Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 170 Szołtysik Andrzej Ruda Śląska Polska 3.21 opłacono BM
2 173 Kowalewo Pomorskie WTZ Kowalewo Pomorskie Polska 3.21 opłacono
3 165 Laskowska Anna Toruń Polska 3.21 BB opłacono BM
4 169 Sevruk Ludmiła Toruń Polska 3.21 BB opłacono BM
5 164 Gwarek Paulina Gdynia Polska 3.21 opłacono BM
6 163 Gwarek Martyna Toruń Polska 3.21 BB opłacono BM
7 167 Markowski Jacek Toruń Polska 3.21 BB opłacono BM
8 166 Marek Aleksander Toruń Polska 3.21 BB opłacono BM
9 162 Chodała Maja Toruń Polska 3.21 BB opłacono BM
10 168 Nowicka Marzena Jonkowo Polska 3.21 opłacono BM
11 171 Jaworska Lena Chełmża Polska 3.21 SP 2 w Chełmży opłacono
12 172 Jaworska Marcelina Chełmża Polska 3.21 SP 2 w Chełmży opłacono
13 161 Tejza Łukasz Zławieś Mała Polska 3.21 opłacono BM
14 160 Tejza Sandra Zławieś Mała Polska 3.21 opłacono BM
15 158 Dobosz Mariola Chełmża Polska 3.21 opłacono
16 159 Łaguz Piotr Saint-Quentin-la-Motte-Croix-au-Bailly Polska 3.21
17 156 Bolinowski Zbigniew Dźwierzno Polska 3.21 opłacono
18 148 Grabarczyk Aniela Grabarczyk Lichnowy Polska 3.21 opłacono BM
19 150 Kozińska Justyna Bydgoszcz Polska 3.21 opłacono BM
20 157 Gwarek Bogdan Toruń Polska 3.21 BB opłacono BM
21 155 Wojtowicz Karolina Toruń Polska 3.21 BB opłacono BM
22 154 Parecka Stanisława Toruń Polska 3.21 BB opłacono BM
23 151 Laskowska Maria Toruń Polska 3.21 BB opłacono BM
24 153 Ornowski Mariusz Głogowo Polska 3.21 BB opłacono BM
25 152 Ornowska Marlena Głogowo Polska 3.21 BB opłacono BM
26 146 Bratkowska Elżbieta Głogowo Polska 3.21 BB opłacono BM
27 147 Bratkowski Włodzimierz Głogowo Polska 3.21 BB opłacono BM
28 149 Jurkiewicz Kamil Aleksandrów Kujawski Polska 3.21 BB opłacono BM
29 142 Borkowski Leszek Grabianów Polska 3.21 NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono BM
30 145 Kamiński Zbigniew Rogawica Polska 3.21 ANANASY Z 3 FAL opłacono BM
31 143 Jóźwik Wojciech Jóźwik Toruń Polska 3.21 FC JÓZIO TEAM opłacono BM
32 144 Jóźwik Śliwinski Justyna Sykesville Stany Zjednoczone 3.21 FC JÓZIO TEAM opłacono BM
33 141 Badziąg Waldemar Słupsk Polska 3.21 Ananasy z 3 Fal opłacono BM
34 139 Chmarzyńska Marlena Lipienek Polska 3.21 opłacono BM
35 140 Szopska Joanna Toruń Polska 3.21 opłacono
36 132 Gawin Rafał kościerzyna Polska 3.21 opłacono BM
37 137 Litwin Marta Słupsk 3.21 ANANASY Z 3 FAL opłacono BM
38 138 Łyszczarz Monika Szembekowo Polska 3.21 opłacono BM
39 134 Lewandowska Anna Piołunowo Polska 3.21 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BYCZYNIE opłacono
40 136 Lewandowski Szymon Piołunowo Polska 3.21 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BYCZYNIE opłacono
41 135 Lewandowska Ewa Piołunowo Polska 3.21 opłacono
42 131 Dudek Aleksander Dobre Polska 3.21 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BYCZYNIE opłacono BM
43 133 Kras Katarzyna Będzin Polska 3.21 opłacono BM
44 128 Pawlisiak Adam Stargard Polska 3.21 opłacono BM
45 127 Kapciak Marcin Świdwin Polska 3.21 opłacono BM
46 129 Schulz Anna Toruń Polska 3.21 opłacono
47 130 Żwak Nina Toruń Polska 3.21 opłacono
48 126 Kaczyńska Manuela Lubliniec Polska 3.21 opłacono
49 120 Grajkowski Dariusz Chełmża Polska 3.21 opłacono BM
50 122 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Polska 3.21 KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono BM
