Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#KRAM_FC | |||||||||
1 | Ołowski Jakub | Wydminy | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | #KRAM_FC | opłacono | ||||
1 MBA | |||||||||
2 | Futera Sylwester | Giżycko | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 1 MBA | opłacono | ||||
3 | Meller Klaudia | Węgorzewo | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 1 MBA | opłacono | ||||
4 | Meller Piotr | Węgorzewo | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 1 MBA | opłacono | ||||
3T BIAŁYSTOK | |||||||||
5 | Jelska Anna | Białystok | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 3T BIAŁYSTOK | opłacono | ||||
6 | Jelski Dariusz | Białystok | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 3T BIAŁYSTOK | opłacono | ||||
7 | Lulkiewicz Radosław | Białystok | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | 3T BIAŁYSTOK | |||||
8 | Lulkiewicz Urszula | Białystok | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | 3T BIAŁYSTOK | |||||
9 | Lulkiewicz Urszula | Białystok | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 3T BIAŁYSTOK | |||||
10 | Tarasewicz Igor | Białystok | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 3T BIAŁYSTOK | opłacono | ||||
11 | Walesiuk Maciej | Białystok | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 3T BIAŁYSTOK | opłacono | ||||
12 | Walesiuk Maksymilian | Białystok | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | 3T BIAŁYSTOK | |||||
13 | Walesiuk Monika | Białystok | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 3T BIAŁYSTOK | opłacono | ||||
4W-MBOT | |||||||||
14 | Szpyrka Jarosław | Dźwierzuty | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 4W-MBOT | opłacono | ||||
4xX | |||||||||
15 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 4xX | |||||
16 | Kozłowski Mariusz | Ełk | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 4xX | opłacono | ||||
17 | Szumiec Renata | Ełk | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 4xX | opłacono | ||||
18 | Wernitz Maja | Ełk | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | 4xX | |||||
19 | Wysocka Natalia | Ełk | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 4xX | opłacono | ||||
20 | Wysocka Pola | Ełk | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | 4xX | |||||
21 | Wysocki Olaf | Ełk | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | 4xX | |||||
9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy | |||||||||
22 | Olkowski Rafał | Lidzbark Warmiński | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy | opłacono | ||||
23 | Paszkowski Kamil | Lidzbark Warmiński | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy | opłacono | ||||
11 Mazurski Pułk Artylerii/ Drużyna ML | |||||||||
24 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 11 Mazurski Pułk Artylerii/ Drużyna ML | opłacono | ||||
25 | Matyjasek Katarzyna | Giżycko | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 11 Mazurski Pułk Artylerii/ Drużyna ML | opłacono | ||||
15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | |||||||||
26 | Nowakowski Karol | pisz | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | opłacono | ||||
15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
27 | Gnatkowski Adrian | Kleszczewo | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
28 | Jakubowska Aleksandra | Ełk | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
29 | Bielak Roman | Mikołajki | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
30 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
31 | Frejtag Dawid | Giżycko | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
32 | Giełażys Maciej | Wydminy | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
33 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
34 | Januszewski Maciej | Ełk | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
35 | Królak Przemek | Węgorzewo | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
36 | Świsłocki Krzysztof | Giżycko | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
37 | Wasilewski Dawid | Giżycko | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
38 | WASZKIEWICZ Ariel | MROZY WIELKIE | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana/ Dąbrowski Team | |||||||||
39 | Samson Renata | Wydminy | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana/ Dąbrowski Team | opłacono | ||||
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana/ Team Kopeć | |||||||||
40 | Wojczys Maciej | Giżycko | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana/ Team Kopeć | opłacono | ||||
15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||||||
41 | Derencz Joanna | Gołdap | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||
42 | Marczuk Norbert | Węgorzewo | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono | ||||
41 BLP | |||||||||
43 | Buć Paweł | Lisy | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 41 BLP | opłacono | ||||
100 Marathon Club | |||||||||
44 | Cottom Ellen | Guildford | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 100 Marathon Club | opłacono | ||||
45 | Lubowiecka Kasia | Guildford | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | 100 Marathon Club | opłacono | ||||
AKB Szczytno | |||||||||
46 | Koziatek Marcin | Szczytno | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | AKB Szczytno | opłacono | ||||
AKB Szczytno- Wściekłe Pięści Węża | |||||||||
47 | Kryszyłowicz Jacek | Szczytno | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | AKB Szczytno- Wściekłe Pięści Węża | opłacono | ||||
Akademia Junior Ełk | |||||||||
48 | Kozłowski Gniewko | Grądzkie | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Akademia Junior Ełk | |||||
49 | Kozłowski Stefan | Grądzkie | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Akademia Junior Ełk | |||||
50 | Sadowski Tymoteusz | Mazuchówka | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Akademia Junior Ełk | |||||
Akademia Junior Ełk | |||||||||
51 | Warecha Mikołaj | Szczybały Orłowskie10 | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Akademia Junior Ełk | |||||
Akademia Wojska Lądowych | |||||||||
52 | Makoś Paweł | Kętrzyn | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Akademia Wojska Lądowych | |||||
BAR KUBA TEAM | |||||||||
53 | Dawidowicz Michał | Wydminy | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | BAR KUBA TEAM | opłacono | ||||
BBL GIŻYCKO | |||||||||
54 | Rogulski Rafał | Giżycko | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BBL GIŻYCKO | opłacono | ||||
BBL GIŻYCKO | |||||||||
55 | MACIEJEWSKI GRZEGORZ | GIŻYCKO | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BBL GIŻYCKO | opłacono | ||||
BBL Wydminy | |||||||||
56 | Bielenica Beata | Wydminy | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | BBL Wydminy | opłacono | ||||
57 | Dorbach Jacek | Wydminy | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BBL Wydminy | opłacono | ||||
58 | Giedo Grażyna | Wydminy | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BBL Wydminy | opłacono | ||||
59 | Graczyk Jan | Ełk | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | BBL Wydminy | |||||
60 | Grześkowicz Dorota | Wydminy | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BBL Wydminy | opłacono | ||||
61 | Herbszt Krystian | Wydminy | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | BBL Wydminy | opłacono | ||||
62 | Iwaszko Szymon | Wydminy | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | BBL Wydminy | opłacono | ||||
63 | Konopko Anna | Wydminy | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BBL Wydminy | opłacono | ||||
64 | Kozak Aleksandra | Giżycko | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | BBL Wydminy | |||||
65 | Pałdyna Leszek | Wydminy | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | BBL Wydminy | opłacono | ||||
66 | Piłat Jerzy | Wydminy | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BBL Wydminy | opłacono | ||||
67 | Samborska Grażyna | Wydminy | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | BBL Wydminy | opłacono | ||||
68 | SAMBORSKI WALDEMAR | WYDMINY | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BBL Wydminy | opłacono | ||||
69 | ŻUKOWSKI HENRYK | WYDMINY | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BBL Wydminy | opłacono | ||||
70 | ŁUKASZEWICZ PAWEŁ | WYDMINY | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | BBL Wydminy | opłacono | ||||
BELL | |||||||||
71 | Pałyska Krzysztof | Warszawa | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BELL | opłacono | ||||
72 | Pałyska Michał | Warszawa | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BELL | opłacono | ||||
73 | Zajączkowska Karolina | Warszawa | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BELL | opłacono | ||||
BIEGAM BO CHCĘ | |||||||||
