Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Osadkowski Jarosław | Białystok | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | Grupa Szalonych Rowerzystów | |
2 | Słotwiński Adam | Ełk | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | WIOSKA BIEGACZY | |
3 | Piwońska Julita | Ełk | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
4 | Słotwińska Anna Maria | Ełk | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | WIOSKA nie BIEGACZY | |
5 | Piwoński Maciej | Ełk | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
6 | Juszkiewicz Zbigniew | Ełk | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
7 | Michalak Izabela | Gawliki Małe | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
8 | Michalak Jakub | Gawliki Małe | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | BAR KUBA TEAM | |
9 | Król Piotr | Gdańsk | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
10 | Król Tomasz | Gdańsk | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
11 | Król Marta | Gdańsk | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
12 | Król Konrad | Gdańsk | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
13 | dobrzyn zenon | giżycko | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | rowery zenon dobrzyn | |
14 | Kasiński Roman | Giżycko | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | BBL Wydminy | |
15 | Mikusek-kozłowska Beata | Grądzkie | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
16 | Kozłowski Grzegorz | Grądzkie | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
17 | Gwóźdź Natalia | Kruklanki | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | Nasz świat -rekodzielo | |
18 | Sawicki Łukasz | Kruklanki | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | Nasz świat -rekodzielo | |
19 | Dalgiewicz Dariusz | Łomianki | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | GUNS & ROSES RUN TEAM | |
20 | Cabańska Dorota | Łomianki | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | GUNS & ROSES RUN TEAM | |
21 | Bys Kam | Maz | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
22 | Pikus Adrianna | Orzysz | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
23 | Jakubowski Wiesław | Pijawne Polskie | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
24 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
25 | Orzedowska Marta | Poznan | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
26 | Rosłan Wojciech | Przerwanki | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
27 | Nowikowski Wojciech | Ryn | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
28 | JARYST ALICJA | RYN | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
29 | Jaryst Paweł | Ryn | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | TRIHOLIC | |
30 | Przemielewski Kamil | Stożne | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
31 | Przemielewska Ewa | Stożne | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
32 | Czeszkiewicz Paulina | Sucholaski | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | Maraton Wydminy | |
33 | Konopko Paweł | Suwalki | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
34 | Czokajło Maria | Suwałki | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
35 | Konopko Joanna | Suwałki | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | WIOSKA BIEGACZY | |
36 | Dembiński Robert | Suwałki | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
37 | mikina artur | warszawa | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
38 | Sierzputowska Ewa | Warszawa | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | GUNS & ROSES RUN TEAM | |
39 | Marek Roman | Warszawa | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | GUNS & ROSES RUN TEAM | |
40 | Dorbach Jacek | Wydminy | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | BAR KUBA TEAM | |
41 | Konopka Łukasz | Wydminy | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
42 | Dawidowicz Michał | Wydminy | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | BAR KUBA TEAM | |
43 | Piłat Jerzy | Wydminy | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | BBL Wydminy | |
44 | Dorbach Katarzyna | Wydminy | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | BAR KUBA TEAM | |
45 | Iwaszko Krzysztof | Wydminy | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | BAR KUBA TEAM | |
46 | Milewska Henryka | Wydminy | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
47 | Iwaszko Szymon | Wydminy | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ZSEiI Giżycko | |
48 | Grześkowicz Dorota | Wydminy | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | BBL Wydminy | |
49 | Górniewicz Marcin | Wydminy | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
50 | Sawicka Anna | Wydminy | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
51 | Sawicki Jacek | Wydminy | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
52 | Krawczuk Wiesław | Wydminy | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | BBL Wydminy | |
53 | Wojciechowski Kamil | Wydminy | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ||
54 | Pryczka Igor | Wydminy | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | ZSEiI Giżycko | |
55 | Pryczko Andrzej | Wydminy | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | BAR KUBA TEAM | |
56 | Karolczuk Jan | Wydminy | Polska | Rowerowy objazd trasy maratonu | SP 7 w Giżycko |
Wyświetleń: 2403