51 124 Wróblewski Franciszek Słupsk Polska 3.21 ANANASY Z 3FAL opłacono BM
52 125 Wróblewski Gabriel Słupsk Polska 3.21 ANANASY Z 3FAL opłacono BM
53 123 Lis - Wróblewska Iwona Słupsk Polska 3.21 ANANASY Z 3FAL opłacono BM
54 121 Kaliszewska Beata Siemianice Polska 3.21 ANANASY Z 3 FAL opłacono BM
55 119 Obracaj Zbigniew Katowice Polska 3.21 opłacono
56 113 Golicz Marzena Katowice Polska 3.21 opłacono BM
57 118 Króliczki Grupa Gorzków Polska 3.21 Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gorzkowie opłacono
58 115 Tygryski Grupa Gorzków Polska 3.21 Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gorzkowie opłacono BM
59 116 Bystrzaki Grupa Gorzków Polska 3.21 Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gorzkowie opłacono
60 117 Jaruszko Emilia Stare Pole Polska 3.21 opłacono BM
61 114 Siwak Marcin Słupsk Polska 3.21 ANANASY Z 3 FAL opłacono BM
62 111 Tęsna Magdalena Siemianice Polska 3.21 ANANASY Z 3 FAL opłacono BM
63 112 Hesko-Kołodzińska Małgorzata Cegłów Polska 3.21 opłacono BM
64 107 Fyda Agata Kraków Polska 3.21 opłacono BM
65 109 Sagała Patrycja Słupsk Polska 3.21 ANANASY Z 3 FAL opłacono BM
66 110 Szubart-Furmaga Monika Żołynia Polska 3.21 opłacono BM
67 108 Kania Monika Osięciny Polska 3.21 opłacono BM
68 106 Wadas Zuzanna Piołunowo Polska 3.21 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BYCZYNIE opłacono
69 105 Wadas Małgorzata Piołunowo Polska 3.21 opłacono
70 104 Reczyńska Aurelia Serwinów Polska 3.21 opłacono BM
71 101 Chowaniec Sławomir Słupsk Polska 3.21 ANANASY Z 3 FAL opłacono BM
72 103 Marcinkowska Joanna Jedwabno Polska 3.21 opłacono BM
73 102 Jałowiecka Justyna Dęblin Polska 3.21 Nordic Walkers Dęblin opłacono BM
74 97 Malec Izabela Radziejów Polska 3.21 opłacono BM
75 98 Malec Jakub PIOŁUNOWO Polska 3.21 Zespół szkół mechaniznych opłacono BM
76 99 Malec Julia Radziejów Polska 3.21 SZKOŁA PODSTAWOWA W BYCZYNIE opłacono BM
77 96 Jaworski Sebastian Chełmża Polska 3.21 opłacono
78 100 Nowak Piotr Święte Polska 3.21 opłacono BM
79 94 Ordon Justyna Łążyn 27a Polska 3.21 opłacono BM
80 95 Zajac Marta Lulkowo Polska 3.21 opłacono BM
81 89 Kulczycki Jan GDAŃSK Polska 3.21 NW CZŁAPSKI TEAM opłacono BM
82 88 Dosiak Małgorzata Katowice Polska 3.21 my z kato-gdy opłacono BM
83 93 Zembrzuski Andrzej Zembrzuski Sztum Polska 3.21 opłacono BM
84 90 Sporysz Michał Kozy Polska 3.21 opłacono BM
85 92 Wacowska Anna Dąbrowa Górnicza Polska 3.21 opłacono BM
86 91 Styczyńska Justyna Toruń Polska 3.21 opłacono BM
87 87 Szkoła Podstawowa w Młyńcu Pierwszym Młyniec Pierwszy Polska 3.21 opłacono
88 85 HADZICKI Jakub Bydgoszcz Polska 3.21 opłacono BM
89 86 Stromczyński Maciej ZABRZE Polska 3.21 opłacono BM
90 84 Błasiak Witold Łochowo Polska 3.21 opłacono
91 83 Zawadzki Dawid Toruń Polska 3.21 opłacono
92 82 Wyrzykowski Mariusz Nawra Polska 3.21 opłacono
93 81 Wydra Anna Kuczwały Polska 3.21 opłacono
94 80 Sawicka Daria Warszewice Polska 3.21 opłacono
95 79 Piątkowski Szymon Browina Polska 3.21 opłacono
96 78 Nowak Zbigniew Gostkowo Polska 3.21 opłacono
97 77 Muszytowska Marta Toruń Polska 3.21 opłacono
98 76 Murawski Dariusz Lubicz Polska 3.21 opłacono
99 75 Miklaszewski Krzysztof Toruń Polska 3.21 opłacono
100 74 Kruszewska Daria Rogówko Polska 3.21 opłacono


Wyświetleń: 6336

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