik Lena | Gnieciuki | Bahrajn | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | RC Gnieciuki | opłacono |
11 | Czajkowski Krzysztof | Białystok | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | opłacono | |
12 | Czech Mariusz | Porosły | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | opłacono BM | |
13 | Dąbrowski Rafał Dąbrowski | Wasilków | Polska | Trzynastka - 13 080 m (2x pętle) | opłacono BM | |
14 | Dębkowski Szymon | Białystok | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | opłacono BM | |
15 | Dowgiert-Mielczarek Marta | Białystok | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | opłacono | |
16 | Drzewiecki-Zarzeczny Grzegorz | Białystok | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | MD Run Training | opłacono BM |
17 | Gawryluk Marcin | Białystok | Polska | Trzynastka - 13 080 m (2x pętle) | opłacono BM | |
18 | Gierasimiuk Tomasz | Fasty | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | Inconspicuous Brothers on Motion | opłacono |
19 | Jakimiec Tomasz | Białystok | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | Pie3cki Team | opłacono |
20 | jaromin mariusz | Białystok | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | opłacono BM | |
21 | Kleczyński Kamil | Krupniki | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | KS Akalica | opłacono BM |
22 | Kondraciuk Mariusz | Białystok | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | Kondraciuk Team | opłacono BM |
23 | Korol Dariusz | Białystok | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | opłacono BM | |
24 | Kosiński Robert | Białystok | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | Inconspicuous Brothers on Motion | opłacono |
25 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | Trzynastka - 13 080 m (2x pętle) | Outdoor Training | opłacono BM |
26 | Kozioł Dorota | Zambrów | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | ||
27 | Kozioł Piotr | Porosły | Polska | Trzynastka - 13 080 m (2x pętle) | PyStok | |
28 | Kwiatek Magdalena | Białystok | Polska | Trzynastka - 13 080 m (2x pętle) | Outdoor Training | opłacono |
29 | Lewko Anna | Białystok | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | opłacono BM | |
30 | Masłowski Kamil | Białystok | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | opłacono BM | |
31 | Osmólski Robert | Sielachowskie | Burundi | Trzynastka - 13 080 m (2x pętle) | Nadaktywni | |
32 | Perkowski Jarosław | Białystok | Polska | Trzynastka - 13 080 m (2x pętle) | opłacono BM | |
33 | PÓŁKOŚNIK Adam | Kleosin | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | Zachęta Białystok | opłacono BM |
34 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Austria | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | Pędziwiatr Białystok | opłacono |
35 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | Trzynastka - 13 080 m (2x pętle) | Pędziwiatr Białystok | opłacono |
36 | Stepanczenko Rafał | Białystok | Polska | Trzynastka - 13 080 m (2x pętle) | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono BM |
37 | Szumowski Andrzej | Wasilków | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | Pędzący po Nocy | opłacono BM |
38 | Szumowski Jędrzej | Wasilków | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | Pędzący po Nocy | opłacono BM |
39 | Szumska Marta | Białystok | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | opłacono BM | |
40 | Szymański Michał | Białystok | Polska | Trzynastka - 13 080 m (2x pętle) | Pędziwiatr Białystok | opłacono |
41 | Tekin Robert | Białystok | Polska | Trzynastka - 13 080 m (2x pętle) | opłacono BM | |
42 | Walesiuk Maciej | Białystok | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | 3T Białystok | opłacono BM |
43 | Walesiuk Monika | Białystok | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | 3T Białystok | opłacono BM |
44 | Walicki Sebastian | Białystok | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | opłacono BM | |
45 | Władyczański Mateusz | Białystok | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | Outdoor Training | opłacono |
46 | Zdanuczyk Krzysztof | Białystok | Bahrajn | Trzynastka - 13 080 m (2x pętle) | Zet Studios | opłacono |
47 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | Polska | Szóstka - 6 540 m (1x pętla) | Grupa Szalonych Rowerzystów | opłacono |
Wyświetleń: 3073