Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Abramowicz Kamil | Banie Mazurskie | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
2 | ADAMSKI WOJCIECH | GIŻYCKO | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
3 | Alboszta Aleksandra | Pamry | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
4 | Alhattami Khaled | Warszawa | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | ||
5 | Andruszkiewicz Lena | Augustów | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
6 | Andruszkiewicz Marcel | Augustów | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
7 | Andruszkiewicz Paulina Andruszkiewicz | Augustów | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
8 | Antoniewski Przemyslaw | Gdańsk | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||
9 | Asanowicz Almira | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
10 | Augustynowicz Bianca | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
11 | Babicz Marek | Mysłowice | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
12 | BADOWSKA Zosia | GAWLIKI WIELKIE | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO WYDMINY | |
13 | Bagienska Ola | Krakow | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
14 | Bagienski Kosma | Krakow | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
15 | Bagienski Maciej | Krakow | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
16 | Bagienski Michal | Krakow | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
17 | Bajda Marcin | Białystok | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Bialostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
18 | Bakker Hayley | Warsaw | Holandia | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
19 | Bąkowska Agnieszka | Warszawa | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
20 | Bartczak Marcin | Bisztynek | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Drużyna ML | opłacono |
21 | Batrushtai Liudmyla | Kharkiv | Ukraina | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
22 | BAWOLSKA KAROLINA Wiktoria | Giżycko | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
23 | BAWOLSKI DAWID | GIŻYCKO | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
24 | Bazyluk Ewa | Czarna Białostocka | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | KALINOWSKI JJRUNNERS TEAM | opłacono |
25 | bałazy marcin | Szczytno | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | MAZURSKA WATAHA | |
26 | Bałulis Daiwa | Suwałki | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Dąbrowski Team | opłacono |
27 | Bałulis Rajmund | Suwałki | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Dąbrowski Team | opłacono |
28 | Bednarek Damian | Dywity | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
29 | Bełbot Julia | Giżycko | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku | |
30 | Bełbot Wiktoria | Giżycko | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | MSR Mrągowo | |
31 | Białczak Alicja | Rogóż | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Lekkoatletyka dla każdego Lidzbark Warmiński | |
32 | Bielak Roman | Mikołajki | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
33 | Bielenica Beata | Wydminy | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | BBL Wydminy | opłacono |
34 | Bocheńska ANTONINA Maria | Sławoborze | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
35 | Boczkowski Jakub | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |
36 | Bójko Aleksander | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
37 | Borgosz Anna | Rybnik | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
38 | Borucki Dariusz | Gołdap | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
39 | Borys Aleksandra | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą Wydminy | |
40 | Borys Liliana | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą Wydminy | |
41 | Brodacki Wieslaw | Tychy | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
42 | Brulińska Paulina | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Sp Wydminy | |
43 | Bružikienė Inga | KAUNAS | Litwa | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
44 | Bryndza Bożena | Wydminy | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | Biegam Bo Lubię Wydminy | |
45 | Buć Paweł | Lisy | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 41 BLP | opłacono |
46 | Buko Krystyna | Wydminy | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |
47 | Buniek Mateusz | Toruń | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Patatas Bravas | opłacono |
48 | Buźniak Natalia | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |
49 | Bystrzyjewska Aniela | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
50 | Cabańska Dorota | Łomianki | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | GUNS & ROSES RUN TEAM | opłacono |
51 | Capała Alicja | Wydminy | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |
52 | Chalastra Andrzej | Kępniewo | Polska | Mocna Piątka (wózki Handbike) 08.06.2023 - godz. 18:30 | Iks Smok Orneta | |
53 | CHALECKI GRZEGORZ | SUWAŁKI | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BIEGAM BO CHCĘ | |
54 | Chan Manoj | Bemowo Piskie | Wielka Brytania | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
55 | Cherednichenko Max | Wyszków | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||
56 | Chełkowska Marta | Giżycko | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
57 | Chitruszko Grażyna | Wydminy | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |
58 | Cholewiński Jan | Orzysz | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
59 | Cholewiński Mariusz | Orzysz | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
60 | Cholewiński Stanisław | Orzysz | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
61 | Chrobak Sasha | Lidzbark Warmiński | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
62 | Chrostowska Aleksandra | Gizycko | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
63 | Chudzik Agnieszka | Biedaszki Małe | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Drużyna ML | |
64 | Chudzik Rafał | Biedaszki Małe | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Drużyna ML | |
65 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Kolno Biega | |
66 | Chyżewska Katarzyna | Olsztyn | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
67 | Cieśluk Krzysztof | Śliwno | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
68 | Citkowska Klaudia | Płaska | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
69 | Citkowska Oliwia | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
70 | Cottom Ellen | Guildford | Wielka Brytania | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 100 Marathon Club | opłacono |
71 | Cudnowski KONRAD | SUWAŁKI | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Rodzice | |
72 | Cwalińska Liliana | Ełk | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | SP5 Ełk | |
73 | Cygański Franciszek | Olsztyn | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ULTRACYGAN | |
74 | Cygański Krzysztof | Olsztyn | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Wydry Olsztyńska Szkółka Triathlonu | |
75 | Cygański Tomasz | Olsztyn | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ULTRACYGAN | opłacono |
76 | Czapa Magdalena | Gdańsk | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
77 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
78 | Czapliński Ksawery | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
79 | Czeberkus Barbara | Wydminy | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |
80 | Czeberkus Loretta | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa Wydminy | |
81 | Czeszkiewicz Malwina | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |
82 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 4xX | |
83 | Czwerenko Lidia | Giżycko | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
84 | Czwerenko Nina | Giżycko | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
85 | Dąbrowski Nikodem | Pamry | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
86 | Dąbrowski Paweł | Toruń | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | atlasbiegow.pl | opłacono |
87 | Dalgiewicz Dariusz | Łomianki | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | GUNS & ROSES RUN TEAM | |
88 | Daniłowicz Marcelina | Grądzkie | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Przedszkole Słoneczna Kraina | |
89 | Dawidowicz Michał | Wydminy | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | BAR KUBA TEAM | opłacono |
90 | Dawidowski Roman | Straduny | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | OSP Straduny | opłacono |
91 | Dawidziuk Lena | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
92 | Dębowski Cezary | Ełk | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
93 | Dębski Artur | Jakubów | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
94 | Deptuła Dorota | Lesznowola | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
95 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |
96 | Dolińska Michalina | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |
97 | Doliński Dawid | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
98 | Dorbach Jacek | Wydminy | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BBL Wydminy | opłacono |
99 | Dorsz Beata | Gdynia | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
100 | Drozdowska Sylwia | Toruń | Polska | Mocna Piątka (wózki Handbike) 08.06.2023 - godz. 18:30 | IKS Smok Orneta |
Wyświetleń: 35779