Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Zwolski Wojciech | Giżycko | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | OW w Giżycku | opłacono |
402 | mikina artur | warszawa | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | GUNS & ROSES RUN TEAM | opłacono |
403 | Dalgiewicz Dariusz | Łomianki | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | GUNS & ROSES RUN TEAM | |
404 | Cabańska Dorota | Łomianki | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | GUNS & ROSES RUN TEAM | opłacono |
405 | Ruchalska Janina | Wydminy | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |
406 | Rutkowska Barbara | Wydminy | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |
407 | Czeberkus Barbara | Wydminy | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |
408 | Stielow Teresa | Wydminy | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |
409 | Capała Alicja | Wydminy | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |
410 | Koziarska Bożena | Wydminy | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | ||
411 | Chitruszko Grażyna | Wydminy | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |
412 | Jaworska Mariola | Wydminy | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | ||
413 | Kulpińska-Mejor Ewa | Talki | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |
414 | Łopuszyńska Zofia | Wydminy | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | ||
415 | Buko Krystyna | Wydminy | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |
416 | Lidacki Wojciech | Sząbruk | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | EGGER Biskupiec biega | opłacono |
417 | Siergiej Wojciech | Giżycko | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Giżycki klub morsów zimny ptak | opłacono |
418 | Dębowski Cezary | Ełk | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
419 | Sanejko Wiktoria | Białystok | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
420 | Zawiślak Waldek | Olsztyn | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | EGGER Biskupiec biega | opłacono |
421 | Cygański Tomasz | Olsztyn | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ULTRACYGAN | opłacono |
422 | Falandysz Damian | Pruszków | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | WPRunning Pruszków | opłacono |
423 | Bielenica Beata | Wydminy | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | BBL Wydminy | opłacono |
424 | Samson Renata | Wydminy | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana/ Dąbrowski Team | opłacono |
425 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 4xX | |
426 | Zawojek-Śnieżko Marcelina | Gdynia | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||
427 | Oseńko Ignacy | Węgorzewo | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
428 | Przewlocki Przemyslaw | BOBROWICE | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||
429 | Żyjewska Aneta | OLSZTYN | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||
430 | Przemielewska Joanna | Matłak | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
431 | Czapliński Ksawery | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
432 | Purłan Hanna | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
433 | Kasak Pola | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
434 | Goga Feliks | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
435 | klekotko wojtek klekotko | bakalarzewo | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||
436 | Kalinowski Piotr | Bartoszyce | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono |
437 | Karolczuk Jan | Wydminy | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | SP 7 w Giżycku | opłacono |
438 | Czapa Magdalena | Gdańsk | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
439 | Grzymkowski Dariusz | Ełk | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | KS Zahartowani Ełk | opłacono |
440 | Majer Bartosz | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
441 | Majer Wojciech | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
442 | Majer Jakub | Warszawa | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
443 | Kukulska Marta | Giżycko | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
444 | Majer Bogusława | Warszawa | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Vege Runners | opłacono |
445 | Starsierski Tomasz | Kielno | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
446 | Pałamasz Dawid | Kruklanki | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Wojskowa Akademia Techniczna | opłacono |
447 | Kasiński Szymon | Giżycko | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | KRASNAL GIŻYCKO | |
448 | Chełkowska Marta | Giżycko | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
449 | Kasiński Jakub | Giżycko | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | GOL GIŻYCKO | |
450 | Wach Zdzisław | Augustów | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
451 | Krawczuk Wiesław | Wydminy | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Maraton Wydminy | opłacono |
452 | Florczuk Agnieszka | Warszawa | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | FOREVER Team | opłacono |
453 | Sawicki Gabor | Olsztyn | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||
454 | Orłowska Joanna | Białystok | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
455 | Grillet Urszula | Warszawa | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
456 | Bajda Marcin | Białystok | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Bialostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
457 | Wojtanowska Aneta | Galiny | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
458 | Wasilewski Paweł | Suwałki | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
459 | Frejtag Mikołaj | Giżycko | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
460 | Frejtag Dawid | Giżycko | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
461 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
462 | Iwaszko Szymon | Wydminy | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | BBL Wydminy | opłacono |
463 | Herbszt Krystian | Wydminy | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | BBL Wydminy | opłacono |
464 | Pobieraj Sandra | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
465 | Pobieraj Alessia | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |
466 | Jaszkowski Tomasz | Ełk | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Fotografbaranki | opłacono |
467 | Zieliński Cezary | Giżycko | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
468 | Rutkowska Agnieszka | Wołomin | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Zabiegany Wołomin | opłacono |
469 | KAŁUZIŃSKI DOMINIK | WOŁOMIN | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Zabiegany Wołomin | opłacono |
470 | Kołakowski Marek | Węgorzewo | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | JW 2658 | opłacono |
471 | Michno Tomasz | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
472 | Popowska Monika | Suwałki | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Dąbrowski Team | opłacono |
473 | Bartczak Marcin | Bisztynek | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Drużyna ML | opłacono |
474 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
475 | Mika- Jankowska Dorota | Wydminy | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Maraton Wydminy | opłacono |
476 | Kowalski Sylwester | Wydminy/Olsztyn | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Maraton Wydminy | opłacono |
477 | Brodacki Wieslaw | Tychy | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
478 | KOZŁOWSKI PIOTR | AUGUSTÓW | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | DHL AUGUSTÓW | opłacono |
479 | Dorbach Jacek | Wydminy | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BBL Wydminy | opłacono |
480 | Szymański Jan | Zelki | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa Montessori w Augustowie | |
481 | Szymański Adam | Zelki | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa Montessori w Augustowie | |
482 | Ostrowski WIKTOR | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS SPORT Z KULTURĄ ZSO WYDMINY | |
483 | Ostrowska KAJA | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |
484 | Obuchovic Marija | Visaginas | Litwa | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Begimo klubas | opłacono |
485 | Rolnik Nikodem | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
486 | Rolnik Zuzanna | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Wydminy | |
487 | Kanafa Piotr | Marki | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Markowi Biegacze | opłacono |
488 | Dąbrowski Paweł | Toruń | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | atlasbiegow.pl | opłacono |
489 | Wojnowski Łukasz | Legionowo | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
490 | Szymanek Jerzy | Wydminy | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
491 | Kulikowski Tadeusz | Gołdap | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | OSiR Gołdap | |
492 | Kania Marian Kania | Rybnik | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | LedwoZipia | |
493 | Kubkowska Nikola | Gizycko | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkola podstawowa nr 1 w Gizycku | |
494 | Kubkowski Tomasz | Gizycko | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | ||
495 | Kubkowska Monika | Gizycko | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | ||
496 | ferreira Franclin | Piaseczno | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
497 | Andruszkiewicz Lena | Augustów | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
498 | Andruszkiewicz Marcel | Augustów | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
499 | Andruszkiewicz Paulina Andruszkiewicz | Augustów | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
500 | Kuc Dominika | Katowice | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono |
Wyświetleń: 35778