Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Imię i nazwisko 2-go zawodnika w sztafecie | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rolniczak Karol | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | |||
2 | Pękal Artur | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | |||
3 | Świder Janusz | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | |||
4 | Mączewska Marzena | Grudziądz | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
5 | Mączewski Andrzej | Grudziądz | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
6 | Balmas Piotr | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | Kwidzyn Biega | opłacono | |
7 | Liszewski Paweł | Prabuty | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
8 | Pypeć Mariusz | Prabuty | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
9 | Traczyk Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | Kwidzyn Biega | opłacono | |
10 | Sawka Midalia | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | |||
11 | Konicz Sebastian | Warszawa | Polska | Maraton start indywidualny | Mastercard | opłacono | |
12 | Reducha Maciej | Ryjewo | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
13 | Wiercioch Piotr | Luboń | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
14 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Maraton start indywidualny | Traktor team gmina Kwidzyn | ||
15 | Sobczak Marcin | Borkowo | Polska | Maraton start indywidualny | Smashing Pąpkins | ||
16 | Nehring Tomasz | Chełmno | Polska | Maraton start indywidualny | WETERANI RP | opłacono | |
17 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Polska | Maraton start indywidualny | Zabiegani Częstochowa | ||
18 | Sarwas Paweł | Malbork | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
19 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | KWIDZYN BIEGA | opłacono | |
20 | Torłop Przemysław | Gdańsk | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
21 | Torłop Małgorzata | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
22 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Maraton start indywidualny | |||
23 | Pepliński Dariusz | Grudziądz | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
24 | Kijewski Ireneusz | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
25 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | Kwidzyn Biega | opłacono | |
26 | Kopek Ireneusz | Sztum | Polska | Maraton start indywidualny | |||
27 | Piotrowski Lech | Sztum | Polska | Maraton start indywidualny | LKS ZANTYR SZTUM | ||
28 | FILA ANTONI | SZTUM | Polska | Maraton start indywidualny | ZANTYR SZTUM | opłacono | |
29 | Slotała Dariusz | Zakrzewo | Polska | Maraton start indywidualny | Klub 366 Witunia | opłacono | |
30 | Krefta Dagmara | Nowe | Polska | Maraton start indywidualny | Parkrun Grudziądz | opłacono | |
31 | Rządca Marcin Rządca | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | Kwidzyn Biega | ||
32 | Chara Piotr | Gdańsk | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
33 | Jabłoński Jakub | Grudziądz | Polska | Maraton start indywidualny | Wtorkowy Trening | opłacono | |
34 | Abucewicz Marek | Wrocław | Polska | Maraton start indywidualny | Silesia maraton club | opłacono | |
35 | Kwiecień Maciej | Tczew | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
36 | Najda Sławomir | Sztum | Polska | Maraton start indywidualny | LKS Zantyr Sztum | opłacono | |
37 | Sobolewski Marcin | Zalewo | Polska | Maraton start indywidualny | KACZKAN ZPD | ||
38 | Pietrzak Marcin | Toruń | Polska | Maraton start indywidualny | Runcross Rozgarty | opłacono | |
39 | Oleszczak Mateusz | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
40 | Zielonka Mariusz | Poznań | Polska | Maraton start indywidualny | |||
41 | Rządca Grzegorz | Pruszcz Gdański | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
42 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Polska | Maraton start indywidualny | Gmina Gardeja Biega | opłacono | |
43 | Kozioł Michał | Gardeja | Polska | Maraton start indywidualny | Gmina Gardeja Biega | opłacono | |
44 | Brzozowski Marcin | Nidzica | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
45 | Brzozowska Marlena | Nidzica | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
46 | Wojnarowski Piotr | Gdańsk | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
47 | Koper Dawid | Rogóźno-Zamek | Polska | Maraton start indywidualny | Rogóźno Zamek CF | opłacono | |
48 | Torbowski Damian | Grabowo | Polska | Maraton start indywidualny | KPPSP KWIDZYN / OSP KANICZKI | opłacono | |
49 | Chyliński Wojciech | Grudziądz | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
50 | Mierzwa Damian | Sępólno Krajeńskie | Polska | Maraton start indywidualny | Klub 366 Witunia | opłacono | |
51 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | Cosinus | ||
52 | MILACHOWSKI SEBASTIAN | DZIERZĄŻENKO | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
