Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Imię i nazwisko 2-go zawodnika w sztafecie | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sądkiewicz Roman | Blizanów | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
2 | Sobczak Marcin | Borkowo | Polska | Maraton start indywidualny | Smashing Pąpkins | ||
3 | Zamyślewski Krzysztof | Brachlewo | Polska | Maraton sztafeta | Kwidzyn Biega | Grzegorz Wozniak | opłacono |
4 | Piekarski Arek | Bydgoszcz | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
5 | Syrchyn Oleksandr | Bydgoszcz | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
6 | Nehring Tomasz | Chełmno | Polska | Maraton start indywidualny | WETERANI RP | opłacono | |
7 | Pudelko Roman | Chróścina | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
8 | Kawecki Piotr | Cygany | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
9 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Polska | Maraton start indywidualny | Zabiegani Częstochowa | ||
10 | Pawłowski Tomasz | Dobrzyca | Polska | Maraton start indywidualny | KB Supermaratończyk | opłacono | |
11 | MILACHOWSKI SEBASTIAN | DZIERZĄŻENKO | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
12 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Maraton start indywidualny | |||
13 | Kozioł Michał | Gardeja | Polska | Maraton start indywidualny | Gmina Gardeja Biega | opłacono | |
14 | Torłop Przemysław | Gdańsk | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
15 | Chara Piotr | Gdańsk | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
16 | Wojnarowski Piotr | Gdańsk | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
17 | Pobłocki Jan | Gdańsk | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
18 | Bogdanowicz Beata | Gdańsk | Polska | Maraton start indywidualny | |||
19 | Torłop Małgorzata | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
20 | Torbowski Damian | Grabowo | Polska | Maraton start indywidualny | KPPSP KWIDZYN / OSP KANICZKI | opłacono | |
21 | Mączewska Marzena | Grudziądz | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
22 | Mączewski Andrzej | Grudziądz | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
23 | Pepliński Dariusz | Grudziądz | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
24 | ORNOWSKI ZBIGNIEW | Grudziądz | Polska | Maraton sztafeta | Wtorkowy Trening | Dorota Gałuszka | opłacono |
25 | Jabłoński Jakub | Grudziądz | Polska | Maraton start indywidualny | Wtorkowy Trening | opłacono | |
26 | Chyliński Wojciech | Grudziądz | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
27 | Łepek Teresa | Grudziądz | Polska | Maraton sztafeta | Start Team Wąbrzeźno | Leszek Dąbrowski | opłacono |
28 | Kaczmarek Sebastian | Grudziądz | Polska | Maraton start indywidualny | Parkrun Grudziądz | opłacono | |
29 | Grubich Damian | Grudziądz | Polska | Maraton start indywidualny | Parkrun Grudziądz | opłacono | |
30 | Halicki Paweł | Grudziądz | Polska | Maraton start indywidualny | |||
31 | Albekier Karolina | Grudziądz | Polska | Maraton start indywidualny | Parkrun Grudziądz | opłacono | |
32 | Markuszewski Andrzej | Grudziądz | Polska | Maraton start indywidualny | biegnie | opłacono | |
33 | Moritz Karol | Grudziądz / Mokre | Polska | Maraton sztafeta | Karol Z Mokrego / Biegiem dla Magdy | Przemysław Terlecki | opłacono |
34 | Moritz Karol | Grudziądz / Mokre | Polska | Maraton start indywidualny | Karol Z Mokrego / Biegiem dla Magdy | opłacono | |
35 | Karczewski Grzegorz | Hel | Polska | Maraton start indywidualny | LKS Błękitni Żeglce | opłacono | |
36 | Nowak Paweł | Kcynia | Polska | Maraton start indywidualny | Albartrosy | opłacono | |
37 | Jarocki Bartosz | Korzeniewo | Polska | Maraton sztafeta | Team Wojtek | Marcin Rządca | opłacono |
38 | Kurzajczyk Mariusz | Kościelna Wieś | Polska | Maraton start indywidualny | Klub Biegacza Supermaratończyk | opłacono | |
39 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Maraton start indywidualny | SPRINT KULICE | opłacono | |
40 | Rolniczak Karol | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | |||
41 | Pękal Artur | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | |||
42 | Świder Janusz | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | |||
43 | Balmas Piotr | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | Kwidzyn Biega | opłacono | |
44 | Traczyk Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | Kwidzyn Biega | opłacono | |
45 | Sawka Midalia | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | |||
46 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | KWIDZYN BIEGA | opłacono | |
47 | Kijewski Ireneusz | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
48 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | Kwidzyn Biega | opłacono | |
49 | Rządca Marcin Rządca | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | Kwidzyn Biega | ||
50 | Oleszczak Mateusz | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
51 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Polska | Maraton start indywidualny | Gmina Gardeja Biega | opłacono | |
