Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Ruta Jaromir | Kraków | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Klub Pod Wisienką | opłacono |
302 | Pałyska Michał | Warszawa | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BELL | opłacono |
303 | Zajączkowska Karolina | Warszawa | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BELL | opłacono |
304 | Pałyska Krzysztof | Warszawa | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BELL | opłacono |
305 | Szlaszyńska Wioleta | Gołdap | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
306 | Strauss Darek | Olsztyn | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Bieganie Pod Sokolim Okiem | opłacono |
307 | Sadłowski Mariusz | Niewodnica Korycka | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
308 | Bystrzyjewska Aniela | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
309 | Kowalczyk Krystian | Zaścianki | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
310 | Świsłocki Krzysztof | Giżycko | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
311 | Manczuk Angelika | Białystok | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
312 | Dybich Cezary | Iława | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Prędko | |
313 | Dybich Anna | Iława | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Prędko | |
314 | Dybich Antoni | Iława | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Prędko | |
315 | Siemieniuk Andrzej | Białystok | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Ratujmy Co Się Da ❤❤❤ | opłacono |
316 | Karwowska Kazimiera | Marcinowa Wola | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
317 | Słowikowska Małgorzata | Miłki | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
318 | Cieśluk Krzysztof | Śliwno | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
319 | Gierszewski Czarek | Olecko | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Bure Futro | opłacono |
320 | Dziki Filip | Wydminy | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | LUKS Sport z Kulturą Wydminy | opłacono |
321 | Staszkun Patryk | Kruklanki | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
322 | Rugienius Vidmantas | Marijampole | Litwa | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | COSINUS | opłacono |
323 | Krawczyk Matylda | Kraków | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Klub Pod Wisienką | |
324 | Krawczyk Michalina | Kraków | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Klub Pod Wisienką | |
325 | Krawczyk Jan | Kraków | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Klub Pod Wisienką | opłacono |
326 | Łokietek Alan | Wola | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
327 | Łokietek Krzysztof | Wola | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | ||
328 | Asanowicz Almira | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
329 | Kozłowski Grzegorz | Grądzkie | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Szkoła Jogi Utupluti | opłacono |
330 | Konopko Joanna | Suwałki | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | WIOSKA BIEGACZY | opłacono |
331 | Jemielianiuk Michał | Białystok | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
332 | Smolska Justyna | Białystok | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
333 | Konopko Anna | Wydminy | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BBL Wydminy | opłacono |
334 | Koczaj Malgorzata | Wydminy | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Biegam Bo Lubię Wydminy | opłacono |
335 | Matyszkiel Mateusz | Szczybały Orłowskie | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Mazurski Widok | opłacono |
336 | Matyjasek Gabriela | Giżycko | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
337 | Piotrowski Łukasz | Suwałki | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||
338 | Rogulski Rafał | Giżycko | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BBL GIŻYCKO | opłacono |
339 | Hartleb Dawid | Sieniawa | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | harcikruningteam | |
340 | Późniak Mateusz | Orłowo | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
341 | Późniak Milena | Orłowo | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa w Gawlikach Wielkich | |
342 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Juvenia Białystok | opłacono |
343 | Najdrowski Kamil | Kurzętnik | Polska | Mocna Piątka (wózki Handbike) 08.06.2023 - godz. 18:30 | Iks Smok Orneta | |
344 | Kęstutis Abromaitis | Pakruojis | Litwa | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | bkm vejas | |
345 | Czeberkus Loretta | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa Wydminy | |
346 | Augustynowicz Bianca | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
347 | Merecki Piotr | Suwałki | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
348 | Matyjasek Katarzyna | Giżycko | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 11 Mazurski Pułk Artylerii/ Drużyna ML | opłacono |
349 | Falandysz Klara | Pruszków | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | WPRrunning Pruszków | |
350 | Rynkowski Patryk | Giżycko | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
351 | Matelak Michał | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
352 | Matelak Jakub | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
353 | Michno Bartłomiej | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą | |
354 | Różański Krystian | Ełk | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Porta Active Team | opłacono |
355 | Pryczka Aleksandra | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Wydminy | |
356 | Pajko Liliana | Mazuchówka | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Wydminy | |
357 | Osior Bożena | Wydminy | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | Wioska Biegaczy | |
358 | Stankiewicz Hanna | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Wydminy | |
359 | Suchodoła Piotr | Krupniki | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
360 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
361 | Jakubowski Wiesław | Pijawne Polskie | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Góral z Mazur Running Team | opłacono |
362 | Parszczyńska Izabela | Wilkasy | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Team Parszczyńskich | opłacono |
363 | Studnik Grzegorz | Rybnik | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | GPS RUN TEAM | |
364 | Wojczys Maciej | Giżycko | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana/ Team Kopeć | opłacono |
365 | Limanowicz Hubert | Wilkasy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa w Wilkasach | |
366 | Zakrzewska Anna | Wilkasy | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Team Kopeć | opłacono |
367 | Daniłowicz Marcelina | Grądzkie | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Przedszkole Słoneczna Kraina | |
368 | Kołakowska Klaudia | Węgorzewo | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Sp 1 Węgorzewo | |
369 | Kanafa Ewa | Marki | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Markowi Biegacze | opłacono |
370 | Spyła Darosław | Ełk | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Daro Team | opłacono |
371 | Królak Aleksandra | Węgorzewo | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | UKS Sokół Węgorzewo | opłacono |
372 | Królak Przemek | Węgorzewo | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
373 | mikina ewa | Warszawa | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | guns @ roses run team | opłacono |
374 | Lubowiecka Kasia | Guildford | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 100 Marathon Club | opłacono |
375 | Cottom Ellen | Guildford | Wielka Brytania | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 100 Marathon Club | opłacono |
376 | BADOWSKA Zosia | GAWLIKI WIELKIE | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO WYDMINY | |
377 | Pniewski Tomasz | Białystok | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
378 | Kochańska Aniela | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa Wydminy | |
379 | Jedut Julian | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
380 | Jedut Mikołaj | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Wydminy | |
381 | Naumowicz Michalina | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
382 | Nigot Krzysztof | Gorło | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Świętokrzyska Watacha | opłacono |
383 | Kasprowicz Wojciech | Siemionki | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Wydminy | |
384 | Giełażys Szymon | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
385 | NOWACZYK Róża | Giżycko | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
386 | NOWACZYK Izabela | Giżycko | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
387 | Trosiński Michał | Ząbki | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
388 | KURPET Bogusława | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | wolny strzelec | |
389 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | wolny strzelec | |
390 | Sadowska Paula | Olsztyn | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
391 | Kwiatkowska Anna | Giżycko | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||
392 | Ziembal Tomasz | Giżycko | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
393 | Tkacz Jacek | Olsztyn | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Team Kopeć | opłacono |
394 | Olszański Paweł | Olsztyn | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
395 | Jakubowska Aleksandra | Ełk | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
396 | ZIEMBAL Katarzyna | Budry | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
397 | Abramowicz Kamil | Banie Mazurskie | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
398 | Cholewiński Mariusz | Orzysz | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
399 | Cholewiński Jan | Orzysz | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
400 | Cholewiński Stanisław | Orzysz | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 |
Wyświetleń: 35738