Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 149 | Jurkiewicz Kamil | Aleksandrów Kujawski | Polska | 3.21 | BB | opłacono BM |
2 | 133 | Kras Katarzyna | Będzin | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
3 | 66 | Chojecka Katarzyna | Browina | Polska | 3.21 | opłacono | |
4 | 79 | Piątkowski Szymon | Browina | Polska | 3.21 | opłacono | |
5 | 9 | Lipiński Rafał | Brzeg | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
6 | 15 | Balina Patrycja | Bydgoszcz | Polska | 3.21 | opłacono | |
7 | 36 | Płomiński Norbert | Bydgoszcz | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
8 | 35 | Płomiński Ksawery | Bydgoszcz | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
9 | 85 | HADZICKI Jakub | Bydgoszcz | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
10 | 150 | Kozińska Justyna | Bydgoszcz | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
11 | 44 | Franciszczak Łucja | Bytom | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
12 | 112 | Hesko-Kołodzińska Małgorzata | Cegłów | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
13 | 8 | Kuffel Bartosz | Chełmża | Polska | 3.21 | Taekwondo Gromowski | opłacono BM |
14 | 45 | Jaworska Aleksandra | Chełmża | Polska | 3.21 | opłacono | |
15 | 59 | Kujacińska Violetta | Chełmża | Polska | 3.21 | opłacono | |
16 | 62 | Bajerski Bartosz | Chełmża | Polska | 3.21 | opłacono | |
17 | 63 | Bereza Małgorzata | Chełmża | Polska | 3.21 | opłacono | |
18 | 68 | Grabarek Sylwia | Chełmża | Polska | 3.21 | opłacono | |
19 | 71 | Karaszewska Kamila | Chełmża | Polska | 3.21 | opłacono | |
20 | 72 | Karolewski Karol | Chełmża | Polska | 3.21 | opłacono | |
21 | 73 | Klunder Zbigniew | Chełmża | Polska | 3.21 | opłacono | |
22 | 96 | Jaworski Sebastian | Chełmża | Polska | 3.21 | opłacono | |
23 | 120 | Grajkowski Dariusz | Chełmża | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
24 | 158 | Dobosz Mariola | Chełmża | Polska | 3.21 | opłacono | |
25 | 172 | Jaworska Marcelina | Chełmża | Polska | 3.21 | SP 2 w Chełmży | opłacono |
26 | 171 | Jaworska Lena | Chełmża | Polska | 3.21 | SP 2 w Chełmży | opłacono |
27 | 92 | Wacowska Anna | Dąbrowa Górnicza | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
28 | 102 | Jałowiecka Justyna | Dęblin | Polska | 3.21 | Nordic Walkers Dęblin | opłacono BM |
29 | 51 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | Polska | 3.21 | ANANASY Z 3 FAL | opłacono BM |
30 | 131 | Dudek Aleksander | Dobre | Polska | 3.21 | PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BYCZYNIE | opłacono BM |
31 | 156 | Bolinowski Zbigniew | Dźwierzno | Polska | 3.21 | opłacono | |
32 | 122 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | 3.21 | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono BM |
33 | 47 | Kasprowicz Danuta | FRIEDBERG | Niemcy | 3.21 | opłacono | |
34 | 89 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | 3.21 | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono BM |
35 | 164 | Gwarek Paulina | Gdynia | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
36 | 147 | Bratkowski Włodzimierz | Głogowo | Polska | 3.21 | BB | opłacono BM |
37 | 146 | Bratkowska Elżbieta | Głogowo | Polska | 3.21 | BB | opłacono BM |
38 | 152 | Ornowska Marlena | Głogowo | Polska | 3.21 | BB | opłacono BM |
39 | 153 | Ornowski Mariusz | Głogowo | Polska | 3.21 | BB | opłacono BM |
40 | 116 | Bystrzaki Grupa | Gorzków | Polska | 3.21 | Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gorzkowie | opłacono |
41 | 115 | Tygryski Grupa | Gorzków | Polska | 3.21 | Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gorzkowie | opłacono BM |
42 | 118 | Króliczki Grupa | Gorzków | Polska | 3.21 | Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gorzkowie | opłacono |
43 | 3 | Cybulska Teresa | Gostkowo | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
44 | 41 | Auguścińska Angelika | Gostkowo | Polska | 3.21 | opłacono | |
45 | 78 | Nowak Zbigniew | Gostkowo | Polska | 3.21 | opłacono | |
46 | 142 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | 3.21 | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono BM |
47 | 21 | Kaliński Krzysztof | Grodków | Polska | 3.21 | ||
48 | 28 | Ciupak Waldemar | Hel | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
49 | 10 | Małasiewicz Marta | Jaczkowice | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