74 | CHALECKI GRZEGORZ | SUWAŁKI | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | BIEGAM BO CHCĘ | |||||
BSB Barczewo Biega | |||||||||
75 | Menzińska Agnieszka | Barczewo | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | BSB Barczewo Biega | opłacono | ||||
Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |||||||||
76 | Kalinowski Piotr | Bartoszyce | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono | ||||
Bbl Wydminy | |||||||||
77 | Kozak Monika | Giżycko | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Bbl Wydminy | |||||
Begimo klubas | |||||||||
78 | Obuchovic Marija | Visaginas | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Begimo klubas | opłacono | ||||
Bestie OCR Legionowo | |||||||||
79 | Truszkowska Marta | Warszawa | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Bestie OCR Legionowo | opłacono | ||||
Bez klubu | |||||||||
80 | Hrynko Jacek | Orzysz | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Bez klubu | opłacono | ||||
81 | Kalinowski Wiktor | Suwalki | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | Bez klubu | |||||
82 | Lipowczan Jan | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Bez klubu | |||||
Bialostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
83 | Bajda Marcin | Białystok | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Bialostocka Sekta Biegaczy | opłacono | ||||
84 | Sieśkiewicz Krzysztof | Białystok | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Bialostocka Sekta Biegaczy | opłacono | ||||
Białostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
85 | Smolska Justyna | Białystok | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono | ||||
Białystok Biega TEAM | |||||||||
86 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Białystok Biega TEAM | opłacono | ||||
Biegam Bo Lubię Wydminy | |||||||||
87 | Bryndza Bożena | Wydminy | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | Biegam Bo Lubię Wydminy | |||||
88 | Koczaj Malgorzata | Wydminy | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Biegam Bo Lubię Wydminy | opłacono | ||||
Bieganie Pod Sokolim Okiem | |||||||||
89 | Jachimowicz Dorota | Jeziorany | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Bieganie Pod Sokolim Okiem | opłacono | ||||
90 | Strauss Darek | Olsztyn | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Bieganie Pod Sokolim Okiem | opłacono | ||||
Black Mountain Gorillas | |||||||||
91 | Wołyniec Mirosław | EŁK | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Black Mountain Gorillas | opłacono | ||||
Bure Futro | |||||||||
92 | Gierszewski Czarek | Olecko | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Bure Futro | opłacono | ||||
Bėgimo klubas | |||||||||
93 | Medeikis Algirdas | Šiauliai | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Bėgimo klubas | opłacono | ||||
COSINUS | |||||||||
94 | Rugienius Vidmantas | Marijampole | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | COSINUS | opłacono | ||||
DHL AUGUSTÓW | |||||||||
95 | KOZŁOWSKI PIOTR | AUGUSTÓW | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | DHL AUGUSTÓW | opłacono | ||||
Daro Team | |||||||||
96 | Spyła Darosław | Ełk | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Daro Team | opłacono | ||||
Dragon Ball Giżycko | |||||||||
97 | Kostrzewa Fabian | Giżycko | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Dragon Ball Giżycko | opłacono | ||||
Drużyna ML | |||||||||
98 | Bartczak Marcin | Bisztynek | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Drużyna ML | opłacono | ||||
99 | Chudzik Agnieszka | Biedaszki Małe | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Drużyna ML | |||||
100 | Chudzik Rafał | Biedaszki Małe | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Drużyna ML | |||||
101 | Dudkiewicz Maja Dudkiewicz | Kętrzyn | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Drużyna ML | |||||
102 | Kondratowicz Mateusz | Kętrzyn | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Drużyna ML | |||||
103 | Rymkiewicz Magdalena | Kętrzyn | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Drużyna ML | opłacono | ||||
104 | Święta Justyna | Kętrzyn | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Drużyna ML | opłacono | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
105 | Bałulis Daiwa | Suwałki | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Dąbrowski Team | opłacono | ||||
106 | Bałulis Rajmund | Suwałki | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Dąbrowski Team | opłacono | ||||
107 | Popowska Monika | Suwałki | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Dąbrowski Team | opłacono | ||||
Dąbrowski Team/KPP Mrągowo | |||||||||
108 | Syczew Rafał | Mrągowo | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Dąbrowski Team/KPP Mrągowo | opłacono | ||||
EGGER Biskupiec biega | |||||||||
109 | Klejzerowicz Roman | Ełk | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | EGGER Biskupiec biega | opłacono | ||||
110 | Lidacki Wojciech | Sząbruk | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | EGGER Biskupiec biega | opłacono | ||||
111 | Zawiślak Waldek | Olsztyn | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | EGGER Biskupiec biega | opłacono | ||||
FOREVER Team | |||||||||
112 | Florczuk Agnieszka | Warszawa | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | FOREVER Team | opłacono | ||||
Faktoria Win | |||||||||
113 | Wałdowski Piotr | Gdańsk | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Faktoria Win | opłacono | ||||
Folwark Łękuk Team | |||||||||
114 | Piaskowska Ewelina | Wydminy | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Folwark Łękuk Team | opłacono | ||||
115 | Przyłucki Krzysztof | Łękuk Mały | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Folwark Łękuk Team | opłacono | ||||
Fotografbaranki | |||||||||
116 | Jaszkowski Tomasz | Ełk | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Fotografbaranki | opłacono | ||||
GEOMAP EŁK | |||||||||
117 | Prądzyński Jarosław | Ełk | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | GEOMAP EŁK | opłacono | ||||
GOL GIŻYCKO | |||||||||
118 | Kasiński Jakub | Giżycko | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | GOL GIŻYCKO | |||||
GOŚCINIEC WYDMINY | |||||||||
119 | Kozdra Cezary | Wydminy | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | GOŚCINIEC WYDMINY | opłacono | ||||
120 | Kozdra Tymon | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | GOŚCINIEC WYDMINY | |||||
GPS RUN TEAM | |||||||||
121 | Studnik Grzegorz | Rybnik | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | GPS RUN TEAM | |||||
GUNS & ROSES RUN TEAM | |||||||||
122 | Cabańska Dorota | Łomianki | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | GUNS & ROSES RUN TEAM | opłacono | ||||
123 | Dalgiewicz Dariusz | Łomianki | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | GUNS & ROSES RUN TEAM | |||||
124 | mikina artur | warszawa | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | GUNS & ROSES RUN TEAM | opłacono | ||||
Giżycki klub morsów zimny ptak | |||||||||
125 | Siergiej Wojciech | Giżycko | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Giżycki klub morsów zimny ptak | opłacono | ||||
Godzina Zero | |||||||||
126 | Getek Marcin | Ełk | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Godzina Zero | opłacono | ||||
127 | Ignatowicz Radosław | Ełk | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Godzina Zero | opłacono | ||||
128 | Trzebiński Ryszard | Ełk | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Godzina Zero | opłacono | ||||
Grupa Doradcza ATM | |||||||||
129 | Mużyło Tomasz | Ełk | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Grupa Doradcza ATM | opłacono | ||||
Góral z Mazur Running Team | |||||||||
130 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Góral z Mazur Running Team | opłacono | ||||
131 | Jakubowski Wiesław | Pijawne Polskie | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Góral z Mazur Running Team | opłacono | ||||
132 | Siepioła Cezary | Morąg | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Góral z Mazur Running Team | opłacono | ||||
Góral z Mazur Running Team / KB JURUND Szczytno | |||||||||
133 | Nestorowicz Marek | Kętrzyn | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Góral z Mazur Running Team / KB JURUND Szczytno | opłacono | ||||
Gęsiorze Zagórów | |||||||||
134 | Szymczak Klaudia | Zagórów | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Gęsiorze Zagórów | opłacono | ||||
HST | |||||||||
135 | Jędrych Piotr | Orzysz | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | HST | opłacono | ||||
II LICEUM KLASA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO ,KLUB GKS MAMRY GIZYCKO | |||||||||
