Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Wójtowicz Lila | Radzie | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Złota Wójtówka | |
102 | Wójtowicz Pola | Radzie | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
103 | Wojciechowski Szymon | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
104 | Wasilewski Aleksander | Dębe Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
105 | Wasilewski Wiktor | Dębe Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
106 | Kalinowski Wiktor | Suwalki | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | Bez klubu | |
107 | Buźniak Natalia | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |
108 | BAWOLSKI DAWID | GIŻYCKO | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
109 | Osior Marcel | Mazuchówka | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Wioska Biegaczy | |
110 | Radziewicz Kinga | Mazuchowka | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Wydminy | |
111 | Zabost Helena | Ryn | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
112 | Zabost Szymon | Ryn | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
113 | Zabost Alan | Ryn | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
114 | Nieścier Miłosz | Giżycko | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Tytani Giżycko | |
115 | Radomski Cezary | Olszewo | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
116 | Radomska Blanka | Olszewo | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
117 | Warecha Wiktoria | Szczybały Orłowskie10 | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
118 | Warecha Zofia | Szczybały Orłowskie | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
119 | Warecha Mikołaj | Szczybały Orłowskie10 | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Akademia Junior Ełk | |
120 | Szmit Filip | Giżycko | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
121 | Gorbacz Zuzanna | kruklanki | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
122 | SKIERCZYŃSKA OLIWIA | EŁK | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | KS AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA | |
123 | SKIERCZYŃSKA ZOFIA | EŁK | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | KS AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA | |
124 | Kozlowska Amelia | Goldap | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | OSiR Gołdap | |
125 | Doliński Dawid | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
126 | Dolińska Michalina | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |
127 | Sadowski Tymoteusz | Mazuchówka | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Akademia Junior Ełk | |
128 | Sadowska Maria | Mazuchówka | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą Wydminy | |
129 | Niewiarowska Hania | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |
130 | Czeszkiewicz Malwina | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |
131 | Bagienski Maciej | Krakow | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
132 | Bagienska Ola | Krakow | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
133 | Wołkowycki Marcin | Białowieża | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
134 | Zubowicz Marcin | Mazuchówka | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Termservis.pl | opłacono |
135 | Zubowicz Antoni | Mazuchówka | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Termservis.pl | |
136 | Zubowicz Witold | Mazuchówka | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą Wydminy | |
137 | Rymszewicz Tomasz | Trygort | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Węgorzewski Klub Karate Kyokushin | opłacono |
138 | Drozdowska Sylwia | Toruń | Polska | Mocna Piątka (wózki Handbike) 08.06.2023 - godz. 18:30 | IKS Smok Orneta | |
139 | Vedeikis Ernestas | Šiauliai | Litwa | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Lukas | opłacono |
140 | Chan Manoj | Bemowo Piskie | Wielka Brytania | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
141 | Smykowska Maja | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
142 | Pasztaleniec Andrzej | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |
143 | Pasztaleniec Anna | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |
144 | Wółkiewicz Paweł | Pruszków | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Trail Is Our Way | opłacono |
145 | WASZKIEWICZ Ariel | MROZY WIELKIE | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
146 | Dziedzik Patrycja | Białystok | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | ||
147 | Uździło Emil | Warszawa | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Wyczesani | opłacono |
148 | Kulesza Katarzyna | Białystok | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | ||
149 | Zielenkiewicz Krzysztof | Bialystok | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Team Parszczyńskich | |
150 | Alboszta Aleksandra | Pamry | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
151 | Szpyrka Jarosław | Dźwierzuty | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 4W-MBOT | opłacono |
152 | Leończuk Andrzej | Białystok | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Prefbet Sonarol | opłacono |