53 | Nowak Paweł | Kcynia | Polska | Maraton start indywidualny | Albartrosy | opłacono | |
54 | Radtke Robert | Nowiny | Polska | Maraton start indywidualny | 100MCP | opłacono | |
55 | Kruszyński Krzysztof | świecie | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
56 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Polska | Maraton start indywidualny | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA | ||
57 | Piekarski Arek | Bydgoszcz | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
58 | Klamann Krzysztof | Lubichowo | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
59 | Kaczmarek Sebastian | Grudziądz | Polska | Maraton start indywidualny | Parkrun Grudziądz | opłacono | |
60 | Grubich Damian | Grudziądz | Polska | Maraton start indywidualny | Parkrun Grudziądz | opłacono | |
61 | KATA ŁUKASZ | ZIELONA GÓRA | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
62 | KATA KATARZYNA | ZIELONA GÓRA | Polska | Maraton start indywidualny | Harpagan ZG | opłacono | |
63 | Wysocka Alicja | Prabuty | Polska | Maraton start indywidualny | PIES ICH GANIAŁ | opłacono | |
64 | Karczewski Grzegorz | Hel | Polska | Maraton start indywidualny | LKS Błękitni Żeglce | opłacono | |
65 | Pobłocki Jan | Gdańsk | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
66 | Puchalski Zbigniew | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
67 | Mlost Tomasz | Wadowice | Polska | Maraton start indywidualny | 100MCP | opłacono | |
68 | Mendrzycki Szymon | Łódź | Polska | Maraton start indywidualny | Szakale Bałut Łódź | opłacono | |
69 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Maraton start indywidualny | SPRINT KULICE | opłacono | |
70 | Syrchyn Oleksandr | Bydgoszcz | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
71 | Kumidaj Jacek | Niesułków Kolonia | Polska | Maraton start indywidualny | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | opłacono | |
72 | Halicki Paweł | Grudziądz | Polska | Maraton start indywidualny | |||
73 | Kurzajczyk Mariusz | Kościelna Wieś | Polska | Maraton start indywidualny | Klub Biegacza Supermaratończyk | opłacono | |
74 | Smoczyński Rafał | Salno gmina Gruta | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
75 | Brzozowska Iwona | Unisław | Polska | Maraton start indywidualny | Przebiegli Unisław i Okolice | ||
76 | Suchan Andrzej | Wadowice | Polska | Maraton start indywidualny | Endorfiny Wadowice | opłacono | |
77 | Żuk Paweł | Warszawa | Polska | Maraton start indywidualny | Biegam na Tarchominie | opłacono | |
78 | Kałaczyński Ryszard | Witunia | Polska | Maraton start indywidualny | Klub 366 Witunia | opłacono | |
79 | Tejchma Natalia | Warszawa | Polska | Maraton start indywidualny | Biegam na Tarchominie | opłacono | |
80 | LIPSKI JAN D0MINIK | Lębork | Polska | Maraton start indywidualny | NOWA RÓŻANKA | opłacono | |
81 | Kawecki Piotr | Cygany | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
82 | Andersz Ryszard | Pleszew | Polska | Maraton start indywidualny | Pleszew | opłacono | |
83 | Brączyk Krzysztof | Więcbork | Polska | Maraton start indywidualny | MGLKS Grom Więcbork | opłacono | |
84 | Albekier Karolina | Grudziądz | Polska | Maraton start indywidualny | Parkrun Grudziądz | opłacono | |
85 | KLIMCZEWSKI ANDRZEJ | Łódź | Polska | Maraton start indywidualny | Forever Young Łódź | opłacono | |
86 | Pudelko Roman | Chróścina | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
87 | Borkowski Aleksander Borkowski | Świnoujście | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
88 | Pawłowski Tomasz | Dobrzyca | Polska | Maraton start indywidualny | KB Supermaratończyk | opłacono | |
89 | Sądkiewicz Roman | Blizanów | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
90 | Olejniczak-Suchodolska Paulina | Przasnysz | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
91 | Zieliński Tomasz Zieliński | Stołężyn | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
92 | Markuszewski Andrzej | Grudziądz | Polska | Maraton start indywidualny | biegnie | opłacono | |
93 | Bogdanowicz Beata | Gdańsk | Polska | Maraton start indywidualny | |||
94 | Wodejko Artur | Solec Kujawski | Polska | Maraton start indywidualny | TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI | opłacono | |
95 | Moritz Karol | Grudziądz / Mokre | Polska | Maraton start indywidualny | Karol Z Mokrego / Biegiem dla Magdy | opłacono | |
96 | Falasa Krzysztof | Pszczółki | Polska | Maraton sztafeta | Kwidzyn Biega | Marczyk Adam | opłacono |
97 | Zamyślewski Krzysztof | Brachlewo | Polska | Maraton sztafeta | Kwidzyn Biega | Grzegorz Wozniak | opłacono |
98 | ORNOWSKI ZBIGNIEW | Grudziądz | Polska | Maraton sztafeta | Wtorkowy Trening | Dorota Gałuszka | opłacono |
99 | Jarocki Bartosz | Korzeniewo | Polska | Maraton sztafeta | Team Wojtek | Marcin Rządca | opłacono |
100 | Moritz Karol | Grudziądz / Mokre | Polska | Maraton sztafeta | Karol Z Mokrego / Biegiem dla Magdy | Przemysław Terlecki | opłacono |
Wyświetleń: 7991