136 | SAWOŃ PIOTR | Wydminy | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | II LICEUM KLASA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO ,KLUB GKS MAMRY GIZYCKO | opłacono | ||||
IKS SMOK ORNETA | |||||||||
137 | Gajko Dariusz | Skomętno Wielkie | Mocna Piątka (wózki Handbike) 08.06.2023 - godz. 18:30 | IKS SMOK ORNETA | |||||
IKS Smok Orneta | |||||||||
138 | Drozdowska Sylwia | Toruń | Mocna Piątka (wózki Handbike) 08.06.2023 - godz. 18:30 | IKS Smok Orneta | |||||
Iks Smok Orneta | |||||||||
139 | Chalastra Andrzej | Kępniewo | Mocna Piątka (wózki Handbike) 08.06.2023 - godz. 18:30 | Iks Smok Orneta | |||||
140 | Król Cezary | Orneta | Mocna Piątka (wózki Handbike) 08.06.2023 - godz. 18:30 | Iks Smok Orneta | |||||
141 | Misztela Witold | Warszawa | Mocna Piątka (wózki Handbike) 08.06.2023 - godz. 18:30 | Iks Smok Orneta | |||||
142 | Najdrowski Kamil | Kurzętnik | Mocna Piątka (wózki Handbike) 08.06.2023 - godz. 18:30 | Iks Smok Orneta | |||||
143 | Podlewski Janusz | Ramoty | Mocna Piątka (wózki Handbike) 08.06.2023 - godz. 18:30 | Iks Smok Orneta | |||||
144 | zubowicz katarzyna | Wydminy | Mocna Piątka (wózki Handbike) 08.06.2023 - godz. 18:30 | Iks Smok Orneta | |||||
JW 2658 | |||||||||
145 | Kołakowski Marek | Węgorzewo | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | JW 2658 | opłacono | ||||
Juvenia Białystok | |||||||||
146 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Juvenia Białystok | opłacono | ||||
KALINOWSKI JJRUNNERS TEAM | |||||||||
147 | Bazyluk Ewa | Czarna Białostocka | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | KALINOWSKI JJRUNNERS TEAM | opłacono | ||||
148 | Kalinowska Dominika | Białystok | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | KALINOWSKI JJRUNNERS TEAM | opłacono | ||||
149 | Kalinowski Dawid | Białystok | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | KALINOWSKI JJRUNNERS TEAM | |||||
150 | Markiewicz Grzegorz | Czeremcha | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | KALINOWSKI JJRUNNERS TEAM | opłacono | ||||
151 | Siemieniuk Dorota | Białystok | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | KALINOWSKI JJRUNNERS TEAM | opłacono | ||||
152 | Siemieniuk Oliwia | Białystok | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | KALINOWSKI JJRUNNERS TEAM | |||||
153 | Siemieniuk Patrycja | Białystok | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | KALINOWSKI JJRUNNERS TEAM | |||||
154 | Sobolewski Andrzej | Bialystok | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | KALINOWSKI JJRUNNERS TEAM | opłacono | ||||
KB Ożarów Mazowiecki Biega | |||||||||
155 | Kwiatkowska Renata | Ożarów Mazowiecki | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | KB Ożarów Mazowiecki Biega | |||||
KPP | |||||||||
156 | Żyrkowski Robert | Kętrzyn | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | KPP | opłacono | ||||
KRASNAL GIŻYCKO | |||||||||
157 | Kasiński Szymon | Giżycko | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | KRASNAL GIŻYCKO | |||||
KS AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA | |||||||||
158 | SKIERCZYŃSKA OLIWIA | EŁK | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | KS AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA | |||||
159 | SKIERCZYŃSKA ZOFIA | EŁK | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | KS AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA | |||||
KS Prefbet-Sonarol | |||||||||
160 | Walczak Sylwia | Ryn | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | KS Prefbet-Sonarol | opłacono | ||||
KS Zahartowani Ełk | |||||||||
161 | Grzymkowski Dariusz | Ełk | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | KS Zahartowani Ełk | opłacono | ||||
162 | Klepacki Maciej | Elk | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | KS Zahartowani Ełk | opłacono | ||||
Klub Biegacza JURUND Szczytno | |||||||||
163 | Szczepanek Piotr | Szczytno | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Klub Biegacza JURUND Szczytno | opłacono | ||||
Klub Biegacza Jysk | |||||||||
164 | Szulga Piotr | Augustów | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Klub Biegacza Jysk | opłacono | ||||
Klub Morsów w Piszu | |||||||||
165 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Klub Morsów w Piszu | |||||
Klub Pod Wisienką | |||||||||
166 | Krawczyk Jan | Kraków | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Klub Pod Wisienką | opłacono | ||||
167 | Krawczyk Matylda | Kraków | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Klub Pod Wisienką | |||||
168 | Krawczyk Michalina | Kraków | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Klub Pod Wisienką | |||||
169 | Ruta Aniela | Kraków | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Klub Pod Wisienką | |||||
170 | Ruta Dorota | Kraków | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Klub Pod Wisienką | opłacono | ||||
171 | Ruta Jaromir | Kraków | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Klub Pod Wisienką | opłacono | ||||
Kolarski.eu TEAM | |||||||||
172 | Syguła Kacper | Warszawa | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Kolarski.eu TEAM | |||||
173 | Syguła Mateusz | Michałowice | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Kolarski.eu TEAM | opłacono | ||||
Kolno Biega | |||||||||
174 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Kolno Biega | |||||
LUKS HAŃCZA | |||||||||
175 | Krywiecki Matwiej | Suwałki | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS HAŃCZA | |||||
LUKS SPORT Z KULTURĄ ZSO WYDMINY | |||||||||
176 | Ostrowski WIKTOR | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS SPORT Z KULTURĄ ZSO WYDMINY | |||||
LUKS Sport z Kulturą | |||||||||
177 | Michno Bartłomiej | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą | |||||
LUKS Sport z Kulturą Wydminy | |||||||||
178 | Borys Aleksandra | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą Wydminy | |||||
179 | Borys Liliana | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą Wydminy | |||||
180 | Dziki Filip | Wydminy | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | LUKS Sport z Kulturą Wydminy | opłacono | ||||
181 | Sadowska Maria | Mazuchówka | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą Wydminy | |||||
182 | Zubowicz Witold | Mazuchówka | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą Wydminy | |||||
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||||||
183 | Boczkowski Jakub | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||
184 | Dolińska Michalina | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||
185 | Gałczyński Mikołaj | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||
186 | Ostrowska KAJA | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||
187 | Waszczak Bianka | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||
188 | Waszczak Nataniel | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||||||
189 | Olszewski Oskar | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||
LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||||||
190 | Buźniak Natalia | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||
191 | Czeszkiewicz Malwina | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||
192 | Fotyga Alicja | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||
193 | Karwowski Błażej | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||
194 | Niewiarowska Hania | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||
195 | Własiuk Michał | Pamry | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||
LYSY 666 TEAM | |||||||||
196 | SZUMIŁO MICHAŁ | Ełk | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | LYSY 666 TEAM | opłacono | ||||
LedwoZipia | |||||||||
197 | Kania Marian Kania | Rybnik | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | LedwoZipia | |||||
Lekkoatletyka dla każdego Lidzbark Warmiński | |||||||||
198 | Białczak Alicja | Rogóż | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Lekkoatletyka dla każdego Lidzbark Warmiński | |||||
Leospeed | |||||||||
199 | Leończuk Adam | Białystok | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Leospeed | opłacono | ||||
Lukas | |||||||||
200 | Vedeikis Ernestas | Šiauliai | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Lukas | opłacono | ||||
Luks Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||||||
201 | Olszewska Pola | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||
202 | Pasztaleniec Andrzej | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||
203 | Pobieraj Alessia | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||
Luks Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||||||
204 | Pasztaleniec Anna | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Sport z Kulturą ZSO Wydminy | |||||
Luks Wydminy | |||||||||
205 | Jedut Mikołaj | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Wydminy | |||||