153 | Walczak Sylwia | Ryn | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | KS Prefbet-Sonarol | opłacono |
154 | Matras Przemysław | Warchały | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | PM 14 TEAM | opłacono |
155 | Leończuk Adam | Białystok | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Leospeed | opłacono |
156 | Siepioła Cezary | Morąg | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Góral z Mazur Running Team | opłacono |
157 | Nigot Wiesław | Warszawa | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | ||
158 | Własiuk Natalia | Pamry | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
159 | Cherednichenko Max | Wyszków | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||
160 | Olkowski Rafał | Lidzbark Warmiński | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy | opłacono |
161 | Klepacki Maciej | Elk | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | KS Zahartowani Ełk | opłacono |
162 | Truszkowska Marta | Warszawa | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Bestie OCR Legionowo | opłacono |
163 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Góral z Mazur Running Team | opłacono |
164 | Sobolewski Andrzej | Bialystok | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | KALINOWSKI JJRUNNERS TEAM | opłacono |
165 | Wieczorek Andrzej | Ełk | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
166 | Kozłowski Błażej | Ełk | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Wyczesani | opłacono |
167 | Żyniewicz Zuzanna | Suwałki | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
168 | Żyniewicz Dominika | Suwałki | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
169 | Walesiuk Maksymilian | Białystok | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | 3T BIAŁYSTOK | |
170 | Walesiuk Monika | Białystok | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 3T BIAŁYSTOK | opłacono |
171 | Walesiuk Maciej | Białystok | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 3T BIAŁYSTOK | opłacono |
172 | Tomczak Joanna | Warszawa | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | ||
173 | Gnatkowski Adrian | Kleszczewo | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
174 | Kmieciński Szymon | Bartąg | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
175 | Meller Piotr | Węgorzewo | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 1 MBA | opłacono |
176 | Goodwin Hannah | Bemowo Piskie | Republika Południowej Afryki | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
177 | Meller Klaudia | Węgorzewo | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 1 MBA | opłacono |
178 | Tamang Ajaya | Bemowo Piskie | Wielka Brytania | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
179 | Łachacz Karol | Suwałki | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | WIOSKA BIEGACZY | opłacono |
180 | Siemieniuk Patrycja | Białystok | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | KALINOWSKI JJRUNNERS TEAM | |
181 | Siemieniuk Oliwia | Białystok | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | KALINOWSKI JJRUNNERS TEAM | |
182 | Siemieniuk Dorota | Białystok | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | KALINOWSKI JJRUNNERS TEAM | opłacono |
183 | JABŁOŃSKA MAGDALENA | WILKASY | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Team Parszczyńskich | opłacono |
184 | Bednarek Damian | Dywity | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
185 | Małkiewicz Karol | Szczytno | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | PM14 Team | opłacono |
186 | Koziatek Sebastian | Szczytno | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Team Kopeć | opłacono |
187 | Kryszyłowicz Jacek | Szczytno | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | AKB Szczytno- Wściekłe Pięści Węża | opłacono |
188 | Alhattami Khaled | Warszawa | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | ||
189 | Bełbot Julia | Giżycko | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku | |
190 | Skowron Lubomyr | Czarnówka | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | SP w Gawlikach Wielkich | |
191 | Skowron Włodzimierz | Czarnówka | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | SP w Gawlikach Wielkich | |
192 | Cygański Franciszek | Olsztyn | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ULTRACYGAN | |
193 | Cygański Krzysztof | Olsztyn | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Wydry Olsztyńska Szkółka Triathlonu | |
194 | Bagienski Michal | Krakow | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
195 | Bagienski Kosma | Krakow | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
196 | Paszkowski Kamil | Lidzbark Warmiński | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy | opłacono |
197 | Piwońska Julita | Ełk | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Super Drużyna Ełk | opłacono |
198 | Handrysiak Małgorzata | Wilkasy | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Team Parszczyńskich | opłacono |
199 | Wronowski Rafał | Banie Mazurskie | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Wrona Run | opłacono |
200 | Łaguna Łukasz | Gdańsk | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono |
Wyświetleń: 35759