Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żyrkowski Robert | Kętrzyn | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | KPP | opłacono |
2 | Żyniewicz Zuzanna | Suwałki | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
3 | Żyniewicz Dominika | Suwałki | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
4 | Żyjewska Aneta | OLSZTYN | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||
5 | ŻUKOWSKI HENRYK | WYDMINY | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BBL Wydminy | opłacono |
6 | Żbikowski Marek Żbikowski | Olsztyn | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | kpt. Żbik | opłacono |
7 | Zwolski Wojciech | Giżycko | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | OW w Giżycku | opłacono |
8 | Zubowicz Witold | Mazuchówka | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą Wydminy | |
9 | Zubowicz Marcin | Mazuchówka | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Termservis.pl | opłacono |
10 | zubowicz katarzyna | Wydminy | Polska | Mocna Piątka (wózki Handbike) 08.06.2023 - godz. 18:30 | Iks Smok Orneta | |
11 | Zubowicz Antoni | Mazuchówka | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Termservis.pl | |
12 | Ziembal Tomasz | Giżycko | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
13 | ZIEMBAL Katarzyna | Budry | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
14 | Zieliński Cezary | Giżycko | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
15 | Zielenkiewicz Krzysztof | Bialystok | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Team Parszczyńskich | |
16 | Zawojek-Śnieżko Marcelina | Gdynia | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||
17 | Zawiślak Waldek | Olsztyn | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | EGGER Biskupiec biega | opłacono |
18 | Zapilaj Julita | Ełk | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Söndagslöpare | opłacono |
19 | Zapilaj Daniel | Ełk | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Söndagslöpare | opłacono |
20 | Załęcki Maciej | Wiszowate | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||
21 | Zakrzewska Anna | Wilkasy | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Team Kopeć | opłacono |
22 | Zakarauskas Marius | Kaunas | Litwa | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
23 | Zajączkowska Karolina | Warszawa | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BELL | opłacono |
24 | Zajączkjowski Paweł | Wydminy | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
25 | Zabost Szymon | Ryn | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
26 | Zabost Patryk | Ryn | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
27 | Zabost Helena | Ryn | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
28 | Zabost Alan | Ryn | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
29 | Wysocki Olaf | Ełk | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | 4xX | |
30 | Wysocka Pola | Ełk | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | 4xX | |
31 | Wysocka Natalia | Ełk | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 4xX | opłacono |
32 | Wysocka Felicja | Ełk | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
33 | Wysocka Aneta | Choroszcz | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Przedszkole Samorządowe w Choroszczy | opłacono |
34 | Wszeborowska Magdalena Wszeborowska | Ełk | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
35 | Wróblewski Tomasz | Ketrzyn | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
36 | Wronowski Rafał | Banie Mazurskie | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Wrona Run | opłacono |
37 | Wółkiewicz Paweł | Pruszków | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Trail Is Our Way | opłacono |
38 | Wójtowicz Pola | Radzie | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
39 | Wójtowicz Lila | Radzie | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Złota Wójtówka | |
40 | Wołyniec Mirosław | EŁK | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Black Mountain Gorillas | opłacono |
41 | Wołkowycki Marcin | Białowieża | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
42 | Wolański Tomasz | Wydminy | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
43 | Wojtanowska Aneta | Galiny | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
44 | Wojnowski Łukasz | Legionowo | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
45 | Wojczys Maciej | Giżycko | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana/ Team Kopeć | opłacono |
46 | Wojciechowski Szymon | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
47 | Własiuk Natalia | Pamry | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
48 | Własiuk Michał | Pamry | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |
49 | Własiuk Amelia | Pamry | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |
50 | Wituła Stanisław | Łąka | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | mg sport | opłacono |
51 | Wituła Stanisław | Łąka | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | mg sport | opłacono |
52 | Wituła Joanna | Łąka | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
53 | Wiśniewska Wioleta | Sochaczew | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
54 | Wilczewski Oskar | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
55 | Wilamowski Jacek | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Team kopec | opłacono |
56 | Wierzbowski Krzysztof | Bartoszyce | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
57 | Wieczorek Andrzej | Ełk | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
58 | Wernitz Maja | Ełk | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | 4xX | |
59 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Białystok Biega TEAM | opłacono |
60 | WASZKIEWICZ Ariel | MROZY WIELKIE | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
61 | Waszczak Xavier | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
62 | Waszczak Nataniel | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |
63 | Waszczak Bianka | Wydminy | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |
64 | Wasilewski Wiktor | Dębe Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
65 | Wasilewski Paweł | Suwałki | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
66 | Wasilewski Dawid | Giżycko | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
67 | Wasilewski Aleksander | Dębe Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
68 | Warpechowski Paweł | Siemiatycze | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Vege Runners | opłacono |
69 | Warecha Zofia | Szczybały Orłowskie | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
70 | Warecha Wiktoria | Szczybały Orłowskie10 | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
71 | Warecha Mikołaj | Szczybały Orłowskie10 | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Akademia Junior Ełk | |
72 | Wałdowski Piotr | Gdańsk | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Faktoria Win | opłacono |
73 | Walesiuk Monika | Białystok | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 3T BIAŁYSTOK | opłacono |
74 | Walesiuk Maksymilian | Białystok | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | 3T BIAŁYSTOK | |
75 | Walesiuk Maciej | Białystok | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 3T BIAŁYSTOK | opłacono |
76 | Walczak Sylwia | Ryn | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | KS Prefbet-Sonarol | opłacono |
77 | Wach Zdzisław | Augustów | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
78 | Wacewicz Rafał | Białystok | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Wioska Biegaczy/AikiRunners | opłacono |
79 | Wacewicz Olga | Białystok | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Wioska Biegaczy/AikiRunners | |
80 | Voicechovska Ingrida | Vilnius | Litwa | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
81 | Vedeikis Ernestas | Šiauliai | Litwa | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Lukas | opłacono |
82 | Uździło Przemysław | Straduny | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Wyczesani | opłacono |
83 | Uździło Emil | Warszawa | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Wyczesani | opłacono |
84 | Urynowicz Wojtek | Celestynów | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa im . 1 Pułku Szwoleżerów w Malcanowie | |
85 | Urynowicz Tadeusz | Wydminy | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | ||
86 | Urynowicz Staś | Celestynów | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Przedszkole im. Pszczółki Mai Wola Ducka | |
87 | Urynowicz Piotrek | Celestynów | Polska | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
88 | Urynowicz Anna | Wydminy | Polska | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | ||
89 | Urbaniec-Stompor Joanna | Olsztyn | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
90 | Trzebiński Ryszard | Ełk | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Godzina Zero | opłacono |
91 | Trzebińska Rita | Ełk | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
92 | Trzebińska Julia | Ełk | Polska | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||
93 | Truszkowska Marta | Warszawa | Polska | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Bestie OCR Legionowo | opłacono |
94 | Trosiński Michał | Ząbki | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
95 | Tralewicz Marcin | Giżycko | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
96 | Tomczak Joanna | Warszawa | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | ||
97 | Toczko Piotr | Ełk | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |
98 | Tkacz Jacek | Olsztyn | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Team Kopeć | opłacono |
99 | Thapa Ashish | Bemowo Piskie | Polska | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |
100 | Tarasewicz Igor | Białystok | Polska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 3T BIAŁYSTOK | opłacono |
Wyświetleń: 37420