206 | kapla jakub | wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Wydminy | |||||
207 | Kasprowicz Wojciech | Siemionki | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Wydminy | |||||
208 | Pajko Liliana | Mazuchówka | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Wydminy | |||||
209 | Pryczka Aleksandra | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Wydminy | |||||
210 | Radziewicz Kinga | Mazuchowka | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Wydminy | |||||
211 | Rejs Patryk | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Wydminy | |||||
212 | Stankiewicz Hanna | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Wydminy | |||||
Luks Wydminy | |||||||||
213 | Rolnik Zuzanna | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Luks Wydminy | |||||
MAZURSKA WATAHA | |||||||||
214 | bałazy marcin | Szczytno | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | MAZURSKA WATAHA | |||||
MKB Dreptak | |||||||||
215 | Sujak Mirosław | Mińsk Mazowiecki | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | MKB Dreptak | |||||
MKS Medyk Giżycko | |||||||||
216 | Kopiczko Sandra | Giżycko | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | MKS Medyk Giżycko | opłacono | ||||
MSR Mrągowo | |||||||||
217 | Bełbot Wiktoria | Giżycko | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | MSR Mrągowo | |||||
Maraton Wydminy | |||||||||
218 | Kowalski Sylwester | Wydminy/Olsztyn | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Maraton Wydminy | opłacono | ||||
219 | Krawczuk Wiesław | Wydminy | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Maraton Wydminy | opłacono | ||||
220 | Mika- Jankowska Dorota | Wydminy | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Maraton Wydminy | opłacono | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
221 | Górowski Karol | Grajewo | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
Markowi Biegacze | |||||||||
222 | Kanafa Ewa | Marki | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Markowi Biegacze | opłacono | ||||
223 | Kanafa Julianna | Marki | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Markowi Biegacze | |||||
224 | Kanafa Michał | Marki | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Markowi Biegacze | |||||
225 | Kanafa Piotr | Marki | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Markowi Biegacze | opłacono | ||||
Masters Giżycko | |||||||||
226 | Krawczyk Adam | Giżycko | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Masters Giżycko | opłacono | ||||
Mazurski Widok | |||||||||
227 | Matyszkiel Mateusz | Szczybały Orłowskie | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Mazurski Widok | opłacono | ||||
Mijau! | |||||||||
228 | Nekrašas Nerijus | Vilnius | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Mijau! | opłacono | ||||
Następny Krok Team | |||||||||
229 | Szabłowski Kamil | Gdańsk | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Następny Krok Team | opłacono | ||||
OSP Straduny | |||||||||
230 | Dawidowski Roman | Straduny | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | OSP Straduny | opłacono | ||||
OSiR Gołdap | |||||||||
231 | Kozlowska Amelia | Goldap | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | OSiR Gołdap | |||||
232 | Kulikowski Tadeusz | Gołdap | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | OSiR Gołdap | |||||
OW w Giżycku | |||||||||
233 | Zwolski Wojciech | Giżycko | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | OW w Giżycku | opłacono | ||||
Oddział przedszkolny w Wydminach | |||||||||
234 | Król Mikołaj | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Oddział przedszkolny w Wydminach | |||||
PM 14 TEAM | |||||||||
235 | Matras Przemysław | Warchały | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | PM 14 TEAM | opłacono | ||||
PM14 Team | |||||||||
236 | Małkiewicz Karol | Szczytno | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | PM14 Team | opłacono | ||||
PRO-CARS | |||||||||
237 | Rosiński Piotr | Wejherowo | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | PRO-CARS | opłacono | ||||
PS w Choroszczy | |||||||||
238 | Hubbell Małgorzata | Choroszcz | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | PS w Choroszczy | opłacono | ||||
Patatas Bravas | |||||||||
239 | Buniek Mateusz | Toruń | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Patatas Bravas | opłacono | ||||
Piekarnia Kruklanki | |||||||||
240 | Szumski Andrzej | Ranty | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Piekarnia Kruklanki | opłacono | ||||
Porta Active Team | |||||||||
241 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Porta Active Team | opłacono | ||||
242 | Różański Krystian | Ełk | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Porta Active Team | opłacono | ||||
Prefbet Sonarol | |||||||||
243 | Leończuk Andrzej | Białystok | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Prefbet Sonarol | opłacono | ||||
Prefbet Sonarol | |||||||||
244 | Leończuk Andrzej | Białystok | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Prefbet Sonarol | opłacono | ||||
Pro Dystans | |||||||||
245 | Kwaśniak Zdzisław | Słupsk | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Pro Dystans | opłacono | ||||
Przedszkole Samorządowe w Choroszczy | |||||||||
246 | Wysocka Aneta | Choroszcz | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Przedszkole Samorządowe w Choroszczy | opłacono | ||||
Przedszkole Słoneczna Kraina | |||||||||
247 | Daniłowicz Marcelina | Grądzkie | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Przedszkole Słoneczna Kraina | |||||
248 | Hedemann Klara | Grądzkie | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Przedszkole Słoneczna Kraina | |||||
249 | Hedemann Max | Grądzkie | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Przedszkole Słoneczna Kraina | |||||
Przedszkole im. Pszczółki Mai Wola Ducka | |||||||||
250 | Urynowicz Staś | Celestynów | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Przedszkole im. Pszczółki Mai Wola Ducka | |||||
Prędko | |||||||||
251 | Dybich Anna | Iława | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Prędko | |||||
252 | Dybich Antoni | Iława | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Prędko | |||||
253 | Dybich Cezary | Iława | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Prędko | |||||
RCN | |||||||||
254 | Gražys Vytautas | Paberžė | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | RCN | opłacono | ||||
Ratujmy Co Się Da ❤❤❤ | |||||||||
255 | Siemieniuk Andrzej | Białystok | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Ratujmy Co Się Da ❤❤❤ | opłacono | ||||
Rodzice | |||||||||
256 | Cudnowski KONRAD | SUWAŁKI | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Rodzice | |||||
SEL TEAM | |||||||||
257 | Selwestruk Izabela | Warszawa | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | SEL TEAM | opłacono | ||||
258 | Selwestruk Oskar | Warszawa | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | SEL TEAM | opłacono | ||||
259 | Selwestruk Tomasz | Warszawa | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | SEL TEAM | opłacono | ||||
SG | |||||||||
260 | Maczan Robert | Kętrzyn | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | SG | opłacono | ||||
SP3 Ełk | |||||||||
261 | Getek Mateusz | Ełk | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | SP3 Ełk | |||||
SP5 Ełk | |||||||||
262 | Cwalińska Liliana | Ełk | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | SP5 Ełk | |||||
SP 7 w Giżycku | |||||||||
263 | Karolczuk Jan | Wydminy | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | SP 7 w Giżycku | opłacono | ||||
SP w Gawlikach Wielkich | |||||||||
264 | Skowron Lubomyr | Czarnówka | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | SP w Gawlikach Wielkich | |||||
265 | Skowron Włodzimierz | Czarnówka | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | SP w Gawlikach Wielkich | |||||
Sp 1 Węgorzewo | |||||||||
266 | Kołakowska Klaudia | Węgorzewo | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Sp 1 Węgorzewo | |||||
Sp Wydminy | |||||||||
267 | Brulińska Paulina | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Sp Wydminy | |||||
Super Drużyna Ełk | |||||||||
268 | Piwońska Julita | Ełk | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
269 | Prawdzik Renata | Ełk | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
Swords Athletics | |||||||||
270 | Kowalczyk Olga | Warszawa | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Swords Athletics | |||||
Szkola podstawowa nr 1 w Gizycku | |||||||||
271 | Kubkowska Nikola | Gizycko | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkola podstawowa nr 1 w Gizycku | |||||
Szkoła Jogi Utupluti | |||||||||
272 | Kozłowski Grzegorz | Grądzkie | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Szkoła Jogi Utupluti | opłacono | ||||