52 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | Cosinus | ||
53 | Kolaś Aleksandra | Kwidzyn | Polska | Maraton sztafeta | Kwidzyn Biega | Krzysztof Prządka | opłacono |
54 | Puchalski Zbigniew | Kwidzyn | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
55 | Iwachów Sławomir | Kwidzyn | Polska | Maraton sztafeta | KKM Mxtech | Mariusz Lewandowski | opłacono |
56 | Kaczorowski Michal | Kwidzyn | Polska | Maraton sztafeta | Kwidzyn Biega | Krzysztof Marianowski | opłacono |
57 | Jędras Przemysław | Kwidzyn | Polska | Maraton sztafeta | UMKS Kwidzyn | Wiktor Muller | |
58 | LIPSKI JAN D0MINIK | Lębork | Polska | Maraton start indywidualny | NOWA RÓŻANKA | opłacono | |
59 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Polska | Maraton start indywidualny | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA | ||
60 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Maraton start indywidualny | Traktor team gmina Kwidzyn | ||
61 | Miraszewska Marta | Lisewo | Polska | Maraton sztafeta | Start Team Wąbrzeźno | Damian Stankiewicz | opłacono |
62 | Klamann Krzysztof | Lubichowo | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
63 | Wiercioch Piotr | Luboń | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
64 | Pastuszak Rafał | Łopatki | Polska | Maraton sztafeta | Start Team Wąbrzeźno | Aneta Wojas | opłacono |
65 | Mendrzycki Szymon | Łódź | Polska | Maraton start indywidualny | Szakale Bałut Łódź | opłacono | |
66 | KLIMCZEWSKI ANDRZEJ | Łódź | Polska | Maraton start indywidualny | Forever Young Łódź | opłacono | |
67 | Sarwas Paweł | Malbork | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
68 | Szczepański Patryk | Narzym | Polska | Maraton sztafeta | Desant z wozu | Sławomir Kłuba | opłacono |
69 | Brzozowski Marcin | Nidzica | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
70 | Brzozowska Marlena | Nidzica | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
71 | Kumidaj Jacek | Niesułków Kolonia | Polska | Maraton start indywidualny | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | opłacono | |
72 | Krefta Dagmara | Nowe | Polska | Maraton start indywidualny | Parkrun Grudziądz | opłacono | |
73 | Radtke Robert | Nowiny | Polska | Maraton start indywidualny | 100MCP | opłacono | |
74 | Karpiński Dominik | Opalenie | Polska | Maraton sztafeta | DaszRade Zapowiednik | Damian Renusz | opłacono |
75 | Zalewski Adam | Opalenie | Polska | Maraton sztafeta | Zapowiednik | Michał Jankowski | opłacono |
76 | Matysek Piotr | Opalenie | Polska | Maraton sztafeta | Zapowiednik | Damian Dworzański | opłacono |
77 | Krupa Szymon | Opalenie | Polska | Maraton sztafeta | DaszRade Zapowiednik | Kamil Wilma | opłacono |
78 | Jacyno Karol | Opalenie | Polska | Maraton sztafeta | Zapowiednik | Oskar Ameryk | opłacono |
79 | Słowikowski Wojciech | Pasłęk | Polska | Maraton sztafeta | Zmechole | Kamil Horba | opłacono |
80 | Szostak Wojciech | Pawlice | Polska | Maraton sztafeta | opłacono | ||
81 | Andersz Ryszard | Pleszew | Polska | Maraton start indywidualny | Pleszew | opłacono | |
82 | Zielonka Mariusz | Poznań | Polska | Maraton start indywidualny | |||
83 | Liszewski Paweł | Prabuty | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
84 | Pypeć Mariusz | Prabuty | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
85 | Wysocka Alicja | Prabuty | Polska | Maraton start indywidualny | PIES ICH GANIAŁ | opłacono | |
86 | Rządca Grzegorz | Pruszcz Gdański | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
87 | Olejniczak-Suchodolska Paulina | Przasnysz | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
88 | Falasa Krzysztof | Pszczółki | Polska | Maraton sztafeta | Kwidzyn Biega | Marczyk Adam | opłacono |
89 | Koper Dawid | Rogóźno-Zamek | Polska | Maraton start indywidualny | Rogóźno Zamek CF | opłacono | |
90 | Reducha Maciej | Ryjewo | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
91 | Kaszowicz Julita | Sadlinki | Polska | Maraton sztafeta | Krzysztof Chmielecki | opłacono | |
92 | Smoczyński Rafał | Salno gmina Gruta | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
93 | Mierzwa Damian | Sępólno Krajeńskie | Polska | Maraton start indywidualny | Klub 366 Witunia | opłacono | |
94 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Maraton sztafeta | Aktywni Kociewiacy | Maciej Reimus | |
95 | Wodejko Artur | Solec Kujawski | Polska | Maraton start indywidualny | TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI | opłacono | |
96 | Zieliński Tomasz Zieliński | Stołężyn | Polska | Maraton start indywidualny | opłacono | ||
97 | Kopek Ireneusz | Sztum | Polska | Maraton start indywidualny | |||
98 | Piotrowski Lech | Sztum | Polska | Maraton start indywidualny | LKS ZANTYR SZTUM | ||
99 | FILA ANTONI | SZTUM | Polska | Maraton start indywidualny | ZANTYR SZTUM | opłacono | |
100 | Najda Sławomir | Sztum | Polska | Maraton start indywidualny | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
Wyświetleń: 7977