50 | 23 | Adamczewska Agnieszka | Janowice | Polska | 3.21 | Dziarskie Sąsiadki | opłacono BM |
51 | 24 | Adamczewska Anna | Janowice | Polska | 3.21 | Dziarskie Sąsiadki | opłacono BM |
52 | 29 | Czerwińska Agnieszka | Janowice | Polska | 3.21 | Dziarskie Sąsiadki | opłacono BM |
53 | 38 | Radko-Zielińska Monika | Jaworzno | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
54 | 103 | Marcinkowska Joanna | Jedwabno | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
55 | 50 | Tylicki Sławomir | Jelcz-Laskowice | Polska | 3.21 | KB Harcownik Jelcz-Laskowice | opłacono |
56 | 168 | Nowicka Marzena | Jonkowo | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
57 | 67 | Dorosińska Nicola | Kamionki Duże | Polska | 3.21 | opłacono | |
58 | 88 | Dosiak Małgorzata | Katowice | Polska | 3.21 | my z kato-gdy | opłacono BM |
59 | 113 | Golicz Marzena | Katowice | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
60 | 119 | Obracaj Zbigniew | Katowice | Polska | 3.21 | opłacono | |
61 | 65 | Brzozowska Elżbieta | Koniczynka | Polska | 3.21 | opłacono | |
62 | 132 | Gawin Rafał | kościerzyna | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
63 | 173 | Kowalewo Pomorskie WTZ | Kowalewo Pomorskie | Polska | 3.21 | opłacono | |
64 | 90 | Sporysz Michał | Kozy | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
65 | 2 | Bokwa Anna Bokwa | Kraków | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
66 | 107 | Fyda Agata | Kraków | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
67 | 48 | Kwiatkowska-Wydra Magdalena | Kuczwały | Polska | 3.21 | opłacono | |
68 | 52 | Wydra Kacper | Kuczwały | Polska | 3.21 | opłacono | |
69 | 53 | Wydra Maksym | Kuczwały | Polska | 3.21 | opłacono | |
70 | 81 | Wydra Anna | Kuczwały | Polska | 3.21 | opłacono | |
71 | 148 | Grabarczyk Aniela Grabarczyk | Lichnowy | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
72 | 19 | Hołubowicz Maria | Limerick | Irlandia | 3.21 | opłacono | |
73 | 139 | Chmarzyńska Marlena | Lipienek | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
74 | 76 | Murawski Dariusz | Lubicz | Polska | 3.21 | opłacono | |
75 | 126 | Kaczyńska Manuela | Lubliniec | Polska | 3.21 | opłacono | |
76 | 95 | Zajac Marta | Lulkowo | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
77 | 94 | Ordon Justyna | Łążyn 27a | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
78 | 84 | Błasiak Witold | Łochowo | Polska | 3.21 | opłacono | |
79 | 7 | Kozieł Beata Kozieł | Łysomice | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
80 | 42 | Duchnik Ewa | Mikorzyn | Polska | 3.21 | KB Harcownik Jelcz-Laskowice | opłacono |
81 | 1 | Ostrowska Julia | Młyniec Drugi | Polska | 3.21 | opłacono | |
82 | 64 | Błaszak Bartłomiej | Młyniec Drugi | Polska | 3.21 | opłacono | |
83 | 87 | Szkoła Podstawowa w Młyńcu Pierwszym | Młyniec Pierwszy | Polska | 3.21 | opłacono | |
84 | 43 | Fitz-Dreyer Paulina | Nassau | Polska | 3.21 | opłacono | |
85 | 82 | Wyrzykowski Mariusz | Nawra | Polska | 3.21 | opłacono | |
86 | 14 | ZARAS JERZY | NORTHOLD | Wielka Brytania | 3.21 | opłacono BM | |
87 | 34 | Piórkowska Elżbieta | Nowa Ruda | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
88 | 49 | Majchrzak Irena | Nowa Ruda | Polska | 3.21 | opłacono | |
89 | 25 | Bartkowski Jakub | Nowa Wieś | Polska | 3.21 | opłacono | |
90 | 4 | Ferkaluk Paweł | Oława | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
91 | 12 | Pruciak Krzysztof | Oława | Polska | 3.21 | Biegowy Patol | opłacono BM |
92 | 108 | Kania Monika | Osięciny | Polska | 3.21 | opłacono BM | |
93 | 70 | Kalwara Aneta | Papowo Toruńskie | Polska | 3.21 | opłacono | |
94 | 98 | Malec Jakub | PIOŁUNOWO | Polska | 3.21 | Zespół szkół mechaniznych | opłacono BM |
95 | 105 | Wadas Małgorzata | Piołunowo | Polska | 3.21 | opłacono | |
96 | 106 | Wadas Zuzanna | Piołunowo | Polska | 3.21 | PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BYCZYNIE | opłacono |
97 | 135 | Lewandowska Ewa | Piołunowo | Polska | 3.21 | opłacono | |
98 | 136 | Lewandowski Szymon | Piołunowo | Polska | 3.21 | PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BYCZYNIE | opłacono |
99 | 134 | Lewandowska Anna | Piołunowo | Polska | 3.21 | PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BYCZYNIE | opłacono |
100 | 54 | Bartela Leszek | Radłów | Polska | 3.21 | opłacono BM |
Wyświetleń: 6102