273 | Mikusek-Kozłowska Beata | Grądzkie | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Szkoła Jogi Utupluti | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa Montessori w Augustowie | |||||||||
274 | Szymański Adam | Zelki | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa Montessori w Augustowie | |||||
275 | Szymański Jan | Zelki | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa Montessori w Augustowie | |||||
Szkoła Podstawowa Wydminy | |||||||||
276 | Czeberkus Loretta | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa Wydminy | |||||
277 | Kochańska Aniela | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa Wydminy | |||||
278 | Surawska Maja | Sucholaski | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa Wydminy | |||||
Szkoła Podstawowa im . 1 Pułku Szwoleżerów w Malcanowie | |||||||||
279 | Urynowicz Wojtek | Celestynów | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa im . 1 Pułku Szwoleżerów w Malcanowie | |||||
Szkoła Podstawowa nr 4 w Giżycku | |||||||||
280 | Kubajewska Ewa | Giżycko | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa nr 4 w Giżycku | |||||
281 | Kubajewski Mateusz | Giżycko | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa nr 4 w Giżycku | |||||
Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku | |||||||||
282 | Bełbot Julia | Giżycko | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku | |||||
Szkoła Podstawowa w Gawlikach Wielkich | |||||||||
283 | Jankowska Weronika | Gawliki Wielkie | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa w Gawlikach Wielkich | |||||
284 | Naszkiewicz Orest | Szczybały Orłowskie | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa w Gawlikach Wielkich | |||||
285 | Późniak Milena | Orłowo | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa w Gawlikach Wielkich | |||||
Szkoła Podstawowa w Wilkasach | |||||||||
286 | Limanowicz Hubert | Wilkasy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Szkoła Podstawowa w Wilkasach | |||||
Söndagslöpare | |||||||||
287 | Zapilaj Daniel | Ełk | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Söndagslöpare | opłacono | ||||
288 | Zapilaj Julita | Ełk | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Söndagslöpare | opłacono | ||||
Team Gaworski | |||||||||
289 | Kazaniecki Wieslaw | Wydminy | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Team Gaworski | opłacono | ||||
Team Kopeć | |||||||||
290 | Kotfica Krystian | Bartoszyce | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Team Kopeć | opłacono | ||||
291 | Koziatek Sebastian | Szczytno | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Team Kopeć | opłacono | ||||
292 | Sznurkowska Sylwia | Suwalki | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Team Kopeć | opłacono | ||||
293 | Sznurkowski Dawid | Suwałki | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Team Kopeć | opłacono | ||||
294 | Tkacz Jacek | Olsztyn | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Team Kopeć | opłacono | ||||
295 | Zakrzewska Anna | Wilkasy | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Team Kopeć | opłacono | ||||
Team Parszczyńskich | |||||||||
296 | Handrysiak Małgorzata | Wilkasy | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Team Parszczyńskich | opłacono | ||||
297 | JABŁOŃSKA MAGDALENA | WILKASY | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Team Parszczyńskich | opłacono | ||||
298 | Karpacz Marta | GIŻYCKO | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Team Parszczyńskich | opłacono | ||||
299 | Parszczyńska Izabela | Wilkasy | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Team Parszczyńskich | opłacono | ||||
300 | Sałkiewicz Milena | Giżycko | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Team Parszczyńskich | opłacono | ||||
301 | Zielenkiewicz Krzysztof | Bialystok | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Team Parszczyńskich | |||||
Team kopec | |||||||||
302 | Wilamowski Jacek | LIDZBARK WARMIŃSKI | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Team kopec | opłacono | ||||
Termservis.pl | |||||||||
303 | Zubowicz Antoni | Mazuchówka | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Termservis.pl | |||||
304 | Zubowicz Marcin | Mazuchówka | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Termservis.pl | opłacono | ||||
Trail Is Our Way | |||||||||
305 | Wółkiewicz Paweł | Pruszków | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Trail Is Our Way | opłacono | ||||
Tytani Giżycko | |||||||||
306 | Nieścier Miłosz | Giżycko | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Tytani Giżycko | |||||
UKS Sokół Węgorzewo | |||||||||
307 | Królak Aleksandra | Węgorzewo | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | UKS Sokół Węgorzewo | opłacono | ||||
ULTRACYGAN | |||||||||
308 | Cygański Franciszek | Olsztyn | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ULTRACYGAN | |||||
309 | Cygański Tomasz | Olsztyn | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ULTRACYGAN | opłacono | ||||
UTW Wydminy | |||||||||
310 | Buko Krystyna | Wydminy | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |||||
311 | Capała Alicja | Wydminy | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |||||
312 | Chitruszko Grażyna | Wydminy | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |||||
313 | Czeberkus Barbara | Wydminy | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |||||
314 | Jaworska Mariola | Wydminy | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |||||
315 | Kulpińska-Mejor Ewa | Talki | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |||||
316 | Ruchalska Janina | Wydminy | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |||||
317 | Rutkowska Barbara | Wydminy | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |||||
318 | Stielow Teresa | Wydminy | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | UTW Wydminy | |||||
319 | Surawski Igor | Sucholaski | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | UTW Wydminy | |||||
Vege Runners | |||||||||
320 | Majer Bogusława | Warszawa | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Vege Runners | opłacono | ||||
321 | Warpechowski Paweł | Siemiatycze | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Vege Runners | opłacono | ||||
WIOSKA BIEGACZY | |||||||||
322 | Konopko Joanna | Suwałki | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | WIOSKA BIEGACZY | opłacono | ||||
323 | Słotwiński IGI | Ełk | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | WIOSKA BIEGACZY | |||||
324 | Słotwiński LEO | Ełk | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | WIOSKA BIEGACZY | |||||
325 | Łachacz Karol | Suwałki | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | WIOSKA BIEGACZY | opłacono | ||||
WIOSKA BIEGACZY / Góral z Mazur Running Team | |||||||||
326 | Słotwiński Adam | Ełk | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | WIOSKA BIEGACZY / Góral z Mazur Running Team | opłacono | ||||
WPRrunning Pruszków | |||||||||
327 | Falandysz Klara | Pruszków | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | WPRrunning Pruszków | |||||
WPRunning Pruszków | |||||||||
328 | Falandysz Damian | Pruszków | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | WPRunning Pruszków | opłacono | ||||
329 | JEZIOREK ADAM | PRUSZKÓW | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | WPRunning Pruszków | opłacono | ||||
Wardaszka Running Team | |||||||||
330 | Gryżewski Maciej | Ełk | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Wardaszka Running Team | opłacono | ||||
Wioska Biegaczy | |||||||||
331 | Opoński Artur | EŁK - BARANY | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Wioska Biegaczy | opłacono | ||||
332 | Osior Bożena | Wydminy | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | Wioska Biegaczy | |||||
333 | Osior Marcel | Mazuchówka | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Wioska Biegaczy | |||||
Wioska Biegaczy/AikiRunners | |||||||||
334 | Wacewicz Olga | Białystok | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Wioska Biegaczy/AikiRunners | |||||
335 | Wacewicz Rafał | Białystok | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Wioska Biegaczy/AikiRunners | opłacono | ||||
Wojskowa Akademia Techniczna | |||||||||
336 | Pałamasz Dawid | Kruklanki | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Wojskowa Akademia Techniczna | opłacono | ||||
Wrona Run | |||||||||
337 | Wronowski Rafał | Banie Mazurskie | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Wrona Run | opłacono | ||||
Wyczesani | |||||||||
338 | Kozłowski Błażej | Ełk | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Wyczesani | opłacono | ||||
339 | Uździło Emil | Warszawa | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Wyczesani | opłacono | ||||
340 | Uździło Przemysław | Straduny | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | Wyczesani | opłacono | ||||
Wydry Olsztyńska Szkółka Triathlonu | |||||||||
341 | Cygański Krzysztof | Olsztyn | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Wydry Olsztyńska Szkółka Triathlonu | |||||
Węgorzewski Klub Karate Kyokushin | |||||||||
342 | Rymszewicz Tomasz | Trygort | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Węgorzewski Klub Karate Kyokushin | opłacono | ||||
ZSO WYDMINY | |||||||||
343 | BADOWSKA Zosia | GAWLIKI WIELKIE | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO WYDMINY | |||||
ZSO Wydminy | |||||||||
344 | Alboszta Aleksandra | Pamry | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
345 | Asanowicz Almira | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
346 | Bójko Aleksander | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
347 | Bystrzyjewska Aniela | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
348 | Citkowska Oliwia | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
349 | Dawidziuk Lena | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
350 | Jedut Julian | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
351 | Kasak Pola | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
352 | Matelak Jakub | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
353 | Matelak Michał | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
354 | Naumowicz Martyna | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
355 | Naumowicz Michalina | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
356 | Piaskowska Nadia | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
357 | Piaskowska Nicola | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
358 | Pobieraj Sandra | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
359 | Polak Jakub | WYDMINY /WYDMINY | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
360 | Pryczka Jakub | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
361 | Purłan Hanna | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
362 | Rolnik Nikodem | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
363 | SAWOŃ Paweł | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
364 | Smykowska Maja | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
365 | Stankiewicz Jakub | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
366 | Wojciechowski Szymon | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
367 | Własiuk Amelia | Pamry | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
368 | Własiuk Natalia | Pamry | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
ZSO Wydminy | |||||||||
369 | Doliński Dawid | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
370 | Jabłońska Julia | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ZSO Wydminy | |||||
Zabiegany Wołomin | |||||||||
371 | KAŁUZIŃSKI DOMINIK | WOŁOMIN | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
372 | Rutkowska Agnieszka | Wołomin | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Okręg Warmińsko-Mazurski | |||||||||
373 | Rzosiński Paweł | Mrągowo | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Okręg Warmińsko-Mazurski | opłacono | ||||
Złamanych Serc | |||||||||
374 | Obuchowicz Łukasz | Warszawa | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Złamanych Serc | |||||
Złota Wójtówka | |||||||||
375 | Wójtowicz Lila | Radzie | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Złota Wójtówka | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
376 | Abramowicz Kamil | Banie Mazurskie | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
377 | ADAMSKI WOJCIECH | GIŻYCKO | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
378 | Alhattami Khaled | Warszawa | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | ||||||
379 | Andruszkiewicz Lena | Augustów | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
380 | Andruszkiewicz Marcel | Augustów | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
381 | Andruszkiewicz Paulina Andruszkiewicz | Augustów | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
382 | Antoniewski Przemyslaw | Gdańsk | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||||||
383 | Augustynowicz Bianca | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
384 | Babicz Marek | Mysłowice | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
385 | Bagienska Ola | Krakow | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
386 | Bagienski Kosma | Krakow | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
387 | Bagienski Maciej | Krakow | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
388 | Bagienski Michal | Krakow | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
389 | Bakker Hayley | Warsaw | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
390 | Bąkowska Agnieszka | Warszawa | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
391 | Batrushtai Liudmyla | Kharkiv | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
392 | BAWOLSKA KAROLINA Wiktoria | Giżycko | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
393 | BAWOLSKI DAWID | GIŻYCKO | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
394 | Bednarek Damian | Dywity | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
395 | Bocheńska ANTONINA Maria | Sławoborze | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
396 | Borgosz Anna | Rybnik | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
397 | Borucki Dariusz | Gołdap | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
398 | Brodacki Wieslaw | Tychy | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
399 | Bružikienė Inga | KAUNAS | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
400 | Chan Manoj | Bemowo Piskie | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
401 | Cherednichenko Max | Wyszków | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||||||
402 | Chełkowska Marta | Giżycko | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
403 | Cholewiński Jan | Orzysz | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
404 | Cholewiński Mariusz | Orzysz | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
405 | Cholewiński Stanisław | Orzysz | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
406 | Chrobak Sasha | Lidzbark Warmiński | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
407 | Chrostowska Aleksandra | Gizycko | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
408 | Chyżewska Katarzyna | Olsztyn | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
409 | Cieśluk Krzysztof | Śliwno | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
410 | Citkowska Klaudia | Płaska | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
411 | Czapa Magdalena | Gdańsk | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
412 | Czapliński Ksawery | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
413 | Czwerenko Lidia | Giżycko | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
414 | Czwerenko Nina | Giżycko | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
415 | Dąbrowski Nikodem | Pamry | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
416 | Dębowski Cezary | Ełk | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
417 | Dębski Artur | Jakubów | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
418 | Deptuła Dorota | Lesznowola | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
419 | Dorsz Beata | Gdynia | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
420 | Dubel Jakub | Kętrzyn | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
421 | Dubel Szymon | Kętrzyn | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
422 | Dubinskas Arūnas | Vilnius | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
423 | Dziedzik Patrycja | Białystok | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | ||||||
424 | Ferdyn Maciej | Wołomin | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
425 | ferreira Franclin | Piaseczno | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
426 | Forc Tomasz | Elbląg | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
427 | Frejtag Mikołaj | Giżycko | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
428 | Gajewski Szymon | Suwałki | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||||||
429 | Ghale Chetan | Elk | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
430 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn/Żdżar | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
431 | Giełażys Szymon | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
432 | Goga Feliks | Warszawa | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
433 | Goodwin Hannah | Bemowo Piskie | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
434 | Gorbacz Zuzanna | kruklanki | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
435 | Grillet Urszula | Warszawa | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
436 | Gurung Bishnu | Elk | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
437 | Gurung Rubesh | Bemowo Piskie | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
438 | Handrysiak Kacper | Wilkasy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
439 | Handrysiak Karolina | Wilkasy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
440 | Harvey Steven | Elk | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
441 | Hocken Jonny | Bemowo Piskie | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
442 | Ignatowicz Liliana | Ełk | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
443 | Ignatowicz Szymon | Ełk | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
444 | Jabłońska Hanna | Wilkasy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
445 | Jabłoński Piotr | Wilkasy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
446 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
447 | Jęksa Ariel | Gajewo | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
448 | Jemielianiuk Michał | Białystok | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
449 | Jezierski Jakub Jezierski | Warszawa | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
450 | Juniewicz Alicja | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
451 | Juniewicz Anita | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
452 | Juszkiewicz Zbigniew | Ełk | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
453 | Karaś Aleksandra | Ełk | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
454 | Karaś Michał | Ełk | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
455 | Karpacz Szymon | Giżycko | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
456 | Karwowska Kazimiera | Marcinowa Wola | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
457 | Karwowski Krzysztof | Marcinowa Wola | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
458 | klekotko wojtek klekotko | bakalarzewo | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||||||
459 | Kmieciński Szymon | Bartąg | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
460 | Kowalczyk Krystian | Zaścianki | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
461 | Kowalska Izabela | Warszawa | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
462 | Kowalski Paweł | WARSZAWA | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
463 | Kozak Wojciech | GIŻYCKO | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
464 | Koziarska Bożena | Wydminy | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | ||||||
465 | Kromer Ludwik | Gdańsk | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
466 | Krywiecki Tichan | Suwałki | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
467 | Kubkowska Monika | Gizycko | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | ||||||
468 | Kubkowski Tomasz | Gizycko | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | ||||||
469 | Kuc Dominika | Katowice | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
470 | Kukulska Marta | Giżycko | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
471 | Kulesza Katarzyna | Białystok | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | ||||||
472 | Kwiatkowska Anna | Giżycko | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||||||
473 | Lebuda Jakub | Warszawa | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
474 | Lewandowska Monika | Reszel | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||||||
475 | Majer Bartosz | Warszawa | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
476 | Majer Jakub | Warszawa | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
477 | Majer Wojciech | Warszawa | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
478 | Manczuk Angelika | Białystok | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
479 | Matyjasek Gabriela | Giżycko | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
480 | Matyjasek Zofia | Pieczonki | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | ||||||
481 | Merecki Piotr | Suwałki | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
482 | Michno Tomasz | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
483 | Mikusek Kuba | Giżycko | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
484 | Nigot Wiesław | Warszawa | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | ||||||
485 | NOWACZYK Izabela | Giżycko | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
486 | NOWACZYK Róża | Giżycko | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
487 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
488 | Obuchowicz Ignacy | Warszawa | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
489 | Obuchowicz Miłosz | Warszawa | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
490 | Och Alicja | Netta Pierwsza | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
491 | Och Cezary | Netta Pierwsza | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
492 | Och Michalina | Netta Pierwsza | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
493 | Okoń Rafał | Piaseczno | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
494 | Olszański Paweł | Olsztyn | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
495 | Orłowska Joanna | Białystok | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
496 | Oseńko Ignacy | Węgorzewo | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
497 | Ołowska Nina | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
498 | Ołubowicz Bartek | Stare Juchy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
499 | Pacevicius Algis | Kėdainiai | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
500 | Pacevičius Algis | Kėdainiai | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||||||
501 | Paliwoda Adam | Ełk | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
502 | Paszkowski Hubert | Gołdap | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
503 | PASŁAWSKI PAWEŁ | Ogródek | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
504 | Pawluczuk Maciej | Kętrzyn | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
505 | Pikus Jakub | Sztynort | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||||||
506 | Piotrowski Łukasz | Suwałki | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||||||
507 | Plant Ebonnie | Elk | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
508 | Pniewski Tomasz | Białystok | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
509 | Pobłocki Adam | Mściszewice | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
510 | Pobłocki Adam | Mściszewice | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
511 | Popławski Krystian | Kruklanki | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
512 | Późniak Mateusz | Orłowo | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
513 | Prawdzik Krystian | Ełk | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
514 | Prochowska Beata Prochowska | Olsztyn | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||||||
515 | Pryczka Igor | Wydminy | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
516 | Pryczka Iwona | Wydminy | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
517 | Pryczka Sylwia | Wydminy | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
518 | Przemielewska Joanna | Matłak | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
519 | Przewlocki Przemyslaw | BOBROWICE | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||||||
520 | Radomska Blanka | Olszewo | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
521 | Radomski Cezary | Olszewo | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
522 | Radziwiłłowicz Natalia | Olsztyn | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
523 | Rakowski Marek Rakowski | Suwałki | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||||||
524 | Rejniak Agnieszka | Mława | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
525 | Rejniak Robert | Mława | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
526 | Rusznica Klaudia | Toruń | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
527 | RYMKIEWICZ LILIANA | Ząbki | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
528 | RYMKIEWICZ MAKSYMILIAN | Ząbki | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
529 | Rymkiewicz Malwina | Warszawa | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
530 | Rymkiewicz Paulina | Warszawa | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
531 | Rymkiewicz Paweł | Warszawa | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
532 | Rymkiewicz Zbigniew | Warszawa | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
533 | Rynkowski Patryk | Giżycko | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
534 | Sadoch Bartosz | Warszawa | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
535 | Sadoch Michał | Warszawa | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
536 | Sadowska Paula | Olsztyn | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
537 | Sadłowski Mariusz | Niewodnica Korycka | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
538 | Sanejko Wiktoria | Białystok | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
539 | Sawicki Gabor | Olsztyn | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||||||
540 | Sałkiewicz Tomasz | Giżycko | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
541 | Siegień Pola | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
542 | Sieńko Jakub | Kętrzyn | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
543 | Sinkiewicz Konstanty | SUWAŁKI | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
544 | Śledziewski Cezary | Wójtowo | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | ||||||
545 | Sliwinski Szymon | Suwalki | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||||||
546 | Sojko Franciszek | Giżycko | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
547 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
548 | Starsierski Tomasz | Kielno | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
549 | Staszkun Patryk | Kruklanki | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
550 | Steenbergen Jeroen | Warsaw | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
551 | Suchodoła Piotr | Krupniki | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
552 | Sudzińska Mariola | Olsztyn | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
553 | SUNUWAR MY LIFE | Elk | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
554 | Szamotuło Robert | Dywity | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
555 | Szkoda Magda | Goczałkowice-Zdrój | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
556 | Szkoda Michał | Goczałkowice-Zdrój | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
557 | Szlaszyńska Wioleta | Gołdap | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
558 | Szmit Filip | Giżycko | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
559 | Szymanek Jerzy | Wydminy | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
560 | Słowikowska Małgorzata | Miłki | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
561 | Tamang Ajaya | Bemowo Piskie | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
562 | Thapa Ashish | Bemowo Piskie | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
563 | Toczko Piotr | Ełk | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
564 | Tomczak Joanna | Warszawa | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | ||||||
565 | Tralewicz Marcin | Giżycko | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
566 | Trosiński Michał | Ząbki | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
567 | Trzebińska Julia | Ełk | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
568 | Trzebińska Rita | Ełk | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
569 | Urbaniec-Stompor Joanna | Olsztyn | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
570 | Urynowicz Anna | Wydminy | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | ||||||
571 | Urynowicz Piotrek | Celestynów | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
572 | Urynowicz Tadeusz | Wydminy | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | ||||||
573 | Voicechovska Ingrida | Vilnius | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
574 | Wach Zdzisław | Augustów | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
575 | Warecha Wiktoria | Szczybały Orłowskie10 | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
576 | Warecha Zofia | Szczybały Orłowskie | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
577 | Wasilewski Aleksander | Dębe Wielkie | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
578 | Wasilewski Paweł | Suwałki | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
579 | Wasilewski Wiktor | Dębe Wielkie | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
580 | Waszczak Xavier | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
581 | Wieczorek Andrzej | Ełk | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
582 | Wierzbowski Krzysztof | Bartoszyce | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
583 | Wilczewski Oskar | Wydminy | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
584 | Wiśniewska Wioleta | Sochaczew | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
585 | Wituła Joanna | Łąka | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
586 | Wojnowski Łukasz | Legionowo | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
587 | Wojtanowska Aneta | Galiny | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
588 | Wójtowicz Pola | Radzie | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
589 | Wolański Tomasz | Wydminy | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
590 | Wołkowycki Marcin | Białowieża | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
591 | Wróblewski Tomasz | Ketrzyn | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
592 | Wszeborowska Magdalena Wszeborowska | Ełk | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
593 | Wysocka Felicja | Ełk | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
594 | Zabost Alan | Ryn | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
595 | Zabost Helena | Ryn | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
596 | Zabost Patryk | Ryn | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
597 | Zabost Szymon | Ryn | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
598 | Zajączkjowski Paweł | Wydminy | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
599 | Zakarauskas Marius | Kaunas | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
600 | Zawojek-Śnieżko Marcelina | Gdynia | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||||||
601 | Załęcki Maciej | Wiszowate | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||||||
602 | Zieliński Cezary | Giżycko | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
603 | ZIEMBAL Katarzyna | Budry | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
604 | Ziembal Tomasz | Giżycko | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
605 | Żyjewska Aneta | OLSZTYN | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | ||||||
606 | Żyniewicz Dominika | Suwałki | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
607 | Żyniewicz Zuzanna | Suwałki | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
608 | Łaguna Łukasz | Gdańsk | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | opłacono | |||||
609 | Łokietek Alan | Wola | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | ||||||
610 | Łokietek Krzysztof | Wola | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | ||||||
611 | Łopuszyńska Zofia | Wydminy | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | ||||||
612 | Łukaszewicz Mateusz | Giżycko | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | opłacono | |||||
atlasbiegow.pl | |||||||||
613 | Dąbrowski Paweł | Toruń | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | atlasbiegow.pl | opłacono | ||||
bkm vejas | |||||||||
614 | Kęstutis Abromaitis | Pakruojis | Pakiet: Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 + Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | bkm vejas | |||||
guns @ roses run team | |||||||||
615 | mikina ewa | Warszawa | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | guns @ roses run team | opłacono | ||||
harcikruningteam | |||||||||
616 | Hartleb Dawid | Sieniawa | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | harcikruningteam | |||||
kpt. Żbik | |||||||||
617 | Żbikowski Marek Żbikowski | Olsztyn | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | kpt. Żbik | opłacono | ||||
mg sport | |||||||||
618 | Wituła Stanisław | Łąka | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | mg sport | opłacono | ||||
619 | Wituła Stanisław | Łąka | Mocna Piątka 08.06.2023 - godz. 19:00 | mg sport | opłacono | ||||
wolny strzelec | |||||||||
620 | KURPET Bogusława | Jastrzębie-Zdrój | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | wolny strzelec | |||||
621 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Marsz Seniora 2.5km 10.06.2023 - godz. 9:45 | wolny strzelec | |||||
Łukciaki | |||||||||
622 | Świętochowska Anna | Łukta | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Łukciaki | opłacono | ||||
623 | Świętochowski Franek | Łukta | Biegi dla dzieci 08.06.2023 - godz. 16:30 | Łukciaki | |||||
624 | Świętochowski Tomasz | Łukta | Półmaraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Łukciaki | opłacono | ||||
Świętokrzyska Watacha | |||||||||
625 | Nigot Krzysztof | Gorło | Maraton Wydminy 10.06.2023 - godz.9:30 | Świętokrzyska Watacha | opłacono |
Wyświetleń: 35783